Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     

Burza práce


Region celá ČR      Praha      Brno      Slovensko      jiný
Znalost: Autodesk AutoCAD Architecture Autodesk Revit Architecture jiný
Autodesk 3ds Max Nemetschek Allplan Graphisoft ArchiCAD
 angličtina němčina řidičský průkaz živnostenský list

ARCHITEKT/KA WANTED
Do architektonického atelieru v Praze na Smíchově hledáme posily! Čerstvý absolvent i zkušenější architekt. Pracujeme na různých projektech, od územních studií po interiery. Kromě vlastních projektů připravujeme architektonické soutěže.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Nemetschek Allplan
Kontakt: Tomáš | info@arch-souteze.cz
Vloženo: 20. 11. 2017 | 17:56

Projektant, Junior architekt/inženýr
Úspěšná mezinárodní společnost PM Group CZ s.r.o. hledá do svého projektového týmu junior architekta/inženýra, projektanta se zkušeností s projektováním větších stavebních celků a délkou praxe minimálně 1 rok. Zkušenost s průmyslovou architekturou je výhodou. Podmínkou je znalost práce v SW AutoCAD a znalost anglického jazyka, práce v SW REVIT a Photoshop je výhodou. Nástup možný ihned. Zašlete nám své CV a portfolio na emailovou adresu zivotopisy@pmgroup-global.com Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture znalost angličtiny
Kontakt: PM Group CZ, s.r.o. | zivotopisy@pmgroup-global.com | 221775222
Vloženo: 20. 11. 2017 | 14:06

Zodpovědný Architekt/Stavební inženýr
Úspěšná mezinárodní společnost PM Group CZ s.r.o. hledá do svého projektového týmu stavebního inženýra/technika se zkušeností s projektováním větších stavebních celků a délkou praxe minimálně 5 let. Podmínkou je technická zdatnost a znalost stavební části a prostorové koordinace TZB od počátečních projektových fází až po realizaci včetně spolupráce a koordinace s dodavateli staveb. Podmínkou je znalost anglického jazyka a práce v SW AutoCAD, zkušenost s průmyslovými stavbami, znalost práce v SW REVIT je výhodou. Nástup možný ihned. Zašlete nám své CV a portfolio na emailovou adresu zivotopisy@pmgroup-global.com Region: Praha Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture znalost angličtiny
Kontakt: PM Group CZ, s.r.o. | zivotopisy@pmgroup-global.com | 221775222
Vloženo: 20. 11. 2017 | 14:05

architekt / ka
Hledáte inspirativní projekty? Výzvy, které Vás posunou dále? Jiné myšlení, odlišný přístup a hlavně chtění dělat věci jinak ? Nejsme továrna na lidi, ale místo pro nápady. Pokud Vás tohle vše zaujalo, pojďme se potkat! Trocha faktických údajů o nás: architektonický ateliér/retail designové studio, sídlící v Praze v Karlíně. Nabízíme práci na projektech ve fázích od architektonické studie až po realizaci. Podstatnou částí práce tvoří retail design na projektech pro tuzemské a mezinárodní společnosti. Požadavky: - Absolvent magisterského studia - 1 rok praxe - Živnostenský list - Angličtina plynně slovem i písmem - znalost programů: archicad, artlantis, photoshop / 3dmax, autocad/ CV a portfolio prosím na email bures@room411.cz. Těšíme se na Vás
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk 3ds Max, Graphisoft ArchiCAD
 znalost angličtiny, řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Lukas Bures | bures@room411.cz | 776877587
Vloženo: 20. 11. 2017 | 13:41

RSAA Roháč Stratil architektonický ateliér
Hledáme kolegu, kolegyni na spolupráci do našeho ateliéru na pozici architekta/ky. Těžiště tvorby: stavby pro kulturu, expoziční scénografie, veřejný prostor. Nástup ihned. Portfolio ideálně ve formě PDF.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 znalost angličtiny, živnostenský list
Kontakt: Bronislav Stratil | bronekstratil@gmail.com
Vloženo: 20. 11. 2017 | 11:22

Studenta/Studentku se znalostí ALLPLAN, AUTOCAD - Praha 4, poblíž M Budějovická
Architektonický ateliér hledá na 2-3 dny v týdnu, ideálně dopoledne, studenta/studentku se znalostí Allplan, AutoCad. Nabízíme dlouhodobou brigádu v malém kolektivu s možností nastoupení na HPP po dokončení studia. Nástup ihned.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Nemetschek Allplan
Kontakt: Ing.arch. Petr Kříž | ak99@ak99.cz | 241410353
Vloženo: 20. 11. 2017 | 11:03

Rozpočtář – přípravář – asistent přípraváře staveb
Do týmu pro naši sesterskou společnost EBM Construct, s.r.o. hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici rozpočtář - přípravář – asistent přípraváře staveb. Popis pracovní činnosti: tvorba rozpočtů stavebních prací a dodávek, vyhotovení harmonogramu postupu prací, kontrola nákladů v průběhu realizace prací, příprava podkladů a zpracování výsledků výběrového řízení subdodavatelů stavebních prací, příprava a kontrola fakturace, tvorba zjišťovacích protokolů rozdělování zakázek na jednotlivé dílčí celky, příprava návrhů smluv pro subdodavatele, kontrola nákladů v průběhu realizace prací Požadujeme: SŠ stavebního směru (VŠ - výhodou), praxe v oboru minimálně 2 roky na pozici přípraváře, znalost prostředí MS Office (Excel), AutoCad, Outlook, znalost rozpočtového programu výhodou, orientace ve výkresové dokumentaci a terminologii, samostatnost, odbornost, spolehlivost, zodpovědnost, řidičský průkaz sk. B výhodou Nabízíme: zázemí a stabilitu skupiny EBM Group, možnost podílet se na budování společnosti EBM Construct, s.r.o. a být aktivní součástí rychle se rozvíjející společnosti, možnost kariérního i profesního růstu odpovídající platové ohodnocení, zajímavou a různorodou práci v kanceláři i v terénu, účast na lukrativních zakázkách příjemné a moderní pracovní prostředí blízko centra Prahy, přátelský kolektiv v rámci EBM Group mobilní telefon, PC, možnost užívání služebního vozu mimopracovní firemní akce (bowling, večírky, prodloužené víkendy),Datum nástupu je ihned. Adresa pracoviště je Praha 5, kontaktní osoba Petr Kozubík, pkozubik@ebmconstruct.cz. Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do přihlášky k výběrovému řízení dává odesilatel souhlas společnosti EBM Construct s.r.o. k jejich zpracování za účelem posouzení možného přijetí do zaměstnání a následnému uložení na dobu výběrového řízení, nejdéle však na dobu jednoho roku od jejich zaslání
Region: Praha
Kontakt: Ing. kateřina Klikarová | kklikarova@ebmexpert.cz | 734 230 256
Vloženo: 20. 11. 2017 | 09:43

Provozní kanceláře stavební společnosti
Do týmu pro naši stavební společnost společnost EBM Construct, s.r.o., generálního dodavatele staveb v rámci skupiny EBM Group, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Provozní kanceláře. Požadujeme:: prokazatelná praxe v administrativě, zkušenosti ve stavební firmě vítány,práce na PC, uživatelská znalost MS Office, řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B -aktivní řidič,komunikativnost, samostatnost, pečlivost, kreativnost,český jazyk-úroveň rodilého mluvčího,anglický jazyk na komunikativní úrovni-výhodou Náplň práce: vedení provozní evidence staveb- archiv,příprava administrace pro kolaudaci,vedení reklamací a jejich vyhodnocení,vedení administrativní agendy a malého skládku 2m2, vedení chodu kanceláře Nabízíme:zázemí a stabilitu skupiny EBM Group, možnost podílet se na budování společnosti EBM Construct, s.r.o. a být její důležitou součástí, odpovídající platové ohodnocenízajímavou a různorodou práci,příjemné a moderní pracovní prostředí blízko centra Prahy, přátelský kolektiv v rámci EBM Group, mobilní telefon, PC, možnost užívání služebního vozu, mimopracovní firemní akce Směnnost: Jednosměnný provoz Pracovněprávní vztah: Plný úvazek Typ smlouvy: Pracovní smlouva na dobu určitou (po 1 roce převod na dobu neurčitou) Minimální stupeň vzdělání: SŠ vzdělání s maturitou Nástup do zaměstnání: od 1.12.2017.
Region: Praha
Kontakt: Ing. kateřina Klikarová | kklikarova@ebmexpert.cz | 734 230 256
Vloženo: 20. 11. 2017 | 09:42

