Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     

Burza práce


Region celá ČR      Praha      Brno      Slovensko      jiný
Znalost: Autodesk AutoCAD Architecture Autodesk Revit Architecture jiný
Autodesk 3ds Max Nemetschek Allplan Graphisoft ArchiCAD
 angličtina němčina řidičský průkaz živnostenský list

PROJEKTANT STAVEB - DL STUDIO, s.r.o.
Hledáme projektanta staveb, který má rád stavařinu a rozumí jí. Středoškolák, vysokoškolák, student oboru... Nabízíme: stabilní pracovní poměr, zajímavé finanční ohodnocení, atraktivní pracovní prostředí v centru Prahy, zajímavé projekty, úzkou spolupráci s architekty. Požadujeme: samostatnost, pracovitost, schopnost orientace v procesu projektování a koordinace s dalšími projektanty, základní znalost schvalovací legislativy, znalost autocad. Nástup ihned, vhodné i pro studenty.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 živnostenský list
Kontakt: Ing. arch. Tomáš Hrubý | tomas.hruby@dlstudio.cz | +420603972761
Vloženo: 25. 09. 2017 | 13:55

ARCHITEKT - DL STUDIO, s.r.o.
Hledáme architekta s vášní pro architekturu a design interiéru. Neprojektujeme do šuplíku, naše práce je vidět. Nabízíme: mladý kolektiv, zajímavé finanční ohodnocení, rozmanité zakázky, možnost práce od studie po realizaci na malých i velkých zakázkách, atraktivní pracovní prostředí v centru Prahy. Požadujeme: samostatnost, pracovitost, schopnost komplexního zvládnutí zakázek, znalost autocad, sketchup, corel ... nástup ihned, vhodné i pro studenty.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk 3ds Max
 znalost angličtiny, živnostenský list
Kontakt: Ing. arch. Tomáš Hrubý | tomas.hruby@dlstudio.cz | +420603972761
Vloženo: 25. 09. 2017 | 13:48

architektonicko-stavební firma hledá studenta projektanta
Firma Baticom shání šikovného, spolehlivého studenta/studentku VŠ (stavební / architektury) pro projektování. Kancelář firmy sídlí v centru Prahy (www.baticom.cz). Životopisy zasílejte na jana.kohoutova@baticom.cz. Požadujeme znalost anglického jazyka (+ francouzština výhodou), schopnost rýsovat v autocadu, uživatelsky word, excel.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 znalost angličtiny
Kontakt: Jana Kohoutová | jana.kohoutova@baticom.cz | 720 586 399
Vloženo: 25. 09. 2017 | 13:00

Rozpočtář – přípravář – asistent přípraváře staveb
Do týmu pro naši sesterskou společnost EBM Construct, s.r.o. hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici rozpočtář - přípravář – asistent přípraváře staveb. Rozpočtář – přípravář – asistent přípraváře staveb Popis pracovní činnosti: tvorba rozpočtů stavebních prací a dodávek vyhotovení harmonogramu postupu prací kontrola nákladů v průběhu realizace prací příprava podkladů a zpracování výsledků výběrového řízení subdodavatelů tavebních prací příprava a kontrola fakturace, tvorba zjišťovacích protokolů rozdělování zakázek na jednotlivé dílčí celky příprava návrhů smluv pro subdodavatele kontrola nákladů v průběhu realizace prací Požadujeme: SŠ stavebního směru (VŠ - výhodou) praxe v oboru minimálně 2 roky na pozici přípraváře znalost prostředí MS Office (Excel), AutoCad, Outlook, znalost rozpočtového programu výhodou orientace ve výkresové dokumentaci a terminologii samostatnost, odbornost, spolehlivost, zodpovědnost řidičský průkaz sk. B výhodou Nabízíme: zázemí a stabilitu skupiny EBM Group možnost podílet se na budování společnosti EBM Construct, s.r.o. a být aktivní součástí rychle se rozvíjející společnosti možnost kariérního i profesního růstu odpovídající platové ohodnocení zajímavou a různorodou práci v kanceláři i v terénu, účast na lukrativních zakázkách příjemné a moderní pracovní prostředí blízko centra Prahy přátelský kolektiv v rámci EBM Group mobilní telefon, PC, možnost užívání služebního vozu mimopracovní firemní akce (bowling, večírky, prodloužené víkendy) možnost spolupráce na ŽL Datum nástupu je ihned. Adresa pracoviště je Praha 5, kontaktní osoba Petr Kozubík, pkozubik@ebmconstruct.cz. Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do přihlášky k výběrovému řízení dává odesilatel souhlas společnosti EBM Construct s.r.o. k jejich zpracování za účelem posouzení možného přijetí do zaměstnání a následnému uložení na dobu výběrového řízení, nejdéle však na dobu jednoho roku od jejich zaslání.
Region: Praha
Kontakt: Ing. kateřina Klikarová | kklikarova@ebmexpert.cz | 734 230 256
Vloženo: 25. 09. 2017 | 07:34

EBM-Expert přijme nové pracovníky
Renomovaná projekční a architektonická kancelář EBM - Expert Building Management, s.r.o. přijme do svého kolektivu nové kolegy. Nabízíme zázemí velké a stabilní společnosti podílející se na zpracování největších a nejvýznamnějších zakázek v oboru se zaměřením na využití aktuálních trendů a nových technologií BIM; zaměření na Revit, spolupráce se zahraničními architekty na mezinárodních projektech; moderní a inspirativní pracovní prostředí v nové kancelářské budově na Smíchově; dynamický a přátelský kolektiv a motivující ohodnocení odpovídající vykonávané práci. Flexibilní pracovní doba, týden dovolené nad rámec běžných zvyklostí, k dispozici mobilní telefon, služební vůz, podpora při sebevzdělávání a profesním i osobním rozvoji, účast na firemních mimopracovních akcích a aktivitách. Nabízené pozice – BIM specialista, architekt, hlavní inženýr projektu, samostatný projektant.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Ing. kateřina Klikarová | kklikarova@ebmexpert.cz | 734 230 256
Vloženo: 25. 09. 2017 | 07:33

Architekt / architektka - návrh interiérů
Hledáme architekta/architektku se zkušeností s návrhem interiérů, se zájmem stát se součástí menšího kreativního týmu architektů sídlícího v centru Prahy. Nabízíme flexibilní pracovní dobu, jejíž náplní je zpracování návrhu interiéru od počátečních konzultací s klientem, dodavateli a výrobci interiérových prvků až po dozor při realizaci. Požadujeme kreativní přístup k zakázkám, zájem o design a chuť se nadále zdokonalovat. Znalost ArchiCADu výhodou. Více informací o našem ateliéru na www.noscale.cz Kontaktní informace a profesní životopis, prosím zasílejte na email info@noscale.cz.
Region: Praha
Kontakt: Ondřej Fuchs | fuchs@noscale.cz | 603424398
Vloženo: 24. 09. 2017 | 22:12

Architekt / Architektka - hlavně teda parťák :)

Hledáme architekta, architektku do našeho týmu.

Přátelský kolektiv a pěkné projekty v procesu. Aktuálně řešíme rekonstrukce Vinohradských bytů, experimentální dřevodomky, bytové domy, rekonstrukce činžáku a nástavbu. Nabízíme zajímavou práci ve všech stupních, hledáme šikovné a milé lidi do našeho kolektivu 8-10 lidí :)

Pracujeme Autocad / Rhino / Photoshop / Indesign / ruce / papír a tak. Aktivní práce v češtině a angličtině. Prosíme o zaslání pár vzorků práce / CV / kontakt na Vás. Práce v centru Prahy (Balbínova, Praha 2) Nástup možný ihned, nebo se budeme těšit na později :)

Region: Praha
Požadujeme: znalost angličtiny
Kontakt: Jaroslav Mach | j.mach@samarchitekti.cz | 606468234
Vloženo: 24. 09. 2017 | 21:24

Projektove rizeni rekonstrukce bytu a jejich deleni na apartmany
Poptavam kapacitu studenta/ absolventa Stavebni Fakulty pro vypomoc s navrhy a predevsim organizaci rekonstrukci bytu v Praze. Jednalo by se o rekonstrukce a delni nekolika vetsich bytu na mensi apartmany uzpusobene ke kratkodobym pronajmum. Napln prace zejmena priprava navrhu deleni, vyber a koordinace dodavatelu a dohled nad jejich praci (vicemene stavebni dozor). Casove flexibilni prace. Pozaduji zodpovednost a samostatnost. Odmena 150 CZK/h + bonus dle vykonu a vysledku projektu (ocekavana odmena CZK 200/h). V pripade zajmu me prosim kontaktujte na vasko.dan@gmail.com nebo 601 576 328.
Kontakt: Dan Vasko | vasko.dan@gmail.com | 601576328
Vloženo: 24. 09. 2017 | 17:25

Architekt - Rokycany
Do týmu našeho projektového ateliéru hledáme nového pracovníka na pozici Architekt. Náplň práce: dispoziční a designové návrhy staveb (exteriér/interiér), přímý kontakt s klienty, spolupráce při zpracování všech stupňů projektové dokumentace... Požadujeme: VŠ stavební obor architektura, znalost práce na PC (MS Office, Allplan, ArchiCad...), vhodné pro absolventy Nabízíme: zázemí zavedené společnosti, práci v mladém rozvíjejícím se kolektivu, plovoucí pracovní dobu, odpovídající finanční ohodnocení, osobní profesní rozvoj, práce na zajímavých zakázkách... Kontakt pro zaslání strukturovaného životopisu: atelier@ads-rokycany.cz Kontakt: Oldřich Dienstbier | atelier@ads-rokycany.cz | +420 777 591 981 Vloženo: 21. 09. 2017 | 06:31
Region: Plzeňská kraj
Kontakt: Oldřich Dienstbier | atelier@ads-rokycany.cz | 777591981
Vloženo: 22. 09. 2017 | 14:10

ARCHITEKT_INTERIÉRY OBCHODŮ
Jsi architekt- nadšenec do praxe a jednání s lidmi? Chceš vidět, jak ti tvůj projekt roste každý den pod rukama? My v #REXY umíme dělat skvělé návrhy i realizace obchodů pro naše stálé klienty. A hledáme právě Tebe! Čekalo by tě kompletní vedení projektů - zařízení obchodních interiérů se zaměřením na kosmetiku a FMCG klienty (Tom Ford, L´Oréal, Giorgio Armani, Douglas, Tchibo,…). Začneš jednáním s klientem, návrhem, kontaktem s dodavateli a výběrem materiálů i technických řešení až po realizaci a poděkování od klienta. Rádi tě mezi sebe přijmeme. Více informací zde: https://sway.com/t9Gu8YPhPaY3aa9x
Region: Praha
Kontakt: Vlasta Šilarová | vlasta@rexy.cz
Vloženo: 22. 09. 2017 | 13:23

Head office manager v architektonické kanceláři v Brně
Přijmeme asistentku do naší kanceláře v Brně (www.ararchitects.cz) Náplní práce je především administrativa - komunikace s účetní, fakturace, kontrola splatnosti faktur, příprava smluv a cenových nabídek, veřejné zakázky, vyřizování korespondence, internetový marketing atd. Předpokládaná náročnost je 100 hodin měsíčně (3 pracovní dny týdně). Pracovní dobu lze přizpůsobit rozvrhu. Požadujeme pozitivní přístup k práci, zodpovědnost, schopnost samostatně pracovat a řešit problémy, znalost práce na PC, znalost anglického jazyka, řidičský průkaz. Výhodou je praxe na podobné pozici a znalost účetního systému Pohoda, není však nutností. Vhodné pro studenty/absolventy VŠ ekonomických oborů. Nabízíme detailní zaškolení a asistenci v prvních týdnech práce, mladý kolektiv, přátelské pracovní prostředí, skvělou praxi a nestereotypní práci na zajímavých projektech. Nástup možný ihned, předpoklad konec září/začátek října. V případě zájmu zašlete životopis a krátký motivační dopis na adresu info@ararchitects.cz.
Region: Brno
Požadujeme: znalost angličtiny, řidičský průkaz
Kontakt: Gabriela Adamová | info@ararchitects.cz
Vloženo: 22. 09. 2017 | 12:57

G.L. Architekti s.r.o. a AED a.s. příjmou architekta/architektku
GL Archtitekti a AED hledají do svého týmu kreativního architekta či architektku na dlouhodobou spolupráci na akci expozice Arktidy v pražské ZOO a jiné projekty. Předpokládáme samostatnou kreativní činnost a nabízíme osobní růst na neobvyklých projektech. Nástup možný ihned. Platové a pracovní podmínky dle dohody. Pracoviště Bieblova 21, Praha 5.
Region: celá ČR, Praha
Kontakt: Vlastimil Vagaday | office@gla.cz | 603 820 284
Vloženo: 22. 09. 2017 | 11:36

Doučování
Dobrý den, hledám doučování programu ArchiCad a Artlantis. U doučování, preferuji osobní kontakt.
Region: Brno
Kontakt: Marek Peterka | marek.peterka@seznam.cz
Vloženo: 21. 09. 2017 | 16:26

Asistent projektového / stavebního manažera – Praha
Nabízíme: Praxe v oboru managementu, přípravy a výstavby investičních projektů pozemního stavitelství. Praxe v oblasti technického dozoru staveb, vybraných technických oblastech stavebnictví a certifikaci budov. Praxe v cost managemetu a rozpočtování. Možnost brigády při studiu, spolupráce na diplomových pracích, příležitost k další spolupráci po ukončení studia. Náplň práce: Asistent stavebního managera: asistence při řízení stavebních projektů, dozorování, administraci projektů včetně nákladového řízení. Požadavky: Student stavební fakulty – např. z oboru: Příprava, realizace a provoz staveb, Projektový management a inženýring, Management a ekonomika ve stavebnictví, Architektura a stavebnictví, Inteligentní budovy, případně další obory. Výborné komunikační schopnosti, perfektní znalost práce na PC (MS Office, ACAD, MS Project), časová flexibilita, řidičské oprávnění skupiny B – aktivní řidič, ochota učit se novým věcem, analytické myšlení, schopnost práce v týmu. Praxe v oboru a dobré studijní výsledky výhodou. Jazykové znalosti: Znalost angličtiny na komunikativní úrovni slovem i písmem. Znalost dalšího jazyka výhodou. Pracovní doba: Flexibilní, min. 3 dny v týdnu. Odměna: Dle dohody. V případě zájmu nám zašlete svůj strukturovaný životopis s fotografií. Více informací o nás naleznete na www.norop.cz
Kontakt: Miroslav Dvořák | mirka.fialova@norop.cz | 778061188
Vloženo: 21. 09. 2017 | 10:13

ING. STATIKA PŘIJME BUILDING s.r.o.
ING. STATIKA PŘIJME BUILDING s.r.o. Ing. statika (i absolventa) pro navrhování železobetonových konstrukcí hledá projekční kancelář. Práce na konstrukcích významných projektů. Bližší informace o firmě na www.building-sro.cz Region: Praha Kontakt: muskova@building-sro.cz
Region: Praha
Kontakt: Dana Mušková | muskova@building-sro.cz
Vloženo: 21. 09. 2017 | 09:47

ARCHDYNAMIC hledá architekta/-ku a projektanta/-ku
Do našeho týmu hledáme architekta/-ku a projektanta/-ku. Předchozí zkušenosti a praxe v oboru výhodou. Nabízíme práci v přátelském kolektivu a v příjemném prostředí ve vilové oblasti Ladronka. Motivující finanční ohodnocení. Práce na živnostenský list. Nástup ihned.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Ing. arch. Lukáš Rus | archdynamic@archdynamic.cz
Vloženo: 21. 09. 2017 | 09:26

m4 architekti hledají architekty
M4 architekti hledají do svého týmu architekty pro dlouhodobější spolupráci. CV a portfolio zasílejte prosím na adresu pelc@m4.cz www.m4.cz
Region: celá ČR, Praha
Požadujeme: znalost AutoCAD
Kontakt: Ondřej Pelc | pelc@m4.cz
Vloženo: 21. 09. 2017 | 09:06

Architekt - Rokycany
Do týmu našeho projektového ateliéru hledáme nového pracovníka na pozici Architekt. Náplň práce: dispoziční a designové návrhy staveb (exteriér/interiér), přímý kontakt s klienty, spolupráce při zpracování všech stupňů projektové dokumentace... Požadujeme: VŠ stavební obor architektura, znalost práce na PC (MS Office, Allplan, ArchiCad...), vhodné pro absolventy Nabízíme: zázemí zavedené společnosti, práci v mladém rozvíjejícím se kolektivu, plovoucí pracovní dobu, odpovídající finanční ohodnocení, osobní profesní rozvoj, práce na zajímavých zakázkách... Kontakt pro zaslání strukturovaného životopisu: atelier@ads-rokycany.cz
Kontakt: Oldřich Dienstbier | atelier@ads-rokycany.cz | +420 777 591 981
Vloženo: 21. 09. 2017 | 06:31

Student/ka pro přípravu stavby a tendru
Do našeho kolektivu hledáme studenta/studentku pro přípravu stavby a tendru zajímavých bytových domů Nabízíme: dlouhodobou brigádu, časovou flexibilitu, mladý a přátelský kolektiv, získání nových zkušeností na zajímavých projektech, možnost nástupu na HPP po ukončení studia. Dle Vašich zkušeností je zde možnost samostatné práce Požadujeme: docházet min. 2-3 dny v týdnu, student 4.-5. ročníku, dobrou znalost Archidecad eventuelně AutoCad, pečlivost a samostatnost Pokud Vás tato nabídka oslovila, zašlete nám životopis vč. fotografie a motivační dopis s uvedením pozice, o kterou se ucházíte.
Region: 227 085 080
Kontakt: Tereza Štěchová | brigada@design-development.cz | 227 085 085
Vloženo: 20. 09. 2017 | 17:29

projektant se znalostí programu Archicad
Projekční kancelář DrawCon s.r.o., součást nadnárodní spol. Vermehrt.ag hledá projektanta na zajímavé bytové projekty do Vídně. Požadujeme: • VŠ nebo SŠ vzdělání, obor pozemní stavby nebo architektura • výborná znalost práce v programu ArchiCAD • samostatnost, spolehlivost, týmová spolupráce, Nabízíme: • Práci na zajímavých bytových projektech – novostavby i přestavby • Přátelskou atmosféru mladého kolektivu • Kancelář v centru Brna • 5 týdnů dovolené • Stravenky • Flexibilní pracovní dobu • Zaměstnanecký poměr nebo práci na ŽL • Zajímavé finanční ohodnocení V případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis na email: tomas.rose@drawcon.cz
Region: Brno, 06139281
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Tomas Rose | tomas.rose@drawcon.cz | 737722133
Vloženo: 20. 09. 2017 | 16:07

Hledáme projektanta/ku, studenta
Hledáme projektanta/ku, studenty. Jsme menší ateliér v Karlíně, Praha a hledáme projektanty, studenty do týmu. Pracujeme na projektech tipu administrativních objektů, restaurací, skladovacích a zemědělských objektů až po rodinné domy a byty. Projekty v rozsahu od arch. návrhu až po realizační PD, včetně interiéru. Hledáme projektanty/ky, který se chtějí podílet na komplexní činnosti v projekci. Znalost českého jazyka v psaném i mluveném projevu podmínkou. Prosíme o zaslání CV, portfolia a kontaktu.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: D.Stroupek | info@a-swit.cz | 608529486
Vloženo: 20. 09. 2017 | 14:23

Projektant se zaměřením na statiku
Hledáme člověka se SŠ/VŠ vzděláním stavebního směru a zájmem o práci na pozici Projektanta se zaměřením na statiku. Jedná se o práci na HPP. Náplní práce je provádění návrhů a posuzování konstrukcí, provádění statických výpočtů, vytváření projektové dokumentace, technická příprava jednotlivých zakázek, posuzování stavu již existujících objektů, hledání technicky optimálního řešení pro požadovanou stabilitu celého konstrukčního řešení dle požadovaných podmínek aj. Pokud Vás tato nabídka zaujala a máte zájem se dozvědět víc, neváhejte nám zaslat svůj životopis na e-mail: prace@krenova.cz a my se Vám obratem ozveme zpět. Budeme se těšit na Vaši odpověď.
Region: Frýdek-Místek
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 řidičský průkaz
Kontakt: Ing. Jana Křenová | prace@krenova.cz | 774 971 507
Vloženo: 20. 09. 2017 | 11:19

Projektant se zaměřením na pozemní stavby
Hledáme šikovného člověka, který má SŠ/VŠ stavebního směru (i absolvent) a má chuť pracovat jako projektant pozemních staveb. Jedná o práci na HPP. Náplní práce je zpracování projektové dokumentace, inženýrská činnost, jednání s úřady, práce v terénu, zaměřování, práce na projektech pozemních staveb ve všech fázích od studie po realizační dokumentaci a autorský dozor pod vedením hlavního inženýra projektu aj. Pokud Vás tato nabídka zaujala a chcete se dozvědět víc, neváhejte nám zaslat svůj životopis na email: prace@krenova.cz a my se Vám obratem ozveme zpět. Budeme se těšit na Vaši odpověď.
Region: Frýdek-Místek
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 řidičský průkaz
Kontakt: Ing. Jana Křenová | prace@krenova.cz | 774 971 507
Vloženo: 20. 09. 2017 | 11:18

Architektonický atelier hledá do svého týmu stavebního inženýra
Hledáme spolupracovníky pro práci na různorodých projektech. Vedení projektu, koordinace a inženýrská činnost, zpracování PD všech stupňů. Požadujeme VŠ vzdělání, praxi, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, komunikační a organizační schopnosti, výbornou znalost práce na PC – AutoCad, MS Word, Excel. V případě zájmu zašlete CV a reference na dosavadní práci na email. Možnost i externí spolupráce.
Region: Praha
Kontakt: Robert Hu | atelier@ad-nuance.cz
Vloženo: 20. 09. 2017 | 10:42

Architektonická dílna Nuance hledá do svého týmu architekta
Hledáme talentované spolupracovníky pro pozici junior architekt a senior architekt. Požadujeme praxi, samostatnost, spolehlivost. Dále znalost AutoCad, Adobe software, 3d software. V případě zájmu zašlete CV a reference na dosavadní práci na email. Těšíme se na spolupráci!
Region: Praha
Kontakt: Robert Hu | atelier@ad-nuance.cz
Vloženo: 20. 09. 2017 | 10:36

Hledáme Interiérového architekta
ELAN Interior patří k předním firmám v oblasti návrhů a realizací komerčních interiérů, již od roku 1993. Jsme vyhledávanou autoritou v oblasti moderních trendů v pracovním prostředí. Nezabýváme se však jen kancelářemi, dokážeme dobře navrhnout i školící centra, salonky či lobby, kavárny nebo restaurace. Máme za sebou zajímavé projekty jako je Google Praha, Letiště Václava Havla, DAS pojišťovna, Amazon, a mnoho dalších. Do našeho týmu nyní hledáme kolegyni či kolegu na pozici Interiérový architekt. Stanete se důležitým členem našeho týmu. O zaškolení se postarají vaši kolegové - architekti, budeme se však starat i o Vaše další vzdělávání. Budete v kontaktu s klienty, a budete vidět výsledky své práce. Naše práce je zajímavá a různorodá. Nepotřebujete velké zkušenosti, ale kreativitu a nasazení :-). Pokud jsme Vás zaujali, pošlete prosím stručný životopis a ukázky své práce na office@elan-interior.cz. Na každou přihlášku odpovíme, a rádi se s vámi setkáme. Těšíme se nashledanou v ELANu :-).
Region: Praha
Kontakt: Tomáš Andrejsek | office@elan-interior.cz | 221507511
Vloženo: 19. 09. 2017 | 18:53

VIZUALIZACE (ekodomy a ekozahrady)
K dlouhodobé externí spolupráci hledáme studenta / studentku architektury. Nabízíme práci z domova, dlouhodobou spolupráci a kreativní práci na zajímavých zakázkách. Požadujeme především spolehlivost a profesionální zpracování vizualizací. V případě zájmu prosím pošlete Vaše portfolio na e-mail. Předem se omlouváme, že neodpovídáme na každou nabídku.
Region: celá ČR, Brno
Kontakt: Michal Hendrych | info@celostnidesign.cz
Vloženo: 19. 09. 2017 | 17:34

Projektant - pozemní stavby / Administrativní pracovník
Projekční a Architektonická kancelář v Brně přijme projektanta/administrativního pracovníka (studenta pozemního stavitelství) pro pozemní stavby. Nabízíme práci na částečný pracovní úvazek, nebo dohodu o provedení práce. Možnost i dlouhodobé spolupráce na ŽL. Vhodné pro absolventy středních škol, studentů VŠ, čerstvých absolventů VŠ vzdělání ve stavebním oboru. Praxe a zkušenost s projektováním v programu ArchiCAD podmínkou (zásadní výhodou). Nabízíme práci v příjemném mladém kolektivu a získávání nových zkušeností z praxe v zavedené projekční kanceláři v Brně na ulici Purkyňova.
Region: Brno
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Martin Zaoral | martin.zaoral@seznam.cz | 603296059
Vloženo: 19. 09. 2017 | 16:31

Architekt
Hledáme šikovného architekta/ architektku do našeho ateliéru v Hradci Králové. Nabízíme práci v příjemném prostředí, HPP na dobu neurčitou a zajímavé mzdové ohodnocení. Nabízíme rovněž možnost stáže pro studenty VŠ. Více info na emailu: office@gebasatelier.cz Těšíme se na odpověď
Region: Hradec Králové
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 znalost angličtiny
Kontakt: Gebas atelier architects | office@gebasatelier.cz | 733595859
Vloženo: 19. 09. 2017 | 13:38

No Architects hledají posilu - architekta / architektku
No Architects hledají šikovného architekta / architektku. Požadujeme VŠ vzdělání v oboru architektura a rutinní ovládání AutoCADu. CV, portfolio a krátký motivační dopis zasílejte na: daniela@noarchitects.cz / Daniela Nováková Baráčková, do předmětu napište „chci k vám“.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 znalost angličtiny, živnostenský list
Kontakt: Daniela Nováková Baráčková | daniela@noarchitects.cz
Vloženo: 19. 09. 2017 | 08:39

návrhy interiérů
Interiérová designérka hledá studenta/ku Spš stavení, případně architektury na občasnou, ale dlouhodobou spolupráci-výpomoc.Spěchá. Děkuji za nabídky.
Region: Praha
Kontakt: Andrea Justová | info@andreanovotna.cz | 777115777
Vloženo: 18. 09. 2017 | 22:28

Atelier OFSTONE nabízí pozici architekt/ka
Nabízíme práci v příjemném kolektivu. Těžištěm jsou převážně rekonstrukce a novostavby pražských bytových domů ve všech stupních PD. Nástup možný ihned.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Karel Trachta | trachta@ofstone.cz | 608 974 184
Vloženo: 18. 09. 2017 | 18:08

Atelier OFSTONE nabízí pozici architekt/ka
Nabízíme práci v příjemném kolektivu. Těžištěm jsou převážně rekonstrukce a novostavby pražských bytových domů ve všech stupních PD. Nástup možný ihned.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Karel Trachta | trachta@ofstone.cz | 608 974 184
Vloženo: 18. 09. 2017 | 17:46

Atelier OFSTONE nabízí pozici projektant/ka pozemních staveb
Nabízíme práci v příjemném kolektivu. Těžištěm jsou převážně rekonstrukce a novostavby pražských bytových domů ve všech stupních PD. Nástup možný ihned.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Karel Trachta | trachta@ofstone.cz | 608 974 184
Vloženo: 18. 09. 2017 | 17:43

Práce v PROJEKTILU
Projektil Architekti hledají architekta s ukončeným vzděláním a se zkušenostmi s prací v ArchiCadu (19-20). Životopisy a portfolia (nejlépe v PDF) posílejte na asistent@projektil.cz
Region: celá ČR
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
 znalost angličtiny
Kontakt: PROJEKTIL ARCHITEKTI | asistent@projektil.cz | +420222365000
Vloženo: 18. 09. 2017 | 17:18

DESIGNER/KA & ASISTENT/KA
Hledáme pohodového mladého kolegu/kolegyni na pozici asistenta/designera ve velmi netradičním interiérovém studiu/showroomu v Praze. Pracovní náplň - komunikativní přístup ke klientům ( ČJ, AJ ) při prodeji nábytku, zpracovávání návrhů studií bytů a interiérů do fáze projektů( nutná praxe 2D i 3D), správa FB a INSTAGRAMU. Poloviční úvazek( ne brigáda), vhodné i pro pokročilé studenty. Ridičský průkaz B výhodou. Ostatní podmínky dohodou při osobní schůzce u kávy :-) Nabídky prosím pouze písemně.
Region: Praha
Kontakt: Vladan Běhal | info@behaldesign.cz | 777590005
Vloženo: 18. 09. 2017 | 15:13

Stavební inženýr
Architektonické studio Qarta Architektura s.r.o. hledá samostatného projektanta pro vedení zakázek menšího i většího charakteru. Požadujeme znalost Autodesk AutoCAD, Revit výhodou. Nástup možný ihned.
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Lucie Jelínková | jelinkova@qarta.cz | 226200150
Vloženo: 18. 09. 2017 | 14:40

ARCHITEKT
Architektonické studio Qarta Architektura s.r.o. hledá samostatného architekta s dobrými nápady, co se nebojí hledat lepší řešení pro menší i větší projekty.
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Lucie Jelínková | jelinkova@qarta.cz | 226200150
Vloženo: 18. 09. 2017 | 14:39

