Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Možnosti v oblasti dekorací
Možnosti v oblasti dekorací

Dekorace nemusí být jen lapač prachu. Vhodně sladěné a promyšleně kombi- nované dají interiéru náboj a osobitost. Pokud zařizování interiérů obecně vládne minimalismus, jemné barvy a čisté linie,  které staví ukludňující neutrální základ s možností čistě propojit všechny obytné zóny, potom jsou dekorace jedinou cestou jak interiér propojit s duchem jeho majitele.

Při letmém prohlédnutí internetových odpovědí na hledání "dekorace" hned zjistíme, že neutralitu interiéru  můžeme snadno a osobitě narušit. Nabízí se nám výrazné koberce, závěsy, mísy a vázičky, lepené dekorace, závěsné ozdoby, v neposlední řadě tapety a obrazy. Novou cestu klasickým směrem nabízí www.obrazynamiru.cz.

V interiéru je možné zkombinovat hned několik dekorativních prvků. Oblíbeným a prvotním řešením je rozmístění obrazů. V současné době už nejčastěji v moderním provedení na blind rámu, které obraz přibližuje spíš k dekorativnímu panelu a nabízí možnost pohrát si nejen s motivy, ale i s geometrickými tvary a vyskládat na zeď pestrou mozaiku. Tato možnost je velkým přínosem zvlášť v moderních prostorných bytech, kde je potřeba zaplnit velké plochy stěn.

Originálním řešením, které se nabízí až nyní se znásobenou nabídkou motivů a provedení tisků, je možnost volně  kombinovat jak obrazy, tak klasické tapety a fototapety. Na webu www.obrazynamiru.cz můžete sladit stěny pokoje motivem celoplošné fototapety doplněné jednotlivými panely obrazů. Volně si můžete pohrát jak s proporcemi, tak barvami a tamatickým sladěním motivů.

Velkou výhodou a pomocí pro všechny, kdo chtějí interiér řešit od základu a komplexně, je nabídka webu stáhnout si náhledy všech motivů do počítače. Můžete je ořezat, zvětšit podle potřeby, případně měnit barvy a dělit do více částí - individuální přání služba Obrazy na míru zohlední a vytiskne dekorace skutečně dle vašich návrhů. Výhodou práce s náhledy je možnost představit si všechny navržené dekorace pospolu a zhodnotit celkový dojem.

Zdroj: www.obrazynamiru.cz
Vložil: Tisková zpráva, 26.04.11 06:00
Návštěvnost: 7528 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.