EBM-Expert přijme nové pracovníky
Renomovaná projekční a architektonická kancelář EBM - Expert Building Management, s.r.o. přijme do svého kolektivu nové kolegy. Nabízíme zázemí velké a stabilní společnosti podílející se na zpracování největších a nejvýznamnějších zakázek v oboru se zaměřením na využití aktuálních trendů a nových technologií BIM; zaměření na Revit, spolupráce se zahraničními architekty na mezinárodních projektech; moderní a inspirativní pracovní prostředí v nové kancelářské budově na Smíchově; dynamický a přátelský kolektiv a motivující ohodnocení odpovídající vykonávané práci. Flexibilní pracovní doba, týden dovolené nad rámec běžných zvyklostí, k dispozici mobilní telefon, služební vůz, podpora při sebevzdělávání a profesním i osobním rozvoji, účast na firemních mimopracovních akcích a aktivitách. Nabízené pozice – BIM specialista, architekt, hlavní inženýr projektu, samostatný projektant.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Ing. kateřina Klikarová | kklikarova@ebmexpert.cz | 734 230 256
Vloženo: 20. 11. 2017 | 09:41

Architekt/Projektant
nabídka pracovní pozice: Projektant pozemních staveb a Projektant TZB (UT, VZT, ZTI, ESIL, ESLA) Projektový ateliér SVIŽN s.r.o. hledá spolupracovníka na pozici Architekt/Projektant pozemních staveb a Projektant TZB. Pracovní náplň: • zpracování všech stupňů projektové dokumentace • podpora projektů a jejich koordinace s partnery • účast při jednání s investory a orgány státní správy Požadujeme: • absolvent SPŠ, VOŠ nebo VŠ se zaměřením na stavitelství a architekturu • znalost práce v programu CAD, zkušenost s prostředím ve 3D výhodou • adekvátní grafický projev • spolehlivost, chuť učit se novým věcem • praxe v oboru výhodou Nabízíme: • spolupráci na zajímavých projektech • příjemné zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti • pružnou pracovní dobu • možnost osobního rozvoje • odpovídající finanční ohodnocení V případě zájmu zašlete svůj životopis včetně fotografie a portfolio na email dvorakova@svizn.com, do předmětu uveďte název pracovní pozice o kterou se ucházíte.
Region: celá ČR
Požadujeme: řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Martina Dvořáková | dvorakova@svizn.com | 606062636
Vloženo: 20. 11. 2017 | 08:18

Architektonický atelier YUAR nabízí pozici junior/senior architekt nebo projektant
Architektonický atelier YUAR nabízí pozici junior/senior architekt nebo projektant. NÁPLŇ PRÁCE: • zpracovávání architektonických nebo projekčních úkolů a prezentací • Full time / Part time. NABÍZÍME: • zajímavou práci v dobrém kolektivu • prostor pro seberealizaci • možnost profesního růstu • motivační platové ohodnocení • místo práce Praha. POŽADUJEME: • znalost AutoCAD, MS Word+Excel (výhodou Autodesk REVIT, ScetchUp, InDesign a Photoshop) • zájem o architekturu a práci v architektonickém ateliéru • kreativní osobnost schopnou řešit architektonické úkoly jak v kolektivu, tak i samostatně • VŠ vzdělání v oboru architektura nebo pozemní stavitelství • pečlivost, časovou flexibilitu • vysoké pracovní nasazení • angličtina / němčina / francouzština výhodou. CV a portfolio velikostně do 10 MB zasílejte, prosím, na adresu kariera@yuar.eu . Děkujeme. Pozn.: Případná reference od předchozího zaměstnavatele / klienta vítána
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: YUAR architects | kariera@yuar.eu | 775743778
Vloženo: 19. 11. 2017 | 23:37

FreeArchitects hledají ARCHITEKTA
Rozšiřujeme tým a nyní hledáme zkušeného architekta. Požadujeme zejména znalost programů 3dsMax, V-Ray, AutoCad, MS Office Excel, Word, výhodou je, pokud umíš používat Adobe illustrator a Adobe Photoshop. Nabízíme stabilní prostředí v rozvíjející se české firmě, fixní plat + bonusový systém odměn, zajištění odborného růstu a příjemné pracovní prostředí v týmu mladých otevřených lidí. Více informací zde: http://www.freearchitects.cz/cz/Kariera_25/Architekt_500 Zaujala Tě naše nabídka? Zašli nám své portfolio a CV na mail rejzkova@architects.cz, do předmětu napiš „FA nabídka ARCHITEKT“. Těšíme se na Tebe!
Region: celá ČR, Praha
Požadujeme: znalost Autodesk 3ds Max
Kontakt: Marie Rejžková | rejzkova@architects.cz
Vloženo: 19. 11. 2017 | 12:24

Projektant pozemních staveb
Projekční kancelář raz23 s.r.o. přijme do svého kolektivu stavebního inženýra na pozici samostatného projektanta. Požadujeme: znalost práce v AutoCADu, schopnost pracovat v kolektivu, samostatnost a invenci. Nabízíme: hlavní pracovní poměr. V případě zájmu prosím zašlete životopis.
Region: Praha
Kontakt: Milan Pytloun | info@raz23.cz | 777343903
Vloženo: 18. 11. 2017 | 14:51

Architekt - Project manager
Máte rádi navrhování interiérů? Baví vás zároveň řízení stavby? Hledáme posilu do našeho týmu na pozici architekta/project managera. Naše společnost se zabývá návrhy a realizací rekonstrukcí bytů, rodinných domů i komerčních prostor na klíč. Náplní práce jsou architektonické návrhy, jednání s klienty a dodavateli, příprava a řízení staveb. Nabízíme práci na HPP v rodinné firmě KOUBA INTERIER.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 řidičský průkaz
Kontakt: Alena Koubová | alena@kouba-interier.cz | 774568220
Vloženo: 18. 11. 2017 | 09:29

Hledáme studenty vyšších ročníků architektury/ stavitelství - PRAHA
Atelier zaměřený na design s kanceláří v centru Prahy hledá studenty/ architekty pro spolupráci na rozličných zakázkách. Rozsah cca 10-20h týdně dle vzájemné dohody. Požadujeme: dobrou znalost AutoCADu, základní povědomí o platné legislativě a technickém kreslení, zájem o konstrukci a design. Nabízíme: práci na zajímavých a rozmanitých zakázkách, flexibilitu. Ideální pro studenty vyšších ročníků, kteří chtějí získat profesní zkušenosti s různými stupni projektové dokumentace.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: I Hrabincová | atelier@iharch.cz
Vloženo: 17. 11. 2017 | 23:35

studio MLAA - externí profese
Hledáme spolehlivé, schopné a talentované lidi na externí spolupráci v rámci profesí: statika, požární bezpečnost, ZTI, vytápění, VZT, elektroinstalace. Jsme progresivní, pracujeme v konceptu BIM a zavádíme nové standardy do praxe. Nabízíme možnost práce z domova a online konzultace projektů. Požadujeme spolehlivost, smysl pro detail a ochotu nacházet nová progresivní řešení. Více o nás na www.mlaa.cz
Region: celá ČR, Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: studio MLAA | studio@mlaa.cz | +420 721 732 822
Vloženo: 17. 11. 2017 | 01:05

PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB - PRAHA
Architektonický ateliér MASTER DESIGN hledá na HPP mladé projektanty pozemních staveb. Oceňujeme samostatnost, rychlost a technické myšlení. Na starosti budete mít samostatné projektování projektové dokumentace pozemních staveb převážně luxusních a nadstandardních rodinných domů (DUR, DSP, DPS) a vedení projekčního týmu s vlastním interním statikem a projektantem TZB. Prezentaci projektové dokumentace investorovi. Provádění autorských dozorů na stavbách. Nabízíme možnost projektování konstrukčně složitých staveb a výkon následného autorského dozoru přímo na stavbě. Pružná pracovní doba s minimem přesčasů a ročními odměnami. Seberealizaci v přátelském prostředí sportovně založeného týmu mladých lidí. Ve firmě probíhají každoroční školení v oboru a firemní výlety. Požadujeme nadprůměrnou znalost programu ArchiCAD. Praxi min. 2 roky. Delší praxe nebo autorizace výhodou.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 16. 11. 2017 | 15:30

PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB - OSTRAVA
Architektonický ateliér MASTER DESIGN hledá na HPP mladé projektanty pozemních staveb. Oceňujeme samostatnost, rychlost a technické myšlení. Na starosti budete mít samostatné projektování projektové dokumentace pozemních staveb převážně luxusních a nadstandardních rodinných domů (DUR, DSP, DPS) a vedení projekčního týmu s vlastním interním statikem a projektantem TZB. Prezentaci projektové dokumentace investorovi. Provádění autorských dozorů na stavbách. Nabízíme možnost projektování konstrukčně složitých staveb a výkon následného autorského dozoru přímo na stavbě. Pružná pracovní doba s minimem přesčasů a ročními odměnami. Seberealizaci v přátelském prostředí sportovně založeného týmu mladých lidí. Ve firmě probíhají každoroční školení v oboru a firemní výlety. Požadujeme nadprůměrnou znalost programu ArchiCAD. Praxi min. 2 roky. Delší praxe nebo autorizace výhodou.
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 16. 11. 2017 | 15:29

STATIK - BRIGÁDA PRO STUDENTY - Ostrava
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. Do týmu v Ostravě hledáme studenta/studentku na výpomoc s kreslením výkresů statiky. Požadujeme alespoň průměrnou znalost ArchiCADu. Těšíme se na zprávu :-)
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 16. 11. 2017 | 15:28

BRIGÁDA PRO STUDENTY ARCHITEKTURY - Ostrava
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. Do týmu v Ostravě hledáme studenta/studentku architektury na výpomoc. Požadujeme alespoň průměrnou znalost ArchiCADu. Těšíme se na zprávu :-)
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 16. 11. 2017 | 15:27

ARCHITEKT/ARCHITEKTKA - Praha
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. ...................................................................... Do týmu v Praze hledáme architekta – hlavní pracovní poměr nebo brigáda. Tvým úkolem bude: •navrhování staveb s vazbou na celý projektantský tým - projektanti, statik •komunikace s investory a ostatními architekty •dozorování navržených staveb .............................................. Tak, aby to dobře fungovalo, potřebujeme od Tebe následující: •mít chuť dělat klientům úsměvy na tváři svým elánem a zapálením pro věc •mít architekturu v krvi - hledáme někoho, kdo si sám pro sebe kreslí i po příchodu domů :-) •mít to srovnané v hlavě - na schůzkách s klienty je třeba být sebevědomý a působit jako autorita, zatímco v týmu je třeba umět i naslouchat a být otevřený novým možnostem a řešením •umět vzbuzovat emoce •mít alespoň průměrnou znalost ArchiCADu a Cinema 4D (pomůžeme i se zaškolením) •další požadavky? ...................................................... Co u nás můžeš čekat: •ateliér s přátelským kolektivem - vykání není řečí našeho kmene •spolupráce s nevšedními klienty •podílení na něčem, co nás přesahuje, na tvorbě dokonalých domovů, na dělání našich klientů šťastnými •pružnou pracovní dobu s minimem přesčasů a ročními odměnami •seberezalizaci, každoroční školení v oboru a účast na soutěžích •další info – benefity atp. ..................... Jsi pro to jako stvořená/ý? Přidej se k nám na naší cestě za mistrovstvím! Těšíme se na zprávu :-)
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 16. 11. 2017 | 15:26

ARCHITEKT/ARCHITEKTKA - Ostrava
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. ...................................................................... Do týmu v Ostravě hledáme architekta – hlavní pracovní poměr nebo brigáda. Tvým úkolem bude: •navrhování staveb s vazbou na celý projektantský tým - projektanti, statik •komunikace s investory a ostatními architekty •dozorování navržených staveb .............................................. Tak, aby to dobře fungovalo, potřebujeme od Tebe následující: •mít chuť dělat klientům úsměvy na tváři svým elánem a zapálením pro věc •mít architekturu v krvi - hledáme někoho, kdo si sám pro sebe kreslí i po příchodu domů :-) •mít to srovnané v hlavě - na schůzkách s klienty je třeba být sebevědomý a působit jako autorita, zatímco v týmu je třeba umět i naslouchat a být otevřený novým možnostem a řešením •umět vzbuzovat emoce •mít alespoň průměrnou znalost ArchiCADu a Cinema 4D (pomůžeme i se zaškolením) •další požadavky? ...................................................... Co u nás můžeš čekat: •ateliér s přátelským kolektivem - vykání není řečí našeho kmene •spolupráce s nevšedními klienty •podílení na něčem, co nás přesahuje, na tvorbě dokonalých domovů, na dělání našich klientů šťastnými •pružnou pracovní dobu s minimem přesčasů a ročními odměnami •seberezalizaci, každoroční školení v oboru a účast na soutěžích •další info – benefity atp. ..................... Jsi pro to jako stvořená/ý? Přidej se k nám na naší cestě za mistrovstvím! Těšíme se na zprávu :-)
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 16. 11. 2017 | 15:26

Ateliér D3A přijme do svého týmu architektku
Více informací o nás najdete na www.d3a.cz. Nástup je možný od prosince. Pracujeme v programu MicroStation. Jeho předchozí znalost není podmínkou,nicméně je nutné se v programu naučit pracovat. Vítáme znalost práce v InDesign.
Region: Praha
Kontakt: D3A | d3a@d3a.cz
Vloženo: 16. 11. 2017 | 13:48

architekt / ka
architektonický ateliér / retail designové studio, room411.architects se sídlem v Praze v Karlíně, hledá do svého týmu architektku - architekta. Nabízíme práci na projektech ve fázích od architektonické studie až po realizaci. Podstatnou částí práce tvoří retail design na projektech pro tuzemské a mezinárodní společnosti. Požadavky: - Absolvent magisterského studia - 1 rok praxe - Živnostenský list - Angličtina plynně slovem i písmem - znalost programů: archicad, artlantis, photoshop / 3dmax, autocad/ CV a portfolio prosím na email bures@room411.cz
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk 3ds Max, Graphisoft ArchiCAD
 znalost angličtiny, řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Lukas Bures | bures@room411.cz | 776877587
Vloženo: 16. 11. 2017 | 10:22

Architekt/ka - projektant/ka
Do společnosti Gebas atelier architects hledáme kolegu na pozici architekt/ka. Hlavní náplní naší práce jsou projekty rodinných domů, jak obytných staveb, staveb občanského vybavení, tak průmyslových, polyfunkčních či sportovních objektů.
Region: Hradec Králové
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk Revit Architecture
 znalost angličtiny
Kontakt: Gebas atelier architects | office@gebasatelier.cz | 733595859
Vloženo: 16. 11. 2017 | 09:02