Prodejní asistent/ka - zakázkové interiéry a nábytek, Praha Zličín
Rodinná firma Jan Ficek Dřevovýroba, www.jfd.cz, v září otevře prodejní místo v obchodu Sapeli na Zličině vedle IKEA. Pro tento obchod hledáme pozitivně naladěné spolupracovníky na pozici prodejní asistent/ka. Nabízíme možnost plného i zkráceného úvazku (HPP) nebo brigády (DPP). Náplň práce je kontakt se zákazníky a prodej interiérových řešení a zakázkového nábytku na míru. K odpovídajícímu základnímu platu nabízíme bonusy z prodeje. Očekáváme pozitivní přístup k práci, proobchodní jednání, zájem o problematiku interiérů a design. Budete-li mít již předchozí zkušenost s prodejem nábytku, či jiné obchodní zkušenosti, bude to Vaší výhodou. Potřebujeme, aby naši spolupracovníci byli samostatní a zodpovědní, měli příjemné vystupování a vzhled a velmi dobré komunikační schopnosti. Uchazeče o práci žádáme o zaslání strukturovaného CV s fotografií, s uvedením předchozích pracovních zkušeností. Nástup září 2017. Vzhledem k možnosti zkrácenému úvazku je pozice vhodná také pro studenty i absolventy a rodiče na rodičovské dovolené.
Region: Praha
Kontakt: Ing. Jan Ficek | jficek@jfd.cz
Vloženo: 18. 09. 2017 | 14:24

KYZLINK ARCHITECTS hledá posilu na pozici VÝKONNÝ ARCHITEKT
NÁPLŇ PRÁCE:  Zpracování architektonických návrhů včetně designu interiérů, 3D modelování a vizualizace, tvůrčí práce s dalšími pracovníky společnosti v rámci ateliérové tvorby  Příprava prezentací a grafických výstupů ve skicách či elektronicky (AutoCAD, 3ds MAX, Lumion…)  Vytváření autorských komentářů, prezentace a obhajoba návrhů klientovi  Zpracování projektových dokumentací interiéru na základě architektonických studií (koordinační zákresy v půdoryse, hmotová schémata atypických prvků, návrhy detailů, kniha typových výrobků, výkaz výměr…)  Výkon autorského dozoru – kontrola realizace na místě, komunikace s klientem i dodavateli, vzorování  Vedení zakázek – zodpovědnost za provedení a dokončení projektu řádně a v termínu POŽADUJEME:  Aktivní znalost AutoCAD, 3ds MAX, Illustrator, Photoshop, InDesign  Aktivní znalost AJ, jiný světový jazyk výhodou  Týmové, komunikační a prezentační schopnosti  Preciznost, trpělivost, vysoké nároky na kvalitní výstupy  Schopnost grafické a typografické práce  ŘP, ochota cestovat, časová flexibilita VÝHODOU:  SketchUp, Lumion  Praxe v oblasti architektury / interiéru NABÍZÍME:  Práce na plný úvazek na dobu určitou s možností prodloužení  Zázemí stabilní společnosti, práce v centru Brna  Kreativní a dynamické pracovní prostředí  Osobní a profesní růst  4 týdny dovolené  Stravenky (80,- Kč)  Občerstvení na pracovišti, firemní akce Nástup co nejdříve dle dohody.
Region: Brno
Kontakt: Magdalena Žáková | magdalena.zakova@kyzlink.com
Vloženo: 18. 09. 2017 | 11:50

Schindler Seko architekti hledají architekta / architektku
Společnost Schindler Seko architekti hledá do svého mezinárodního týmu architekta / architektku s ukončeným VŠ vzděláním. Požadujeme: znalost AJ, VŠ vzdělání, znalost ArchiCAD , samostatnost a komunikativnost, uživatelskou znalost MS Office. Nabízíme: práce v Praze, dobré platové ohodnocení, práci v mladém kolektivu, příjemné pracovní prostředí, nástup ihned. Prosíme o CV rovnou s portfoliem
Region: celá ČR, Praha
Požadujeme: znalost angličtiny
Kontakt: Magdaléna Oktábcová | officemanager@schindlerseko.cz
Vloženo: 18. 09. 2017 | 11:26

INTERIÉROVÝ DESIGNER WANTED! – OBLIQO Praha
Jsme studio interiérového designu specializující se na soukromé interiéry a hledáme kolegu na pozici designéra. Pracovat nás baví. Dáváme si záležet na individuálním a lidském přístupu ke každé zakázce. Sháníme někoho, kdo to má stejně. Řešíme zakázky od projektu po realizaci. Praxe výhodou, ale může jí nahradit zapálení pro věc a opravdový zájem o obor. Co od tebe potřebujeme? - VŠ vzdělání – architektura, design a přidružené obory - pracovitost, pečlivost, zájem o obor - čas na 3-5 dnů práce v týdnu - kreativitu, inovativní přístup Co ti můžem nabídnout? - práci v malém přátelském týmu - 3 složky platu (fixní hodinová mzda+provize po zapracování+bonusy) - částečně flexibilní pracovní dobu - vybavený ateliér jako zázemí pro tvoji práci - přísun zajímavých zakázek převážně od soukromých investorů - volný prostor pro vlastní nápady Načali jsme tě, ale ještě si nejsi úplně jistý, jestli máš odpovědět? Prohlédni si naši práci na: www.facebook.com/obliqo a www.obliqo.cz Máš nějaké dotazy? Napiš na juklickova@obliqo.cz rádi tě osobně poznáme a nezávazně si promluvíme o tvých (a našich představách). Těšíme se! Tvůj OBLIQO team
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Photoshop, Illustrator
 znalost angličtiny, řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Lenka Juklíčková | juklickova@obliqo.cz | 604128050
Vloženo: 18. 09. 2017 | 10:06

Hledáme kreativního kolegu do pohodového týmu
Potřebujeme pohodového kolegu se super nápady, které se nebojí realizovat přímo v praxi. Náplní práce bude vše od samotného návrhu interiérů, přípravu realizační dokumentace až po koordinaci a dozor na realizaci. Měl bys umět dobře komunikovat s lidmi (od klienta až po řemeslníky) a umět operativně řešit situace na stavbě. Práce v pohodovém týmu na plný úvazek. Časová flexibilita. Těšíme se na tvůj životopis s fotkou.
Kontakt: Kateřina Čábelková | katka@brunetti.cz | 730553556
Vloženo: 17. 09. 2017 | 16:17

INTERIÉROVÝ ARCHITEKT - PRAHA
Architektonický ateliér MASTER DESIGN hledá na brigádu interiérové architekty a architektky. Oceňujeme kreativitu, samostatnost, temperament a schopnost zpracovat a vést investora. Na starosti budete mít samostatné navrhování studie interiéru s vazbou na 3D grafika a komunikaci s investorem a ostatními architekty. Nabízíme seberealizaci v přátelském prostředí sportovně založeného týmu mladých lidí. Požadujeme průměrnou znalost programu ArchiCAD a znalost programu Cinema 4D (je možnost pomoci se zaškolením). Zasílejte prosím životopisy a portfolia.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 15. 09. 2017 | 18:20

PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB - OSTRAVA
Architektonický ateliér MASTER DESIGN hledá na HPP mladé projektanty pozemních staveb. Oceňujeme samostatnost, rychlost a technické myšlení. Na starosti budete mít samostatné projektování projektové dokumentace pozemních staveb převážně luxusních a nadstandardních rodinných domů (DUR, DSP, DPS) a vedení projekčního týmu s vlastním interním statikem a projektantem TZB. Prezentaci projektové dokumentace investorovi. Provádění autorských dozorů na stavbách. Nabízíme možnost projektování konstrukčně složitých staveb a výkon následného autorského dozoru přímo na stavbě. Pružná pracovní doba s minimem přesčasů a ročními odměnami. Seberealizaci v přátelském prostředí sportovně založeného týmu mladých lidí. Ve firmě probíhají každoroční školení v oboru a firemní výlety. Požadujeme nadprůměrnou znalost programu ArchiCAD. Praxi min. 2 roky. Delší praxe nebo autorizace výhodou.
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 15. 09. 2017 | 18:19

ARCHITEKT/ARCHITEKTKA - Praha
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. ...................................................................... Do týmu v Praze hledáme architekta – hlavní pracovní poměr nebo brigáda. Tvým úkolem bude: •navrhování staveb s vazbou na celý projektantský tým - projektanti, statik •komunikace s investory a ostatními architekty •dozorování navržených staveb .............................................. Tak, aby to dobře fungovalo, potřebujeme od Tebe následující: •mít chuť dělat klientům úsměvy na tváři svým elánem a zapálením pro věc •mít architekturu v krvi - hledáme někoho, kdo si sám pro sebe kreslí i po příchodu domů :-) •mít to srovnané v hlavě - na schůzkách s klienty je třeba být sebevědomý a působit jako autorita, zatímco v týmu je třeba umět i naslouchat a být otevřený novým možnostem a řešením •umět vzbuzovat emoce •mít alespoň průměrnou znalost ArchiCADu a Cinema 4D (pomůžeme i se zaškolením) •další požadavky? ...................................................... Co u nás můžeš čekat: •ateliér s přátelským kolektivem - vykání není řečí našeho kmene •spolupráce s nevšedními klienty •podílení na něčem, co nás přesahuje, na tvorbě dokonalých domovů, na dělání našich klientů šťastnými •pružnou pracovní dobu s minimem přesčasů a ročními odměnami •seberezalizaci, každoroční školení v oboru a účast na soutěžích •další info – benefity atp. ..................... Jsi pro to jako stvořená/ý? Přidej se k nám na naší cestě za mistrovstvím! Těšíme se na zprávu :-)
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 15. 09. 2017 | 18:18

ARCHITEKT/ARCHITEKTKA - Ostrava
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. ...................................................................... Do týmu v Ostravě hledáme architekta – hlavní pracovní poměr nebo brigáda. Tvým úkolem bude: •navrhování staveb s vazbou na celý projektantský tým - projektanti, statik •komunikace s investory a ostatními architekty •dozorování navržených staveb .............................................. Tak, aby to dobře fungovalo, potřebujeme od Tebe následující: •mít chuť dělat klientům úsměvy na tváři svým elánem a zapálením pro věc •mít architekturu v krvi - hledáme někoho, kdo si sám pro sebe kreslí i po příchodu domů :-) •mít to srovnané v hlavě - na schůzkách s klienty je třeba být sebevědomý a působit jako autorita, zatímco v týmu je třeba umět i naslouchat a být otevřený novým možnostem a řešením •umět vzbuzovat emoce •mít alespoň průměrnou znalost ArchiCADu a Cinema 4D (pomůžeme i se zaškolením) •další požadavky? ...................................................... Co u nás můžeš čekat: •ateliér s přátelským kolektivem - vykání není řečí našeho kmene •spolupráce s nevšedními klienty •podílení na něčem, co nás přesahuje, na tvorbě dokonalých domovů, na dělání našich klientů šťastnými •pružnou pracovní dobu s minimem přesčasů a ročními odměnami •seberezalizaci, každoroční školení v oboru a účast na soutěžích •další info – benefity atp. ..................... Jsi pro to jako stvořená/ý? Přidej se k nám na naší cestě za mistrovstvím! Těšíme se na zprávu :-)
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 15. 09. 2017 | 18:18

DESIGNER/KA & ASISTENT/KA
Hledáme pohodového mladého kolegu/kolegyni na pozici asistenta/designera ve velmi netradičním interiérovém studiu/showroomu v Praze. Pracovní náplň - komunikativní přístup ke klientům ( ČJ, AJ ) při prodeji nábytku, zpracovávání návrhů studií bytů a interiérů do fáze projektů( nutná praxe 2D i 3D), správa FB a INSTAGRAMU. Poloviční úvazek( ne brigáda), vhodné i pro pokročilé studenty. Ridičský průkaz B výhodou. Ostatní podmínky dohodou při osobní schůzce u kávy :-) Nabídky prosím pouze písemně.
Region: Praha
Kontakt: Vladan Běhal | info@behaldesign.cz | 777590005
Vloženo: 15. 09. 2017 | 17:27

architekt
V současné době hledáme do našeho týmu architekta se zaměřením na projekty interiérů. Nabízíme kreativní činnost, práci na zajímavých projektech, odpovídající platové ohodnocení dle zkušeností, příjemné pracovní prostředí v centru Prahy. Vaše portfolio a profesní životopis pošlete spolu s průvodním dopisem na
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 znalost angličtiny
Kontakt: Skalková | prace@mimolimit.cz | +420 242 441 262
Vloženo: 15. 09. 2017 | 15:53

Junior project manager / placená praxe
Obor: příprava staveb, management staveb _____ Jaká bude Vaše náplň práce: - pomocné práce v oblastí řízení staveb, management fit-outů zahraničních i domácích nájemců, technického dozoru, cost managementu (ideální - možnost intenzivního zasvěcení do oboru) - integrace podkladů od zákazníků do ucelených dokumentů, zakreslování schémat, příprava zadání pro projektanty. - pomoc při tvorbě cenových nabídek - pomocné práce pro tým seniorních PM a TDI _____ Požadavky: - komunikativní znalost angličtiny - vynikající úroveň práce s Word, Excel - preciznost, flexibilita - řidičský průkaz - aktivní řidič _____ Lokalita: - Praha, Karlovo náměstí _____ Nabízíme: - odbornou praxi pod vedením jednatele firmy - odpovídající finanční ohodnocení - možnost trvalé práce po absolutoriu _____ Proficheck je progresivní stavebně konzultantská firma, kterou tvoří zkušení experti v řízení pozemních staveb. Svou činností se zaměřuje zejména na kancelářský, maloobchodní a průmyslový segment výstavby. Společnost vznikla odštěpením z mateřské firmy Bytecheck, která se nyní již zabývá výhradně rezidenčními stavbami. Za svou krátkou historii má Proficheck za sebou již řadu zajímavých zakázek a ke svému dalšímu rozvoji využívá odborníků s praxí v klasických globálních konzultačních společnostech.
Region: Praha
Požadujeme: znalost angličtiny, řidičský průkaz
Kontakt: Nela Sochaczová | info@bytecheck.cz | 608 979 955
Vloženo: 15. 09. 2017 | 13:58

ARCHITEKT/ka, DESIGNÉR/ka

Do našeho showroomu s luxusním italským bytovým nábytkem, hledáme nového člena týmu na pozici architekt/ designér.

Pracovní náplň: návrhy, vizualizace interiérů,komunikace s klienty, vedení zakázek od návrhu po realizaci. Pracoviště Průhonice/Čestlice.

Požadujeme: znalost Archi Cadu,Sketch Up, modelování atd.. Komunikativní, tvořivou osobnost.

Portfolio a CV posílejte na:job@nabytek.it
Region: Praha
Požadujeme: znalost angličtiny
Kontakt: Marinelli | job@nabytek.it
Vloženo: 15. 09. 2017 | 12:40

MONOFORM architekti hledají posilu
Hledáme studenta vyššího ročníku či absolventa fakulty architektury do naší kanceláře ve Vršovicích. Nabízíme různé možnosti spolupráce (brigáda, částečný úvazek, stálá spolupráce,...) na různorodých projektech.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Sketch Up
Kontakt: Jan Trávníček | travnicek@monoform.cz
Vloženo: 14. 09. 2017 | 17:51

KAHAA shání zkušeného projektanta v archicadu
Hledáme zkušeného architekta/projektanta, který má bohaté zkušenosti s Archicadem, nejlépe z praxe na výpomoc. Práce na různorodých zakázkách + support s archicadem Blížší informace na hasekakr@gmail.com
Region: Praha, České Budějovice
Požadujeme: znalost Archicad
Kontakt: Karel | hasekkar@gmail.com
Vloženo: 14. 09. 2017 | 16:33

DAM ARCHITEKTI SHÁNĚJÍ POSILY
HLEDÁME ABSOLVENTA FAKULTY ARCHITEKTURY / STAVEBNÍ. KRÁTKÁ PRAXE PODMÍNKOU, DELŠÍ VÝHODOU.
Region: Praha
Kontakt: Jitka Fialová | jitka.fialova@dam.cz
Vloženo: 14. 09. 2017 | 13:35

Brigádník zaměření stavby
Hledáme brigádníky na zaměření stávajícího stavu stavby v centru Brna. Měření pomoci laserových měřidel a panoramatických fotoaparátů. Ideální pro studenty SŠ a VŠ stavebních oborů. Požadujeme možnost nástupu ihned, časovou flexibilitu (zaměření bude probíhat i ve večerních hodinách), odpovědný přístup a znalost ArchiCADu. Nabízíme finanční ohodnocení dle dosažených výsledků a možnost další spolupráce.
Region: Brno
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Adam Rujbr Architects | gabriela.adamova@ararchitects.cz | 545216939
Vloženo: 14. 09. 2017 | 08:56

IBA - inspire, create, deliver
Architektonický atelier Ian Bryan Architects hledá technika na podporu implementace Autodesk Revit Architecture. Nabízíme dychtivý, přátelský kolektiv a podporu vedení společnosti. Práci v centru Prahy. V případě zájmu zasílejte své CV na: krizova@ibarch.cz.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk Revit Architecture
Kontakt: Klára Křížová | krizova@ibarch.cz
Vloženo: 13. 09. 2017 | 16:40

IBA - inspire, create, deliver
Architektonický atelier Ian Bryan Architects hledá mladého stavebního inženýra se znalostí Autodesk Revit Architecture. Nabízíme spolupráci v přátelském týmu na zajímavých projektech širokého rozsahu pro mezinárodní klientelu. Férové ohodnocení, bonusy, nadstandardní dovolená. V případě zájmu zasílejte své CV a portfolio na: krizova@ibarch.cz.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk Revit Architecture
Kontakt: Klára Křížová | krizova@ibarch.cz
Vloženo: 13. 09. 2017 | 16:39

IBA - inspire, create, deliver
Architektonický atelier Ian Bryan Architects hledá mladého architekta se znalostí Autodesk Revit Architecture. Nabízíme spolupráci v přátelském týmu na zajímavých projektech širokého rozsahu pro mezinárodní klientelu. Férové ohodnocení, bonusy, nadstandardní dovolená. V případě zájmu zasílejte své CV a portfolio na: krizova@ibarch.cz.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk Revit Architecture
Kontakt: Klára Křížová | krizova@ibarch.cz
Vloženo: 13. 09. 2017 | 16:37

LILA-ARCHITEKTONICKÝ ATELIER s.r.o.
přijme do atelieru na rozhraní Vinohrad a Vršovic architekta / ku. Pracujeme na typologicky velmi rozmanitých projektech. Očekáváme chuť pracovat a odborně růst. Praxe podmínkou není, spíše výhodou, podmínkou je ukončené vysokoškolské vzdělání příslušného oboru. Své CV prosím zašlete na kontaktní mail . PROJEKTUJEME v : AUTOCAD, PHOTOSHOP, WORD,EXEL,alt.3DS MAX
Region: Praha
Kontakt: LAUDA | lauda@lila-atelier.cz
Vloženo: 13. 09. 2017 | 16:00

Architekt/Projektant na pozici HIP
Společnost Lost Arch s.r.o. hledá do mladého přátelského týmu v centru města nového člena pro práci Architekt/Projektant na pozici HIP. Nabízíme kreativní práci na zajímavých zakázkách občanských staveb. Nástup je možný říjen 2017. Požadujeme: VŠ, min.5 let praxe, základní znalost stavební legislativy, znalost Autodesk Auto CAD Architecture + MS Office, časová flexibilita, řidičský průkaz, Živnostenský list. V případě zájmu posílejte své životopisy a portfolio na e-mail: valaskova@lostarch.cz
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Lost Arch s.r.o. | valaskova@lostarch.cz
Vloženo: 13. 09. 2017 | 12:09

Projektant/Projektantka na HPP/ŽL, Praha 4
Zavedený architektonický ateliér hledá do svých řad zkušeného projektanta/projektantku s minimálně tří letou praxí. Popis pozice: samostatné zpracování a projednávání dokumentací a projektů, komunikace s profesanty, koordinace projektu. Znalost programu Allplan výhodou. Nabízíme práci v malém kolektivu a možnost podílet se na projektech velkého rozsahu, například výstavbě obchodních center.
Region: Praha
Požadujeme: řidičský průkaz
Kontakt: Mgr. Denisa Křížová | kzkgroup@kzkgroup.cz | 774308750
Vloženo: 13. 09. 2017 | 11:06

Student/Studentka se znalostí programu Allplan, Praha 4
Do projekčního ateliéru na Praze 4 přijmeme na 2-3 dny v týdnu studenta/studentku se znalostí programu Allplan. Nabízíme dlouhodobou brigádu v malém neformálním kolektivu s možností prodloužení na HPP po dokončení studia.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Nemetschek Allplan
Kontakt: Mgr. Denisa Křížová | kzkgroup@kzkgroup.cz | 774308750
Vloženo: 13. 09. 2017 | 10:49

hledám studenta FS obor architektura
Hledám studenta FS obor architektura pro meší práce v ateliéru. Přednostně SPŠS. Prosím CV.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Zikmund | gwe@volny.cz | 602645187
Vloženo: 13. 09. 2017 | 09:35

Student/studentka z architektury/projektant/pozemní stavitelství
Do našeho kolektivu hledáme studenta/ku při projektování zajímavých bytových domů. Požadujeme: student 4.-5. ročníku, dobrá znalost Archicad eventuelně AutoCad, pečlivost a zodpovědnost. Nabízíme: dlouhodobou brigádu, časovou flexibilitu, min. 2-3 dny v týdnu, mladý a přátelský kolektiv, získání nových zkušeností na zajímavých projektech, možnost nástupu na HPP po ukončení studia, dle zkušeností je zde možnost samostatné práce.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Kristýna Uxová | brigada@design-development.cz | 227085080
Vloženo: 13. 09. 2017 | 09:35

Architekti a projektanti - MR Design CZ s.r.o.
Hledáme nové kolegy do našeho týmu v architektonické a projekční kanceláři. Co nabízíme? Zajímavou a kreativní práci při zpracovávání všech stupňů projektové dokumentace od studií až po realizaci staveb občanské a bytové výstavby, návrhy interiérů a grafických prací. Práci v menším kolektivu v Ostravě nebo formou vzdáleného přístupu odkudkoliv v ČR. Nástup možný ihned. Jaké dovednosti požadujeme: ukončené SŠ stavební nebo VŠ vzdělání – FA nebo FaSt, obor architektura a stavitelství, znalost práce v AutoCad, Revit, Excel, Word. Naši kolegové by měli být zodpovědní, samostatní, spolehliví, pečliví a mít ochotu se učit. Zkušenosti a praxe v oboru jsou vítány avšak nejsou podmínkou.
Region: celá ČR
Požadujeme: znalost Autodesk Revit Architecture
 znalost angličtiny, řidičský průkaz
Kontakt: Mira Tyl | mira@mrdesign.cz | 603418681
Vloženo: 12. 09. 2017 | 17:05

We are hiring!
4ct platform hledá do svého týmu mladé i zkušené kolegy architekty, geografy, ekonomy a další profese, kteří se zajímají o analýzy území, aktuální témata územního plánování a transformační, či rozvojové projekty. Základ naší multioborové platformy je složen z mladého a příjemného kolektivu odborníků, kteří se podílí na plánování našich měst, ale nejen jich! Jedná se o práci v různorodém kolektivu specialistů, jeho koordinaci, vytváření koncepcí a strategií, organizaci projektů, ale i mnohé další. Více o naší činnosti naleznete v záložce jednotlivých projektů — www.4ct.eu/projects V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a zaslat životopis nebo portfolio na e-mail borovcova@4ctplatform.eu
Region: Praha, Brno
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Arcgis, Microsoft Office
 znalost angličtiny, živnostenský list
Kontakt: 4ct s.r.o. | borovcova@4ctplatform.eu
Vloženo: 12. 09. 2017 | 16:31

Ateliér Velehradský, s.r.o. - Stavební inženýr - projektant s praxí
Hledáme nového člena do našeho týmu na pozici stavebního projektanta. Pokud Vás baví práce s REVITem a máte chuť se rozvíjet zapojením do týmové práce architektů a stavařů, pošlete nám prosím Váš profesní životopis. Více informací o nás najdete na www.atelier-velehradsky.cz Náplň práce: komplexní řešení svěřeného úkolu, práce na středně velkých stavebních projektech, tvorba stavební dokumentace v REVITu. Předpoklady: VŠ stavební, obor pozemní stavby/architektura, dobré komunikační schopnosti, samostatnost, pečlivost, loajalita, dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, schopnost začlenění se do našeho týmu, řidičský průkaz skupiny B. Výhodou je: dobrá, praktická znalost Revitu, praxe v projekci.
Region: Brno
Požadujeme: znalost Autodesk Revit Architecture
Kontakt: Hana Staňková | stankova@velehradsky.cz | 601565482
Vloženo: 12. 09. 2017 | 16:00

DESIGNER/KA & ASISTENT/KA
Hledáme pohodového mladého kolegu/kolegyni na pozici asistenta/designera ve velmi netradičním interiérovém studiu/showroomu v Praze. Pracovní náplň - komunikativní přístup ke klientům ( ČJ, AJ ) při prodeji nábytku, zpracovávání návrhů studií bytů a interiérů do fáze projektů( nutná praxe 2D i 3D), správa FB a INSTAGRAMU. Poloviční úvazek( ne brigáda), vhodné i pro pokročilé studenty. Ridičský průkaz B výhodou. Ostatní podmínky dohodou při osobní schůzce u kávy :-) Nabídky prosím pouze písemně.
Region: Praha
Kontakt: Vladan Běhal | info@behaldesign.cz | 777590005
Vloženo: 12. 09. 2017 | 14:33

Pavel Hnilička Architekti hledají brigádníka!
Hledáme šikovného brigádníka/brigádnici (min. 3. ročník) na občasnou výpomoc v atelieru. Nástup možný ihned, následně dle dohody. Rozsah práce cca 2-3 dny v týdnu. Výborná znalost ArchiCADu nutností, včetně modelování ve 3D. Své nabídky, včetně stručného CV, portfolia a ukázek prací v ArchiCADu (max.velikost 5MB), prosím zasílejte na E: petra.lednicka@hnilicka.cz.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Petra Lednická | petra.lednicka@hnilicka.cz
Vloženo: 12. 09. 2017 | 13:35

Hledáme kolegu/kolegyni
Do architektonického atelieru hledáme kolegu/kolegyni se znalostí práce v ArchiCadu a Revit softwaru.POŽADUJEME: ukončené vysokoškolské studium, samostatnost, orientace v oboru, týmová spolupráce. Podstatnou výhodou jsou zkušenosti v oblasti památkových objektů. Náplní práce bude zejména kreslení PD pod vedením vedoucího projektu. V případě zájmu zašlete CV + portfolio (pokud máte). Nabizime praci na zajimavych projektech jak v atelieru tak stavebni praxi
Region: Praha
Kontakt: Jana Tomášková | tomaskova@masak-partner.com
Vloženo: 12. 09. 2017 | 11:28

Stavební projektant a architekt v Brně
Zaběhlá projekční kancelář hledá absolventa nebo studenta vyšších ročníků (5-6) Rýsujeme v autocadu. Práce od drobných projektů rodinných domů po bytové domy. Od studie po realizačku. Kontakt pro zaslání CV je info@bpigroup.cz, kontaktní osoba Ing. arch. Hoffmann
Region: Brno
Kontakt: Kuba | info@bpigroup.cz
Vloženo: 12. 09. 2017 | 10:42

ječmen studio Olomouc
V Olomouci hledáme architekta do mladého týmu, do nového ateliéru v zahradě. Nabízíme široké spektrum úloh, samostatnou práci od skici po dozor a klid na práci. https://www.facebook.com/JecmenStudio/. Prosím o zaslání ukázky prací.
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Lukáš Blažek | lukasblazek@jecmen.com | 608480997
Vloženo: 12. 09. 2017 | 09:46

HLEDÁME ARCHITEKTY A STAVAŘE
Hledáme do našeho týmu šikovné stavaře a architekty. Jsme ATELIER TECL s.r.o. Nabízíme práci na zajímavých projektech. Více o nás na http://ateliertaf.cz. V praxe v oboru výhodou. Požadujeme samostatnost, uživatelskou znalost AutoCAD, SketchUP. Životopisy prosím zasílejte na filgasova@ateliertecl.cz
Region: Brno
Kontakt: Filgasová Barbora | filgasova@ateliertecl.cz | 775548330
Vloženo: 12. 09. 2017 | 09:29

hledáme architekta/architektku
Studio reaktor hledá architekta/architektku jako posilu týmu. Nabízíme práci v kolektivu mladých lidí na projektech různého druhu a rozsahu - rodinné domy, interiéry, bytové domy, urbanismus, ... v různých projektových stupních. Požadavek na znalosti SW: Autocad, Sketchup, Photoshop, InDesign, office. Zkušenosti z oboru vítány. Nástup možný ihned. www.studio-reaktor.com Životopisy a portfolio zasílejte na adresu: kacer@studio-reaktor.com
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Jan Kačer | kacer@studio-reaktor.com | 602236720
Vloženo: 11. 09. 2017 | 23:30

HUA HUA JUNIOR
Navrhujeme! Projektujeme! Dotahujeme! Baví nás to! Tvoříme projekty různé velikosti i charakteru. Navrhujeme od konceptu po detail. Do našeho teamu hledáme studenta/studentku na výpomoc jež má rád(a) tvůrčí proces, je kreativní, má chuť se rozvíjet a učit. Je třeba fungovat s dwg skp indd a ai soubory. Pokud se chcete stát součástí HUA HUA pošlete krátké CV a portfolio v pdf do 5MB nebo odkaz. Předmět: HUA HUA JUNIOR. Tešíme se!
Region: Brno
Kontakt: Václav Kocián | kocian@huahua.cz | 773264222
Vloženo: 11. 09. 2017 | 19:28

HUA HUA ARCHITEKT
Navrhujeme! Projektujeme! Dotahujeme! Baví nás to! Tvoříme projekty různé velikosti i charakteru. Navrhujeme od konceptu po detail. Do našeho teamu hledáme kolegu/kolegyni jež má rád(a) tvůrčí proces, je kreativní, má chuť se rozvíjet a posunovat nejen sebe, ale i naše jedinečné projekty. Je třeba fungovat s dwg skp indd a ai soubory. Pokud se chcete stát součástí HUA HUA pošlete krátké CV a portfolio v pdf do 5MB nebo odkaz. Předmět: HUA HUA ARCHITEKT. Tešíme se!
Region: Brno
Kontakt: Václav Kocián | kocian@huahua.cz | 773264222
Vloženo: 11. 09. 2017 | 19:25

