Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Sulo picture
Michal Sulo

SLLA Architects
Klariská 10, 81103 Bratislava
tel: +421 948 190 031
e-mail:
web:

Biografie
Michal Sulo je architekt a urbanista, spoluzakladatel SLLA Architects (www.slla.net). Studoval Fakultu architektury na Slovenské technické univerzitě v Bratislavě a Katalánskou polytechnickou univerzitu v Barceloně (Universitat Politècnica de Catalunya, Barcelona). Studio SLLA pracuje v různých geografických, sociálních a kulturních oblastech na Slovensku, v České republice, Rakousku, Španělsku a Keni. V současné době se zaměřuje na obnovu území hromadného bydlení (projekty Petržalka v Bratislavě, Komunitní centrum Máj v Českých Budějovicích), obecné bydlení (Siemensäcker ve Vídni), projekty územního rozvoje (Keňa), v spolupráci s Programem UN Habitatu Bezpečnější města, s Fakultou architektury Slovenské technické univerzity v Bratislavě, Centrem pro urbanistické studie JKUAT Nairobi, ETSAM Madrid a CO ´LOKO Madrid, a v současné době organizuje sérii workshopů o urbanismu v Bratislavě, Nairobi a Madridu.

Realizace a projekty
Návštěvnost: 2121 čtenářů
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.