Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Sociální síť pro AEC: Mezinárodní servisní portál „Allplan Connect“ je online.
Sociální síť pro AEC: Mezinárodní servisní portál „Allplan Connect“ je online.

Mezinárodní servisní portál "Allplan Connect" je nyní  online a představuje pro uživatele programu Allplan novou základnu. Na adrese www.allplan-connect.com uživatelé programu Allplan a všichni další zájemci profitují z rozsáhlé nabídky bezplatného obsahu a funkcí: od fóra uživatelů přes knihovny ke stažení a možností dalšího vzdělávání až po technickou podporu. Vedle toho je možné využívat exkluzivní obsah specifický pro danou zemi. Portál Allplan Connect je kromě anglické a německé verze online i ve francouzštině, italštině a češtině.

"Vývoj a vybudování portálu Allplan Connect je součástí naší strategie, která podporuje uživatele programu Allplanu při zvyšování jejich konkurenceschopnosti. Prostřednictvím webu vytváříme virtuální prostor pro časově a místně nezávislou výměnu informací a efektivní spolupráci. Máme jasný cíl, etablovat Allplan Connect jako centrální komunikační platformu pro naše uživatele", tak Peter Mehlstäubler, jednatel, Nemetschek Allplan GmbH.

Přehled obsahu a funkcí Allplan Connect

Allplan fórum – mezinárodní výměna:
Mezinárodní fórum uživatelů nabízí možnost vyměňovat si různá témata a informace o CAD softwaru Allplan. Zde se nachází tipy od uživatelů týkající se architektury, inženýrských staveb, rozpočtů a nákladů, vizualizací a specifik dané země. Fóra se aktivně účastní i členové týmu technické podpory.

Prémiový obsah předdefinované CAD objekty specifické pro danou zemi:
V Allplan Connect jsou k dispozici CAD objekty a textury optimalizované pro Allplan pro vytvoření kvalitních plánů a modelů. Architekti a inženýři mohou v několika jazycích vyhledávat předdefinovaná CAD data, která jednoduše stáhnou a poté je metodou "drag and drop" vloží do svého programu Allplan. Každý měsíc budou připravena další data.

Allplan podpora – podpora na celé čáře:
V oblasti podpory se můžete v případě dotazů kdykoli online obrátit na technickou podporu prostřednictvím kontaktního formuláře. Ve své osobní oblasti uživatelé pohodlně najdou stav zpracování otázky - a kdykoli si mohou prohlédnout všechny další dotazy a odpovědi.

Knihovna ke stažení rychle a jednoduše:
V online knihovně jsou vždy připraveny ke stažení pomocné materiály Allplanu, jako manuály, tutoriály či software Allplan a jeho aktualizace. Termíny, informační a výukové materiály jsou vždy aktuální. Nový portál nabízí různé možnosti k dalšímu vzdělávání - přímo na pracovišti nebo na místě: více než 150 videonahrávek a podkladů pro e-learning, četné termíny webinářů, Jour Fixes a odborných seminářů, které jsou přizpůsobeny individuálním stupňům znalosti Allplanu.

"Práce na síti a jednoduchý přístup k odbornému i praktickému obsahu jsou důležité pro architekty a stavební inženýry. Portál propojuje uživatelské znalosti, obsah a funkce na jednom centrálním místě a společně s naším softwarem Allplan nabízí zákazníkům jasnou přidanou hodnotu i novou dimenzi každodenní práce", tak Dipl.-Ing. (FH) Michael Kießling, Senior Product Manager Allplan Connect, Nemetschek Allplan GmbH.

Registrace na Allplan Connect ZDE.
Zdroj: Nemetschek s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 16.06.11 07:00
Návštěvnost: 6483 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.