Projektant světelné reklamy
Reklamní agentura hledá do svého teamu projektanta světelné reklamy požadujeme Znalost - konstrukčních programů AUTOCAD, Inventor, atd. Orientace v projektové dokumentaci staveb a technických výkresech. Schopnost navrhnout a zpracovat konstrukční řešení pro samotnou výrobu (výkresy) Komunikace se stavbou, architekty a projektanty, schopnost řešit problematiku vhodného umístění a kotvení reklamy v rámci jakéhokoliv objektu. Stavební vzdělání výhodou (vhodné i pro studenty VŠ). www
Region: Brno
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Havlíková | havlikova@acmarkeeting.cz | 606881662
Vloženo: 11. 09. 2017 | 14:54

Hledáme architekta, zn.
Do malé rodinné firmy přijmeme šikovného kolegu/kolegyni na vedení našich realizací - převážně rekonstrukce bytů a rodinných domů. Práce na zakázce od úplného počátku - úvodní schůzka, architekotnické návrhy, jednoduché rozpočtování, příprava stavby, přímé vedení realizace. Požadujeme VŠ architektonického nebo stavebního směru, ŘP sk B, AutoCAD, samostatnost, kreativitu, spolehlivost. Nástup možný ihned. Kancelář Praha 4. www.kouba-interier.cz
Region: Praha
Kontakt: Ing. Alena Koubová | alena@kouba-interier.cz | 774568220
Vloženo: 11. 09. 2017 | 14:15

Jsi kreativní a nebojíš se praxe?
Potřebujeme pohodového kolegu se super nápady, které se nebojí realizovat přímo v praxi. Náplní práce bude vše od samotného návrhu interiérů, přípravu realizační dokumentace až po koordinaci a stavební dozor na realizaci. Měl bys umět dobře komunikovat s lidmi (od klienta až po řemeslníky) a umět operativně řešit situace na stavbě. Práce v pohodovém týmu na plný úvazek. Časová flexibilita. Angličtina a vlastní auto výhodou. Těšíme se na tvůj životopis s fotkou.
Kontakt: Kateřina Čábelková | katka@brunetti.cz | 730553556
Vloženo: 11. 09. 2017 | 13:39

Hledáme architekta / architektku
No Architects hledají dalšího šikovného architekta / architektku. Požadujeme VŠ vzdělání v oboru architektura, minimálně dva roky praxe v oboru (po škole) a rutinní ovládání AutoCADu. CV, portfolio a krátký motivační dopis zasílejte na: daniela@noarchitects.cz / Daniela Nováková Baráčková, do předmětu napište „chci k vám“.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 znalost angličtiny, živnostenský list
Kontakt: Daniela Nováková Baráčková | daniela@noarchitects.cz
Vloženo: 11. 09. 2017 | 11:20

PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB - OSTRAVA
Architektonický ateliér MASTER DESIGN hledá na HPP mladé projektanty pozemních staveb. Oceňujeme samostatnost, rychlost a technické myšlení. Na starosti budete mít samostatné projektování projektové dokumentace pozemních staveb převážně luxusních a nadstandardních rodinných domů (DUR, DSP, DPS) a vedení projekčního týmu s vlastním interním statikem a projektantem TZB. Prezentaci projektové dokumentace investorovi. Provádění autorských dozorů na stavbách. Nabízíme možnost projektování konstrukčně složitých staveb a výkon následného autorského dozoru přímo na stavbě. Pružná pracovní doba s minimem přesčasů a ročními odměnami. Seberealizaci v přátelském prostředí sportovně založeného týmu mladých lidí. Ve firmě probíhají každoroční školení v oboru a firemní výlety. Požadujeme nadprůměrnou znalost programu ArchiCAD. Praxi min. 2 roky. Delší praxe nebo autorizace výhodou.
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 08. 09. 2017 | 18:29

ARCHITEKT/ARCHITEKTKA - Praha
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. ...................................................................... Do týmu v Praze hledáme architekta – hlavní pracovní poměr nebo brigáda. Tvým úkolem bude: •navrhování staveb s vazbou na celý projektantský tým - projektanti, statik •komunikace s investory a ostatními architekty •dozorování navržených staveb .............................................. Tak, aby to dobře fungovalo, potřebujeme od Tebe následující: •mít chuť dělat klientům úsměvy na tváři svým elánem a zapálením pro věc •mít architekturu v krvi - hledáme někoho, kdo si sám pro sebe kreslí i po příchodu domů :-) •mít to srovnané v hlavě - na schůzkách s klienty je třeba být sebevědomý a působit jako autorita, zatímco v týmu je třeba umět i naslouchat a být otevřený novým možnostem a řešením •umět vzbuzovat emoce •mít alespoň průměrnou znalost ArchiCADu a Cinema 4D (pomůžeme i se zaškolením) •další požadavky? ...................................................... Co u nás můžeš čekat: •ateliér s přátelským kolektivem - vykání není řečí našeho kmene •spolupráce s nevšedními klienty •podílení na něčem, co nás přesahuje, na tvorbě dokonalých domovů, na dělání našich klientů šťastnými •pružnou pracovní dobu s minimem přesčasů a ročními odměnami •seberezalizaci, každoroční školení v oboru a účast na soutěžích •další info – benefity atp. ..................... Jsi pro to jako stvořená/ý? Přidej se k nám na naší cestě za mistrovstvím! Těšíme se na zprávu :-)
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 08. 09. 2017 | 18:27

ARCHITEKT/ARCHITEKTKA - Ostrava
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. ...................................................................... Do týmu v Ostravě hledáme architekta – hlavní pracovní poměr nebo brigáda. Tvým úkolem bude: •navrhování staveb s vazbou na celý projektantský tým - projektanti, statik •komunikace s investory a ostatními architekty •dozorování navržených staveb .............................................. Tak, aby to dobře fungovalo, potřebujeme od Tebe následující: •mít chuť dělat klientům úsměvy na tváři svým elánem a zapálením pro věc •mít architekturu v krvi - hledáme někoho, kdo si sám pro sebe kreslí i po příchodu domů :-) •mít to srovnané v hlavě - na schůzkách s klienty je třeba být sebevědomý a působit jako autorita, zatímco v týmu je třeba umět i naslouchat a být otevřený novým možnostem a řešením •umět vzbuzovat emoce •mít alespoň průměrnou znalost ArchiCADu a Cinema 4D (pomůžeme i se zaškolením) •další požadavky? ...................................................... Co u nás můžeš čekat: •ateliér s přátelským kolektivem - vykání není řečí našeho kmene •spolupráce s nevšedními klienty •podílení na něčem, co nás přesahuje, na tvorbě dokonalých domovů, na dělání našich klientů šťastnými •pružnou pracovní dobu s minimem přesčasů a ročními odměnami •seberezalizaci, každoroční školení v oboru a účast na soutěžích •další info – benefity atp. ..................... Jsi pro to jako stvořená/ý? Přidej se k nám na naší cestě za mistrovstvím! Těšíme se na zprávu :-)
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 08. 09. 2017 | 18:26

CMC ARCHITECTS hledá talentované a zkušené architekty
Architektonická kancelář CMC ARCHITECTS hledá talentované architekty se zkušeností 1 – 10 let praxe pro samostatnou práci na designu a projekční přípravě na projektech urbanismu, novostaveb, rekonstrukcí a interiéru. Nabízíme kvalitní pracovní prostředí a tvůrčí spolupráci v odborném a zkušeném týmu. Předpokládáme znalost grafických programů AutoCad a Adobe, 3D modelování. Znalost anglického jazyka vítána. Region: Praha Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture Kontakt: Michaela Průchová | info@cmca.cz | 220806206
Kontakt: Michaela Průchová | info@cmca.cz | 220806206
Vloženo: 08. 09. 2017 | 17:04

AHK architekti - hledáme architekta
Hledáme architekty do týmu. Pracujeme na různorodých zakázkách převážně v Praze. Portfolio posílejte na adresu jan.krivsky@ahk.cz.
Region: Praha
Kontakt: Jan Křivský | jan.krivsky@ahk.cz | 603586884
Vloženo: 08. 09. 2017 | 16:47

Interiérový architekt-designer pro U1
Hledáme další kreativní posilu do našeho brněnského týmu. Bude mít tyto úkoly: •tvorbu celistvé koncepce interiérového řešení kancelářských a komerčních prostor (od prvotního návrhu po realizaci) •projektování interiérů v CAD (Autocad) / znalost tvorby v 3D vítána (3ds MAX) •dispoziční řešení (spaceplan), návrh vizuální koncepce (schopnost přesvědčivě skicovat výhodou), návrh atypických nábytkových částí a zpracování tech. dokumentace pro realizaci, architektonická studie stavebně-interiérové části (fit-out) •komunikaci s klienty a obchodním týmem •autorský dozor nad realizací interiéru / koordinace vizuálních a technických návazností A co očekáváme my od vás? •praxi - min. 2 roky v projektování interiérů •VŠ technického, ideálně stavebního zaměření •zajímavé portfolio vlastních projektů (prosím zašlete spolu s životopisem) •velmi dobré prezentační schopnosti (schopnost přesvědčivě sdělit klientovi navrženou koncepci) •kreativitu a orientaci v současné interiérové tvorbě, schopnost konceptuálního uvažování •výtvarné a technické vzdělání •obecnou orientaci v konstrukci nábytku •základní znalost stavebních konstrukcí a jejich návazností Chcete růst s námi? Pošlete nám svoje CV+foto s motivačním dopisem a portfolio na e-mail: zizka@u1.cz Je možné, že to budete právě vy, s kým si budeme rozumět a komu rádi odprezentujeme naši zajímavou nabídku spolupráce.
Region: Brno
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Jiří Žižka | zizka@u1.cz
Vloženo: 08. 09. 2017 | 14:11

Statik-projektant, Praha, HPP i ŽL
Hledáme do našeho týmu nového kolegu na pozici projektant - statik pozemních staveb. Pozice je ideálně určena pro absolventa VŠ studia v oboru pozemní nebo dopravní stavby, který je připraven zodpovědně zpracovávat celé i dílčí části projektů statiky. Nabízíme: práci na menších i velkých projektech statiky pozemních staveb na území ČR i v zahraničí; stabilní zázemí zavedené kanceláře; neformální kolektiv prima kolegů; profesní růst, postup v rámci struktury firmy; zaučení v oboru, možnost získání široké praxe bez úzkého zaměření jedním směrem; motivačně nastavené odměny; firemní akce, externí i interní semináře jako podpora profesního rozvoje. Požadujeme: osobní zájem a zapálení pro obor; přesné, rychlé a bezchybné uvažování a zpracování; flexibilitu, komunikativnost, schopnost pracovat ve skupině.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Nemetschek Allplan
 znalost angličtiny
Kontakt: Petr Žalský | zalsky@statikon.cz | 733661108
Vloženo: 08. 09. 2017 | 13:37

student/ka SPŠ stavební na výpomoc
Jsem interiérová designérka a hledám studentku/ta SPŠ stavební 3-4 ročníku na občasnou výpomoc. Náplň práce: zaměření interiéru, tvorby 2D půdorysů, změny nenosných příček, elektro výkrersy, 3dDvizualizace dle zadání - preferuji programy SketchUp a ArCon, kompletace dokumentace.Kontakt na tel.: 777115777 / stačí SMS, ozvu se zpět/ nebo e-mail: info@andreanovotna.cz Předem děkuji Andrea Justová
Region: Praha, 67382100
Kontakt: Andrea Justová | info@andreanovotna.cz | 777115777
Vloženo: 08. 09. 2017 | 13:24

Brigáda - student - Praha 6 Dejvice
Nabízím práci/brigádu: - zpracování projektové dokumentace, - zpracování průkazů PENB, - zaměřování staveb. Požadavky: znalost ArchiCAD, pečlivost, spolehlivost, ochota naučit se nové věci. Místo: Praha Dejvice v blízkosti CVUT - po zaškolení možno i práce z domova. Více info při osobní schůzce. Kontakt: Pavel Jahelka 728 229 533 pa.jahelka@gmail.com
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Pavel Jahelka | pa.jahelka@gmail.com | 728 229 533
Vloženo: 08. 09. 2017 | 00:48

spolupráce vizualizace
Hledáme kolegu do týmu, který umí pracovat v archicadu pro přípravu 3D modelů staveb do vizualizací exteriérů. Znalost cinema 4D a renderovacích pluginů je výhodou.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD, Cinema 4D
 živnostenský list
Kontakt: Tomáš Firla | info@firla-visual.com
Vloženo: 07. 09. 2017 | 19:51

nabídka PRAXE
Dobrý den, jsme architektonický ateliér SENAA se sídlem v Brně a hledáme studenty na placenou praxi. Nabízíme Vám práci v zajímavém kolektivu a spolupráci na projektech různého charakteru po celé ČR. Vašim úkolem bude práce na různých fázích přípravy zakázek od úvodní studie až po realizaci. Nástup je možný ihned. CAD + SketchUp. Pošlete nám prosím nejdříve elektronicky své portfolio, my Vás v případě zájmu pozveme na osobní pohovor, kde se dozvíte více podrobností.
Region: Brno
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: SENAA | info@senaa.cz
Vloženo: 07. 09. 2017 | 11:56

ARCHITEKT_INTERIÉRY OBCHODŮ
Jsi architekt- nadšenec do praxe a jednání s lidmi? Chceš vidět, jak ti tvůj projekt roste každý den pod rukama? My v #REXY umíme dělat skvělé návrhy i realizace obchodů pro naše stálé klienty. A hledáme právě Tebe! Čekalo by tě kompletní vedení projektů - zařízení obchodních interiérů se zaměřením na kosmetiku a FMCG klienty (Tom Ford, L´Oréal, Giorgio Armani, Douglas, Tchibo,…). Začneš jednáním s klientem, návrhem, kontaktem s dodavateli a výběrem materiálů i technických řešení až po realizaci a poděkování od klienta. Rádi tě mezi sebe přijmeme. Více informací zde: https://sway.com/t9Gu8YPhPaY3aa9x
Region: Praha
Kontakt: Vlasta Šilarová | vlasta@rexy.cz
Vloženo: 07. 09. 2017 | 09:55

Přijmeme stavebního inženýra
Do architektonické kanceláře přijmeme inženýra stavaře s praxí min. 3 roky. Nástup možný ihned. Zašlete, prosím, pracovní životopis na níže uvedený mail.
Region: Brno
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 znalost angličtiny
Kontakt: Marketa Hrůšová | hrusova@atelierbrno.cz | 602787354
Vloženo: 06. 09. 2017 | 21:45

KAMARUMAH ARCHITEKTI hledají Archtekta/Projektanta
Rozšiřujeme tým o Architekta/projektanta. ........NÁPLŇ PRÁCE.. - především zpracovávání projektů pod vedením Senior architekta (2D výkresy i 3D vizualizace) ........KOHO HLEDÁME? - absolventa VŠ architektonického/stavebního směru (FSv, FA) - komunikativního člověka - precizního v detailu kreslení ........NABÍZÍME.. - odpovídající platové ohodnocení - možnost růstu - služební telefon - atraktivní pracovní prostředí - mladý tým ........POŠLETE - životopis - portfólio prací
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk 3ds Max
Kontakt: Tereza Tůmová | office@kamarumah.cz | 775696100
Vloženo: 06. 09. 2017 | 17:05

Architekt / Projektant unikátních staveb
Máte zkušenosti? Chuť pracovat na unikátních projektech? Chceme vás! ----- Jsme firma, která projektuje a staví unikátní atrakce na míru – domky na stromech, stezky v korunách stromů, adrenalinové věže, lanové parky, dětská hřiště i celé zábavní areály.----- Hledáme člověka, který naskočí do rozjetého vlaku letošní sezóny a přispěje vším, co umí, ke společnému úspěchu.----- Tvoříme zcela novou kolekci uniparčích produktů a hledáme kreativního tvůrce, který nám přinese své nápady, vize i vysoké pracovní nasazení.----- Co byste měli umět: ---- * projektovat na všech stupních projektové dokumentace (studie, prováděčka, detaily, ...) * pracovat v programech typu Autocad, Rhino, Photoshop, InDesign * vzít do ruky tužku a skicovat * rychle se učit * pracovat zodpovědně o samotě i v týmu * dodržovat termíny * hledat řešení místo problémů * komunikovat s klientem v AJ * řídit auto ----- Oceníme:----- * zkušenosti s návrhy dřevostaveb a dřevěných konstrukcí * praktické zkušenosti ze staveb * hravost a schopnost dívat se na svět dětskýma očima * zálibu v outdoorových aktivitách ----- Nabízíme: ----- * zkušenost ze zajímavého oboru * velmi úzký kontakt s reálným světem na stavbách * perspektivu dlouhodobé spolupráce * příležitost podílet se na vývoji nových produktů * volnou pracovní dobu s možností občasné práce z domu/parku/kavárny * každoroční firemní víkend na horách * akční kolektiv * zajímavé peníze ----- Místo práce BRNO-Královo pole. Občasné výjezdy po ČR, SR. Práce na HPP či ŽL, na plný úvazek. Nástup co nejdříve, ale počkáme si, až dáte výpověď v bývalé práci. ----- Chcete být součástí Uniparku? Pošlete nám, prosím, životopis na jana@unipark.cz a k tomu přibalte projekt, na který jste ze své pracovní historie nejvíce pyšní. ----- Ozveme se vám co nejdříve to půjde. Pro více informací volejte 720447544 (Ing. arch. Jana Rutrlová).
Region: Brno
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 znalost angličtiny, řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Jana Rutrlová | jana@unipark.cz | 720 447 544
Vloženo: 06. 09. 2017 | 14:03

ZNAMENÍ ČTYŘ - ARCHITEKTI hledá studenta/tku
Architektonická kancelář znameni ctyr-architekti hledá pro svou pražskou centrálu studenta/studentku vyšších ročníků, časový rozsah stáže je na dohodě. Nabízíme: Zázemí renomované architektonické společnosti, Účast na malých i velkých projektech/úkolech, Práci v centru - Praha 1, Dobré finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem a schopnostem Požadujeme: Pečlivý a zodpovědný přístup. Nutná je znalost AutoCadu. Prosíme o zaslání aktuálního životopisu a portfolia na zuzana.helclova@znamenictyr.cz
Region: celá ČR
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Zuzana Helclová | zuzana.helclova@znamenictyr.cz | 224322113
Vloženo: 06. 09. 2017 | 12:07

ZNAMENÍ ČTYŘ - ARCHITEKTI hledá ARCHITEKTA/TKU
Architektonická kancelář znameni ctyr-architekti hledá pro svou pražskou centrálu architekta/architektku. Nabízíme: Zázemí renomované architektonické společnosti, Účast na malých i velkých projektech, Aktivní podporu profesního rozvoje (aktuálně zahajujeme zavedení BIM) aj, Práci v centru - Praha 1, Nadstandardní finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem a schopnostem Požadujeme: Pečlivý a zodpovědný přístup, Nadšení a pro-aktivní pracovní přístup, Samostatnost Dobrou znalost českého i anglického jazyka, popřípadě alespoň jedno z uvedených. Nutná je znalost AutoCadu. Výhodou nikoliv ale nutností je znalost BIM - Revitu či Archi CADu . Pozice je vhodná i pro absolventy s praxí v průběhu studia, kteří mají chuť na sobě intenzivně pracovat, ale také pro zkušenější uchazeče. Prosíme o zaslání aktuálního životopisu a portfolia na zuzana.helclova@znamenictyr.cz
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Zuzana Helclová | zuzana.helclova@znamenictyr.cz | 224322113
Vloženo: 06. 09. 2017 | 12:03

Hledám projektanta do týmu
Projekční kancelář Projekty S+S s.r.o. hledá projektanta se znalostí CAD systému. Požadujeme: VŠ nebo SŠ vzdělání, obor pozemní stavby, samostatnost, spolehlivost, týmovou spolupráci. Nabízíme: Práci na zajímavých projektech - převážně rodinná výstavba (novostavby i přestavby), práci v mladém týmu. HPP. V případě zájmu zašlete, prosím, strukturovaný životopis na email: tumova@projektys-s.cz
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 řidičský průkaz
Kontakt: Jana Tůmová | tumova@projektys-s.cz | 604265651
Vloženo: 06. 09. 2017 | 11:11

Proiektant - Archicad
Projekční kancelář DrawCon s.r.o., součást Vermehrt.ag hledá projektanta se znalostí ArchiCAD Požadujeme: • VŠ nebo SŠ vzdělání, obor pozemní stavby nebo architektura • výborná znalost práce v programu ArchiCAD • samostatnost, spolehlivost, týmová spolupráce, Nabízíme: • Práci na zajímavých bytových projektech – novostavby i přestavby • Přátelskou atmosféru mladého kolektivu • Kancelář v centru Brna • 5 týdnů dovolené • Stravenky • Flexibilní pracovní dobu • Zaměstnanecký poměr nebo práci na ŽL • Zajímavé finanční ohodnocení V případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis na email: tomas.rose@drawcon.cz
Region: Brno
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Tomáš Rose | tomas.rose@drawcon.cz | 737722133
Vloženo: 06. 09. 2017 | 09:03

Architekt - kreativní práce, interiéry
Jsme architektonický ateliér, který v současné době nejvíce řeší přestavby Showroomů v automobilovém průmyslu, rebranding bankovních poboček a návrhy designu výstav v zahraničí. Hledáme dalšího člena týmu, který by se věnoval návrhům výstavních stánků + expozic, designu interiérů, grafickým prezentacím a jiným kreativním činnostem se znalostí programů AutoCAD, Adobe, 3Ds Max výhodou (ale ne podmínkou). Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete stručné CV a portfolio v pdf (do 10 MB) na email: anezka.milerska@oikoi.eu, nebo pošlete odkaz na své stránky či portfolio na Issuu.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 živnostenský list
Kontakt: Anežka Milerská | anezka.milerska@oikoi.eu | 605244564
Vloženo: 05. 09. 2017 | 17:36

Brigáda - dlouhodobá spolupráce
Nabízím práci / praxi cca 2-3 dny týdně, práce v kanceláří v Klecanech, později i externí spolupráce. Obsah práce - pomoc při projekci, zaměřování, kreslení, navrhování, kompletace projektů, další pomocné činnosti. Vhodné pro studenta vyššího ročníku VŠ Stavební / Architektura. Požaduji samostatnost, spolehlivost, technické myšlení a znalost práce v CAD. V případě zájmu zašlete CV.
Region: Praha, Praha-Východ
Požadujeme: znalost Nemetschek Allplan
Kontakt: Filip Novotný | filip.novotny@avaps.cz | 777911775
Vloženo: 05. 09. 2017 | 11:26

KALKULANT/PŘÍPRAVÁŘ dodávek komerčních interiérů Brno,Slatina -nástup IHNED
Do našeho mladého týmu hledáme zkušeného, proaktivního a komunikativního kalkulanta a přípraváře dodávek komerčních interiérů. Zodpovědností bude příprava cenových nabídek, tendr poddodavatelů, podpora a příprava prezentace cenové nabídky pro obchodní tým, zpracování objednávek svěřených projektů. Nutností je výborná znalost MS office (excel, word, powerpoint), orientace ve stavebních materiálech a čtení stavebních výkresů. Výhodou je znalost a orientace v oblasti interiérů a truhlářských výrobků, znalost angličtiny, AutoCad a ekonomického systému PROFIT. Můžeme Vám nabídnout práci v mladé rozvíjející se společnosti, osobní přístup. Občerstvení na pracovišti, individuální přístup, firemní akce, notebook, mobil.
Region: Brno
Kontakt: My Interior service, s.r.o. | anetaji@myi.cz
Vloženo: 05. 09. 2017 | 11:18

Architekt/ka – Projektant/ka
Hledáme nového kolegu / kolegyni do našeho týmu v architektonické, projekční a stavební společnosti. Co nabízíme: Zajímavou a různorodou práci, Zpracování všech stupňů projektové dokumentace od studií až po kompletní dokumentaci stavby, Řešení detailů, Komunikaci s klienty, dodavateli a obchodními partnery, Příležitost k seberealizaci a dalšímu rozvoji, Práci v menším kolektivu, Nástup možný ihned, Místo pracoviště: Praha 4 – Pražského povstání. Jaké dovednosti byste měli mít: Ukončené VŠ vzdělání – FA nebo FSv, obor architektura a stavitelství, Znalost AutoCad, SketchUp, apod., Photoshop, Tvorba 3D modelů, vizualizací a prezentací, Zodpovědnost a samostatnost, Spolehlivost a pečlivost, Ochotu se učit, Zkušenosti a praxe jsou vítány – nejsou podmínkou
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Vaciková Markéta | vacikova@studiodegree.cz | 774456891
Vloženo: 05. 09. 2017 | 10:06

GRIDO PRAHA HLEDÁ ARCHITEKTA/KU
Pro náš ateliér v Praze na Žižkově hledáme architekty/ky na obsazení různých pozic - jak čerstvé absolventy tak i architekty s různou délkou praxe. Případně architektonicky přemýšlející stavaře! Architektura nás musí bavit! Práce na zajímavých a různorodých projektech. Stabilní zázemí, dlouhodobá zkušenost, dobrý kafe. V případě zájmu prosíme zasílejte CV a portfolia na havelkova@grido.cz. Nástup možný ihned i během podzimu.
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Eva Havelková | havelkova@grido.cz | +420602117708
Vloženo: 04. 09. 2017 | 20:35

ARCHDYNAMIC hledá architekta/-ku a projektanta/-ku
Do našeho týmu hledáme architekta/-ku a projektanta/-ku. Předchozí zkušenosti a praxe v oboru výhodou. Nabízíme práci v přátelském kolektivu a v příjemném prostředí ve vilové oblasti Ladronka. Motivující finanční ohodnocení. Práce na živnostenský list. Nástup ihned.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Ing. arch. Lukáš Rus | archdynamic@archdynamic.cz
Vloženo: 04. 09. 2017 | 11:31

DEVELOPERSKÁ SPOLEČNOST LORDSHIP GROUP HLEDÁ DO SVÉHO TÝMU NOVÉHO KOLEGU / KOLEGYNI NA POZICI JUNIOR GRAFIK NA PLNÝ ÚVAZEK
Požadavky • PC: AutoCad (vč. práce s Xref), Adobe InDesign, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, MS Office • Flexibilita, pracovitost, pečlivost • Anglický jazyk • Zaměření na obchodní a kancelářské budovy • Znalost typologie komerčních budov (retail, office), vč. zázemí • Praxe vítána, možno ale i absolvent VŠ • Sídlo kanceláře: centrum Prahy, výborná dopravní dostupnost • Plný pracovní úvazek • Nástup říjen 2017 Popis práce • Vytváření dispozičních plánů a dalších podkladů pro nájemce • Příprava grafických příloh ke smlouvám s nájemci • Správa a aktualizace webových stránek, správa firemních domén • Úprava stavebních výkresů, měření ploch atd. • Orientace v katastru nemovitostí • Grafické zpracování a úpravy firemních brožur, marketingových letáků a dalších propagačních materiálů V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete CV a portfolio na hrcz@lordship.eu, vybrané zájemce budeme kontaktovat.
Region: Praha
Kontakt: Melhemová Sára | hrcz@lordship.eu | +420 257 530 071
Vloženo: 04. 09. 2017 | 09:12

Architekt - Rokycany
Do týmu našeho projektového ateliéru hledáme nového pracovníka na pozici Architekt. Náplň práce: dispoziční a designové návrhy staveb (exteriér/interiér), přímý kontakt s klienty, spolupráce při zpracování všech stupňů projektové dokumentace... Požadujeme: VŠ stavební obor architektura, znalost práce na PC (MS Office, Allplan, ArchiCad...), vhodné pro absolventy Nabízíme: zázemí zavedené společnosti, práci v mladém rozvíjejícím se kolektivu, plovoucí pracovní dobu, odpovídající finanční ohodnocení, osobní profesní rozvoj, práce na zajímavých zakázkách... Kontakt pro zaslání strukturovaného životopisu: olda.d@ads-rokycany.cz Případné otázky na tel. 777 591 981 (Ing. Oldřich Dienstbier)
Region: celá ČR
Kontakt: Oldřich Dienstbier | olda.d@ads-rokycany.cz | 777591981
Vloženo: 03. 09. 2017 | 14:40

STAVEBNÍ INŽENÝR_PROJEKTANT
Jsme ASGK Design ateliér (www.asgk.cz) se sídlem na Letné = máme dlouholeté zkušenosti, pestrou škálu zakázek a výborný tým odborníků, kteří se skvěle doplňují. Připoj se k nám a zkus tak obohatit svoji profesní dráhu. Hledáme stavaře, kterého baví projektování a dozory na stavbách, absolventa VŠ nebo SŠ stavebního oboru. Požadujeme: znalost NJ (AJ), znalost ArchiCADu , samostatnost a komunikativnost, uživatelskou znalost MS Office. Nabízíme: práci v Praze, dobré platové ohodnocení, práci v pestrém kolektivu, příjemné pracovní prostředí, podporu odborného rozvoje. Nástup možný ihned. Prosíme o CV rovnou s portfoliem
Region: celá ČR, Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
 znalost angličtiny, znalost němčiny, řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Kapralova | kapralova@asgk.cz | 737 880 264
Vloženo: 02. 09. 2017 | 12:13

PROJEKTANT_TECHNIK
Přihlašte se na náš kurz přes cestu pro mladé (ID 15169) na pozici TECHNIK PROJEKTANT. Jsme ASGK Design ateliér se sídlem na Letné = ateliér s dlouholetými zkušenostmi, pestrou škálou zakázek a výborným týmem odborníků, kteří se skvěle doplňují. Cesta pro mladé je určena studentům, kteří chtějí získat odbornou praxi v reálné firmě, zlepšit si měkké dovednosti, zažít něco nového a vyzkoušet si, co obnáší vybraná pozice od A do Z. Přihlásit se mohou studenti posledních ročníků střední školy, bakalářského nebo magisterského studia se zaměřením na stavebnictví. http://www.cestapromlade.cz/student
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
 znalost angličtiny
Kontakt: Kapralova | kapralova@asgk.cz | 737 880 264
Vloženo: 02. 09. 2017 | 11:48