Hradecká projekční a developerská kancelář s.r.o. hledá do svého týmu nového kolegu na pozici inženýr architekt, stavební inženýr – pozemní stavby.
Popis pozice: Řízení a zodpovědnost za projekt/stavbu/rozpočet. Příprava, realizace a předání projektu. Pravidelné informování klienta v průběhu celého procesu. Jednání s projektanty, dodavateli, investory. Požadavky: VŠ/SŠ vzdělání stavebního směru. Manažerské schopnosti. Zodpovědnost. Vysoká úroveň znalosti práce na PC. ŘP skupiny B. Práce v Archicad. Místo výkonu práce: Hradec Králové Zaměstnanecké benefity: Práce v mladém kolektivu. Vzdělávání v oboru. Příspěvek na stravování. Nástup možný v únoru 2018. Plný pracovní úvazek. Zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu, viz kontakt.
Region: celá ČR
Požadujeme: řidičský průkaz
Kontakt: Iva Jirsová | jirsova@hpdk.cz | 602307327
Vloženo: 15. 11. 2017 | 15:54

Exhibition designer, architekt
Hledáš brigádu nebo trvalou práci v mladém týmu, která tě bude bavit? Chceš pracovat na projektech realizovaných převážně v zahraničí? Nebojíš se výzev? Pak hledáme právě tebe. Expodesign patří mezi významné české firmy v oblasti výstavnictví. Působíme v rámci celé Evropy a naše projekty jsou realizovány po celém světě. Vaší náplní bude navrhování výstavních expozic ve spolupráci se zkušeným designérem. Požadujeme: • znalost 3ds Max, AutoCAD, (CorelDRAW výhodou) • mírně pokročilá úroveň AJ Nabízíme: • práci v mladém a přátelském kolektivu • práci s moderními technologiemi (virtuální realita)
Region: Brno
Požadujeme: znalost Autodesk 3ds Max
Kontakt: Petr Sopoušek | sopousek@expodesign.cz | 608881298
Vloženo: 15. 11. 2017 | 14:56

ArchiCAD - zpracování 3D modelů z laserového skenovaní.
Do zavedené kanceláře GEO-5 se sídlem na Praze 4, hledáme nové kolegy na 3D modelování v ArchiCADu. Jde o 3D modely stávajících stavů objektů. Zaměření realizujeme pomocí 3D laserového skenování. Případná znalost AutoCADu vítána (není podmínkou). Preferujeme spolupráci na ŽL.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
 živnostenský list
Kontakt: Martin Žemlička | zemlicka@geo5.cz | 775919163
Vloženo: 15. 11. 2017 | 13:57

AutoCAD - zpracování dokumentace z 3D laserového skenovaní.
Do zavedené kanceláře GEO-5 se sídlem na Praze 4, hledáme nové kolegy na kreslení v AutoCADu. Jde o kreslení stávajících stavů objektů – půdorysy, řezy, pohledy. Zaměření realizujeme pomocí 3D laserového skenování. Případná znalost ArchiCADu a modelování ve 3D vítána (není podmínkou). Preferujeme spolupráci na ŽL.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 živnostenský list
Kontakt: Martin Žemlička | zemlicka@geo5.cz | 775919163
Vloženo: 15. 11. 2017 | 13:51

Architekt/Projektant
Jsme architektonický ateliér zabývající se investičními i rezidenčními projekty. Hledáme zkušeného architekta nebo architektku do týmu. Vyžadujeme zkušenosti s Archicadem, Cinemou, Adobe. Angličtina a jiné jazyky určitě výhodou. Řidičský průkaz důležitý, auto případně zajistíme. Koordinace zakázek, řízení projektů, rychlost a kreativita, to vše na plný úvazek.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
 řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Ing. arch. Ondřej Štička | petra@stickaarchitekti.cz | 702277209
Vloženo: 15. 11. 2017 | 11:42

Architekti a projektanti - MR Design CZ s.r.o.
Hledáme nové kolegy do našeho týmu v architektonické a projekční kanceláři. Co nabízíme? Zajímavou a kreativní práci při zpracovávání všech stupňů projektové dokumentace od studií až po realizaci staveb občanské a bytové výstavby, návrhy interiérů a grafických prací. Práci v menším kolektivu v Ostravě nebo formou vzdáleného přístupu odkudkoliv v ČR. Nástup možný ihned. Jaké dovednosti požadujeme: ukončené SŠ stavební nebo VŠ vzdělání – FA nebo FaSt, obor architektura a stavitelství, znalost práce v AutoCad, Revit, Excel, Word. Naši kolegové by měli být zodpovědní, samostatní, spolehliví, pečliví a mít ochotu se učit. Zkušenosti a praxe v oboru jsou vítány avšak nejsou podmínkou.
Region: celá ČR
Požadujeme: znalost Autodesk Revit Architecture
 znalost angličtiny, řidičský průkaz
Kontakt: Mira Tyl | mira@mrdesign.cz | 603418681
Vloženo: 15. 11. 2017 | 10:06

CUBOID hledá architekta
CUBOID ARCHITEKTI nabízí pracovní příležitost pro architektku / architekta na plný pracovní úvazek. Požadujeme znalost AutoCADu, zkušenost s 3D modelováním a tvorbou vizualizací a schopnost komunikace v angličtině. Nástup možný ihned.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 znalost angličtiny
Kontakt: CUBOID ARCHITEKTI | cuboid@cuboid.cz | 774259201
Vloženo: 14. 11. 2017 | 22:40

Projektant pozemních staveb - na HPP
Projekční kancelář Aplus spol. s r.o. přijme na plný úvazek projektanta/projektantku pozemních staveb. Očekáváme technické myšlení, komunikativnost, samostatnost a zodpovědnost. Znalost práce v AutoCAD a MS Office. Praxe v oboru je vítána. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, práce na zajímavých a různorodých projektech, nadstandardní platové ohodnocení. Zájemce prosíme o zaslání životopisu na aplus@apluscz.eu. Portfolio našich prací najdete na www.apluscz.eu
Region: Praha
Kontakt: Jiří Krejčí | aplus@apluscz.eu
Vloženo: 14. 11. 2017 | 15:18

Student/studentka z architektury/projektant/pozemní stavitelství
Do našeho kolektivu hledáme studenta/ku při projektování zajímavých bytových domů. Požadujeme: student 4.-5. ročníku, dobrá znalost Archicad eventuálně AutoCad, pečlivost a zodpovědnost Nabízíme: dlouhodobou brigádu, časovou flexibilitu - min. 2-3 dny v týdnu, mladý a přátelský kolektiv, získání nových zkušeností na zajímavých projektech, možnost nástupu na HPP po ukončení studia, dle zkušeností je zde možnost samostatné práce
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Tereza Štěchová | brigada@design-developoment.cz | 227 085 080
Vloženo: 14. 11. 2017 | 11:46

Student/Studentka pro přípravu stavby a tendru
Do našeho kolektivu hledáme studenta/ku pro přípravu stavby a tendru zajímavých bytových domů Nabízíme: dlouhodobou brigádu, časovou flexibilitu - min. 2-3 dny v týdnu, mladý a přátelský kolektiv, získání nových zkušeností na zajímavých projektech , možnost nástupu na HPP po ukončení studia, dle zkušeností je zde možnost samostatné práce Požadujeme: student 4.-5. ročníku , dobrá znalost Archicad, eventuálně AutoCad, pečlivost a zodpovědnost
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Tereza Štěchová | brigada@design-developoment.cz | 227 085 080
Vloženo: 14. 11. 2017 | 11:45

Projektant ŠTARHA ENGINEERING s.r.o.
Místo výkonu zaměstnání: Kuřim, Tyršova 82/32, 664 34, Kuřim Náplň práce: • Zpracování návrhů projekčních studií • Projekční zpracování dokumentací všech stupňů včetně všech návazností • Zpracování projekčních podkladů a komunikace s navazujícími profesemi • Provádění předprojektové a projektové práce tvůrčího charakteru, obhlídky staveb • Komunikace s profesemi a investory • Účast na kontrolních dnech a konzultacích projektů Požadujeme: • VŠ vzdělání technického směru – ideálně se zaměřením na pozemní stavitelství • Znalost práce na PC – AutoCAD - pokročilý, Office • Znalost AJ nebo NJ je výhodou • Komunikativnost, technické myšlení, zodpovědnost a spolehlivost • Řidičský průkaz sk. B • Zdravotní způsobilost pro výkon práce projektanta Praxe v oboru vítána. Pracovní pozice je vhodná pro absolventy! Nabízíme: • Získání výborných zkušeností z praxe oboru projektování staveb • Práci v mladém a příjemném kolektivu, který ochotně poradí a proškolí nového kolegu/kolegyni • Služební mobilní telefon, adekvátně výkonné PC se dvěma monitory • Práci na zajímavých projektech pro velké investory v ČR • Zajímavé platové ohodnocení s možným navýšením po zapracování • Dobrá dostupnost MHD i z centra Brna Kontakt: Tel.: +420 775 307 291 Email: starha@starha.eu
Region: Brno
Kontakt: Ing. Oldřich Štarha | starha@starha.eu | 775307291
Vloženo: 14. 11. 2017 | 10:25

