Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Artline je umění s cílem kvality, lehkosti a pohodlí.
Artline je umění s cílem kvality, lehkosti a pohodlí.

Artline elegantně přináší krajinu za okny k vám domů. Jeho design vznikal s vědomým úsilím o vytvoření uměleckého objektu, který je jak funkčně tak esteticky příjemný. Artline představuje současnou architekturu – je kreativní jak prostřednictvím svého designu, tak díky svému vlivu na budovy i jejich uživatele.

Design
Dojem extrémní jednoduchosti a lehkosti systému Artline je výsledkem zvláštní pozornosti, která je  věnována kombinaci skla, bezrámových hliníkových oken, elegantního osvětlení a pečlivě architektonicky zvážených prostorů, kde LIGHT IS MORE – SVĚTLO představuje exkluzivní přidanou hodnotu hliníkového systému Artline.. Sofistikovaný minimalistický design Artline vytváří lehký a plynulý vzhled, a to jak pro velká fixní, tak i otevíratelná hliníková okna.

Funkčnost
Škála funkčních vlastností, kterou Artline nabízí, je rozsáhlá, což dává Artline velkou míru praktičnosti. Skleněné stěny od podlahy až ke stropu se dají snadno otevřít, a tak může venek vstoupit dovnitř.
Každý hliníkový rám unese zátěž až 250kg, což umožňuje použít velké a těžké skleněné výplně. Hliníková okna Artline mohou dosáhnout do výšky až 3 metry. Okna impozantní velikosti spolu s minimálně viditelnou šířkou hliníkového rámu umožňují zaplavit interiéry budov světlem.

více: artlinebysapa
Zdroj: Sapa Building System s.r.o.
Vložil: Tisková zpráva, 13.06.11 10:35
Návštěvnost: 9747 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Květen 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.