KRESLIČ VÝZTUŽE
Statická kancelář se zaměřením na navrhování železobetonových konstrukcí pozemních staveb hledá nového spolupracovníka do svých řad, a to na pozici kresliče výztuže. Podmínkou je znalost Autocadu, znalost programu RECOC výhodou.V případě zájmu piště prosím na c-eng@c-eng.cz.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: C-ENG s.r.o. | c-eng@c-eng.cz
Vloženo: 01. 09. 2017 | 08:14

Architektonická kancelář v Brně hledá stavebního projektanta
Architektonická a projekční kancelář Atelier Ing. arch. Michal Kristen hledá stavebního projektanta do svého týmu. Sháníme zodpovědnou, komunikativní a pracovitou osobu. Nabízíme: práci na zajímavých projektech menšího i velkého rozsahu, příjemný malý pracovní kolektiv, ateliér s 20-ti letou tradicí, příjemné pracovní prostředí, nástup možný ihned, flexibilní pracovní doba Požadujeme: VŠ vzdělání stavebního zaměření, stavební inženýr, znalost práce v programu AutoCad a Microsoft Office, znalost práce v programu SketchUp výhodou, živnostenský list, praxe výhodou V případě zájmu nás kontaktujte a svůj životopis nám zašlete na adresu atelier@atelierkristen.cz a do předmětu e-mailu napište „projektant“.
Region: Brno
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 živnostenský list
Kontakt: Ing. arch. Zuzana Kohoutová | atelier@atelierkristen.cz
Vloženo: 31. 08. 2017 | 15:57

G.L. Architekti s.r.o. a AED a.s. příjmou architekta/architektku
GL Archtitekti a AED hledají do svého týmu kreativního architekta či architektku na dlouhodobou spolupráci na akci expozice Arktidy v pražské ZOO a jiné projekty. Předpokládáme samostatnou kreativní činnost a nabízíme osobní růst na neobvyklých projektech. Nástup možný ihned. Platové a pracovní podmínky dle dohody. Pracoviště Bieblova 21, Praha 5.
Region: celá ČR, Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Vlastimil Vagaday | office@gla.cz
Vloženo: 31. 08. 2017 | 12:41

Jsi kreativní a nebojíš se praxe?
Potřebujeme pohodového kolegu se super nápady, které se nebojí realizovat přímo v praxi. Náplní práce bude vše od samotného návrhu interiérů, přípravu realizační dokumentace až po koordinaci a stavební dozor na realizaci. Měl bys umět dobře komunikovat s lidmi (od klienta až po řemeslníky) a umět operativně řešit situace na stavbě. Práce v pohodovém týmu na plný úvazek. Časová flexibilita. Angličtina a vlastní auto výhodou. Těšíme se na tvůj životopis s fotkou.
Kontakt: Katka Čábelková | katka@brunetti.cz | 730553556
Vloženo: 31. 08. 2017 | 12:19

Jsi kreativní, ale technika ti není cízí?
Jsi kreativní a máš spousty super nápadů, které chceš realizovat?Tak právě takového kolegu hledáme do našeho design týmu. Náplní práce budou projekty v oblasti interiérů od designu až po kompletní rekonstrukce. Pokud umíš sketchup a ovládáš přípravu realizační dokumentace (stavební výkresy, instalace, podklady pro truhláře) rádi tě přivítáme v našem pohodovém týmu. Práce je na plný úvazek, ale časově flexibilní. Angličtina a vlastní auto výhodou. Těšíme se na tvůj životopis vč. fotografie. www.brunetti.cz
Region: Praha
Kontakt: Katka Čábelková | katka@brunetti.cz | 730553556
Vloženo: 31. 08. 2017 | 12:02

Projektant - kreslič
Přijmeme pracovníka na HPP. Možné i na IČ. Znalost programu Cabinet Vision vítána. Pracovní náplň: zajištění projektové (technické) dokumentace k výrobě atypického nábytku na zakázku.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Cabinet Vision
Kontakt: eTruhlárna | info@etruhlarna.cz | 603572148
Vloženo: 31. 08. 2017 | 11:53

AHK - hledáme architekta
Hledáme architekty do týmu. Nabízíme práci na různorodých projektech převážně v Praze - od studie po realizaci. Portfolio posílejte na adresu jan.krivsky@ahk.cz.
Region: Praha
Kontakt: Jan Křivský | jan.krivsky@ahk.cz | 603586884
Vloženo: 31. 08. 2017 | 10:33

ARCHITEKT_INTERIÉRY OBCHODŮ
Jsi architekt- nadšenec do praxe a jednání s lidmi? Chceš vidět, jak ti tvůj projekt roste každý den pod rukama? My v #REXY umíme dělat skvělé návrhy i realizace obchodů pro naše stálé klienty. A hledáme právě Tebe! Čekalo by tě kompletní vedení projektů - zařízení obchodních interiérů se zaměřením na kosmetiku a FMCG klienty (Tom Ford, L´Oréal, Giorgio Armani, Douglas, Tchibo,…). Začneš jednáním s klientem, návrhem, kontaktem s dodavateli a výběrem materiálů i technických řešení až po realizaci a poděkování od klienta. Rádi tě mezi sebe přijmeme. Více informací zde: https://sway.com/t9Gu8YPhPaY3aa9x
Region: Praha
Kontakt: Vlasta Šilarová | vlasta@rexy.cz
Vloženo: 31. 08. 2017 | 09:56

PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB - PRAHA
Architektonický ateliér MASTER DESIGN hledá na HPP mladé projektanty pozemních staveb. Oceňujeme samostatnost, rychlost a technické myšlení. Na starosti budete mít samostatné projektování projektové dokumentace pozemních staveb převážně luxusních a nadstandardních rodinných domů (DUR, DSP, DPS) a vedení projekčního týmu s vlastním interním statikem a projektantem TZB. Prezentaci projektové dokumentace investorovi. Provádění autorských dozorů na stavbách. Nabízíme možnost projektování konstrukčně složitých staveb a výkon následného autorského dozoru přímo na stavbě. Pružná pracovní doba s minimem přesčasů a ročními odměnami. Seberealizaci v přátelském prostředí sportovně založeného týmu mladých lidí. Ve firmě probíhají každoroční školení v oboru a firemní výlety. Požadujeme nadprůměrnou znalost programu ArchiCAD. Praxi min. 2 roky. Delší praxe nebo autorizace výhodou.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 30. 08. 2017 | 16:09

PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB - OSTRAVA
Architektonický ateliér MASTER DESIGN hledá na HPP mladé projektanty pozemních staveb. Oceňujeme samostatnost, rychlost a technické myšlení. Na starosti budete mít samostatné projektování projektové dokumentace pozemních staveb převážně luxusních a nadstandardních rodinných domů (DUR, DSP, DPS) a vedení projekčního týmu s vlastním interním statikem a projektantem TZB. Prezentaci projektové dokumentace investorovi. Provádění autorských dozorů na stavbách. Nabízíme možnost projektování konstrukčně složitých staveb a výkon následného autorského dozoru přímo na stavbě. Pružná pracovní doba s minimem přesčasů a ročními odměnami. Seberealizaci v přátelském prostředí sportovně založeného týmu mladých lidí. Ve firmě probíhají každoroční školení v oboru a firemní výlety. Požadujeme nadprůměrnou znalost programu ArchiCAD. Praxi min. 2 roky. Delší praxe nebo autorizace výhodou.
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 30. 08. 2017 | 16:08

ARCHITEKT/ARCHITEKTKA - Praha
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. ...................................................................... Do týmu v Praze hledáme architekta – hlavní pracovní poměr nebo brigáda. Tvým úkolem bude: •navrhování staveb s vazbou na celý projektantský tým - projektanti, statik •komunikace s investory a ostatními architekty •dozorování navržených staveb .............................................. Tak, aby to dobře fungovalo, potřebujeme od Tebe následující: •mít chuť dělat klientům úsměvy na tváři svým elánem a zapálením pro věc •mít architekturu v krvi - hledáme někoho, kdo si sám pro sebe kreslí i po příchodu domů :-) •mít to srovnané v hlavě - na schůzkách s klienty je třeba být sebevědomý a působit jako autorita, zatímco v týmu je třeba umět i naslouchat a být otevřený novým možnostem a řešením •umět vzbuzovat emoce •mít alespoň průměrnou znalost ArchiCADu a Cinema 4D (pomůžeme i se zaškolením) •další požadavky? ...................................................... Co u nás můžeš čekat: •ateliér s přátelským kolektivem - vykání není řečí našeho kmene •spolupráce s nevšedními klienty •podílení na něčem, co nás přesahuje, na tvorbě dokonalých domovů, na dělání našich klientů šťastnými •pružnou pracovní dobu s minimem přesčasů a ročními odměnami •seberezalizaci, každoroční školení v oboru a účast na soutěžích •další info – benefity atp. ..................... Jsi pro to jako stvořená/ý? Přidej se k nám na naší cestě za mistrovstvím! Těšíme se na zprávu :-)
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 30. 08. 2017 | 16:08

ARCHITEKT/ARCHITEKTKA - Ostrava
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. ...................................................................... Do týmu v Ostravě hledáme architekta – hlavní pracovní poměr nebo brigáda. Tvým úkolem bude: •navrhování staveb s vazbou na celý projektantský tým - projektanti, statik •komunikace s investory a ostatními architekty •dozorování navržených staveb .............................................. Tak, aby to dobře fungovalo, potřebujeme od Tebe následující: •mít chuť dělat klientům úsměvy na tváři svým elánem a zapálením pro věc •mít architekturu v krvi - hledáme někoho, kdo si sám pro sebe kreslí i po příchodu domů :-) •mít to srovnané v hlavě - na schůzkách s klienty je třeba být sebevědomý a působit jako autorita, zatímco v týmu je třeba umět i naslouchat a být otevřený novým možnostem a řešením •umět vzbuzovat emoce •mít alespoň průměrnou znalost ArchiCADu a Cinema 4D (pomůžeme i se zaškolením) •další požadavky? ...................................................... Co u nás můžeš čekat: •ateliér s přátelským kolektivem - vykání není řečí našeho kmene •spolupráce s nevšedními klienty •podílení na něčem, co nás přesahuje, na tvorbě dokonalých domovů, na dělání našich klientů šťastnými •pružnou pracovní dobu s minimem přesčasů a ročními odměnami •seberezalizaci, každoroční školení v oboru a účast na soutěžích •další info – benefity atp. ..................... Jsi pro to jako stvořená/ý? Přidej se k nám na naší cestě za mistrovstvím! Těšíme se na zprávu :-)
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 30. 08. 2017 | 16:07

K4 hledá schopného HIPa a projektanta
Pražská kancelář hledá nové kolegy a to na plné nasazení. Hledáme hlavy a ruce, které jsou ochotny se podílet na rozdílných projektech od naprosto nezáživných (designové toalety) až po velmi zajímavé (nový objekt pro výzkum a designový hotel). Očekáváme odhodlání se učit a zapojit se do týmu. Nabízíme dobré ohodnocení a pružný kolektiv. Pokud máte zájem a domníváte se, že je tato nabídka ta správná pro Vás ozvěte se na
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk Revit Architecture
Kontakt: Hačkajlo | hackajlo@k4.cz | +420773550866
Vloženo: 30. 08. 2017 | 16:07

Ateliér A PLUS a.s. hledá studenty na praxi
Hledáme studenty na placenou praxi. Nástup je možný ihned. Nabízíme Vám spolupráci na zajímavých projektech různého charakteru. Vaším úkolem bude práce na všech fázích zpracování zakázek, komunikace s architekty a stavaři, tvorba 3D modelů apod. Pošlete nám prosím nejdříve elektronicky své portfolio, pokud nás Vaše práce zaujme, pozveme Vás na osobní pohovor, kde se dozvíte více podrobností
Region: Brno
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Sketchup
Kontakt: A PLUS a.s. | info@aplus.cz
Vloženo: 30. 08. 2017 | 13:26

PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB
Hledám do týmu spolehlivého a pečlivého projektanta stavaře na externí spolupráci. Možné i při studiu VŠ. Zaměření převážně na bytovou výstavbu (bytové a rodinné domy) a občanskou vybavenost. Práce na dohodu o provedení práce. Místo - Praha. Programy : AutoCad a Cadkon
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Kateřina Ryvolová | kr.projekt@seznam.cz | 608461816
Vloženo: 30. 08. 2017 | 11:11

Projektant stavař
Hledám do týmu spolehlivou, komunikativní a pečlivou osobu, projektanta stavaře, SŠ stavebního směru s praxí, nebo VŠ klidně po škole, na samostatné vedení drobnějších zakázek po celé republice, tudíž řidičský průkaz vítán. Pracoviště na Praze 8, ŽL, po čase, možnost zaměstnání. Programy: ArchiCad/AutoCad. Nástup ihned.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Aneta Stružková | struzkova@fasproject.cz | 736539118
Vloženo: 30. 08. 2017 | 10:47

PRODESI HLEDÁ PROJEKTANTA ZTI
Projekční kancelář Prodesi specializující se na kvalitní moderní dřevostavby s důrazem na energetickou úspornost hledá posilu do svého týmu na pozici projektant ZTI. Naše stavby nejen navrhujeme, ale následně i stavíme a nabízíme tedy přímou vazbu na realizaci zpracovávaných projektů. Náplň práce: kompletní a samostatné zpracování projektové dokumentace ZTI (voda, kanalizace, topení a plyn); spolupráce s projektantem stavební části a hlavním architektem; v případě nutnosti autorský dozor na stavbách Nabízíme: uplatnění v ateliéru, který je lídrem ve svém oboru; práci v mladém kolektivu odborníků na energetické stavění a dřevostavby; účast na zajímavých zakázkách dřevostaveb s přímou vazbou na realizaci; zázemí stabilní společnosti; příjemné pracovní prostředí a moderní pracovní prostředky; flexibilní pracovní dobu; motivační ohodnocení Požadujeme: samostatnost; zkušenosti a praxe v oboru; odpovídající vzdělání technického směru Výhodou: znalost zpracování PENB, autorizace (není podmínkou) Kontakt pro zasílání životopisů: Eva Stěhulová e.stehulova@prodesi.cz
Region: Praha
Kontakt: Eva Stěhulová | e.stehulova@prodesi.cz
Vloženo: 30. 08. 2017 | 10:19

Architekt pro spolupráci 40-80 hod/měs.
Architektonická kancelář COARCHITECTS s.r.o. z Nového Jičína hledá posilu na částečný úvazek 40-80 hod/měs. Požadujeme znalost a zkušenost s modelováním v Archicadu a práci s Artlantisem. Práce zahrnuje především tvorbu 3D vizualizací a jednodušší projekční práce. Možnost spolupráce na dálku. V případě zájmu nám zašlete Vaše portfolio a CV.
Region: celá ČR
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
 živnostenský list
Kontakt: Jana Dedecius Martochová | info@coarchitects.cz
Vloženo: 30. 08. 2017 | 09:37

P R O J E K T A N T / A R C H I T E K T
Atelier ORTOGONAL s.r.o. hledá do svého týmu projektanta / projektanta -architekta / architektku. Zabýváme se projekty zajímavými bytových domů, průmyslových staveb. Náplň práce: zpracování projektové dokumentace (DUR, DSP, DPS) v programu ArchiCAD. Požadavky: flexibilita, pracovní nasazení, ideální je i praxe v oboru a zkušenost s projekty bytových domů, schopnost samostatného rozhodování při řešení technické problematiky staveb, aktivní znalost ArchiCAD. Absolvent je rovněž vítán – naučíme, zapracujeme, předáme zkušenosti. Nabízíme: účast na zajímavých zakázkách, pružnou pracovní dobu, odpovídající finanční ohodnocení. V případě Vašeho zájmu pracovní pozici zašlete, prosím, své CV na e-mail martin.ballak@ortogonal.cz Region: Praha Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD Kontakt: Martin Ballák | martin.ballak@ortogonal.cz | 724058685
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Martin Ballák | martin.ballak@ortogonal.cz
Vloženo: 30. 08. 2017 | 03:13

Zkušený architekt
Hledam zkuseneho architekta pro zpracovani DSP. Jedna se o novostavbu maleho atelieru, tvarove jednoduchou stavbu s nevsednimi detaily. Ocekavam spickove provedeni detailu bezokapove strechy, zb nosnych sten a strechy (steny a strecha budou oblozeny kamenem) a dalsich modernich prvku. Autorizace v CKA neni nutna.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Marie Jeanneret-Gris | mjgdesignstudio@gmail.com
Vloženo: 29. 08. 2017 | 21:15

Atelier Secco, s.r.o. hledá stavebního inženýra či architekta
Architektonický atelier SECCO, s.r.o. se sídlem v Praze na Hanspaulce hledá stavebního inženýra či architekta. Rozsah práce našeho studia je velmi rozmanitý, projektujeme obchodní jednotky, fitness kluby, restaurace, ale máme za sebou i stavbu Termálního parku v Losinách, který získal cenu Stavba roku v Olomouckém kraji, bytové domy a další rozsáhlejší projekty. Přijďte k nám a staňte se součástí našeho úspěšného týmu. Náplň práce: samostatné vedení celého projektu, projektování a navrhování, administrativní a organizační řízení projektu, komunikace s úřady, specialisty apod., komunikace s obchodními partnery , samostatné rozhodování v dílčích záležitostech Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru architektura či stavitelství , znalost anglického jazyka, řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič, znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Graphisoft ArchiCAD, samostatnost, proaktivní a zodpovědný přístup k práci. Nabízíme: prostor pro seberealizaci a kreativitu, detailní zaškolení, různorodou praxi, plat odpovídající dosaženému vzdělání a reflektující pracovní nasazení, bonusy, služební telefon. V případě zájmu zašlete, prosím, svůj životopis spolu s fotografií, motivačním dopisem a pracovním portfoliem k rukám Karin Mikolajkové
Region: celá ČR, Praha, Slovensko
Požadujeme: živnostenský list
Kontakt: Karin Mikolajková | mikolajkova@ateliersecco.cz | 604200907
Vloženo: 29. 08. 2017 | 17:24

STÁŽ / BRIGÁDA
Hledáš placenou stáž v mladém týmu, která tě bude bavit? Chceš pracovat na projektech realizovaných převážně v zahraničí? Nebojíš se výzev? Pak hledáme právě tebe. Expodesign patří mezi významné české firmy v oblasti exhibition design. Působíme v rámci celé Evropy a naše projekty jsou realizovány po celém světě. Jsme zavedená firma působící více než 15 let a neustále se rozvíjíme. Nabízíme: • samostatnou kreativní činnost • mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pracovní pozice • práci v mladém a přátelském kolektivu • práci s moderními technologiemi (virtuální realita) • možnost budoucí spolupráce na HPP
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk 3ds Max
 znalost angličtiny
Kontakt: Ing. arch. Jan Paulík | jpaulik@expodesign.cz | +420 608 303 306
Vloženo: 29. 08. 2017 | 16:32

ARCHITEKT, PROJEKTANT
ATELIER SAEM, s.r.o. přijme do svého kolektivu projektanta pozemních staveb nebo architekta pro tvorbu projektů v ČR i zahraničí. Více o nás naleznete na www.saem.cz. V případě, že se dokážete ztotožnit s filosofií, že forma vytvořená ze života je architektura, ale architektura vznikající z formy neznamená život, zašlete Váš životopis a portfolio na uvedenou e-mailovou adresu. Pozice je vhodná i pro studenta vyššího ročníku VŠ.
Region: Praha
Požadujeme: znalost angličtiny
Kontakt: Ivana Opelková | ivana.opelkova@saem.cz
Vloženo: 29. 08. 2017 | 14:23

Hledáme kolegyni
Česká, výrobně obchodní společnost zaměřená na stavební činnost, hledá projektantku/asistentku ředitele se stavebním vzděláním. Místo výkonu práce Praha 5. Náplň práce: administrativa, projekční práce, zpracování podkladů pro cenové nabídky. Očekáváme: vzdělání se stavebním zaměřením, znalost PC - Word, Excel, AutoCAD, samostatnost a spolehlivost
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Vlach | czp@czp.cz | 774404205
Vloženo: 29. 08. 2017 | 12:26

Vedoucí oddělení územního plánování odboru hlavního architekta
Statutární město Pardubice, magistrát města hledá zaměstnance na pozici vedoucí/ho oddělení územního plánování odboru hlavního architekta. Podrobnější informace o výběrovém řízení a náležitosti přihlášky do VŘ naleznete na internetové stránce www.pardubice.eu, pod odkazem úřad, volná místa.
Kontakt: Ing. Ivana Matičková | ivana.matickova@mmp.cz | 466859419
Vloženo: 29. 08. 2017 | 10:18

Projektant pozemních staveb - rodinné domy
Stavební firma KD Haus s.r.o s projekčním zázemím hledá na pozici projektant pozemních staveb nového kolegu. Nabízíme tvůrčí práci na zajímavých projektech rodinných domů po celé ČR, příjemný kolektiv, flexibilní pracovní dobu. Požadujeme nadprůměrnou znalost programu ArchiCAD, řidičský průkaz skupiny B, praxe vítaná. Více informací při osobním pohovoru. V případě zájmu zašlete životopis v pdf na email krejza@kdhaus.cz
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
 řidičský průkaz
Kontakt: Radek Krejza | krejza@kdhaus.cz
Vloženo: 29. 08. 2017 | 08:14

Kreativní vybavování bytů na krátkodobé ubytování - dlouhodobá spolupráce
Dobrý den, sháníme bytového architekta na vybavování bytů v Praze. Byty provozujeme na krátkodobé ubytování, a po přebrání bytu od klienta (majitele) ho potřebujeme vybavit nábytkem - vkusně a za přijatelnou cenu. Požadujeme -samostatnost, pečlivost na detail -řidičský průkaz Nabízíme: -zajímavé ohodnocení (dle velikosti bytu 6-10 tis.). Vybavování trvá +/-3 dny -pravidelnou spolupráci Zájemci pište do zpráv. Prachař
Region: Praha
Požadujeme: řidičský průkaz
Kontakt: Pavel Prachař | prachar.pav@seznam.cz | 607214638
Vloženo: 28. 08. 2017 | 21:38

Doučování SketchUp a Rhino
Hledám někoho na doučování ve SketchUpu a Rhinu, může být i student, na každý program samozřejmě klidně jiná osoba. V Rhinu modeluji poměrně dobře, ale v nastavení renderu a materiálu ve VRayi potřebuji doučit. Ve SketchUpu mám jen úplné základy.
Region: Praha
Kontakt: architekt, 32 let, Praha 4 | doucovani.architekt@post.cz
Vloženo: 28. 08. 2017 | 19:57

Student na výpomoc
Hledáme absolventa bakalářského studia na ČVUT (FA nebo FSV) v Praze pro pravidelnější výpomoc v architektonickém atelieru www.maurarchitekti.cz . V případě zájmu nám prosím pošlete mailem své portfolio.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Dušan Urbanczyk | urbanczyk@maurarchitekti.cz | 777116669
Vloženo: 28. 08. 2017 | 16:56

Stavební projektant / Architekt
Architektonická a projekční kancelář DIMENSE architects hledá pro dlouhodobou spolupráci do svého týmu kanceláře v Brně na pozici stavebního projektanta studenta pozemního stavitelství-stavaře / absolventa Stavebního inženýra. Střední průmyslová škola stavební a znalost REVITU je Vaší velkou výhodou!!! V případě Vašeho zájmu zašlete mailem Vaše CV a portfólio na: info@dimense.cz
Region: Brno
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk Revit Architecture
Kontakt: Petr Hovořák | hovorak@dimense.cz | 775994501
Vloženo: 28. 08. 2017 | 14:32

3D grafik - fotorealistické vizualizace interiérů
Hledám 3D grafika fotorealistických vizualizací interiérů ke spolupráci při realizaci kompletních návrhů designu. Požadované zkušenosti se softwary Sketch-up a 3Ds Max+V-Ray či Cinema 4D+V-Ray - fotorealistické výstupy.
Region: celá ČR
Kontakt: Kateřina Kratochvílová | katerina@kerseydesign.com | 603768567
Vloženo: 28. 08. 2017 | 09:43

Bytový architekt - stavební technik: Troufnete si realizovat své návrhy?
Společnost PANELREKO, s.r.o., která se specializuje především na rekonstrukce a přestavby bytů, a která díky inovativním nápadům a zkušenostem z více než dvou tisíc realizací, utváří díla kvalitní, do detailu provedená, estetická a zároveň funkční, právě hledá samostatného, výkonného a ochotného člověka na pozici: BYTOVÝ ARCHITEKT - STAVEBNÍ TECHNIK • Baví Vás navrhovat, ale doteď Vám chyběla možnost realizovat své projekty? • Máte za sebou výsledky, které můžeme ověřit? (práce, praxe, brigáda, školní projekty...) V týmu uvítáme nejen zkušeného architekta, ale každého, koho láká možnost svoje návrhy realizovat do A do Z a má už za sebou výsledky v minulosti. Nebo třeba někoho, kdo si sám navrhl a zrekonstruoval dům nebo byt, pomáhal na stavbě nebo obor studoval a stihl i nějakou tu praxi. Vaším výsledkem práce bude kompletní návrh rekonstrukce bytu včetně dispozičních změn a zařízení a bezchybně a včas předané dílo klientovi (zrekonstruovaný byt, dům nebo jejich část). Očekáváme: • kompletní péči o klienta, od prvního kontaktu po předání díla • návrh realizace, projektování dokumentace ke stavbě a tvorbu rozpočtu • řízení činností a organizaci pracovních part • kontrolu, zda stavba probíhá v řádné kvalitě, dle časového harmonogramu a požadavků klienta Co potřebujete? • zkušenosti v oblasti "bytový architekt" a to buď jako koníček nebo vystudovaný obor • výsledky v této oblasti (práce, praxe, brigáda, rekonstrukce vlastního bytu či domu) • alespoň základní orientace v AutoCAD a dalším architektonickém programu (SketchUp, ArchiCAD, Cinema 4D...) • ŘP sk. B Co získáte? • možnost realizovat svoje návrhy a vyniknout jak v kolektivu, tak v oboru • různorodou a kreativní práci v kanceláři i v terénu • zaučení na pozici • neustálé vzdělávání v oboru i možnost osobního rozvoje • když budete dobří, můžete se zasloužit o nejlepší projekt a zviditelnit tak svoje jméno • práci na HPP ve firmě rodinného charakteru a podporující kolektiv • viditelné výsledky znamenají jistotu dobrého výdělku
Region: Praha
Kontakt: Lenka Macháčková | machackova@performia.cz
Vloženo: 28. 08. 2017 | 08:02

Psaní textů na téma izolace a zateplení
Vhodné pro studenty, kteří si seznámí s nabízenými materiály a technologiemi zateplování a napíší texty na téma zateplení, izolace - zadáme osnovu.
Region: celá ČR
Kontakt: Pavel Linhart | pavellinhart@centrum.cz | 608866226
Vloženo: 26. 08. 2017 | 08:44

výstavářská firma z Holešovic
výstavářská firma z Prahy Holešovic hledá na pozici architekt/managera práce v Archicadu Artlantisu, návrhy a rozkres pro výrobu - Práce možná jak na hlavní pracovní poměr tak i na živnostenský list. Stálá práce a ohodnocení plus bonusy za realizace . Angličtina nutností Němčina vítaná .
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
 znalost angličtiny, řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Pabst | vaclav@papst.cz | 602308916
Vloženo: 26. 08. 2017 | 01:53

Architekt
Významná mezinárodní architektonická kancelář Chapman Taylor hledá pro svou pražskou pobočku architekta/architektku. Nabízená pozice je vhodná zejména pro ty co mají zájmem o moderní design, kteří by se rádi spolupodíleli na přípravě významných projektů obchodních center, kancelářských a rezidenčních budov většího měřítka jak v České republice, tak i v zahraničí. Zkušenost s tvorbou vizualizací vítána. Nabízíme: Zázemí mezinárodní architektonické společnosti Účast na mezinárodních projektech Aktivní podporu profesního rozvoje Práci v centru Prahy Nadstandardní finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem a schopnostem Požadujeme: Výborné designérské a grafické schopnosti Zkušenosti s designem interiérů jsou vítány Nadšení a pro-aktivní pracovní přístup, samostatnost Dobrou znalost českého i anglického jazyka, popřípadě alespoň jedno z uvedených Nutná je znalost AutoCadu, Photoshopu a 3d modelovacího SW (Sketch Up/3d studio max/ apod.) Výhodou je znalost Revitu, nebo schopnost tvorby fotorealistických vizualizací Pozice je vhodná i pro absolventy s praxí v průběhu studia, kteří mají chuť na sobě intenzivně pracovat, ale také pro zkušenější uchazeče. Prosíme o zaslání aktuálního životopisu a portfolia na pdana@chapmantaylor.cz.
Region: celá ČR
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Pavla Dana | pdana@chapmantaylor.cz
Vloženo: 25. 08. 2017 | 16:04

Architekt s praxí
Významná mezinárodní architektonická kancelář Chapman Taylor hledá pro svou pražskou pobočku architekta/architektku s praxí. Nabízená pozice je vhodná zejména pro ty co mají zájmem o moderní design, zkušenost se samostatným vedením projektů a kteří by se rádi vedli , koordinovali přípravu významných projektů obchodních center, kancelářských a rezidenčních budov většího měřítka jak v České republice, tak i v zahraničí. Nabízíme: Zázemí mezinárodní architektonické společnosti Vedení projektů v ČR/zahraničí Aktivní podporu profesního rozvoje Práci v centru Prahy Nadstandardní finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem a schopnostem Požadujeme: Výborné designérské a grafické schopnosti Zkušenost s vedením a koordinací projektů Dobré prezentační a vyjednávací schopnosti Nadšení a pro-aktivní pracovní přístup, samostatnost Dobrou znalost českého i anglického jazyka, popřípadě alespoň jedno z uvedených Nutná je znalost AutoCadu, Photoshopu a 3d modelovacího SW (Sketch Up/3d studio max/ apod.) Výhodou je znalost Revitu, nebo schopnost tvorby fotorealistických vizualizací Pozice je vhodná pro architekty s praxí min. 3-5 let a touhou po samostatné tvorbě Prosíme o zaslání aktuálního životopisu a portfolia na pdana@chapmantaylor.cz.
Region: celá ČR
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Photoshop, Sketch Up
Kontakt: Pavla Dana | pdana@chapmantaylor.cz
Vloženo: 25. 08. 2017 | 15:56