DESIGNER INTERIÉRŮ_STÁŽISTA
Jsi nadšenec do interiérů, chceš navrhovat a svůj projekt si hned realizovat? Jsi kolega, který nezkazí žádnou legraci, ale přitom umí vzít svojí práci pořádně za pačesy? Tak to jsi náš člověk! Více info najdeš zde: https://sway.com/9kXJL3hXE0y5PAC3
Region: Praha
Kontakt: Iva Čermáková | iva@rexy.cz
Vloženo: 14. 11. 2017 | 10:25

hledame studenta architektury/designu - na 2 dny v tydnu
Architektonicky atelier Mimolimit s.r.o hleda studenta na vypomoc v rozsahu 2 celych dnu v tydnu. Vzhledem k naplni prace potrebujeme nekoho se schopnosti 3D modelovani nejlepe v programu Rhinoceros 5.0 ( pripadne Sketchup ). Po dohode a zapracovani by prace byla mozna i castecne externe. Prosim poslete nam Vase portfolio v PDF a domluvime si schuzku.
Region: Praha
Kontakt: Mimolimit | mimolimit@mimolimit.cz
Vloženo: 14. 11. 2017 | 10:19

Řešení finančních problémů
Ahoj, Jaké jsou vaše finanční potřeby? Požádejte o všechny druhy úvěrů s úrokovou sazbou 2%. Potřebujete komerční úvěr? Potřebujete osobní půjčku? Chcete si koupit auto? Chcete refinancovat? Potřebujete hypoteční úvěr? potřebujete obrovský kapitál pro zahájení vašeho podnikání nebo rozšíření? Ztratili jste naději a věřili jste, že neexistuje cesta a vaše finanční zátěž přetrvává? Neváhejte nás kontaktovat pro případnou obchodní spolupráci. Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: metinselim002@gmail.com
Region: celá ČR
Požadujeme: znalost angličtiny
Kontakt: Metin Selim | metinselim002@gmail.com | 733400123
Vloženo: 14. 11. 2017 | 06:44

Len+k architekti s.r.o. - NABÍDKA PRÁCE - ARCHITEKT / ARCHITEKTKA
Architektonický atelier Len+k architekti s.r.o. přijme kreativního architekta s praxí v oboru. Nabízíme práci na zajímavých a prestižích projektech v ČR i zahraničí, práci v dynamickém kolektivu, pružnou pracovní dobu. Požadujeme kreativitu a pracovitost, grafické znalosti, loajalitu, spolehlivost a samostatný úsudek, ukončenou VŠ, praxe výhodou. Znalost Autodesk AutoCAD Architecture, REVIT (výhodou), 3Ds Max, Indesign, Photoshop, Microsoft office Zájemce prosíme o zaslání životopisu a portfolia na email job@len-k.cz
Region: Praha
Požadujeme: znalost angličtiny, živnostenský list
Kontakt: Robert Leníček | job@len-k.cz
Vloženo: 13. 11. 2017 | 18:10

ENERGETICKÝ KONZULTANT – junior:


PRÁCE NA ČÁSTEČNÝ / PLNÝ ÚVAZEK – pobočka Praha:

Společnost Consultora s.r.o., hledá do svého mladého kolektivu kolegu/kolegyni.
Od nového člena týmu očekáváme kromě základních znalostí tepelné techniky a stavebních konstrukcí především proaktivní přístup, samostatnost a loajalitu.

NÁPLŇ PRÁCE:

• zaměřování stávajících objektů (zajištění podkladů pro energetické hodnocení)
• zpracování PENB
• vedení a vyřizování dotací pro rodinné i bytové domy v rámci programu NZÚ nebo IROP
• komunikace s klienty a příslušnými úřady
• kooperace při zpracování energetických auditů
• tepelně technické navrhování stavebních konstrukcí
• v případě zájmu možnost vykreslování projektové dokumentace k NZÚ či IROP 

POŽADUJEME:

• vysokoškolské vzdělání stavebního směru (vhodné i pro studenty od 3. ročníku VŠ)
• nebo středoškolské vzdělání stavebního směru a 3 roky praxe v oboru
• základní znalosti stavební tepelné techniky a stavebních konstrukcí
• znalost práce na PC
• časovou flexibilitu
• samostatnost, cílevědomost a loajalitu

VÝHODOU, NE VŠAK PODMÍNKOU:

• uživatelská znalost programů Stavební fyziky (Energie, Teplo) nebo programů DEKSOFT
• kreslení v AutoCAD nebo ArchiCAD


NABÍZÍME:

• samostatné vedení zakázek
• práci v mladém kolektivu
• možnost rozvíjet se a učit se novým věcem
• fixní odměnu a motivační část mzdy
• telefon s neomezeným voláním, SMS, daty a notebook (pro úvazek na HPP)
• odpovídající vybavení nutné k výkonu činnosti
• karierní růst
• vlastní pracovní prostor (kanceláře na adrese Litvínovská 609/3, Praha 9)V případě zájmu zašlete CV na adresu jan.skoda@consultora.cz a do předmětu uveďte pozici, o kterou se ucházíte. Chcete se o pozici nejdřív dozvědět více? Volejte na 608 913 596.

 


Region: Praha
Kontakt: Jan Škoda | jan.skoda@consultora.cz | 608913596
Vloženo: 13. 11. 2017 | 11:32

PROJEKTOVÝ A CENOVÝ MANAŽER - junior:


PRÁCE NA ČÁSTEČNÝ / PLNÝ ÚVAZEK – pobočka Praha:

Máš zájem vidět stavbu růst? Seznámit se s realitou, být u všeho podstatného a zároveň pracovat i z kanceláře? Ucházej se o tuto pozici a staň se kolegou manažera projektu.

S projektovým a cenovým manažerem budeš zastupovat investory a developery v řízení jejich investice. Podstatou práce je kontrola stavební firmy – kvality, termínů a celkových nákladů.

Práci je možno vykonávat i na částečný úvazek a v průběhu času začít pracovat na větší úvazek či hlavní pracovní poměr.

NÁPLŇ PRÁCE:

• spolupráce a zastupování projektového/cenového manažera projektu
• organizování výběrových řízení (na generálního dodavatele nebo dílčích dodávek)
• účast na kontrolních dnech, tvorba a kontrola zápisů
• komplexní zajištění dílčích stavebních nebo dokončovacích prací
• komunikace s klienty, architekty a stavební firmou
• v případě práce na plný úvazek je možno tuto pozici skloubit s pozicí koordinátora klientských změn

POŽADUJEME:

• vysokoškolské vzdělání stavebního směru (vhodné i pro studenty od 3. ročníku VŠ)
• obecné znalosti o průběhu řízení výstavbových projektů z pozice manažera
• obecné znalosti rozpočtování staveb a cenového managementu
• samostatnost
• časovou flexibilitu
• cílevědomost, loajalitu a férové jednání

NABÍZÍME:

• kompletní zaškolení a pomocnou ruku
• práci v mladém kolektivu
• odpovídající odměnu
• vlastní pracovní prostor (kanceláře na adrese Litvínovská 609/3, Praha 9)
• v případě částečného úvazku možný posun do hlavního pracovního poměru
• telefon s neomezeným voláním, SMS a daty a notebook (pro úvazek na HPP)

V případě zájmu zašli CV na adresu jan.skoda@consultora.cz a do předmětu uveď pozici, o kterou se ucházíš. Chceš se o pozici nejdřív dozvědět více? Volej na 608 913 596.