Stavební inženýr - projektant
Hledáme člena do našeho týmu na pozici stavebního projektanta. Pokud vás baví práce s REVITem a máte chuť se rozvíjet zapojením do týmové práce architektů a stavařů, pošlete nám prosím profesní životopis. Více informací o nás najdete na www.atelier-velehradsky.cz. Náplň práce: komplexní řešení svěřeného úkolu, práce na středně velkých stavebních projektech, tvorba stavební dokumentace v REVITu. Kvalifikační předpoklady: VŠ stavební, obor pozemní stavby/architektura, praxe v projekci výhodou, znalost programu REVIT významnou výhodou, dobré komunikační schopnosti, samostatnost, pečlivost, loajalita, řidičský průkaz skupiny B.
Region: Brno
Požadujeme: znalost Autodesk Revit Architecture
Kontakt: Ing. Hana Staňková | stankova@velehradsky.cz | 601565482
Vloženo: 25. 08. 2017 | 15:19

Vizualizace a animace v Unreal Engine (Virtuální realita)
Dobrý den / Ahoj, hledáme do týmu kolegu, který má zkušenosti s Unreal enginem a pohybuje se ve stavebnictví. Pokud jste vizualizátorem/kou a chtěli byste se v UE naučit, při dlouhodobější spolupráci jsem ochotni navázat spolupráci i takto. Práce se netýká pouze statických vizualizací, ale především virtuální reality. Jsme schopni nabídnout externí spolupráci, ale také plný úvazek s kancelářským zázemím v Praze i v Brně. V případě zájmu mne, prosím, neváhejte kontaktovat. K emailu prosím přiložte ukázku Vašich dosavadních prací ve stavebnictví. email: zbynek.pohorelsky@gmail.com Těším se na případnou spolupráci.
Region: celá ČR, Praha, Brno, Slovensko
Požadujeme: živnostenský list
Kontakt: Zbyněk | zbynek.pohorelsky@gmail.com | 775645758
Vloženo: 25. 08. 2017 | 11:28

Architekt / projektant
basepoint s.r.o. hledá do svého týmu nového kolegu architekta / projektanta ke spolupráci. Zabýváme se zejména návrhy a realizacemi interiérů a designem, dále projekty rodinných domů, bytových a polyfunkčních domů a komplexů. Navrhujeme drobné stavby i rozsáhlejší projekty. Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, MS Office, znalost práce s grafickými programy Photoshop, Acrobat, komunikativnost, časovou flexibilitu, grafickou zdatnost, estetické cítění a smysl pro design, samostatnost. Výhodou, nikoliv podmínkou je zkušenost s 3D modelováním a tvorbou vizualizací, znalost Revit, ArchiCAD či SketchUp. Nabízíme: Zajímavou a kreativní práci, flexibilitu, přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí. Pracovní úvazek dle dohody. CV a portfolio zasílejte na níže uvedenou e-mailovou adresu.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Magda Haková | magda.hakova@basepoint.cz
Vloženo: 24. 08. 2017 | 16:53

Projektant / Architekt pozemních staveb
Nabízíme velmi příjemné pracovní místo v mladém kolektivu. Poskytneme flexibilní pracovní dobu, odpovídající ohodnocení a odměny. Požadujeme: VŠ vzdělání, znalost práce v ArchiCADu, praxe výhodou. Vhodné pro absolventy. Pracoviště Praha 4. Vhodné pro absolventy i projektanty s praxí. Živnostenské oprávnění výhodou.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Ing. arch. Nguyen Duc Hoa | info@ateliertwins.com | 728661880
Vloženo: 24. 08. 2017 | 16:26

ARCHITEKT_INTERIÉRY OBCHODŮ
Jsi architekt- nadšenec do praxe a jednání s lidmi? Chceš vidět, jak ti tvůj projekt roste každý den pod rukama? My v #REXY umíme dělat skvělé návrhy i realizace obchodů pro naše stálé klienty. A hledáme právě Tebe! Čekalo by tě kompletní vedení projektů - zařízení obchodních interiérů se zaměřením na kosmetiku a FMCG klienty (Tom Ford, L´Oréal, Giorgio Armani, Douglas, Tchibo,…). Začneš jednáním s klientem, návrhem, kontaktem s dodavateli a výběrem materiálů i technických řešení až po realizaci a poděkování od klienta. Rádi tě mezi sebe přijmeme. Více informací zde: https://sway.com/t9Gu8YPhPaY3aa9x
Region: Praha
Kontakt: Vlasta Šilarová | vlasta@rexy.cz
Vloženo: 24. 08. 2017 | 12:39

P R O J E K T A N T / P R O J E K T A N T K A - A R C H I C A D
Netradiční projekční ateliér hledá nového kolegu nebo kolegyni na pozici projektanta pozemních staveb. Nabízíme krom velkého množství různorodých zakázek také pohodlnou pracovní židli, 2 počítačové obrazovky, kávovar se zrnkovou kávou a i pravidelné finanční odměny za práci. Požadujeme vysokoškolské vzdělání stavebního směru, znalost Archicadu a velkou chuť do práce. http://sollaron-architects.cz/
Region: Brno
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
 řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Ing. Hana Hrdinpva | projekt@sollaron-architects.cz
Vloženo: 23. 08. 2017 | 12:36

Projektant pozemních staveb
Do architektonického ateliéru Štička architekti hledáme stavebního projektanta s praxí. Pracovní náplní je projekce developerských projektů, bytových a rodinných domů a rekonstrukce bytových jednotek.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
 řidičský průkaz
Kontakt: Ondřej Štička | ondrej@stickaarchitekti.cz | 702076611
Vloženo: 23. 08. 2017 | 12:35

Hledáme architekty, projektanty, vizualizátory a interiérové designéry do Studio Perspektiv
Hledáme architekty / projektanty / vizualizátory / interiérové designéry, kteří chtějí navrhovat a realizovat unikátní interiéry kanceláří, které smazávají hranice typologie. Právě teď začínáme pracovat na coworkingovém centru v samém srdci Prahy a tímto projektem by naše spolupráce mohla začít. Nabízíme v našem pražském studiu práci na full time v mladém týmu, se zajímavými klienty, účast na projektech ve všech fázích od první skici až do realizace. Rádi bychom spolupracovali s člověkem, který má zkušenosti s realizací interiérů libovolné typologie ovládá AutoCad / Rhino / 3DStudioMAX / Vray / Photoshop / Indesign je zapalený do designu nebojí se experimentovat s materiály a dispozicemi Pokud chcete být s námi v týmu, zašlete životopis a portfolio na e-mail romana.carbolova@perspektiv.cz
Region: Praha
Kontakt: Romana Carbolová | romana.carbolova@perspektiv.cz
Vloženo: 23. 08. 2017 | 11:30

Student/studentka pro přípravu stavby a tendru
Do našeho kolektivu hledáme studenta/ku pro přípravu stavby a tendru zajímavých bytových domů NABÍZÍME: - dlouhodobou brigádu - časovou flexibilitu, min. 2-3 dny v týdnu - mladý a přátelský kolektiv - získání nových zkušeností na zajímavých projektech - možnost nástupu na HPP po ukončení studia - dle zkušeností je zde možnost samostatné práce POŽADUJEME - student 4.-5. ročníku - dobrá znalost Archicad eventuelně AutoCad - pečlivost a zodpovědnost
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Kristýna Uxová | brigada@design-development.cz | 227085080
Vloženo: 23. 08. 2017 | 11:21

PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB
Jsme architektonický a projekční ateliér Červený klobouk s.r.o. se sídlem v Praze na Vinohradech. Naší převládající činností jsou projekty administrativních a komerčních interiérů. Do našeho týmu hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici projektant pozemních staveb. Tato pozice je vhodná i pro absolventa. NÁPLŇ PRÁCE: Hlavní náplní práce je spolupráce na stavební projektové dokumentaci a to od malých obchodních jednotek až po velké administrativní celky. • Tvorba částí nebo celých projektů stupeň DSP, DPS, DZS; • úzká spolupráce s jednotlivými profesemi, koordinace profesí; • spolupráce při realizaci, účast na kontrolních dnech stavby; • řízení projektů. POŽADUJEME: • Vysokoškolské vzdělání v oboru (Architektura, Pozemní stavby a architektura); • projektování v AutoCAD; • dobré komunikační a prezentační schopnosti; • samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost. Zkušenosti s interiéry a fit out projekty jsou vítány. NABÍZÍME: • Samostatnou a tvůrčí práci; • příležitost k seberealizaci a dalšímu rozvoji; • práci v příjemném menším kolektivu. Termín nástupu, nástupní plat, pružná pracovní doba, benefity dohodou. V případě zájmu zašlete, prosím, svůj životopis s portfoliem či odkazem na portfolio.
Kontakt: Eva Kosíková | kosikova@cervenyklobouk.cz
Vloženo: 22. 08. 2017 | 22:56

Projektant ÚT, VZT, CH - výpomoc
Dynamicky se rozvíjející společnost se zastoupením v ČR, SR a Polsku zabývající se realizacemi interiérů (interiérové vestavby) v kancelářských budovách hledá níže uvedené kandidáty na pozici Projektant HVAC – výpomoc. Popis pozice: Tvorba dokumentace TZB na projektech v oblasti komerčních fit-outů. Samostatná projekční činnost dle zkušeností. Dobrá praxe pod vedením zkušených vedoucích. Mimo projektová činnost – zajišťování materiálu TZB na stavbách. Kontrola montáží dle projektové dokumentace. Cenění zakázek v oblasti TZB. Vhodný kandidát by měl splňovat většinu níže uvedených kritérií: VŠ - obor stavební, strojní Velmi dobrá práce na PC – CAD, Office, Outlook, Windows, Internet Schopnost číst technickou dokumentaci Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, časová flexibilita Znalost anglického jazyka výhodou Nabízíme: Práce na ½ úvazek (DPP/IČO) Neformální firemní kulturu Zaměstnání v silné a stabilní společnosti Dlouhodobou perspektivu Vzdělávání v oboru Ohodnocení 110 – 150,-/hodina
Region: Praha
Kontakt: Zaneta Synkova | zaneta.synkova@capexus.cz
Vloženo: 22. 08. 2017 | 15:57

Grido hledá zkušeného kolegu - Praha 3
Pro náš ateliér v Praze na Žižkově hledáme zkušeného kolegu - architekta nebo stavaře. Praxe alespoň 10 let na zakázkách většího rozsahu (nad 100 mil), práce v Autocadu + SketchUp nutností, ŘP výhodou. Nabízíme výborné kafe, zajímavé finanční podmínky a motivační bonusy. Nabídky vč. vybraných referencí zasílejte prosíme na gromski@grido.cz.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Peter Gromski | gromski@grido.cz | 602249181
Vloženo: 22. 08. 2017 | 14:07

HIP / BRNO / A99
Do týmu hledáme posilu na pozici HIPa! Více na http://www.jobs.cz/rpd/1226278126/?rps=202
Region: Brno
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk Revit Architecture
 řidičský průkaz
Kontakt: Martin Jeřábek | jerabek@atelier99.cz | 723104812
Vloženo: 21. 08. 2017 | 17:48

ARCHDYNAMIC hledá architekta/-ku a projektanta/-ku
Do našeho týmu hledáme architekta/-ku a projektanta/-ku. Předchozí zkušenosti a praxe v oboru výhodou. Nabízíme práci v přátelském kolektivu a v příjemném prostředí ve vilové oblasti Ladronka. Motivující finanční ohodnocení. Práce na živnostenský list. Nástup ihned.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Ing. arch. Lukáš Rus | archdynamic@archdynamic.cz
Vloženo: 21. 08. 2017 | 15:50

PROJEKTANT / ARCHITEKT
ORTOGONAL s.r.o. hledá do svého týmu projektanta / architekta. Zabýváme se projekty zajímavými bytových rodinných domů, průmyslových staveb. Náplň práce: zpracování projektové dokumentace (DUR, DSP, DPS) v programu ArchiCAD. Požadavky: flexibilita, pracovní nasazení, ideální je i praxe v oboru a zkušenost s projekty bytových domů, schopnost samostatného rozhodování při řešení technické problematiky staveb, aktivní znalost ArchiCAD. Absolvent je rovněž vítán – naučíme, zapracujeme, předáme zkušenosti. Nabízíme: účast na zajímavých zakázkách, pružnou pracovní dobu, odpovídající finanční ohodnocení. V případě Vašeho zájmu pracovní pozici zašlete, prosím, své CV na e-mail martin.ballak@ortogonal.cz
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Martin Ballák | martin.ballak@ortogonal.cz | 724058685
Vloženo: 21. 08. 2017 | 15:34

LABOR13 architekti
Hledáme architekta/ku k dlouhodobější spolupráci. Nabízíme pestrou práci při navrhování domů i interiérů. Požadujeme znalost programů AutoCad a Sketchup. Prosím o zasláni portfolia
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: martin vomastek | mv@labor13.cz
Vloženo: 21. 08. 2017 | 10:46

Přijmeme architekta
Zavedené architektonické studio ML Designers přijme do svého týmu kolegu / kolegyni pro interní spolupráci. Navrhujeme a realizujeme drobné stavby i rozsáhlejší projekty. V případě bytových a nebytových interiérů se podílíme i na jejich dodávce. NABÍZÍME: - pestrou práci na projektech od architektonické studie až po realizaci. - pružnou pracovní dobu dle možností a dohody – preferujeme 5dní/týden #POŽADUJEME: - absolventy nebo studenty FA či jiných škol s oborem architetkura nebo design interiér www.mldesigners.cz
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Rhino, Corel
 znalost angličtiny, řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Lukešová Marta | mlukesova@mldesigners.cz | 604233124
Vloženo: 19. 08. 2017 | 22:01

Přijmeme architekta
Zavedené architektonické studio ML Designers přijme do svého týmu kolegu / kolegyni pro interní spolupráci. Navrhujeme a realizujeme drobné stavby i rozsáhlejší projekty. V případě bytových a nebytových interiérů se podílíme i na jejich dodávce. NABÍZÍME: - pestrou práci na projektech od architektonické studie až po realizaci. - pružnou pracovní dobu dle možností a dohody – preferujeme 5dní/týden #POŽADUJEME: - absolventy nebo studenty FA či jiných škol s oborem architetkura nebo design interiér
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 znalost angličtiny, řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Lukešová Marta | mlukesova@mldesigners.cz | 604233124
Vloženo: 19. 08. 2017 | 21:56

Firemní architekt
Hledáme architekta pro zpracovávání návrhů nových staveb, které Škoda Auto pro své potřeby buduje v závodech v ČR i ve světě. Náplň práce: Zpracovávání rozvojových koncepcí objektů a závodů. Tvorba 2D a 3D vizualizací plánovaných staveb. Příprava prezentací a grafických výstupů. Dohlížení na sjednocení použitých architektonických stylů a znaků na realizovaných projektech
Kontakt: Tomáš Orlovský | tomas.orlovsky@skoda-auto.cz | 604292890
Vloženo: 18. 08. 2017 | 11:33

Projektový koordinátor
Nabízíme Vám zajímavou příležitost pro seberealizaci a kariérový rozvoj v naší společnosti CAPEXUS, která se zabývá realizací interiérů v kancelářských a retailových budovách. Pokud se nebojíš nových věcí a máš rád výzvy, přidej se k nám. V současnosti hledáme schopného kolegu do našeho týmu na pozici Projektový koordinátor Co zajímá nás: · VŠ vzdělání architektonického nebo stavebního směru · Velmi dobrá znalost v programu AutoCAD, MS Office; znalost programu ArchiCAD vítána · Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti · Schopnost číst technickou dokumentaci · Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, komunikační schopnosti · Zkušenosti s tvorbou projektových dokumentací jsou vítány · Znalost anglického jazyka výhodou Co tě u nás čeká: · Tvorba a koordinace projektových dokumentací pro komerční interiéry (kanceláře, retaily) · Kontakt se zákazníky a dodavateli ohledně technických řešení · Interní spolupráce s architekty, obchodním, realizačním a rozpočtovým oddělením · Inženýrská činnost (jednání s DOSS a stavebním úřadem) · Spolupráce a dozorování při realizaci u zákazníka · Návrh a specifikace řešení · Kooperace s projektanty Co ti můžeme nabídnout: · Základní plat + bonusy odvislé od jednotlivých zakázek · Zaměstnanecké benefity · Neformální firemní kulturu · Zaměstnání v silné a stabilní společnosti · Dlouhodobou perspektivu · Vzdělávání v oboru · Nástup možný ihned výhodou
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Zaneta Synkova | zaneta.synkova@capexus.cz
Vloženo: 17. 08. 2017 | 14:38

Přípravář - realizace
Nabízíme Vám zajímavou příležitost pro seberealizaci a kariérový rozvoj v naší společnosti CAPEXUS, která se zabývá realizací interiérů v kancelářských a retailových budovách. Pokud se nebojíš nových věcí a máš rád výzvy, přidej se k nám. V současnosti hledáme schopného kolegu do našeho týmu na pozici Přípravář - realizace Co zajímá nás: · SŠ vzdělání stavebního směru · znalost čtení projektové a technické dokumentace · znalost stavebních konstrukcí, materiálů a technologie provádění staveb · dobrou znalost práce s MS Office, zejména Excel · znalost základních funkcí a práce v AutoCad a MS Project výhodou · komunikativnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, důslednost, pečlivost · schopnost samostatného řešení problémů a organizační schopnosti, logické myšlení · aktivní a iniciativní přístup k práci a zadaným úkolům, časová flexibilita · smysl pro fair-play a schopnost týmové práce Co tě u nás čeká: · kontrola zadávací projektové dokumentace a podkladů pro vypracování poptávek subdodavatelů · zajištění přípravy a zpracování podkladů pro poptávky na subdodavatelské práce a dodávky · komunikace se subdodavateli i zadavatelem a zpřesňování podkladů pro nabídky na základě přezkoumání projektové dokumentace · komunikace se subdodavatelem a vyjednávání cenové optimalizace na základě cenové a technické analýzy vhodných nabídek od subdodavatelů, · vyhodnocení a výběr subdodavatelů stavebních prací a dodávek, provádění cenových analýz · návrh nových řešení a technických optimalizací zadaného řešení · kontrola a příprava nákladového rozpočtu v spolupráci s rozpočtářem a s projektovým manažerem při přípravě realizace · zapracování nákladových cen vybraného subdodavatele do nákladového rozpočtu · koordinace s kolegy dalších oddělení ve společnosti při tvorbě nabídkových cen. · odpovědnost za kompletnost a správnost vyhodnocení subdodavatelských nabídek · odpovědnost za vedení a zakládání dokumentace a dokladů na svém úseku Co ti můžeme nabídnout: · Základní plat + bonusy odvislé od jednotlivých zakázek · Zaměstnanecké benefity · Neformální firemní kulturu · Zaměstnání v silné a stabilní společnosti · Dlouhodobou perspektivu · Vzdělávání v oboru · Nástup možný ihned výhodou
Region: Praha
Kontakt: Zaneta Synkova | zaneta.synkova@capexus.cz
Vloženo: 17. 08. 2017 | 14:37

Rozpočtář/kalkulant
Nabízíme Vám zajímavou příležitost pro seberealizaci a kariérový rozvoj v naší společnosti CAPEXUS, která se zabývá realizací interiérů v kancelářských a retailových budov. Pokud se nebojíš nových věcí a máš rád výzvy, přidej se k nám. V současnosti hledáme schopného kolegu do našeho týmu na pozici Rozpočtář/kalkulant Co tě u nás čeká: · zpracování nabídkových rozpočtů jednotlivých zakázek · technická kontrola projektové dokumentace a výkazů výměr · odpovědnost za správnost a úplnost vytvořených rozpočtů · zjišťování technických informací nezbytných k efektivnímu sestavení rozpočtu a cenové nabídky, včetně návrhů alternativních technických řešení · komunikace s investory a projektanty při zpracování nabídkových rozpočtů · vypracování Plánu organizace a Harmonogramů výstavby · odpovědnost za vedení a zakládání dokumentace a dokladů na svém úseku Co zajímá nás: · SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru (v případě SŠ min. 1 rok praxe na obdobné pozici nebo v oblasti realizace staveb) · odborná zdatnost a zájem o obor stavebnictví · zkušenosti se zpracováním rozpočtů dle zákona 137/2006 Sb. o veřejných zakázkách výhodou · znalost čtení projektové a technické dokumentace · znalost stavebních konstrukcí, materiálů a technologie provádění staveb · dobrou znalost práce s MS Office, zejména Excel · komunikativnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, důslednost, pečlivost · schopnost samostatného řešení problémů a organizační schopnosti, logické myšlení · aktivní a iniciativní přístup k práci a zadaným úkolům, časová flexibilita · smysl pro fair-play a schopnost týmové práce Co ti můžeme nabídnout: · Zaměstnanecké benefity · Neformální firemní kulturu, mladý kolektiv · Zaměstnání v silné a stabilní společnosti · Dlouhodobou perspektivu · Možnost kariérního růstu · Nástup možný ihned výhodou
Region: Praha
Kontakt: Zaneta Synkova | zaneta.synkova@capexus.cz
Vloženo: 17. 08. 2017 | 14:36

AHK architekti přijmou architektku/architekta
Architektonická kancelář AHK architekti přijme do svého týmu architektku/architekta. Nabízíme práci v příjemném kolektivu na Praze 5. Své životopisy a portfolia prosím zasílejte na adresu jan.krivsky@ahk.cz.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Nemetschek Allplan
Kontakt: Jan Křivský | jan.krivsky@ahk.cz | 603 586 884
Vloženo: 17. 08. 2017 | 14:29

Nabídka spolupráce
Studio Archide Cz s.r.o. hledá pro svoji pražskou pobočku nové spolupracovníky-architekty, nebo stavební inženýry. Potřebujeme aby jste znali Bricscad 17 nebo ekvivalentní verzi Autocadu, domluvili se písemně a verbálně anglicky nebo německy a měli ideálně praxi v oboru (jak projektování, tak i na stavbě). Kontakt pro zájemce o interview : info@archide.cz, nebo tel. 777217195, 605136106 Region: celá ČR Požadujeme: znalost Bricscad nebo Autodesk AutoCAD znalost angličtiny, znalost němčiny, případně další jazyk Kontakt: Jan Rauš | info@archide.cz | 777217195
Region: celá ČR, Praha
Kontakt: Jan Rauš | info@archide.cz | 777 217 195
Vloženo: 17. 08. 2017 | 14:00

HLEDÁME KOLEGU NA POZICI: VÝKONNÝ ARCHITEKT
NÁPLŇ PRÁCE: - Zpracování architektonických návrhů včetně designu interiérů, 3D modelování a vizualizace, tvůrčí práce s dalšími pracovníky společnosti v rámci ateliérové tvorby - Příprava prezentací a grafických výstupů ve skicách či elektronicky (AutoCAD, 3ds MAX, Lumion…) - Vytváření autorských komentářů, prezentace a obhajoba návrhů klientovi - Zpracování projektových dokumentací interiéru na základě architektonických studií (koordinační zákresy v půdoryse, hmotová schémata atypických prvků, návrhy detailů, kniha typových výrobků, výkaz výměr…) - Výkon autorského dozoru – kontrola realizace na místě, komunikace s klientem i dodavateli, vzorování - Vedení zakázek – zodpovědnost za provedení a dokončení projektu řádně a v termínu POŽADUJEME: - Aktivní znalost AutoCAD, 3ds MAX, Illustrator, Photoshop, InDesign - Aktivní znalost AJ, jiný světový jazyk výhodou - Týmové, komunikační a prezentační schopnosti - Preciznost, trpělivost, vysoké nároky na kvalitní výstupy - Schopnost grafické a typografické práce - ŘP, ochota cestovat, časová flexibilita VÝHODOU: - SketchUp, Lumion - Praxe v oblasti architektury / interiéru NABÍZÍME: - Práce na plný úvazek na dobu určitou s možností prodloužení - Zázemí stabilní společnosti, práce v centru Brna - Kreativní a dynamické pracovní prostředí - Osobní a profesní růst - 4 týdny dovolené - Stravenky (80,- Kč) - Občerstvení na pracovišti, firemní akce Nástup co nejdříve dle dohody. Více o nás: www.kyzlink.com
Region: Brno
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk 3ds Max
 znalost angličtiny
Kontakt: Magdalena Žáková | magdalena.zakova@kyzlink.com | +420 601 594 805
Vloženo: 17. 08. 2017 | 13:46

JUNIOR ARCHITEKT (SE ZNALOSTÍ STAVAŘINY)
Zajímají vás dřevostavby? Máte kladný vztah k architektuře? Záleží vám na precizně odvedené práci? Upřednostňujete funkčnost a kvalitu? Baví vás ekologie? Umíte dotahovat práci do konce? Chcete na sobě stále pracovat? Pokud ano, pak hledáme právě vás! Více informací o nabízené pozici naleznete na našich webových stránkách. http://www.archcon.cz/kariera/ Těšíme se na Vás.
Region: celá ČR
Požadujeme: znalost Nemetschek Allplan
 řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Andrea Holmanová | andrea.holmanova@archcon.cz
Vloženo: 17. 08. 2017 | 13:15

DT EXPERT - Rozpočtář/Přípravář staveb
Jsme česká společnost, která se již více než dvacet let zabývá návrhem a realizací interiérů administrativních a komerčních prostor. Naše společnost stále roste, a proto nyní hledáme novou posilu na pozici Rozpočtář staveb. Vaší náplní práce bude především zpracování cenových nabídek pro výběrová řízení a komunikace s klienty a subdodavateli. Požadujeme SŠ/VŠ stavebního nebo technického směru ,praxi v oboru nebo VŠ stavebního zaměření. Velmi dobrou znalost Excelu a min. orientační znalost Autocadu. Schopnost orientace v technických výkresech, motivaci a zájem učit se novým věcem, pečlivost, zodpovědnost a spolehlivost. Pokud se stanete součástí našeho týmu, získáte zaměstnání na HPP, zázemí stabilní společnosti, odpovídající platové ohodnocení, mobilní telefon, možnost kurzů AJ, neformální pracovní prostředí a práci v kanceláři zařízené dle nejmodernějších designových trendů. Nástup možný ihned. Více informací o naší společnosti naleznete na www.dtexpert.cz. Těšíme se na Vaše odpovědi.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Aneta Landová | aneta.landova@dtexpert.cz | 739500521
Vloženo: 17. 08. 2017 | 12:48

G.L. Architekti s.r.o. a AED a.s. příjmou architekta/architektku
GL Archtitekti a AED hledají do svého týmu kreativního architekta či architektku na dlouhodobou spolupráci na akci expozice Arktidy v pražské ZOO a jiné projekty. Předpokládáme samostatnou kreativní činnost a nabízíme osobní růst. na neobvyklých projektech. Nástup možný ihned. Platové a pracovní podmínky dle dohody. Pracoviště Bieblova 21, Praha 5.
Region: celá ČR, Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Martin Stočes | office@gla.cz | 723 819 900
Vloženo: 17. 08. 2017 | 09:32

Stavební projektant, projektant TZB, přípravář staveb, administrativní pracovnice
menší stavební a projekční firma BAUMI s.r.o. (design and build služby v oboru pozemních staveb) hledá na různé pozice stavební projektanty, projektanty TZB, přípraváře staveb a stavbyvedoucí. Práce v mladém dynamickém kolektivu na velmi moderních technicky i architektonicky odvážných projektech a realizacích menších staveb se strojařským přístupem přesnosti a na zákazníka orientovaným servisem v regionu ČR. Po zapracování nadprůměrné ohodnocení, nefinanční benefity, možnost dalšího kariérního růstu, progresivní způsob odměňování dle přínosů zaměstnance pro firmu a klienta. Toho kdo chce, zaučíme, podpoříme, začleníme do týmu. Vhodné pro studenty SŠ i VŠ, absolventy i zkušenější pracovníky. Osobní pohovor nutný, dvoukolové výběrové řízení, slušná odezva a odpověď každému uchazeči.
Region: Liberec
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 řidičský průkaz
Kontakt: Jiří Tokar | tokar@tekato.cz | 775707015
Vloženo: 16. 08. 2017 | 19:45

DAM architekti přijmou architekta/-ku a projektanta/-ku
přijmeme: architekta a stavebního inženýra _ předpokládáme: _vzdělání VŠ oboru architektura, resp. pozemní stavby _chuť ke kreativní architektonické/stavařské práci ve stejně naladěném kolektivu složeném převážně z architektů a architektek _schopnost týmové spolupráce i samostatného řešení úkolů _pokročilá znalost práce v AutoCADu a dalších SW nástrojů projektování vítána nabízíme: možnost pracovat na zakázkách většího a středního objemu _neformální přátelské prostředí _zázemí a zkušenost kanceláře působící přes 25 let v oboru nástup: možný hned
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 znalost angličtiny
Kontakt: Jitka Fialová | jitka.fialova@dam.cz | 773606006
Vloženo: 16. 08. 2017 | 17:02

PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB - OSTRAVA
Architektonický ateliér MASTER DESIGN hledá na HPP mladé projektanty pozemních staveb. Oceňujeme samostatnost, rychlost a technické myšlení. Na starosti budete mít samostatné projektování projektové dokumentace pozemních staveb převážně luxusních a nadstandardních rodinných domů (DUR, DSP, DPS) a vedení projekčního týmu s vlastním interním statikem a projektantem TZB. Prezentaci projektové dokumentace investorovi. Provádění autorských dozorů na stavbách. Nabízíme možnost projektování konstrukčně složitých staveb a výkon následného autorského dozoru přímo na stavbě. Pružná pracovní doba s minimem přesčasů a ročními odměnami.Seberealizaci v přátelském prostředí sportovně založeného týmu mladých lidí. Ve firmě probíhají každoroční školení v oboru a firemní výlety. Požadujeme nadprůměrnou znalost programu ArchiCAD. Praxi min. 2 roky. Delší praxe nebo autorizace výhodou.
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 16. 08. 2017 | 14:26

VIZUALIZÁTOR / CGI artist
Renomovaná zahraniční kancelář se sídlem v Londýně hledá pro svou pražskou pobočku 3D grafika pro tvorbu vizualizací. Nabízíme práci na zajímavých mezinárodních projektech na plný úvazek s tříměsíční zkušební dobou. Upozorňujeme, že nejde o nabídku externí spolupráce. Podmínkou je dobrá znalost angličtiny, výborná znalost 3ds Max, Corona, Adobe Suite. Corona renderer není podmínkou, důležitý je cit pro kompozici a zkušenosti s rendrováním větších projektů. Požadujeme flexibilitu a zodpovědnost. V případě zájmu zašlete CV a ukázky prací v pdf na info-prague@boglearchitects.com
Region: Praha
Kontakt: Alzbeta Zamoff | azamoff@boglearchitects.com | 224815087
Vloženo: 16. 08. 2017 | 14:13

INTERIÉROVÝ ARCHITEKT - PRAHA
Architektonický ateliér MASTER DESIGN hledá na HPP mladé interiérové architekty a architektky. Oceňujeme kreativitu, samostatnost, temperament a schopnost zpracovat a vést investora. Na starosti budete mít samostatné navrhování studií interiérů s vazbou na 3D grafika a komunikaci s investory a ostatními architekty. Nabízíme možnost komplexního návrhu interiéru a následného autorského dozoru přímo na stavbě. Pružná pracovní doba s minimem přesčasů a ročními odměnami. Seberealizaci v přátelském prostředí sportovně založeného týmu mladých lidí. Požadujeme průměrnou znalost programu ArchiCAD a znalost programu Cinema 4D (je možnost pomoci se zaškolením). Zasílejte prosím životopisy a portfolia.
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 16. 08. 2017 | 11:54

ARCHITEKT/ARCHITEKTKA - Praha
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. ...................................................................... Do týmu v Praze hledáme architekta – hlavní pracovní poměr nebo brigáda. Tvým úkolem bude: •navrhování staveb s vazbou na celý projektantský tým - projektanti, statik •komunikace s investory a ostatními architekty •dozorování navržených staveb .............................................. Tak, aby to dobře fungovalo, potřebujeme od Tebe následující: •mít chuť dělat klientům úsměvy na tváři svým elánem a zapálením pro věc •mít architekturu v krvi - hledáme někoho, kdo si sám pro sebe kreslí i po příchodu domů :-) •mít to srovnané v hlavě - na schůzkách s klienty je třeba být sebevědomý a působit jako autorita, zatímco v týmu je třeba umět i naslouchat a být otevřený novým možnostem a řešením •umět vzbuzovat emoce •mít alespoň průměrnou znalost ArchiCADu a Cinema 4D (pomůžeme i se zaškolením) •další požadavky? ...................................................... Co u nás můžeš čekat: •ateliér s přátelským kolektivem - vykání není řečí našeho kmene •spolupráce s nevšedními klienty •podílení na něčem, co nás přesahuje, na tvorbě dokonalých domovů, na dělání našich klientů šťastnými •pružnou pracovní dobu s minimem přesčasů a ročními odměnami •seberezalizaci, každoroční školení v oboru a účast na soutěžích •další info – benefity atp. ..................... Jsi pro to jako stvořená/ý? Přidej se k nám na naší cestě za mistrovstvím! Těšíme se na zprávu :-)
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 16. 08. 2017 | 11:53

AFA hledá spolupracovníky
Aulík Fišer architekti nabízejí dobře placenou práci kreativním a samostatně pracujícím architektům v příjemné prostředí industriálního objektu v Praze 5.Vítáme schopnost tvorby vlastních vizualizací a práce ve photoshopu.Výzva především pro ty, co mají už nějakou pracovní zkušenost a nebo ty, co ji nemají ale nebojí se. Vítáme v týmu kromě jednotlivců i již spolupracující malé týmy. Prosíme o kontakt a portfolia na adresu : aulik@afarch.cz
Region: celá ČR
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Jan Aulík | aulik@afarch.cz | 602315983
Vloženo: 15. 08. 2017 | 16:58

Hledáme kolegu
Hledáme nového kolegu do našeho ateliéru www.zabadalova.cz. Zabýváme se návrhy interiérů a jejich realizací. Pokud Vás naše práce zaujala a máte ukončené studium, přijďte se za námi podívat. Požadujeme: znalost práce v programech - Sketch Up + V-ray, AutoCAD, Photoshop Nabízíme: pestrou a kreativní práci, flexibilní pracovní dobu, práci v centru Brna
Region: Brno
Kontakt: Šárka Zabadalová | sarka@zabadalova.cz | 605 200 677
Vloženo: 15. 08. 2017 | 16:55

Vedoucí projektant - HIP
Jestli se chceš posunout v kariéře nebo hledáš uplatnění v dobrém kolektivu a práci na zajímavých projektech (tady jsou naše referenční ukázky http://www.k4.cz/reference/s2), pošli CV na uvedený email. Znalost Revitu výhodou, ale není podmínkou.
Region: Brno
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 znalost angličtiny, řidičský průkaz
Kontakt: Pavel Kahoun | kahoun@k4.cz | 541126658
Vloženo: 15. 08. 2017 | 14:14

STÁŽ V PROJEKCI POZEMNÍCH STAVEB
Hledáme jednoho nebo dva stážisty na pozici projektant pozemních staveb. Stáže fungují přes program cesta pro mladé http://www.cestapromlade.cz/. Naše kancelář, se sídlem v Berouně, se zabývá projekcí rodinných domů, hal, bytových domů a doplňkových staveb. Projektujeme dřevostavby, ale i zděné domy pro stavební povolení. Stážista si u nás projde tvorbu projektu a to od jednání s klienty až po seznámení s vyřízením stavebního povolení. Podmínkou je aby byl stážista v posledním ročníku bakalářského nebo magisterského studia stavebního směru. Datum nástupu a délka praxe lze přizpůsobit požadavkům stážisty. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na email l.vozehova@seznam.cz
Region: celá ČR
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Lenka Vožehová | l.vozehova@seznam.cz | 725155909
Vloženo: 15. 08. 2017 | 11:00

Projektant POZEMNÍCH STAVEB / ARCHITEKTA, DOPRAVNÍCH STAVEB, VODOHOSPODÁŘSKÝCH STAVEB
Do mladého, progresivního kolektivu hledáme na plný úvazek PROJEKTANTA POZEMNÍCH STAVEB / ARCHITEKTA, projektanta DOPRAVNÍCH STAVEB a VODOHOSPODÁŘSKÝCH STAVEB. Ohodnocení: dle dohody a zkušeností; k benefitům patří volnější pracovní doba; možnost využívání služebního auta k soukromým účelům Společnost: projekční kancelář SUNCAD, s.r.o. – www.suncad.cz Požadavky: - vysokoškolské vzdělání v oboru, nebo příp. jiná specializace s pozdější částečnou praxí v daném oboru - znalost AutoCAD – uživatelská; ovládání běžných uživatelských programů OFFICE, znalost AutoCAD Civil 3D výhodou - komunikativnost, schopnost vedení vlastních zakázek - praxe v oboru - minimálně 1 rok projekční činnosti; ideálně samostatné vedení projektů (ideálně pozemních staveb) - řidičské oprávnění – skupina B - znalost AJ,popř. NJ výhodou - pozice na plný úvazek Pracovní náplň: - samostatná projekční činnost; vedení projektu; - vedení inženýrské činnosti v úrovni územního a stavebního řízení - zpracování prováděcí dokumentace a provádění autorského dozoru stavby Nástup možný ihned.
Region: Praha, 26689707
Kontakt: Barbora Vaňousová | vanousova@suncad.cz | 608377942
Vloženo: 15. 08. 2017 | 10:07

KOUBA INTERIER hledá posilu do teamu
Hledáme šikovného kolegu/kolegyni do kanceláře v blízkosti Vyšehradu. Samostatné návrhy dispozičních změn bytů a RD, jednoduché projektování, příprava grafických podkladů, návrhy interiérů. Požadujeme SŠ nebo VŠ stavební/architektura. Znalost AutoCAD, SketchUp. Nabízíme rozmanitou práci v malém kolektivu. www.kouba-interier.cz
Region: Praha
Kontakt: Alena Koubová | alena@kouba-interier.cz | 774568220
Vloženo: 14. 08. 2017 | 11:02

Vedoucí projekce
Jste šikovný projektant/projektantka? Baví vás komunikace s klienty? Rád/a předáváte své znalosti a zkušenosti? Pak hledáme právě vás! Nabízíme individuální přístup k hodnocení a ocenění vaší práce, flexibilní pracovní dobu a pohodové pracovní prostředí. Pošlete nám svůj životopis na info@quba.cz.
Region: Brno
Kontakt: Jakub Březina | info@quba.cz
Vloženo: 14. 08. 2017 | 10:30

Doučování
Dobrý den, hledám doučování programu ArchiCad a Artlantis. U doučování, preferuji osobní kontakt.
Region: Brno
Kontakt: Marek Peterka | marek.peterka@seznam.cz
Vloženo: 13. 08. 2017 | 20:37

Architekt/projektant
Projekční kancelář hledá architekty/projektanty absolventy i studenty vyšších ročníků fakulty architektury nebo pozemních staveb pro stálou spolupráci. Nabízíme tvůrčí práci na zajímavých projektech, příjemný kolektiv, flexibilní pracovní dobu i zajímavé finanční ohodnocení. Požadujeme dobrou znalost v programu AutoCAD. Více informací při osobním pohovoru. Své životopisy posílejte na mail: info@bytkontrol.cz
Region: Brno
Kontakt: Ing. Peter Juhász | info@bytkontrol.cz
Vloženo: 13. 08. 2017 | 19:48

JAK PROSTÉ - NAVRHNOUT, VYPROJEKTOVAT, POSTAVIT!
ARCHITEKT – ARCHITEKTKA doplní náš silný tým společnosti DI5 ARCHITEKTI INŽENÝŘI s.r.o. Praxe min. 5 let bude preferována. Pošlete Vaše CV a portfolio. Sejdeme se, popovídáme si a případně se dohodneme na spolupráci.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk Revit Architecture
Kontakt: Petr Matyáš | matyas@di5.cz | 603 552 532
Vloženo: 10. 08. 2017 | 17:53

Hledáme projektanta pozemních staveb pro projekční kancelář v Plzni
Hledáme projektanta/projektantku pozemních staveb do zavedené projekční kanceláře TORION, projekční kancelář, s.r.o. v Plzni. Podmínkou je ukončené vysokoškolské studium v uvedeném oboru. Můžeme nabídnout práci v mladém kolektivu se zajímavou a pestrou náplní práce v oblasti občanských, bytových a průmyslových staveb. Počítáme s prací na plný úvazek ve stálém pracovním poměru s možností profesního růstu vedle zkušených kolegů. Pro posouzení Vaší žádosti doporučujeme poslat na uvedený email Váš životopis a případně výčet projektů, na jejichž vypracování jste se podíleli. Podmínkou ale není dřívější praxe, jsme připraveni přijmout i čerstvého absolventa. Jsme nekuřácké pracoviště.
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Robert Špalek | r.spalek@torion-plzen.cz | 604280127
Vloženo: 10. 08. 2017 | 16:43

ARCHITEKT / PROJEKTANT

Architektonická kancelář Křivka s.r.o. nabízí pozici samostatného architekta / projektanta pozemních staveb.

Náplň práce:

 • tvůrčí práce architekta
 • projektové práce a inženýrské činnosti
 • samostatné vedení menších projektů a týmu specialistů
 • zpracování všech stupňů projektové dokumentace od studií až dokumentaci stavby,
 • komplexní spoluúčast na zadaném projektu
 • komunikace s klientem, řešení detailů

Kvalifikace:

 • VŠ vzdělání stavebního zaměření
 • praxe není podmínkou
 • znalost práce v programu CAD

Nabízíme:

 • odpovídající platové ohodnocení
 • příjemný pracovní kolektiv firmy s 20letou tradicí
 • nástup možný ihned
 • flexibilní pracovní doba
 • místo pracoviště: Praha 9

V případě zájmu nás kontaktujte:

Svůj životopis nám zašlete na adresu info@arch-krivka.cz a do předmětu e-mailu napište Architekt“.


Kontakt: Radek Dědina | dedina@arch-krivka.cz | 211 155 191
Vloženo: 10. 08. 2017 | 15:36

ARCHITEKT_INTERIÉRY OBCHODŮ
Jsi architekt- nadšenec do praxe a jednání s lidmi? Chceš vidět, jak ti tvůj projekt roste každý den pod rukama? My v #REXY umíme dělat skvělé návrhy i realizace obchodů pro naše stálé klienty. A hledáme právě Tebe! Čekalo by tě kompletní vedení projektů - zařízení obchodních interiérů se zaměřením na kosmetiku a FMCG klienty (Tom Ford, L´Oréal, Giorgio Armani, Douglas, Tchibo,…). Začneš jednáním s klientem, návrhem, kontaktem s dodavateli a výběrem materiálů i technických řešení až po realizaci a poděkování od klienta. Rádi tě mezi sebe přijmeme. Více informací zde: https://sway.com/t9Gu8YPhPaY3aa9x
Region: Praha
Kontakt: Vlasta Šilarová | vlasta@rexy.cz
Vloženo: 10. 08. 2017 | 10:54

Architekt/ka – Studio Degree s.r.o.
Hledáme nového kolegu / kolegyni do našeho týmu v architektonické, projekční a stavební společnosti. Co nabízíme: Zajímavou a různorodou práci, Zpracování všech stupňů projektové dokumentace od studií až po kompletní dokumentaci stavby, Řešení detailů, Komunikaci s klienty, dodavateli a obchodními partnery, Příležitost k seberealizaci a dalšímu rozvoji, Práci v menším kolektivu, Nástup možný ihned, Místo pracoviště: Praha 4 – Pražského povstání. Jaké dovednosti byste měli mít: Ukončené VŠ vzdělání – FA nebo FSv, obor architektura a stavitelství, Znalost AutoCad, SketechUp, apod., Photoshop, Tvorba 3D modelů, vizualizací a prezentací, Zodpovědnost a samostatnost, Spolehlivost a pečlivost, Ochotu se učit, Zkušenosti a praxe jsou vítány – nejsou podmínkou
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Vaciková Markéta | vacikova@studiodegree.cz | 77445689
Vloženo: 10. 08. 2017 | 08:36

Stavební inženýr
Architektonické studio Qarta Architektura s.r.o. hledá samostatného projektanta pro vedení zakázek menšího i většího charakteru. Požadujeme znalost Autodesk AutoCAD, Revit výhodou. Nástup možný ihned.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Lucie Jelínková | jelinkova@qarta.cz | 226200150
Vloženo: 09. 08. 2017 | 14:36

JSI MLADÝ ARCHITEKT/KA – ABSOLVENT/KA KREATIVNÍ NEBO ČLOVĚKA S PRAXÍ, OTEVŘENÁ DUŠE, KTERÁ CHCE PRACOVAT A ZAMÝŠLET SE NAD SVOU PRACÍ KOMPLEXNĚ, TVOŘIT KRÁSNÉ A DOKONCE I FUNKČNÍ PROSTORY?
pojď pracovat do naší společnosti Diversis s.r.o., více na www.diversis.cz, která se zabývá nejen designem, projekty, realizací zejména interiérů administrativních prostor, ale i vybavením prostor kancelářským nábytkem, nábytkem na zakázku a celkově vybavením interiérů (sklo příčky, koberce, polepy, loga, recepce, květiny, atd.) Velkou naší výhodou je to, že spravujeme velké administrativní budovy, tudíž máme zkušenosti s technologiemi, takže námi vybudované prostory jsou nejen pěkné, ale hlavně funkční. Do našeho týmu hledáme pohodáře/ku, který používá hlavně svoji přirozenou inteligenci, je schopný myslet komplexně, je schopný nést odpovědnost za svoji práci, a má samozřejmě i nějaké povinné „školní“ znalosti. NÁPLŇ PRÁCE: se bude odvíjet podle toho, jak budeš šikovný/á: začátek – seznámení se s firmou a kolegy, navrhování a kreslení spaceplanů, zhotovování vizualizací, dispoziční řešení nábytku, designové prvky, další krok – uvidíme, co tě bude bavit, podle toho sestavíme pracovní náplň, cílený stav – umíš navrhnout a nakreslit pěkný a funkční design interiéru s ohledem na všechny technologie, kontrolovat projektanty při projektování, udělat cenovou nabídku, objednat vše pro realizaci, případně dohlížet na realizaci stavby, vybavit celý prostor doplňky, asertivně a příjemně jednat s klientem. POŽADUJEME: • Vzdělání v oboru (architektura, nábytkový design, pozemní stavby, design interiérů, apod.) • projektování v AutoCAD, Sketch Up s V-RAY, či jiný program pro vizualizace, Photoshop, • dobré komunikační a prezentační schopnosti (velice asertivní jednání, zejména s klienty) • spolehlivost a zodpovědnost • ochotu učit se novému. Zkušenosti s interiéry a fit out projekty jsou vítány. NABÍZÍME: • Samostatnou a tvůrčí práci • příležitost k seberealizaci a dalšímu rozvoji • práci v menším kolektivu. Termín nástupu, rozsah náplně práce, mzda, vše je věcí dohody. V případě zájmu zašli svoje CV s portfoliem či odkazem na portfolio nebo zavolej.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk Revit Architecture
 znalost angličtiny
Kontakt: Iveta Špecingerová | iveta.specingerova@diversis.cz | 777164610
Vloženo: 08. 08. 2017 | 16:07

Projektant se zaměřením na statiku
Hledáme člověka se SŠ/VŠ vzděláním stavebního směru a zájmem o práci na pozici Projektanta se zaměřením na statiku. Jedná se o práci na HPP. Náplní práce je provádění návrhů a posuzování konstrukcí, provádění statických výpočtů, vytváření projektové dokumentace, technická příprava jednotlivých zakázek, posuzování stavu již existujících objektů, hledání technicky optimálního řešení pro požadovanou stabilitu celého konstrukčního řešení dle požadovaných podmínek aj. Pokud Vás tato nabídka zaujala a máte zájem se dozvědět víc, neváhejte nám zaslat svůj životopis na e-mail: prace@krenova.cz a my se Vám obratem ozveme zpět. Budeme se těšit na Vaši odpověď.
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 řidičský průkaz
Kontakt: Ing. Jana Křenová | prace@krenova.cz | 774 971 507
Vloženo: 08. 08. 2017 | 15:34

Projektant se zaměřením na pozemní stavby
Hledáme šikovného člověka, který má SŠ/VŠ stavebního směru (i absolvent) a má chuť pracovat jako projektant pozemních staveb. Jedná o práci na HPP. Náplní práce je zpracování projektové dokumentace, inženýrská činnost, jednání s úřady, práce v terénu, zaměřování, práce na projektech pozemních staveb ve všech fázích od studie po realizační dokumentaci a autorský dozor pod vedením hlavního inženýra projektu aj. Pokud Vás tato nabídka zaujala a chcete se dozvědět víc, neváhejte nám zaslat svůj životopis na email: prace@krenova.cz a my se Vám obratem ozveme zpět. Budeme se těšit na Vaši odpověď.
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 řidičský průkaz
Kontakt: Ing. Jana Křenová | prace@krenova.cz | 774 971 507
Vloženo: 08. 08. 2017 | 15:23

A R C H I T E K T / P R O J E K T A N T – Hradec Králové
Zavedené architektonické a projekční studio ATELIÉR BRINKMAN s.r.o. přijme do svého týmu kolegu / kolegyni pro dlouhodobou spolupráci. Navrhujeme drobné stavby i rozsáhlejší projekty. V případě interiérů se podílíme i na jejich dodávce ( INTERIÉRY BRINKMAN ). #NABÍZÍME: - pestrou práci na projektech od architektonické studie až po realizaci. - pružnou pracovní dobu dle možností a dohody. #POŽADUJEME: - absolventy nebo studenty FA nebo FSv ( obor pozemní stavby) - znalost Graphisoft ArchiCAD ( popř. Artlantis ) - bydliště nejlépe v regionu Hradec Králové nebo Východočeském kraji #PORTFOLIO A ŽIVOTOPIS nám zašlete na e-mail: info@atelier-brinkman.cz
Region: HRADEC KRÁLOVÉ
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD, Artlantis
Kontakt: Jan Brinkman | info@atelier-brinkman.cz
Vloženo: 08. 08. 2017 | 14:06

STAVEBNÍ INŽENÝR, PROJEKTANT
Požadavky: samostatnost, profesionalita.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Jan Lapčík | jan@fusionarchitects.cz | 777071775
Vloženo: 08. 08. 2017 | 13:19

Architektonická dílna Nuance hledá do svého týmu architekta
Hledáme talentované spolupracovníky pro práci na různorodých projektech. Požadujeme praxi, samostatnost, spolehlivost. Dále znalost AutoCad, Adobe software, 3d software. V případě zájmu zašlete CV a reference na dosavadní práci na email Těšíme se na spolupráci!
Region: Praha
Kontakt: Robert Hu | atelier@ad-nuance.cz | 606888280
Vloženo: 07. 08. 2017 | 21:03

DAM architekti přijmou architekta/-ku a projektanta/-ku
přijmeme: architekta a stavebního inženýra _ předpokládáme: _vzdělání VŠ oboru architektura, resp. pozemní stavby _chuť ke kreativní architektonické/stavařské práci ve stejně naladěném kolektivu složeném převážně z architektů a architektek _schopnost týmové spolupráce i samostatného řešení úkolů _pokročilá znalost práce v AutoCADu a dalších SW nástrojů projektování požadujeme: možnost pracovat na zakázkách většího a středního objemu _neformální přátelské prostředí _zázemí a zkušenost kanceláře působící přes 25 let v oboru nástup_možný hned Kontakt: Jitka Fialová | jitka.fialova@dam.cz | 773606006 Vloženo: 26. 06. 2017 | 14:47
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 znalost angličtiny, živnostenský list
Kontakt: Jitka Fialová | jitka.fialova@dam.cz | 773606006
Vloženo: 07. 08. 2017 | 16:37

student architektury
Hledám studenta architektury vyšších ročníků na spolupráci na zajímavých projektech. V případě zájmu prosím zasílejte portfolio na uvedený email.
Region: Praha
Kontakt: Josef Kubát | kubat.jose@gmail.com
Vloženo: 07. 08. 2017 | 13:46

FreeArchitects hledají ARCHITEKTA
Rozšiřujeme tým a hledáme dalšího člověka do týmu na pozici architekta. Požadujeme zejména znalost programů 3dsMax, V-Ray, AutoCad, MS Office Excel, Word, výhodou je, pokud umíš používat Adobe illustrator a Adobe Photoshop. Nabízíme stabilní prostředí v rozvíjející se české firmě, fixní plat + bonusový systém odměn, zajištění odborného růstu a příjemné pracovní prostředí v týmu mladých otevřených lidí. Více informací zde: http://freearchitects.cz/cz/Kariera_25/Architekt_500 Zaujala Tě naše nabídka? Zašli nám své portfolio a CV na mail rejzkova@architects.cz, do předmětu napiš „FA nabídka ARCHITEKT“. Těšíme se na Tebe!
Region: celá ČR, Praha
Kontakt: Marie Rejžková | rejzkova@architects.cz
Vloženo: 07. 08. 2017 | 13:30

FreeArchitects hledají PROJEKTANTA
Rozšiřujeme tým a hledáme dalšího člověka na pozici projektanta. Požadujeme zejména znalost programu AutoCad, dále MS Office Excel, Word. Praxe v oboru výhodou. Náplní práce bude zejména zpracování všech stupňů projektové dokumentace, koordinace specialistů, ale také spolupráce při inženýringu a správních řízeních. Nabízíme stabilní prostředí v rozvíjející se české firmě, fixní plat + bonusový systém odměn, zajištění odborného růstu a příjemné pracovní prostředí v týmu mladých otevřených lidí. Více informací zde: http://www.freearchitects.cz/cz/Kariera_25/Projektant_501 Zaujala Tě naše nabídka? Zašli nám své CV a ukázku zpracovaného projektu na mail rejzkova@architects.cz, do předmětu napiš „FA nabídka projektant“. Těšíme se na Tebe!
Region: celá ČR, Praha
Kontakt: Marie Rejžková | rejzkova@architects.cz
Vloženo: 07. 08. 2017 | 13:24

Stavební manažer
Stabilní firma Tradiční chalupy s.r.o. působící ve stavebnictví a specializující se na lidovou architekturu hledá do svého týmu stavebního manažera pro vedení zakázek. Samostatné vedení stavebních zakázek obnáší: jednání se zákazníky, volby materiálů jednání se stavbyvedoucím, subdodavately dohled nad rozpočtem koordinace jednotlivých řemesel Nabízíme: motivující platové ohodnocení bonusy za úspěch projektu možnost osobního i profesního růstu prostředí mladého kolektivu zajímavé projekty s prostorem pro vlastní kreativitu osobní vůz Očekáváme: orientaci ve stavebnictví schopnost komunikace smysl pro lidovou architekturu spolehlivost, samostatnost vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu loajální osobnost ŘP sk. B práce s PC - Microsoft Office Pole působnosti: převážně Žďársko, ČR
Region: Vysočina
Požadujeme: řidičský průkaz
Kontakt: Dušan Pařil | paril@tradicnichalupy.cz | 777116896
Vloženo: 07. 08. 2017 | 13:15

Hledáme studenta/tku
Hledáme studenta/tku vyššich ročníků stavební fakulty, nebo fakulty architektury na pomoc při zpracování všech stupňů projektové dokumentace. Zájemci prosím posílejte své životopisy na prace@invitech.org
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Vaňková | prace@invitech.org
Vloženo: 07. 08. 2017 | 12:45

Energetika budov, Technik - Královéhradecký a Pardubický kraj, Liberecko
Dobrý den, hledáme externího kolegu na pomoc při zajišťování podkladů pro výpočet energetických průkazů budov (PENB), příp. i pro samotné výpočty. Uvítáme i energetického specialistu se zkušenostmi. Náplň práce je rozmanitá, od zaměřování rodinných domků a bytovek, přes možnou spolupráci při výpočtu en.náročnosti rozličných budov až po tvorbu en. auditů a posudků. Ideálně student stavební fakulty se zájmem o TZB. Více po telefonu/mailu. Těšíme se :)
Region: celá ČR
Požadujeme: řidičský průkaz
Kontakt: chciPRŮKAZ.cz | info@chciprukaz.cz | 607056984
Vloženo: 07. 08. 2017 | 11:08

POD LAMPOU JE VÍCE SVĚTLA !!!
Ateliér ra15 hledá stavaře, nebo architekta se stavařskými znalostmi. Děláme na rozmanitých zakázkách. Od studie po realizaci. Budete součástí přátelského, mladého týmu, se spoustou benefitů. Přijďte na kafe a představit se. www.ra15.cz
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Ing.arch. Radek Lampa | andresova@rala.cz
Vloženo: 07. 08. 2017 | 10:17

Certifikace budov a TZB
Do našeho týmu hledáme technicky zaměřeného kolegu či kolegyni, který se s námi bude podílet na energetických auditech, návrhu a realizacích energeticky efektivních projektů, vyhotovení průkazů energetické náročnosti, certifikacích budov ve standardech BREEAM a LEED i realizacích systémů pro energetický monitoring budov - Enectiva. Požadujeme: - zájem o stavebnictví, TZB a techniku obecně - chuť učit se novým věcem a pracovat na sobě - znalost anglického jazyka - praxe v oboru je výhodou, ale není nutností Nabízíme: - zajímavou a různorodou práci na projektech v regionu střední Evropy - odměnu odpovídající výsledkům a kvalifikaci - příjemné pracovní prostředí v rozvíjející se firmě Pozice je vhodná i pro absolventy. V případě zájmu budeme rádi, pokud nám zašlete Váš životopis na kariera@enerfis.cz
Region: celá ČR
Požadujeme: řidičský průkaz
Kontakt: Jana Adámková | kariera@enerfis.cz
Vloženo: 07. 08. 2017 | 09:13

Projektant pozemních staveb pro pracoviště v Chrudmi
Hledáme kolegu projektanta, (popř. architekta) do našeho projekčního týmu. Pracoviště v Chrudimi. V hodné i pro končící studenty magisterského nebo bakalářského studia a pro absolventy stavebních průmyslových škol. Jsme stabilní společnost zaměřující se na projekci a realizaci pasivních domů.
Region: celá ČR
Kontakt: Vladimír Nepivoda | nepivoda@nepivoda.cz | +420777176014
Vloženo: 07. 08. 2017 | 09:11

Architekt/projektant
Do svého týmu hledáme nového architekta/projektanta s citem pro lidovou architekturu a zájmem o ni. Požadujeme kresby rukou, samostatnost, zodpovědnost, ŘP. Zabýváme se novostavbami i rekonstrukcemi, zejména pak lidovou venkovskou architekturou. Kancelář Žďár nad Sázavou, mladý kolektiv.
Region: celá ČR
Kontakt: Marcela Nováková | novakova@tradicnichalupy.cz
Vloženo: 07. 08. 2017 | 08:31

PROJEKTANT/KA POZEMNÍCH STAVEB - ŘÍČANY
Pro rozvíjející projektovou kancelář hledám kolegu/kolegyni na pozici projektant/ka pozemních staveb. Jedná se o práci na projektech pozemních staveb ( rodinné domy, bytové domy ) od studií až k projektu realizace stavby. Nabízím částečný nebo plný úvazek, po zapracování možnost samostatného vedení projektů. Požaduji znalost oboru pozemní stavby, znalost AutoCadu. Místo práce - Říčany u Prahy
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Nikola Tomková | tomkova@proamont.cz | 777279273
Vloženo: 07. 08. 2017 | 06:48