Region: Praha
Kontakt: Jan Škoda | jan.skoda@consultora.cz | 608913596
Vloženo: 13. 11. 2017 | 11:25

KOORDINÁTOR KLIENTSKÝCH ZMĚN - junior:


PRÁCE NA PLNÝ / ČÁSTEČNÝ ÚVAZEK - pobočka Praha:

Baví Tě komunikovat s lidmi? Převést záměry klientů z papíru do reality? Naučit se řídit procesy, hlídat termíny a zajišťovat tvorbu požadovaných dokumentů? Ucházej se o pozici koordinátora klientských změn na projektech Rezidence Palata, Victoria Košíře a dalších.

Pozice je vhodná i pro uchazeče bez praxe. V rámci zkušební doby Vás zaučíme.
Práci je možné vykonávat též na částečný úvazek a je vhodná i pro studenty, kteří se v budoucnu chtějí stát úspěšnými manažery ve stavebnictví. Koordinátor klientských změn byl startovní pozicí mnohých z nás.

NÁPLŇ PRÁCE:

• koordinace klientských změn
• schůzky a komunikace s klienty
• zajištění vykreslení projektové dokumentace, popř. samotné vykreslení požadovaných změn
• ocenění klientských změn, popř. koordinace ocenění prací od subdodavatelů
• kompletace projektu a ceny klientské změny
• účast na kontrolních dnech
• v případě práce na plný úvazek možno kombinovat s prací projektového/cenového manažera

POŽADUJEME:

• vysokoškolské vzdělání stavebního směru (vhodné i pro studenty od 3. ročníku VŠ)
• znalost čtení výkresů
• obecné znalosti rozpočtování staveb a cenového managementu
• zájem učit se procesnímu řízení a naslouchat radám zkušenějších
• časovou flexibilitu
• samostatnost, cílevědomost a loajalitu

NABÍZÍME:

• samostatné vedení jednotlivých klientských změn
• kompletní zaškolení a pomocnou ruku
• možnost rozvíjet se a učit se novým věcem
• práci v mladém kolektivu
• vlastní pracovní prostor (kanceláře na adrese Litvínovská 609/3, Praha 9)
• v případě částečného úvazku možný posun do hlavního pracovního poměru
• telefon s neomezeným voláním, SMS, daty a notebook (pro úvazek na HPP)V případě zájmu zašli CV na adresu jan.skoda@consultora.cz a do předmětu uveď pozici, o kterou se ucházíš. Chceš se o pozici nejdřív dozvědět více? Volej na 608 913 596.


Region: Praha
Kontakt: Jan Škoda | jan.skoda@consultora.cz | 608913596
Vloženo: 13. 11. 2017 | 11:23

Projektant - student

PRÁCE NA ČÁSTEČNÝ ÚVAZEK / BRIGÁDA – pobočka Praha:

Chceš projektovat, už někde začít a získat praxi? Zlepšit se, zrychlit se a získat v projektování jistotu? Ucházej se o pozici projektanta – studenta ve společnosti Consultora.

V rámci této pozice budeš kreslit a upravovat projekty skutečného stavu, pasporty objektů nebo vykreslovat projekty rodinných domů k dotačním programům. Pokud chceš a umíš řídit, budeš si samostatně zajišťovat podklady k daným zakázkám.
Prokážeš-li své schopnosti, máš v budoucnu možnost získat práci na hlavní pracovní poměr a kariérně se posunout do pozice, které by ses chtěl dlouhodobě věnovat.

Pozice je zajímavá především pro ty, kteří chtějí nejenom projektovat, ale také je pro ně zajímavá problematika energetické náročnosti budov a celkových provozních nákladů (vytápění, chlazení, TUV, osvětlení, …

NÁPLŇ PRÁCE:

• vykreslování nebo úprava projektové dokumentace stávajících budov
• zaměřování objektů
• koordinace výstupů s energetickým nebo dotačním specialistou
• kompletace projektů

POŽADUJEME:

• středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání stavebního směru
(vhodné i pro studenty od 1. ročníku VŠ)
• znalost čtení výkresů
• základní znalost práce v AutoCADu nebo ArchiCADu
• práce na min. 15 hodin týdně
• zájem učit se novým věcem a rozvíjet se
• samostatnost, cílevědomost a loajalitu


NABÍZÍME:

• samostatné vedení jednotlivých zakázek
• kompletní zaškolení a pomocnou ruku
• část úvazku možno vykonávat z domova či koleje
• práci v mladém kolektivu
• vlastní pracovní prostor (kanceláře na adrese Litvínovská 609/3, Praha 9)

V případě zájmu zašli CV na adresu jan.skoda@consultora.cz a do předmětu uveď pozici, o kterou se ucházíš. Chceš se o pozici nejdřív dozvědět více? Volej na 608 913 596.


Region: Praha
Kontakt: Jan Škoda | jan.skoda@consultora.cz | 608913596
Vloženo: 13. 11. 2017 | 11:00

senior architekt / A99 / Brno
Do týmu hledáme senior architekta! Podrobnější info na https://www.jobs.cz/rpd/1248464472/?rps=202 .
Region: Brno
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk Revit Architecture
 řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Martin Jeřábek | jerabek@atelier99.cz | 723104812
Vloženo: 13. 11. 2017 | 10:33

Doučování
Dobrý den, hledám doučování programu ArchiCad a Artlantis. U doučování, preferuji osobní kontakt.
Region: Brno
Kontakt: Marek Peterka | marek.peterka@seznam.cz
Vloženo: 12. 11. 2017 | 22:06

Externí spolupráce při tvorbě interiérů
Nabízím práci studentům architektury/ designu. Jedná se o nárazovou externí spolupráci při tvorbě interiérů. Náplní práce je jak tvorba celých interiérů, tak i třeba pouze vizualizace již vzniklých návrhů. Plat je jistý, závislý na druhu projektu co je právě v běhu. Pokud tedy ovládáš Rhino či Sketch up, renderuješ s prstem v nose a Photoshop máš na levelu 3000, napiš email, přilož portfolio a zkusíme jak nám spolupráce bude klapat.
Region: celá ČR
Kontakt: Navrhni to! | martina@navrhnito.cz | +420607719278
Vloženo: 12. 11. 2017 | 17:30

Schindler Seko architekti hledají architekta / architektku
Schindler Seko architekti hledají architekta / architektku Společnost Schindler Seko architekti hledá do svého mezinárodního týmu architekta / architektku s ukončeným VŠ vzděláním. Požadujeme: znalost AJ, VŠ vzdělání, znalost ArchiCAD , samostatnost a komunikativnost, uživatelskou znalost MS Office. Nabízíme: práce v Praze, dobré platové ohodnocení, práci v mladém kolektivu, příjemné pracovní prostředí, nástup ihned. Prosíme o CV rovnou s portfoliem
Region: Praha
Požadujeme: znalost angličtiny
Kontakt: Magdaléna Oktábcová | officemanager@schindlerseko.cz
Vloženo: 10. 11. 2017 | 14:18

ATELIER 8000 - stavební inženýr/projektant (České Budějovice)
Hledáme stavebního inženýra/projektanta (pracovní pozice junior) do naší českobudějovické kanceláře. Požadujeme vysokoškolské vzdělání I. nebo II. stupně nebo středoškolské vzdělání v oboru, znalost práce v Auto CADu, Revit výhodou,praxe výhodou, není podmínkou (vhodné i pro absolventy), znalost AJ na komunikativní úrovni,ŘP sk. B. CV a portfolio, prosím, zasílejte v pdf. na e-mail pr@atelier8000.cz. Pohovory budou probíhat během listopadu.
Kontakt: Tereza Saitzová | pr@atelier8000.cz
Vloženo: 10. 11. 2017 | 12:56