Architekt
Architekt na HPP, práce v BIM samozřejmostí, místo práce v Opavě, zakázky po celé ČR.
Kontakt: Martin Uličný | martin.ulicny@technico.cz
Vloženo: 06. 08. 2017 | 12:18

DEVELOPERSKÁ SPOLEČNOST LORDSHIP GROUP HLEDÁ DO SVÉHO TÝMU NOVÉHO KOLEGU / KOLEGYNI NA POZICI JUNIOR GRAFIK / ARCHITEKT NA PLNÝ ÚVAZEK
Požadavky: • PC: AutoCad (vč. práce s Xref), Adobe InDesign, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, MS Office • Flexibilita, pracovitost, pečlivost • Anglický jazyk • Zaměření na obchodní a kancelářské budovy • Znalost typologie komerčních budov (retail, office), vč. zázemí • Praxe vítána, možno ale i absolvent VŠ • Sídlo kanceláře: centrum Prahy, výborná dopravní dostupnost • Plný pracovní úvazek • Nástup říjen 2017 Popis práce • Vytváření dispozičních plánů a dalších podkladů pro nájemce • Příprava grafických příloh ke smlouvám s nájemci • Správa a aktualizace webových stránek, správa firemních domén • Úprava stavebních výkresů, měření ploch atd. • Orientace v katastru nemovitostí • Grafické zpracování a úpravy firemních brožur, marketingových letáků a dalších propagačních materiálů. V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete CV a portfolio na hrcz@lordship.eu, vybrané zájemce budeme kontaktovat.
Region: Praha
Kontakt: Melhemová Sára | hrcz@lordship.eu | +420 257 530 071
Vloženo: 04. 08. 2017 | 09:13

Brigáda - Obsluha kavárny Brno-Slatina
Do nově vzniklé mini kavárny v rámci kancelářských prostor hledáme usměvavou, milou, energii sršící a přesto pohodovou osůbku za kavárenský pult. Náplní práce je navození příjemné atmosféry, obsluha kavárenských hostů, přijímání objednávek a zajištění platby, vaření kávy dle předepsaných receptur a roznos dobrot ke kávě. Jedná se o brigádu na dohodu o provedení práce, vhodné pro studenty VŠ, maminky na rodičovské dovolené, aktivní seniory nebo jako přivýdělek při práci. Provozní doba kavárny je PO-PÁ od 7-15 hod. Směny dle dohody.
Region: Brno
Kontakt: My Interior service s.r.o. | anetaji@myi.cz
Vloženo: 04. 08. 2017 | 09:12

Hledáme projektanta pozemních staveb pro projekční kancelář v Plzni
Hledáme projektanta/projektantku pozemních staveb do zavedené projekční kanceláře TORION, projekční kancelář, s.r.o. v Plzni. Podmínkou je ukončené vysokoškolské studium v uvedeném oboru. Můžeme nabídnout práci v mladém kolektivu se zajímavou a pestrou náplní práce. Počítáme s prací na plný úvazek ve stálém pracovním poměru. Pro posouzení Vaší žádosti doporučujeme poslat na uvedený email Váš životopis a případně výčet projektů, na jejichž vypracování jste se podíleli. Podmínkou ale není dřívější praxe, jsme připraveni přijmout i čerstvého absolventa. Jsme nekuřácké pracoviště.
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Robert Špalek | r.spalek@torion-plzen.cz | 604280127
Vloženo: 03. 08. 2017 | 16:32

kompozituRA - hledáme projektanta
Architektonická kancelář sídlící v Praze 2 ulice Bělehradská, hledá spolupracovníka do svého kolektivu na pozici projektanta (popř.- architekta) obor pozemní stavby. Předpokladem je samostatnost při práci, orientace v problematice typologické a konstrukční, zejména bytových a občanských staveb.
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 živnostenský list
Kontakt: Richard Růžička | ruzicka@kompozitura.cz | 724929359
Vloženo: 03. 08. 2017 | 11:36

HLEDÁME PROJEKTANTA
Architektonická kancelář v Českém Krumlově přijme do trvalého pracovního poměru projketanta (popř.- architekta) obor pozemní stavby. Očekáváme samostatnost při práci na celé řadě zajímavých projektů.Nástup možný ihned!
Požadujeme: znalost Nemetschek Allplan
Kontakt: Petr Wízner | petr.wizner@wizner.cz | +420602441808
Vloženo: 03. 08. 2017 | 04:46

Hledáme projektanta
Projekční kancelář sídlící na strahovských kolejí hledá absolventa stavební fakulty na pozici projektanta. Práce na DPP popř. na živnostenský list. Prosíme o zaslání portfolia na uvedený e-mail. Bližší informace při osobním jednání.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Ing. Petr Šarman | sarman.deskripto@gmail.com
Vloženo: 02. 08. 2017 | 18:18

Hledáme architekta
Projekční kancelář sídlící na strahovských kolejí hledá studenta nebo absolventa architektury na výpomoc s projekty. Práce na DPP popř. na živnostenský list. Prosíme o zaslání portfolia na uvedený e-mail. Bližší informace při osobním jednání.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Ing. Petr Šarman | sarman.deskripto@gmail.com
Vloženo: 02. 08. 2017 | 18:17

UP hledá ARCHITEKTA/KU
Do našeho týmu hledáme kreativního architekta/ku pro spolupráci na návrzích interiérů a projektech rodinných domů. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání v oboru architektura, praxi v oblasti navrhování a realizace interiérů, ideálně i s projekcí RD, znalost AutoCAD a schopnost tvořit vizualizace na vysoké úrovni. Hledáme všestranného architekta, který je schopen koncepčního myšlení. Nabízíme dlouhodobou spolupráci na zajímavých projektech a adekvátní platové ohodnocení. Něco o nás naleznete na www.up-i.cz . CV a portfolio zasílejte na e-mail info@up-i.cz. Tato pozice není určena na částečné úvazky a pro studenty.
Region: Brno
Kontakt: Tomáš Valeský | valesky@up-i.cz | 773450100
Vloženo: 02. 08. 2017 | 16:50

architekt s progresivní duší
Sháníme architekta či projektanta k zařazení do našeho týmu. Aktuálně na překreslování dokumentace v autocadu pro koncept a rozjezd zajímavého velkého projektu. Souvisejícího s množstvím audiovizuální a světelné techniky a progresivních konstrukcí. Máte-li zájem o schůzku, prosím ozvěte se mi. ateliér TEK TEK , Bubenská 1, Praha 7
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 živnostenský list
Kontakt: Tereza Koucká | tereza@tekek.cz | 732557211
Vloženo: 02. 08. 2017 | 13:23

Eva Jiřičná a Petr Vágner hledají architekta/ku do svého týmu AI - DESIGN
Hledáme schopného a samostatného architekta/ku s praxí. Anglický jazyk a práce v 3ds Max, SketchUp výhodou, znalost AutoCAD nutná. Nabízíme samostatnou práci na zajímavých projektech od studie po realizaci a fajn kolektiv v centru Prahy (Anenské náměstí 2, Praha 1). CV a portfolio nám, prosím, posílejte na adresu mail@aidesign.cz. Těšíme se na Vás.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk 3ds Max
 znalost angličtiny, živnostenský list
Kontakt: Petr Vágner | mail@aidesign.cz
Vloženo: 02. 08. 2017 | 12:40

Student/ka se znalostí AutoCadu – brigáda
Do naší architektonické kanceláře hledáme na výpomoc studenta či studentku architektury a příbuzných oborů. Požadujeme znalost práce v AutoCadu, Ilustrátor a Photoshop, jiné programy vítány. Nástup ihned, v případě spokojenosti možná i dlouhodobá spolupráce. Nabízíme časovou flexibilitu, přátelský kolektiv, práci v zavedeném ateliéru v centru Brna, dobrou kávu.. :-) Pošlete prosím své CV, případně portfolio na e-mail: magdalena.zakova@kyzlink.com. Více o nás na www.kyzlink.com.
Region: Brno
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Magdalena Žáková | magdalena.zakova@kyzlink.com | +420 601 594 805
Vloženo: 02. 08. 2017 | 10:21

Přípravář - realizace
Nabízíme Vám zajímavou příležitost pro seberealizaci a kariérový rozvoj v naší společnosti CAPEXUS, která se zabývá realizací interiérů v kancelářských a retailových budovách. Pokud se nebojíš nových věcí a máš rád výzvy, přidej se k nám. V současnosti hledáme schopného kolegu do našeho týmu na pozici Přípravář - realizace Co zajímá nás: • SŠ vzdělání stavebního směru • znalost čtení projektové a technické dokumentace • znalost stavebních konstrukcí, materiálů a technologie provádění staveb • dobrou znalost práce s MS Office, zejména Excel • znalost základních funkcí a práce v AutoCad a MS Project výhodou • komunikativnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, důslednost, pečlivost • schopnost samostatného řešení problémů a organizační schopnosti, logické myšlení • aktivní a iniciativní přístup k práci a zadaným úkolům, časová flexibilita • smysl pro fair-play a schopnost týmové práce Co tě u nás čeká: • kontrola zadávací projektové dokumentace a podkladů pro vypracování poptávek subdodavatelů • zajištění přípravy a zpracování podkladů pro poptávky na subdodavatelské práce a dodávky • komunikace se subdodavateli i zadavatelem a zpřesňování podkladů pro nabídky na základě přezkoumání projektové dokumentace • komunikace se subdodavatelem a vyjednávání cenové optimalizace na základě cenové a technické analýzy vhodných nabídek od subdodavatelů, • vyhodnocení a výběr subdodavatelů stavebních prací a dodávek, provádění cenových analýz • návrh nových řešení a technických optimalizací zadaného řešení • kontrola a příprava nákladového rozpočtu v spolupráci s rozpočtářem a s projektovým manažerem při přípravě realizace • zapracování nákladových cen vybraného subdodavatele do nákladového rozpočtu • koordinace s kolegy dalších oddělení ve společnosti při tvorbě nabídkových cen. • odpovědnost za kompletnost a správnost vyhodnocení subdodavatelských nabídek • odpovědnost za vedení a zakládání dokumentace a dokladů na svém úseku Co ti můžeme nabídnout: • Základní plat + bonusy odvislé od jednotlivých zakázek • Zaměstnanecké benefity • Neformální firemní kulturu • Zaměstnání v silné a stabilní společnosti • Dlouhodobou perspektivu • Vzdělávání v oboru • Nástup možný ihned výhodou
Region: Praha
Kontakt: Synková Žaneta | zaneta.synkova@capexus.cz
Vloženo: 02. 08. 2017 | 09:29

Junior Assistant (suitable for graduates)
Karlín Group is looking for someone who will be happy to join the development team in position Junior Assistant. JOB DESCRIPTION:support for project managers and architects, attendance at different project meetings with investors / architects / planners and writing meeting minutes, work on different stages of documentation / permitting - check, measurements, applications, analysis of zoning plan, cadastral information and legislation, working with corporate manuals and templates , preparing and editing project graphic materials, communication with authorities and contractors, administrative support. REQUIREMENTS: civil engineering / architecture graduate, Czech native speaker, good written and spoken English , experience in following: AutoCAD, Adobe CS, Microsoft Office (Word, Excel, Power point) COMMENCEMENT OF EMPLOYMENT: as soon as possible. WE OFFER: work on interesting projects, flexible working time, open minded team. Please send your CV in Czech and English.
Region: Praha
Kontakt: Kateřina Němcová | katne@karlingroup.cz
Vloženo: 01. 08. 2017 | 14:11

Stavební inženýr/ Projektant
Mezinárodní architektonická kancelář Chapman Taylor, která se zabývá přípravou významných projektů obchodních center, kancelářských a rezidenčních budov většího měřítka jak v České republice, tak i v zahraničí, hledá pro svou pražskou pobočku projektanta/stavebního inženýra s velmi dobrou znalostí projektování v programu Autodesk Revit. Vaším úkolem bude se podílet na projektech pro Územní a Stavební povolení, později se také spolupodílet na přípravě navazujících stupňů přípravy stavby. Dále se předpokládá, že se budete spolupodílet na přípravě knihovny prvků pro Autodesk Revit a rozvoji projektování BIM. Požadujeme: • Výborná znalost a práce s programem Autodesk Revit • Znalost základních principů projektování v BIM výhodou • Český jazyk slovem i písmem • Schopnost komunikovat v anglickém jazyce výhodou • Komunikativnost, pečlivost a samostatnost • Vysokoškolské vzdělání stavebního směru • V případě prokazatelně výjimečně dobrých znalostí Audesk Revit nebo dostatečné praxi je možné se o pozici ucházet i se středoškolským vzděláním stavebního směru Nabízíme: • Zázemí mezinárodní architektonické společnosti • Účast na významných projektech • Odpovídající finanční ohodnocení • Aktivní podporu profesního rozvoje • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
Region: celá ČR
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk Revit Architecture
Kontakt: Pavla Dana | pdana@chapmantaylor.cz
Vloženo: 01. 08. 2017 | 11:23

Nabízím brigádu ke spolupráci
Práce 2-3 dny v týdnu (dle dohody). Znalost: Auto desk AutoCAD, Architektura. Atelier se nachází na zámku v Brandýse n/L.
Kontakt: Faruk Sarajlič | efa.praha@seznam.cz | 608080492
Vloženo: 01. 08. 2017 | 10:51

Doučování
Dobrý den, hledám doučování programu ArchiCad a Artlantis. U doučování, preferuji osobní kontakt.
Region: Brno
Kontakt: Marek Peterka | marek.peterka@seznam.cz
Vloženo: 01. 08. 2017 | 09:59

Rozpočtář
Hledám rozpočtáře pro silnoproud a slaboproud. Výhradně podle ÚRS Praha. Momentálně se jedná o tři veřejné zakázky. Uvítám i spolupráci do budoucna.
Region: celá ČR, Praha
Kontakt: Ing.arch. Zuzana Konrádová | konradova.zuzka@gmail.com
Vloženo: 31. 07. 2017 | 17:29

Brigáda v projektové kanceláři
Projektová kancelář TZB hledá studenta/-tku na kreslení výkresů v AutoCadu a další projektové práce. Rozsah cca 10-20h týdně, dle dohody. Pracoviště P6-Dejvice. Znalost AutoCadu, spolehlivost, flexibilita.
Region: Praha
Kontakt: Vladimír Píša | rmplan@volny.cz
Vloženo: 31. 07. 2017 | 17:25

Hledáme architekta/stavebního inženýra/stavebního technika
Do našeho atelieru hledáme nové projektanty. Znalost Archicadu. Vzdělání: vysokoškolské nebo středoškolské. Praxe: po škole nebo s praxí www.ra15.cz
Region: celá ČR
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: ing. arch. Lampa Radek | lampa@ra15.cz | 257 217 217
Vloženo: 31. 07. 2017 | 16:59

Koordinátor projektů - Bytový odbor MMB
Statutární město Brno - Magistrát města Brna p ř i j m e do pracovního poměru na dobu určitou do 31. 12. 2020 úředníka/úřednici koordinátor projektů s místem výkonu práce: Bytový odbor MMB (inzerát č. 100/2017) Charakteristika pozice: Koordinátor projektů v oblasti přípravy a realizace projektů oblasti bydlení. Zajišťování zpracování a kontroly projektové dokumentace staveb a následné realizace schválených projektů, příprava, koordinace a vyhodnocování projektů rekonstrukcí stávajících bytových domů a výstavby nových. Platové podmínky se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízením vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů (platová třída 10 – platový tarif od 17.100,-Kč + příplatky dle nařízení vlády). Požadavky: • vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu, stavební zaměření, • organizační a komunikační schopnosti, kvalita písemného projevu, • obecná znalost práce na PC – Word, Excel, BUILD Power, Power-point. Dále výhodou: • vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu, obor architektura nebo pozemní stavby, • praxe v přípravě a realizaci stavebních projektů, • zkušenosti z oblasti přípravy a realizace projektů s financ. z dotací EU, • znalost některého neslovanského jazyka (angličtiny, němčiny, francouzštiny). Termín nástupu : ihned Písemné přihlášky se strukturovaným životopisem předejte či zašlete v uzavřené obálce označené číslem a názvem inzerátu do 14. 8. 2017 (včetně) na adresu: Magistrát města Brna Personální oddělení Dominikánské nám. 1 601 67 Brno • Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit tento výběr uchazečů kdykoliv v jeho průběhu.
Region: Brno
Kontakt: Ing. Jitka Kalášková | kalaskova.jitka@brno.cy | 542 173 242
Vloženo: 31. 07. 2017 | 15:24

Hledáme studenta architektury
Hledáme studenta či studentku architektury s chutí pracovat a rozvíjet se. Nabízíme kreativní práci v oblasti návrhování rodinných domů, interiérů, projekční práce atd. Předpokládáme znalost práce v Autocadu a Sketchupu, jiné programy vítány. V případě zájmu pošlete CV a portfolio na e-mail: atelieron@email.cz
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: ATELIERON | atelieron@email.cz
Vloženo: 31. 07. 2017 | 12:48

Studentka se znalostí Autocadu / brigáda při studiu
Developerská společnost hledá do svého týmu asistentku se znalostí Autocadu (práce při studiu). Pracoviště přímo u metra Hradčanská. Náplň práce: - základní kancelářská agenda - administrativa - vyhledávání podkladů pro realizaci projektů - materiálů a dodavatelů na základě výkresové dokumentace. Vytváření výkresů, dokumentů, podkladů (vizualizací) pro klienty. Požadavky: - časová flexibilita - organizační a komunikační schopnosti - znalost anglického jazyka, Autocadu a programu Sketch Up podmínkou. Nástup ihned. V případě zájmu posílejte životopis spolu s fotografií na níže uvedený email.
Požadujeme: znalost angličtiny
Kontakt: Sebel s.r.o. | office@sebel.cz
Vloženo: 31. 07. 2017 | 12:15

hledáme architekty / možno i studenty
architektonický a projektový atelier na Praze 6 hledá architekty. Možno též jako stáž / brigádu. Požadujeme - znalost obvyklých programů, samostatnost, pečlivost, flexibilitu. Nabízíme různorodou práci na zajímavých projektech, flexibilní pracovní dobu, mladý kolektiv. Více o nás na : www.inpoint.cz
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Robert Wild | wild@inpoint.cz | 777569250
Vloženo: 31. 07. 2017 | 10:31

DAM architekti přijmou architekta/-ku a projektanta/-ku,
nástup: ihned______ PŘIJMEME: architekta a stavebního inženýra _ předpokládáme: _vzdělání VŠ oboru architektura, resp. pozemní stavby _chuť ke kreativní architektonickí/stavařské práci ve stejně naladěném kolektivu složeném převážně z architektů a architektek _schopnost týmové spolupráce i samostatného řešení úkolů _pokročilá znalost práce v AutoCADua dalších SW nástrojů projektování _________________NABÍZÍME: možnost pracovat na zakázkách většího a středního objemu _neformální přátelské prostředí _zázemí a zkušenost kanceláře působící přes 25 let v oboru Region: Praha Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture znalost angličtiny Kontakt: Jitka Fialová | jitka.fialova@dam.cz | 773606006 Vloženo: 26. 06. 2017 | 14:47
Region: Praha
Požadujeme: živnostenský list
Kontakt: Jitka Fialová | jitka.fialova@dam.cz | 773606006
Vloženo: 31. 07. 2017 | 10:24

DAM architekti přijmou architekta/-ku a projektanta/-ku,
nástup: ihned______ PŘIJMEME: architekta a stavebního inženýra _ předpokládáme: _vzdělání VŠ oboru architektura, resp. pozemní stavby _chuť ke kreativní architektonickí/stavařské práci ve stejně naladěném kolektivu složeném převážně z architektů a architektek _schopnost týmové spolupráce i samostatného řešení úkolů _pokročilá znalost práce v AutoCADua dalších SW nástrojů projektování _________________NABÍZÍME: možnost pracovat na zakázkách většího a středního objemu _neformální přátelské prostředí _zázemí a zkušenost kanceláře působící přes 25 let v oboru Region: Praha Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture znalost angličtiny Kontakt: Jitka Fialová | jitka.fialova@dam.cz | 773606006 Vloženo: 26. 06. 2017 | 14:47
Region: Praha
Požadujeme: živnostenský list
Kontakt: Jitka Fialová | jitka.fialova@dam.cz | 773606006
Vloženo: 31. 07. 2017 | 10:10

ENERGETICKÝ KONZULTANT - Junior:


PRÁCE NA PLNÝ / ČÁSTEČNÝ ÚVAZEK:

Společnost Consultora s.r.o. pobočka Praha, hledá do svého mladého kolektivu kolegu/kolegyni.
Od nového člena týmu očekáváme kromě základních znalostí tepelné techniky a stavebních konstrukcí především proaktivní přístup, samostatnost a loajalitu.

NÁPLŇ PRÁCE:

• zaměřování stávajících objektů (pro účely NZÚ, IROP nebo PENB)
• zpracování PENB
• vedení a vyřizování dotací pro rodinné i bytové domy v rámci programu NZÚ nebo IROP
• komunikace s klienty a příslušnými úřady
• kooperace při zpracování Energetických auditů
• tepelně technické navrhování stavebních konstrukcí
• optimalizace navržených opatření (ekonomická x ekologická x funkční)
• v případě zájmu možnost vykreslování projektové dokumentace k NZÚ či IROP

POŽADUJEME:

• vysokoškolské vzdělání stavebního směru (vhodné i pro studenty od 4 ročníku VŠ)
• nebo středoškolské vzdělání stavebního směru a 3 roky praxe v oboru
• základní znalosti stavební tepelné techniky a stavebních konstrukcí
• znalost práce na PC
• časovou flexibilitu
• samostatnost, cílevědomost a loajalitu

VÝHODOU, NE VŠAK PODMÍNKOU:

• uživatelská znalost programů Stavební fyziky (Energie, Teplo)
• zkušenost se zpracováním podkladů pro NZÚ, IROP
• kreslení v AutoCAD nebo ArchiCAD

NABÍZÍME:

• samostatné vedení zakázek
• práci v mladém týmu
• možnost rozvíjet se a učit se novým věcem
• fixní odměnu a motivační část mzdy
• telefon s neomezeným voláním, SMS a daty (HPP)
• notebook
• odpovídající vybavení nutné k výkonu činnosti
• karierní růst

V případě zájmu zašlete Vaše CV na adresu jan.skoda@consultora.cz a do předmětu uveďte pozici, o kterou se ucházíte.


Region: Praha
Kontakt: Jan Škoda | jan.skoda@consultora.cz | 608913596
Vloženo: 28. 07. 2017 | 20:51

Architekt
Jsem autorizovaný architekt a spolu s několika kolegy tvoříme neformální tým. Zabýváme se hlavně projekty rodinných a bytových domů od studie po kolaudaci, interiéry obytnými i pracovními, ale třeba i komerčními vizualizacemi a grafikou. Nahromadila se nám práce a tak hledáme do týmu dalšího samostatného a spolehlivého kolegu. Požadujeme Archicad, Autocad + Sketchup a případně i 3ds Max + vray. Rozsah a formu spolupráce domluvíme individuálně. Budu rád když se ozvete na níže uvedenou mailovou adresu.
Region: celá ČR, Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Graphisoft ArchiCAD, Sketchup, vray, Photoshop
Kontakt: Karel Kadeřábek | admin@karel-kaderabek.com | 776600166
Vloženo: 28. 07. 2017 | 19:14

hledáme kolegu / kolegyni
Hledáme mladého architekta / architektku. Nabízíme práci ve stabilní architektonické kanceláři, s více než 25-letými zkušenostmi v oboru - viz www.jzarchitekti.cz. Možný nástup - druhá polovina září, místo - ateliér ve Frýdku - Místku, zájemci mohou na uvedený kontakt poslat své portfolio a CV.
Region: Moravskoslezský kraj
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Nemetschek Allplan
Kontakt: ing.arch. Kamil Zezula | kamil.zezula@jzarchitekti.cz | 776885407
Vloženo: 28. 07. 2017 | 12:24

ARCHITEKT_INTERIÉRY OBCHODŮ
Jsi architekt- nadšenec do praxe a jednání s lidmi? Chceš vidět, jak ti tvůj projekt roste každý den pod rukama? My v #REXY umíme dělat skvělé návrhy i realizace obchodů pro naše stálé klienty. A hledáme právě Tebe! Čekalo by tě kompletní vedení projektů - zařízení obchodních interiérů se zaměřením na kosmetiku a FMCG klienty (Tom Ford, L´Oréal, Giorgio Armani, Douglas, Tchibo,…). Začneš jednáním s klientem, návrhem, kontaktem s dodavateli a výběrem materiálů i technických řešení až po realizaci a poděkování od klienta. Rádi tě mezi sebe přijmeme. Více informací zde: https://sway.com/t9Gu8YPhPaY3aa9x
Region: Praha
Kontakt: Vlasta Šilarová | vlasta@rexy.cz
Vloženo: 27. 07. 2017 | 09:59

referent stavebního úřadu
Město Černošice, vypisuje výběrové řízení na referenta stavebního úřadu. Bližší informace naleznete na www.mestocernosice.cz, kolonka úřední deska, volná pracovní místa. Kontakt Mgr. Šárka Slabihoudková, 221 982 522 nebo Ing. Petra Pelešková 723635339.
Region: celá ČR
Kontakt: Mgr. Šárka Slabihoudková | sarka.slabihoudkova@mestocernosice.cz | 221982522
Vloženo: 27. 07. 2017 | 09:05

Hledáme posilu do týmu - space planner, architekt
Do našeho týmu hledáme brigádně na dohodu o provedení práce aktivního, nápaditého, pracovitého, spolehlivého, zvídavého a komunikativního kolegu , který se nebojí nových výzev, rád se učí a řeší věci do detailu. Nutností je vzdělání v oboru architektura, pozemní stavitelství, znalost práce v Autocad, photoshop, microsoft office, umění komunikace se zákazníkem i týmem, přirozený cit pro design, zodpovědnost za splnění termínu a za dobře odvedenou práci. Výhodou bude, pokud budete umět: sketch up, 3D studiomax, ostatní grafické programy, inovativní nápady. Co Vám můžeme nabídnout? Práci v mladém kolektivu a možnost seberealizace. Prostředí nových kanceláří, občerstvení na pracoviště, dog friendly office, lidský přístup, firemní akce. Pozice je vhodná pro studenty fakulty architektury/absolventy/OSVČ.
Region: Brno
Kontakt: My Interior service s.r.o. | anetaji@myi.cz | 720043676
Vloženo: 26. 07. 2017 | 10:11

Atelier Hoffman přijme junior/senior architekta/architektku
Nabízíme: Dobré podmínky pro dlouhodobou spolupráci. Příjemné prostředí v plně vybaveném ateliéru. Kreativní tým a pohodu při práci. Rozvoj osobnosti, profesních znalostí a zkušeností. Práci na zajímavých dlouhodobých zakázkách v Praze a na dalších místech. Požadujeme: Kreativitu, zodpovědnost, spolehlivost, samostatné rozhodování. Zkušenosti s 3D modelováním, výbornou znalost AutoCad, Revit a dalších programů, zkušenost s tvorbou vizualizací a základy práce s grafickými programy. Zkušenost s vícestupňovým projektováním: administrativní a organizační řízení projektu, komunikace s úřady a specialisty. Dobré komunikativní schopnosti. Živnostenský list.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk Revit Architecture, Autodesk 3ds Max
 znalost angličtiny, řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Ateliér Hoffman | atelier@atelierhoffman.eu | 608484484
Vloženo: 20. 07. 2017 | 10:57

Architekt/ka – Studio Degree s.r.o.
Hledáme nového kolegu / kolegyni do našeho týmu v architektonické, projekční a stavební společnosti. Co nabízíme: Zajímavou a různorodou práci, Zpracování všech stupňů projektové dokumentace od studií až po kompletní dokumentaci stavby, Řešení detailů, Komunikaci s klienty, dodavateli a obchodními partnery, Příležitost k seberealizaci a dalšímu rozvoji, Práci v menším kolektivu, Nástup možný ihned, Místo pracoviště: Praha 4 – Pražského povstání. Jaké dovednosti byste měli mít: Ukončené VŠ vzdělání – FA nebo FSv, obor architektura a stavitelství, Znalost AutoCad, SketechUp, apod., Photoshop, Tvorba 3D modelů, vizualizací a prezentací, Zodpovědnost a samostatnost, Spolehlivost a pečlivost, Ochotu se učit, Zkušenosti a praxe jsou vítány – nejsou podmínkou
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Vaciková Markéta | vacikova@studiodegree.cz | 774456891
Vloženo: 18. 07. 2017 | 11:36

STAVBYVEDOUCÍ nebo MISTR - Praha
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. Do týmu v Praze hledáme stavbyvedoucího. Hledáme někoho, kdo nám pomůže: s výstavbou technicky náročnějších luxusnějších rodinných domů a vil v Praze a Středočeském kraji Tak, aby to dobře fungovalo, potřebujeme od Tebe následující: mít chuť podílet se na realizaci moderních technologicky náročnějších staveb pro zajímavé klienty mít stavební vzdělání - VŠ stavebního směru je ideální :) mít alespoň 1 rok praxe na obdobné pozici mít dobrou znalost norem a technologických postupů - měl by si být schopný poučovat Ty nás, nikoliv naopak :) držet si důvěryhodnost a být spolehlivou součástí týmu Ještě více nám to bude klapat, pokud: budeš mít autorizaci budeš umět pracovat v CAD a rozpočtářských programech Co u nás můžeš čekat: kancelář s přátelským mladým kolektivem - vykání není řečí našeho kmene spolupráce s nevšedními klienty podílení na něčem, co nás přesahuje, na tvorbě dokonalých domovů, na dělání našich klientů šťastnými Jsi pro to jako stvořená/ý? Přidej se k nám na naší cestě za mistrovstvím! Těšíme se na zprávu :-)
Region: Praha
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 14. 07. 2017 | 15:50