ATELIER 8000 - stavební inženýr (České Budějovice)
Hledáme stavebního inženýra (pracovní pozice senior) do naší českobudějovické kanceláře. Požadujeme vysokoškolské vzdělání II. stupně v oboru, znalost práce v AutoCADu, Revit výhodou,praxe v oboru min. 5 let, nejlépe na pozici HIP, znalost AJ na komunikativní úrovni (není podmínkou),ŘP sk. B Portfolio a CV, prosím, zasílejte v pdf. na e-mail pr@atelier8000.cz. Pohovory budou probíhat během listopadu. Náplň práce: •vedení a řízení projektu •samostatná tvorba projektové dokumentace •zajištění a příprava podkladů pro profese – kompletace stavební části projektu •řízení týmu projektantů a subdodavatelů při zpracování všech stupňů PD • odpovědnost za technické řešení projektu a plnění dohodnutých termínů •koordinace stavební a profesní části projektu
Kontakt: Tereza Saitzová | pr@atelier8000.cz
Vloženo: 10. 11. 2017 | 12:43

Architekt
Hledáme šikovného architekta/architektku do našeho týmu. V případě zájmu prosím pošlete CV a portfolio v pdf (max. 10 mb) na info@rusinafrei.cz. Rusina Frei architekti
Region: Praha
Kontakt: Martin Rusina | info@rusinafrei.cz | 220514394
Vloženo: 10. 11. 2017 | 10:30

Architekt / architektka – Brno
Hledáme nové architekty do ateliéru B9 (www.b9.cz). Hledáme schopné studenty architektury, absolventy i architekty s praxí pro práci na projektech různého druhu a měřítek od reklamních stánku, autobusu přes interiéry a rodinné domy až po větší bytové a jiné objekty. Projekty řešíme od studie až po realizaci. V případě zájmu zašlete CV a portfolio na email atelier@b9.cz
Region: Brno
Kontakt: Vladimír Kozumplík | atelier@b9.cz
Vloženo: 09. 11. 2017 | 14:17

Asistentka pro architektonickou kancelář – Brno
Hledáme asistentku do ateliéru B9 (www.b9.cz). Náplní práce budou administrativní a organizační úkoly. Projekty řešíme od studie až po realizaci. V případě zájmu zašlete CV na email atelier@b9.cz
Region: Brno
Kontakt: Vladimír Kozumplík | atelier@b9.cz
Vloženo: 09. 11. 2017 | 11:43

Architekt,vhodné i pro studenty - Plzeň
Sháníme architekta/studenta architektury na dlouhodobou spolupráci do plzeňského ateliéru Šmolík Architekti. Pracovní doba dohodou, od prosince 2017. Životopisy zasílejte emailem.
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Šmolík Architekti | smolik.architekt@gmail.com | 377329765
Vloženo: 09. 11. 2017 | 09:44

Hledáme kolegu pro práci na bytových projektech
společnost DrawCon s.r.o., součást společnosti Vermehrt.ag, hledá absolventa i zkušenějšího kolegu kteří ovládají Archicad a rádi se učí novým věcem. Nabízíme: • Práci na zajímavých bytových projektech – novostavby i přestavby • Přátelskou atmosféru mladého kolektivu • Kancelář v centru Brna • 5 týdnů dovolené • Stravenky • Flexibilní pracovní dobu • Zaměstnanecký poměr nebo práci na ŽL • Zajímavé finanční ohodnocení V případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis na email: tomas.rose@drawcon.cz
Region: Brno, 06139281
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Tomas Rose | tomas.rose@drawcon.cz | 737722133
Vloženo: 08. 11. 2017 | 17:49

PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB - PRAHA
Architektonický ateliér MASTER DESIGN hledá na HPP mladé projektanty pozemních staveb. Oceňujeme samostatnost, rychlost a technické myšlení. Na starosti budete mít samostatné projektování projektové dokumentace pozemních staveb převážně luxusních a nadstandardních rodinných domů (DUR, DSP, DPS) a vedení projekčního týmu s vlastním interním statikem a projektantem TZB. Prezentaci projektové dokumentace investorovi. Provádění autorských dozorů na stavbách. Nabízíme možnost projektování konstrukčně složitých staveb a výkon následného autorského dozoru přímo na stavbě. Pružná pracovní doba s minimem přesčasů a ročními odměnami. Seberealizaci v přátelském prostředí sportovně založeného týmu mladých lidí. Ve firmě probíhají každoroční školení v oboru a firemní výlety. Požadujeme nadprůměrnou znalost programu ArchiCAD. Praxi min. 2 roky. Delší praxe nebo autorizace výhodou.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 08. 11. 2017 | 17:46

PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB - OSTRAVA
Architektonický ateliér MASTER DESIGN hledá na HPP mladé projektanty pozemních staveb. Oceňujeme samostatnost, rychlost a technické myšlení. Na starosti budete mít samostatné projektování projektové dokumentace pozemních staveb převážně luxusních a nadstandardních rodinných domů (DUR, DSP, DPS) a vedení projekčního týmu s vlastním interním statikem a projektantem TZB. Prezentaci projektové dokumentace investorovi. Provádění autorských dozorů na stavbách. Nabízíme možnost projektování konstrukčně složitých staveb a výkon následného autorského dozoru přímo na stavbě. Pružná pracovní doba s minimem přesčasů a ročními odměnami. Seberealizaci v přátelském prostředí sportovně založeného týmu mladých lidí. Ve firmě probíhají každoroční školení v oboru a firemní výlety. Požadujeme nadprůměrnou znalost programu ArchiCAD. Praxi min. 2 roky. Delší praxe nebo autorizace výhodou.
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 08. 11. 2017 | 17:45

BRIGÁDA PRO STUDENTY ARCHITEKTURY - Ostrava
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. Do týmu v Ostravě hledáme studenta/studentku architektury na výpomoc. Požadujeme alespoň průměrnou znalost ArchiCADu. Těšíme se na zprávu :-)
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 08. 11. 2017 | 17:45

STATIK - BRIGÁDA PRO STUDENTY - Ostrava
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. Do týmu v Ostravě hledáme studenta/studentku na výpomoc s kreslením výkresů statiky. Požadujeme alespoň průměrnou znalost ArchiCADu. Těšíme se na zprávu :-)
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 08. 11. 2017 | 17:44

INTERIÉROVÝ ARCHITEKT - OSTRAVA
Architektonický ateliér MASTER DESIGN hledá na HPP mladé interiérové architekty a architektky. Oceňujeme kreativitu, samostatnost, temperament a schopnost zpracovat a vést investora. Na starosti budete mít samostatné navrhování studií interiérů s vazbou na 3D grafika a komunikaci s investory a ostatními architekty. Nabízíme možnost komplexního návrhu interiéru a následného autorského dozoru přímo na stavbě. Pružná pracovní doba s minimem přesčasů a ročními odměnami. Seberealizaci v přátelském prostředí sportovně založeného týmu mladých lidí. Požadujeme průměrnou znalost programu ArchiCAD a znalost programu Cinema 4D (je možnost pomoci se zaškolením). Zasílejte prosím životopisy a portfolia.
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 08. 11. 2017 | 17:44

INTERIÉROVÝ ARCHITEKT - PRAHA
Architektonický ateliér MASTER DESIGN hledá na HPP mladé interiérové architekty a architektky. Oceňujeme kreativitu, samostatnost, temperament a schopnost zpracovat a vést investora. Na starosti budete mít samostatné navrhování studií interiérů s vazbou na 3D grafika a komunikaci s investory a ostatními architekty. Nabízíme možnost komplexního návrhu interiéru a následného autorského dozoru přímo na stavbě. Pružná pracovní doba s minimem přesčasů a ročními odměnami. Seberealizaci v přátelském prostředí sportovně založeného týmu mladých lidí. Požadujeme průměrnou znalost programu ArchiCAD a znalost programu Cinema 4D (je možnost pomoci se zaškolením). Zasílejte prosím životopisy a portfolia.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 08. 11. 2017 | 17:43