Vizualizace 3Ds MAX - Corona
Hledáme vizualizátora, který umí pracovat ve 3Ds Maxu s renderovacím enginem CORONA. Pokud ovládáš Coronu a baví tě vizualizace, prosím, kontaktuj nás. zbynek.pohorelsky@gmail.com těšíme se na případnou spolupráci. Zbyněk
Region: celá ČR, Praha, Brno, Slovensko
Požadujeme: znalost Autodesk 3ds Max, Corona
Kontakt: Zbyněk | zbynek.pohorelsky@gmail.com
Vloženo: 03. 07. 2017 | 12:40

Projektant/ka požární bezpečnosti staveb
Hezký den všem! Obracím se na Vás jako na možné zájemce o nabídku práce. V projekční kanceláři – AMPeng s.r.o., kde působím, sháníme nové posily do týmu. Pokud byste se rádi věnovali projekci požárních řešení naplno, působili na zajímavých projektech a byli součástí mladého, přátelského kolektivu zkušených kolegů, tak prosím zašlete svůj životopis na zdenka.peskova@ampeng.cz. Pokud by Vás zajímaly nějaké detaily, můžete samozřejmě kontaktovat i přímo na tel 725 555 309. Hloubka Vašich vědomostí není jediná rozhodující, důležitá je chuť do práce!
Region: celá ČR, Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Ing. Zdeňka Pešková | zdenka.peskova@ampeng.cz | 725 555 309
Vloženo: 20. 06. 2017 | 10:56

Projektant stínící techniky a inteligentních fasád
Přední výrobce a dodavatel systémů stínící a ventilační techniky pro administrativní budovy I rodinné domy v ČR I zahraničí společnost Metalplastcz hledá do svého týmu projektanta do kanceláře v Hradci Králové. Náplní práce je projektování stínící a ventilační techniky, detaily fasád,koncepční a technická řešení a jejich převedení do realizace. Jedná se o plný pracovní úvazek s místem zaměstnání v Hradci Králové. Více na macek@metalplastcz.cz nebo www.metalplastcz.cz
Region: Hradec Králové
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Ing. Martin Macek | macek@metalplastcz.cz | 602360798
Vloženo: 06. 06. 2017 | 08:54

Projektant obytných staveb (i pro absolventy)
Pro DrawCon s.r.o., součást společnosti Vermehrt.ag hledáme kolegy kteří mají chuť zapojit se do utváření právě vznikající pobočky v ČR. Společnost DrawCon je projekční ateliér zaměřený na návrh a kompletní zpracování projektové dokumentace včetně všech detailů. **Náplň práce: zpracování všech stupňů projektové dokumentace bytových staveb, úzká spolupráce s hlavním inženýrem projektu, koordinace s profesemi **Požadujeme: • VŠ nebo SŠ vzdělání, obor pozemní stavby nebo architektura • znalost práce v programu ArchiCAD výhodou, MS Office, • praxe v oboru výhodou, • samostatnost, spolehlivost, zájem učit se nové věci, • komunikativnost a týmová spolupráce, **Nabízíme: • Práci na zajímavých bytových projektech – novostavby i přestavby • Přátelskou atmosféru mladého kolektivu • Kancelář v centru Brna • 5 týdnů dovolené • Stravenky • Flexibilní pracovní dobu • Zaměstnanecký poměr nebo práci na ŽL • Zajímavé finanční ohodnocení
Region: Brno
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Tomáš Rose | tomas.rose@vermehrt.at
Vloženo: 01. 06. 2017 | 08:38

ARCHITEKT, PROJEKTANT
ATELIER SAEM, s.r.o. přijme do svého kolektivu projektanta pozemních staveb nebo architekta pro tvorbu projektů v ČR i zahraničí. Více o nás naleznete na www.saem.cz. V případě, že se dokážete ztotožnit s filosofií, že forma vytvořená ze života je architektura, ale architektura vznikající z formy neznamená život, zašlete Váš životopis a portfolio na uvedenou e-mailovou adresu. Pozice je vhodná i pro studenta vyššího ročníku VŠ.
Region: Praha
Požadujeme: znalost angličtiny
Kontakt: Ivana Opelková | ivana.opelkova@saem.cz
Vloženo: 10. 05. 2017 | 09:45

Projektant Zlín x Brno
Hledáme projektanta i absolventa stavaře ke spolupráci na kompletní DSP k RD. Schopnost samostatné práce. Práce v AutoCadu. www.aprzlin.cz
Region: Brno, Zlín
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Šopíková | sopikova.eva@gmail.com | 721735603
Vloženo: 06. 05. 2017 | 19:37

HLEDÁME ARCHITEKTA/KU
Do ateliéru sháníme mladého absoloventa/ku. Praxe po ukončení studia výhodou. Jsme architektonický ateliér sídlící v Holešovicích a děláme projekty všech měřítek, nejčastěji ale bydlení. Pracujeme v programech Autocad, Sketchup+vray a Photoshop. V případě zájmu nám zašlete stručný životopis a portfolio. Náš web www.majoarchitekti.cz
Region: Praha
Kontakt: Majoarchitekti | kontakt@majoarchitekti.cz
Vloženo: 30. 04. 2017 | 15:16

Vývojář v Unreal Engine/Unity/Stingray..
Hledáme vývojáře/programátora pro tvorbu, úpravu a optimalizaci 3D modelů v hracím enginu s architektonickým zaměřením. Jedná se o velice zajimavé projekty. Více info na mailu. Budu se těšit.
Region: celá ČR, Brno
Požadujeme: znalost Autodesk 3ds Max, Unreal/Unity/Stingray...
Kontakt: Zbyněk | zbynek.pohorelsky@archprint.cz
Vloženo: 28. 03. 2017 | 18:32

Architekt/Projektant na pozici HIP
Společnost Lost Arch hledá do mladého přátelského týmu v centru města nového člena pro práci na pozici HIP. Nabízíme kreativní práci na zajímavých zakázkách občanských staveb. Nástup je možný říjen 2017. Požadujeme: VŠ, min.5 let praxe, základní znalost stavební legislativy, znalost Autodesk Auto CAD Architecture + MS Office, časová flexibilita, řidičský průkaz, Živnostenský list. V případě zájmu posílejte své životopisy a portfolio na e-mail: valaskova@lostarch.cz Region: Praha Kontakt: Lost Arch s.r.o. | lostarch@lostarch.cz
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Lost Arch s.r.o. | valaskova@lostarch.cz
Vloženo: 28. 03. 2017 | 14:17

Architekt / Stavař
Společnost Lost Arch hledá do mladého přátelského týmu v centru města nového člena pro práci na studiích a projektech pro UR a SP. Nabízíme kreativní práci na zajímavých zakázkách občanských staveb. Nástup je možný ihned. Požadujeme: VŠ, min.3 roky praxe, základní znalost stavební legislativy, znalost Autodesk Auto CAD Architecture + MS Office, časová flexibilita, řidičský průkaz, Živnostenský list. V případě zájmu posílejte své životopisy a portfolio na e-mail: valaskova@lostarch.cz Tato pozice není vhodná pro studenty nebo zkrácené úvazky. Region: Praha Kontakt: Lost Arch s.r.o. | lostarch@lostarch.cz
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Lost Arch s.r.o. | valaskova@lostarch.cz
Vloženo: 28. 03. 2017 | 14:13

Renson Ventilation is seeking an architect advisor in Prague
Renson is the European market leader in development, production and marketing of ventilation and sun-screening systems. Employing over 700 people and reaching turnover of 150 million euro Renson is putting into practice ambitious growth strategy worldwide. To reinforce its position on the Polish market, Renson is seeking for an Architect Advisor based in Prague, Czech republic. Duties & responsibilities Promoting the Renson Concepts and solutions to well identified high end architects, consultants and engineering offices. Regular visit of the key end-clients and investors to promote the Renson brand and generate indirect sales. Recognising and registering in CRM system the biggest investments where the Renson solutions could be used.  A typical week consists of 4 days visiting at least 3 relations a day and 1 day home office activities. On a monthly base we count on 48 visits. Identify, review and implement the business opportunities on a regular basis, ensuring feedback to the country manager. Analyse the competition on a regular basis and report findings to the country. Support in organising all promotional matters on a national level. Regular attendance to exhibitions, on a local and international level. Requirements Education: Graduated in Engineering (building construction, mechanical) or an Architect Experience: Sectorial experience of at least 3 year technical-sales experience in the window, door and façade industry or similar. Age 25-35 years. Knowledge, skills and abilities: - Proven record in similar functions - Knowledge of marketing skills - Skilled in negotiations and communication - Entrepreneurial attitude - You manage AutoCad Languages: Fluent in English Driving licence:B
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk Revit Architecture, Autodesk 3ds Max
 znalost angličtiny, řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Jaroslav Kazimir | jaroslav.kazimir@renson.net | +421908157500
Vloženo: 16. 03. 2017 | 09:20

kreativní ARCHITEKT
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. Do týmu v Ostravě hledáme architekta. Tvým úkolem bude: • navrhování staveb s vazbou na celý projektantský tým - projektanti, statik • komunikace s investory a ostatními architekty • dozorování navržených staveb Tak, aby to dobře fungovalo, potřebujeme od Tebe následující: • mít chuť dělat klientům úsměvy na tváři svým elánem a zapálením pro věc • mít architekturu v krvi - hledáme někoho, kdo si sám pro sebe kreslí i po příchodu domů :-) • mít to srovnané v hlavě - na schůzkách s klienty je třeba být sebevědomý a působit jako autorita, zatímco v týmu je třeba umět i naslouchat a být otevřený novým možnostem a řešením • umět vzbuzovat emoce • mít alespoň průměrnou znalost ArchiCADu a Cinema 4D (pomůžeme i se zaškolením) • další požadavky? Co u nás můžeš čekat: • ateliér s přátelským kolektivem - vykání není řečí našeho kmene • spolupráce s nevšedními klienty • podílení na něčem, co nás přesahuje, na tvorbě dokonalých domovů, na dělání našich klientů šťastnými • pružnou pracovní dobu s minimem přesčasů a ročními odměnami • seberezalizaci, každoroční školení v oboru a účast na soutěžích • další info – benefity atp. Jsi pro to jako stvořená/ý? Přidej se k nám na naší cestě za mistrovstvím! Na uvedený e-mail můžeš zaslat své portfolio. Těšíme se na zprávu :-)
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD, Cinema 4D
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 03. 01. 2017 | 16:20

Asistentka - inženýrská činnost - Ostrava
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. Do týmu v Ostravě hledáme pravou ruku ředitele. Hledáme někoho, kdo nám pomůže: - s vedením ateliéru - s tvorbou a úpravami smluv, cenových nabídek atp. - s nákupy - materiál, vybavení do kanceláře, prostě co je zrovna potřeba - s péčí o klienty - někteří rádi kávu, někteří čaj, a některým náladu zkrášlí prostě jen nadšený optimista - s inženýrskou činností - vyřizováním stavebních povolení atp. - s řešením toho, co je zrovna potřeba - s voláním tam, kde je to zrovna potřeba - s fakturací další ? Tak, aby to dobře fungovalo, potřebujeme od Tebe následující: - mít chuť dělat klientům úsměvy na tváři - mít stavební vzdělání - alespoň SŠ - praxe velkou výhodou - umět nakládat s časem - být efektivním a výkonným členem týmu je pro nás opravdu důležité - mít sebevědomí - nesmíš se bát něco si protlačit - ať už na úřadech, nebo v - kanceláři - budeš firmu vést, když my nebudeme poblíž - mít dobrou paměť a soběstačnost - kvůli časovému pressu je pro nás důležité, abychom Ti věci nemuseli opakovat několikrát - umět se vypořádat se stresem - další požadavky? Co u nás můžeš čekat: - kancelář s přátelským kolektivem - vykání není řečí našeho kmene - spolupráce s nevšedními klienty - podílení na něčem, co nás přesahuje, na tvorbě dokonalých domovů, na dělání našich klientů šťastnými - další info - benefity, atp. Jsi pro to jako stvořená/ý? Přidej se k nám na naší cestě za mistrovstvím! Těšíme se na zprávu :-)
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrnicek | job@master-design.cz
Vloženo: 02. 01. 2017 | 15:15

Hledáme Stavebního inženýra oboru Budovy a prostředí
Jsme malá rodinná firma se sídlem v Praze 5. Hledáme posilu do týmu - Stavebního inženýra oboru Budovy a prostředí či obdobného pro práci na energetických posudcích a PENB na HPP či ŽL. Zaškolíme. Ohodnocení především dle vykonané práce a míry samostatnosti. Požadujeme VŠ stavební obor budovy a prostředí nebo obdobný. ŘP skup B nutností. Nástup dle dohody
Region: Praha
Kontakt: Mgr. Lenka Veselá | vesela@energetickaagentura.eu
Vloženo: 09. 06. 2013 | 13:39

Redakce neodpovídá za obsah rubriky Burza práce.
Region celá ČR      Praha      Brno      Slovensko      jiný
Znalost: Autodesk AutoCAD Architecture Autodesk Revit Architecture jiný
Autodesk 3ds Max Nemetschek Allplan Graphisoft ArchiCAD
 angličtina němčina řidičský průkaz živnostenský list

Architect&Interior designer looking for opportunity
I have three+ years post graduation experience in design and construction, I am looking for an opportunity in Prague (mainly in English). As a licensed architect I am involved in small to larger scale projects from the very outset to completion, I have contributed to the design of numerous high-rise projects including commercial, residential (single occupancy and also multi-unit housing), industrial buildings, also in education and healthcare sectors. Through these and other projects, I am experienced with building materials and systems, sustainability techniques and construction administration on complex projects. I have extensive experience with a broad range of design and management software, including BIM. Also I am highly motivated to learn the Czech language to ensure that if given the opportunity to showcase my skills, in the near future I can handle the main attributions of an architect. Please visit my personal website with selected works at www.teklab.wix.com/teklab I appreciate for careful consideration!
Region: Praha
Nabízím: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk Revit Architecture, Autodesk 3ds Max, Nemetschek Allplan, Graphisoft ArchiCAD
 znalost angličtiny, řidičský průkaz
Kontakt: Tekla Berecki | tekla.brck@gmail.com | +40746027142
Vloženo: 15. 09. 2017 | 10:02

Hledám práci při škole (zájem především v územním plánování a urbanismu)
Dobrý den, jsem studentem 1. ročníku magisterského studia na ČVUT na oboru Inženýrství životního prostředí. Hledám práci na 1-2 dny v týdnu nebo s možností home office. Všechny softwary, které jsem uvedl mám nainstalované.
Region: Praha
Nabízím: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, ArcGis, základy Adobe Photoshop, Google Sketch up
 znalost angličtiny, řidičský průkaz
Kontakt: Roman Soukup | soukurom@gmail.com | 737807558
Vloženo: 11. 09. 2017 | 20:39

Ekolog se zájmem o mezioborovou spolupráci
Ekolog se zájmem o interakci mezi ekologií a architekturou (přírodní estetika, ekologická architektura...) hledá spolupráci na mezioborových projektech.
Region: Praha
Nabízím: znalost angličtiny, řidičský průkaz
Kontakt: David Hořák | horakd@gmail.com
Vloženo: 05. 09. 2017 | 10:59

Architekt s praxí hledá práci
Mladý architekt s pracovní praxí hledá práci v Praze a okolí. Není podmínkou pouze pozice architekt, ale také kreslič, interierový designer, obchodník, konzultant atd. Samozřejmostí je ochota se dál vzdělávat v oboru a požadované oblasti, ŘP sk. B - aktivní řidič, jazykové znalosti - angličtina plynule + němčina a ruština, časová flexibilita, dobré komunikační schopnosti.
Region: Praha
Nabízím: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Photoshop, Illustrator, Rhinoceros
 znalost angličtiny, znalost němčiny, řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: architekt s praxí | architekt.praha@post.cz
Vloženo: 02. 09. 2017 | 10:07

Slečna z oboru Prostorové tvorby
Hledám studio či ateliér, které mě vezme pod svá křídla, kde jsou lidé, kteří mají design a architekturu jako životní styl. Takoví, kteří mi dovolí spolupracovat na filozofii, ve které jsou dobře zajetí. Stejně jako mě by je mohly fascinovat možnosti přírodních a surových materiálů, se kterýma lze pracovat v obrovském hmotném světě. Hledám tedy nabídku práce pro lidi, kteří nelpí na architektonickém titulu před jménem, protože já ho nemám. Nabízím sebe jako zodpovědného člověka schopného pracovat v týmu a s chutí učit se všechno, co potřebuju znát a ze školky to nevím. V mém portfoliu jsou interiéry (spolupráce na vinařském domu, tvorba vinného baru, osvětlení, návrh nábytkové stěny do pokoje) a produkty (mobiliář - lavička a stojan na kolo, křeslo, kuchyňská linka atd.). Vše procházím od kresby rukou, po 2d v AutoCAD a 3d v 3DsMax s Vray. Portfolio pošlu emailem. Mým zájmem je pracovat na interiérech či produktech, které dokáží smysluplně využívat materiály a pracovat s barvou. Prostory, co mluví viz. Šépka Architekti, ekologie viz. Huť Architektury Martina Rajniše, lidskost Ladislava Lábuse, světlo Tadao Ando, barva v prostoru viz. Olafur Eliasson, surový produkt viz. Lex Pott, schopnost pracovat s materiály viz. studio Swine.
Region: Brno
Nabízím: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk 3ds Max
 znalost angličtiny, řidičský průkaz
Kontakt: Silvie Hrušková | silviehrusko@gmail.com | +420774331254
Vloženo: 31. 08. 2017 | 15:21

architekt - vizu - cad - sazba 140Kč
Hledám a nabízím své uplatnění/zkušenosti jako architekt, interiérový designer, 3d grafik nebo zpracovatel projektové dokumentace- studie, stavební povolení, dvd- převážně RD. Moje hodinová sazba je 140Kč čistého. Práce o víkendech pouze region Trutnovsko, Jaroměř. Náchodsko, Broumovsko. Výhodně též Praha.
Region: celá ČR
Nabízím: znalost 3D Max, Photoshop, Autocad
Kontakt: agent 007 | architekt007@email.cz
Vloženo: 29. 08. 2017 | 13:33

Architektka s praxí
Hledám práci architekta/stavebního projektanta na zkrácený úvazek nebo ŽL. Praxe v řešení veškeré PD, realizace, vitualizace, řešení interiérů, RD, koordinace profesí, jednání s úřady. IT MS Office, Acad, Turbocad, rychlá orientace v novém SW. Jazyky - němčina, část. angličtina. Předem děkuji za nabídky.
Region: Brno
Kontakt: Ihg.arch.Pavla Čechová | pavla.cechova@seznam.cz | 728557948
Vloženo: 27. 08. 2017 | 11:44

Landscape architect, designér, zahradník a landartista
Nabízím služby uměleckého zahradníka - krajinářského architekta a grafika v oboru zahradního a krajinného umění. Má práce má rozsáhlý záběr a vždy se týká venkovních prostorů. Pro bližší info, mne kontaktujte.
Region: celá ČR, Praha
Nabízím: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 znalost angličtiny, řidičský průkaz
Kontakt: Kateřina Popp | popp.katerina@gmail.com | 775 965 239
Vloženo: 23. 08. 2017 | 11:31

Vizualizace, 3D modely, studie
Dobrý den, rád bych vám nabídl své služby při tvorbě 3D modelů, vizualizací a studií. Mám pětiletou praxi. Mluvím plynule anglicky, absolvoval jsem pracovní stáže v ateliérech v Holandsku a ve Francii, mám řidičský průkaz skupiny B, a pracuji na živnostenský list. Vlastním programy SketchUp, V-ray, Photoshop a ProgeCAD. Zabývám se hlavně vizualizacemi, a pracuji z domu v okrese Náchod. Zde odkaz na životopis a ukázky vizualizací https://issuu.com/lukas_pavlu
Region: celá ČR
Nabízím: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, SketchUp, V-ray, Photoshop
 znalost angličtiny, řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Lukáš Pavlů | Lukas.pavlu@hotmail.cz | +420731516670
Vloženo: 18. 08. 2017 | 11:58

Architekt s praxí hledá práci
Mladý architekt s pracovní praxí hledá práci v Praze a okolí. Není podmínkou pouze pozice architekt, ale také kreslič, interierový designer, obchodník, konzultant atd. Samozřejmostí je ochota se dál vzdělávat v oboru a požadované oblasti, ŘP sk. B - aktivní řidič, jazykové znalosti - angličtina plynule + němčina a ruština, časová flexibilita, dobré komunikační schopnosti.
Region: celá ČR, Praha
Nabízím: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk AutoCAD Architecture, Photoshop, Illustrator, Rhinoceros
 znalost angličtiny, znalost němčiny
Kontakt: architekt s praxí | architekt.praha@post.cz
Vloženo: 17. 08. 2017 | 12:01

Kreslič/modelář
Dobrý den, jsem čerstvým absolventem bakalářského studia na ČVUT v Praze. Hledám krátkodobou i dlouhodobou spolupráci na pozici kresliče/modeláře. Mám více než roční praxi v menší firmě kde jsem se primárně věnoval modelování. V případě zájmu mne prosím kontaktujte na email. Děkuji za Váš čas.
Region: Praha
Nabízím: znalost Graphisoft ArchiCAD
 znalost angličtiny
Kontakt: Miroslav Preclík | preclik.mirek@gmail.com | 732217610
Vloženo: 15. 08. 2017 | 10:09

Architect and designer
Dobrý Den, I am an Architect and Designer with retail experience. I worked in all kind and size of projects, like restaurants, stores, food hall and supermarket. I graduated in São Paulo, Brazil, in 2010. After it i worked mainly with Retail Architecture, creating the whole new concept of a brand to the executive drawing. Experience in 3D visualization and design creation as well, creating the visual identity for brands, responsive websites design, design for App and so on. Unfortunately, i can´t speak Czech still, but i´m working on it. Looking forward to hearing from you. Thanks, Best regards, Sara Yamane
Region: celá ČR
Nabízím: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk 3ds Max
 znalost angličtiny, živnostenský list
Kontakt: Sara Yamane | sarayamane@gmail.com | +420799510745
Vloženo: 03. 08. 2017 | 14:54

Stavební dozor Opava - Ostrava
Hledám pracovní uplatnění jako Stavební dozor/Stavbyvedoucí nebo Technický dozor stavebníka - při realizace Vašich projektů/stavebních záměrů. Dlouholetá praxe, autorizace (obor PS). Cena dohodou. Platí stále, do odvolání.
Region: Moravskoslezský kraj
Nabízím: řidičský průkaz
Kontakt: Kafol | kafol@seznam.cz | 704055012
Vloženo: 04. 03. 2017 | 16:04

Redakce neodpovídá za obsah rubriky Burza práce.
Region celá ČR      Praha      Brno      Slovensko      jiný
Znalost: Autodesk AutoCAD Architecture Autodesk Revit Architecture jiný
Autodesk 3ds Max Nemetschek Allplan Graphisoft ArchiCAD
 angličtina němčina řidičský průkaz živnostenský list

Hledá se projektant
Hledáme projektanta ke zpracování projektu na stavební povolení. Jedná se o modulový dům, který se bude stavět v okolí Brna. Více info po telefonu/mail. Spěchá!
Region: celá ČR, Brno
Kontakt: Milan | 18mija@gmail.com | 732469442
Vloženo: 18. 09. 2017 | 07:58

3D grafik - fotorealistické vizualizace interiérů
Hledám 3D grafika fotorealistických vizualizací interiérů ke spolupráci při realizaci kompletních návrhů designu. Požadované zkušenosti se softwary Sketch-up a 3Ds Max+V-Ray či Cinema 4D+V-Ray - fotorealistické výstupy.
Region: celá ČR
Kontakt: Kateřina Kratochvílová | katerina@kerseydesign.com | 603768567
Vloženo: 28. 08. 2017 | 09:42

dokončení architektonické studie + vytvoření projektu
Hledám šikovného studenta vyššího ročníku stavební fakulty nebo architektury, případně čerstvého absolventa pro: 1) Vytvoření projektu pro stavební povolení (rekonstrukce). Architektonický návrh mám. 2) Dokončení architektonického návrhu. Mám hmotovou studii a hledám někoho, kdo by dodělal finální design. Líbí se mi Mondrian a Hundertwasser. Nemovitost je na okrese Praha východ. Prosím kontaktujte mě pokud možno emailem, telefony beru zřídka. Děkuji
Region: Praha
Kontakt: Václav Salač | vaclav.salac@seznam.cz | 603400284
Vloženo: 28. 08. 2017 | 08:51

Vizualizace a animace v Unreal Engine (Virtuální realita)
Dobrý den / Ahoj, hledáme do týmu kolegu, který má zkušenosti s Unreal enginem a pohybuje se ve stavebnictví. Pokud jste vizualizátorem/kou a chtěli byste se v UE naučit, při dlouhodobější spolupráci jsem ochotni navázat spolupráci i takto. Práce se netýká pouze statických vizualizací, ale především virtuální reality. Jsme schopni nabídnout externí spolupráci, ale také plný úvazek s kancelářským zázemím v Praze i v Brně. V případě zájmu mne, prosím, neváhejte kontaktovat. K emailu prosím přiložte ukázku Vašich dosavadních prací ve stavebnictví. email: zbynek.pohorelsky@gmail.com Těším se na případnou spolupráci.
Region: celá ČR, Praha, Brno, Slovensko
Požadujeme: živnostenský list
Kontakt: zbyněk pohořelský | zbynek.pohorelsky@gmail.com
Vloženo: 25. 08. 2017 | 11:28

Doucovani autocad
Dobry den , hledam lektora ( studenta ) na doucovani v programu autocad. Mohu dojizdet v okoli Prahy 6. Cena 200 kc za 60 min .
Region: Praha
Kontakt: Petr Zima | Zima15@seznam.cz | 736 653 031
Vloženo: 24. 08. 2017 | 18:28

Redakce neodpovídá za obsah rubriky Burza práce.
Region celá ČR      Praha      Brno      Slovensko      jiný
Znalost: Autodesk AutoCAD Architecture Autodesk Revit Architecture jiný
Autodesk 3ds Max Nemetschek Allplan Graphisoft ArchiCAD
 angličtina němčina řidičský průkaz živnostenský list

Získejte posilu do týmu na 640 hodin za nulové náklady
Dobrý den, ráda bych informovala o možnosti zapojení do projektu Vzdělávání praxí, který realizuje Fond dalšího vzdělávání, příspěvková organizace MPSV. Díky projektu můžete na několik měsíců přijmout do vašeho týmu člověka např. na pozici Architekt nebo Technický projektant. Vy předáváte zkušenosti a zapojujete uchazeče do každodenní praxe. Za poskytnutí takové praxe jsou Vám kompenzovány finanční náklady, které se pohybují v řádu několika desítek tisíc korun. Pro více informací navštivte www.vzdelavanipraxi.cz nebo pište rovnou na info@vzdelavanipraxi.cz
Region: celá ČR
Kontakt: Kateřina Krausová | katerina.krausova@fdv.cz | +420778451295
Vloženo: 26. 08. 2017 | 14:43

Sdílení kanceláře - Praha Letná
Nabízím jedno místo na Letné, ulice Milady Horákové, přímo u tram. zastávky Kamenická. Prostor je dispozičně 2+kk a nabízené místo je v neprůchozí místnosti, který nyní obývají 3 osoby a hledá se 4. K dispozici profi barevná tiskárna A4+A3. Nájem včetně služeb, energií, internetu a tisku je cca 2500,- (přesně podle spotřeby energií a tisku). Společnost vám budou dělat mladí nadějní architekti. A pokud děláte v ArchiCADu a jste šikovní, je možnost domluvit se i na nějaké spolupráci. :) Kontaktujte mne prosím mailem nebo telefonicky na WhatsApp: +420739641549
Region: Praha
Kontakt: Markéta Ulmová | m.ulmova@centrum.cz | 739641549
Vloženo: 22. 08. 2017 | 18:04

Sdílení ateliéru, kanceláře
Nabízíme kancelář ke sdílení ve vile v Praze 6 na Hanspaulce pro stavaře nebo architekty: místnost pro 2-3 osoby 18m2 s vlastní koupelnou a WC 5m2. Ke společnému užívání zasedací místnost, hala, kuchyně, případně komora a balkon, ev. možno užívat kopírku a plotr. Rádi bychom se s Vámi předem seznámili, přijďte nás navštívit. Cena po dohodě v místě obvyklá. Případně možná vzájemná výpomoc při práci v architektonickém ateliéru.
Region: Praha
Kontakt: Jiří Hůrka | dumamesto@volny.cz | 222 264 885 nebo 603 251 856
Vloženo: 15. 08. 2017 | 15:31

Vizualizace, architektonické studie
Nabízím vypracování návrhů interiérů (od konceptu po výrobní dokumentaci), architektonických studií nebo vizualizací interiérů i exteriérů. Co Vás se mnou čeká a nemine? Přátelský a lidský přístup, zájem o detail a pečlivost. Budu se těšit na případnou spolupráci :) PORTFOLIO: http://murarova.wixsite.com/design
Region: celá ČR, Brno, Slovensko
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk Revit Architecture, Graphisoft ArchiCAD, Sketchup, Vray, Photoshop
 znalost angličtiny, živnostenský list
Kontakt: Lucia M. | luci.murarova@centrum.sk | +420607397082
Vloženo: 02. 08. 2017 | 09:28

Redakce neodpovídá za obsah rubriky Burza práce.
Typ inzerátu nabízím práci hledám práci poptávám služby ostatní
Titulek inzerátu
Text inzerátu
Jméno: email: telefon:
Region celá ČR Praha Brno Slovensko jiný  
Znalost: Autodesk AutoCAD Architecture angličtina
  Autodesk Revit Architecture němčina
  Autodesk 3ds Max řidičský průkaz
  Nemetschek Allplan živnostenský list
  Graphisoft ArchiCAD
 
Platnost do:

Takto bude vypadat Váš inzerát  
 
Tučně označené položky jsou povinné.
Po zadání inzerátu budou na vyplněnou e-mailovou adresu zaslány přístupové údaje pro změnu inzerátu.
Burza práce není určena pro nabídku komerční služeb a produktů. Redakce si vyhrazuje právo inzerát smazat.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Září 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.