ARCHITEKT/ARCHITEKTKA - Praha
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. ...................................................................... Do týmu v Praze hledáme architekta – hlavní pracovní poměr nebo brigáda. Tvým úkolem bude: •navrhování staveb s vazbou na celý projektantský tým - projektanti, statik •komunikace s investory a ostatními architekty •dozorování navržených staveb .............................................. Tak, aby to dobře fungovalo, potřebujeme od Tebe následující: •mít chuť dělat klientům úsměvy na tváři svým elánem a zapálením pro věc •mít architekturu v krvi - hledáme někoho, kdo si sám pro sebe kreslí i po příchodu domů :-) •mít to srovnané v hlavě - na schůzkách s klienty je třeba být sebevědomý a působit jako autorita, zatímco v týmu je třeba umět i naslouchat a být otevřený novým možnostem a řešením •umět vzbuzovat emoce •mít alespoň průměrnou znalost ArchiCADu a Cinema 4D (pomůžeme i se zaškolením) •další požadavky? ...................................................... Co u nás můžeš čekat: •ateliér s přátelským kolektivem - vykání není řečí našeho kmene •spolupráce s nevšedními klienty •podílení na něčem, co nás přesahuje, na tvorbě dokonalých domovů, na dělání našich klientů šťastnými •pružnou pracovní dobu s minimem přesčasů a ročními odměnami •seberezalizaci, každoroční školení v oboru a účast na soutěžích •další info – benefity atp. ..................... Jsi pro to jako stvořená/ý? Přidej se k nám na naší cestě za mistrovstvím! Těšíme se na zprávu :-)
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 08. 11. 2017 | 17:42

ARCHITEKT/ARCHITEKTKA - Ostrava
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. ...................................................................... Do týmu v Ostravě hledáme architekta – hlavní pracovní poměr nebo brigáda. Tvým úkolem bude: •navrhování staveb s vazbou na celý projektantský tým - projektanti, statik •komunikace s investory a ostatními architekty •dozorování navržených staveb .............................................. Tak, aby to dobře fungovalo, potřebujeme od Tebe následující: •mít chuť dělat klientům úsměvy na tváři svým elánem a zapálením pro věc •mít architekturu v krvi - hledáme někoho, kdo si sám pro sebe kreslí i po příchodu domů :-) •mít to srovnané v hlavě - na schůzkách s klienty je třeba být sebevědomý a působit jako autorita, zatímco v týmu je třeba umět i naslouchat a být otevřený novým možnostem a řešením •umět vzbuzovat emoce •mít alespoň průměrnou znalost ArchiCADu a Cinema 4D (pomůžeme i se zaškolením) •další požadavky? ...................................................... Co u nás můžeš čekat: •ateliér s přátelským kolektivem - vykání není řečí našeho kmene •spolupráce s nevšedními klienty •podílení na něčem, co nás přesahuje, na tvorbě dokonalých domovů, na dělání našich klientů šťastnými •pružnou pracovní dobu s minimem přesčasů a ročními odměnami •seberezalizaci, každoroční školení v oboru a účast na soutěžích •další info – benefity atp. ..................... Jsi pro to jako stvořená/ý? Přidej se k nám na naší cestě za mistrovstvím! Těšíme se na zprávu :-)
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 08. 11. 2017 | 17:42

Brigáda pro studenty
Hledáme studenta / studentku na pomoc s růzmými úkoly v kanceláři. Práce není nikdy málo, potřebujeme někoho, kdo se za nás postará o papíry do tiskárky zaběhne na poštu, ale také někoho kdo si bude umět pohrát s půdrysem v autocadu nebo s úpravou vizualizace. Když budeš umět s excelem, tak jsi přesně člověk, kterého hledáme. V ateliéru tě budeme potřebovat jen při úkolech, které to vyžadují, zbytek můžeš dělat třeba o pauzách mezi přednáškami. Záběr cca 16h za týden z toho cca 8h u nás. Jak přesně se bude tvoje práce pro nás vyvýjet bude záležet i na tobě. Baví nás dělat krásné věci, proto nám pošli svoje portfolio, abychom věděli, že jsme na stejné vlně. architekti@skarch.cz
Region: Praha
Kontakt: Marek Skoták | architekti@skarch.cz
Vloženo: 08. 11. 2017 | 16:24

Interiérový design - hledáme architekty
Hledáme architekta / architektku na výpomoc či budoucí spolupráci do našeho ateliéru. Nabízíme práci v mladém přátelském kolektivu, odpovídající platové ohodnocení, ateliér v centru Prahy. Náplň práce zahrnuje vypracování návrhu interiéru v AutoCADU i 3D modelování a vizualizace. Pozice je vhodná pro studenty vyšších ročníků VŠ či absolventy. Portfolio a CV posílejte na novakova.hanca@seznam.cz
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk 3ds Max
Kontakt: Jaroslav Richter | info@richterdesign.cz
Vloženo: 08. 11. 2017 | 16:22

office manager(ka)
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. Do týmu v Praze hledáme office managerku Hledáme někoho, kdo nám pomůže: s vedením ateliéru s tvorbou a úpravami smluv, cenových nabídek atp. s vedením úvodních schůzek s klienty. s nákupy - materiál, vybavení do kanceláře, prostě co je zrovna potřeba s péčí o klienty - někteří rádi kávu, někteří čaj, a některým náladu zkrášlí prostě jen nadšený optimista s inženýrskou činností - vyřizováním stavebních povolení atp. s řešením toho, co je zrovna potřeba s voláním tam, kde je to zrovna potřeba s fakturací Tak, aby to dobře fungovalo, potřebujeme od Tebe následující: mít chuť dělat klientům úsměvy na tváři mít stavební vzdělání !!! - alespoň SŠ - praxe velkou výhodou umět nakládat s časem - být efektivním a výkonným členem týmu je pro nás opravdu důležité mít sebevědomí - nesmíš se bát něco si protlačit - ať už na úřadech, nebo v kanceláři - budeš firmu vést, když my nebudeme poblíž mít dobrou paměť a soběstačnost - kvůli časovému pressu je pro nás důležité, abychom Ti věci nemuseli opakovat několikrát umět se vypořádat se stresem Co u nás můžeš čekat: kancelář s přátelským kolektivem - vykání není řečí našeho kmene spolupráce s nevšedními klienty podílení na něčem, co nás přesahuje, na tvorbě dokonalých domovů, na dělání našich klientů šťastnými Jsi pro to jako stvořená/ý? Přidej se k nám na naší cestě za mistrovstvím! Těšíme se na zprávu :-)
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 08. 11. 2017 | 13:31

Hezkey hledá interiérové designéry!
Užijte si, že jste na volné noze a my se postaráme o zbytek! Využijte zázemí stabilní firmy a pojďte s námi tvořit lidem přístupnou a přátelskou službu. Hledáme kolegy, kteří s námi budou chtít vnést svěží vítr do oboru interiérového designu! Přečtěte si více a napište nám: https://hezkey.cz/clanky/hezkey-hleda-interierove-designery
Region: celá ČR, Praha
Požadujeme: živnostenský list
Kontakt: Markéta Svěráková Wallo | marketa.wallo@hezkey.cz
Vloženo: 08. 11. 2017 | 13:07

AHK architekti - hledáme architekta
Hledáme architekta do týmu. Portfolio prosím posílejte nejlépe v pdf. Ne přes úschovnu. Díky.
Region: Praha
Kontakt: Jan Křivský | jan.krivsky@ahk.cz | 603586884
Vloženo: 07. 11. 2017 | 13:39

Externí spolupráce - částečný úvazek
Architektonický ateliér v centru Prahy nabízí částečný úvazek (možnost home office) - spolupráce na územních plánech. V případě zájmu posílejte Vaše CV + protfolio na t.slavik@centrum.cz
Region: Praha
Kontakt: Ing. arch. Tomáš Slavík | t.slavik@centrum.cz | 732807128
Vloženo: 07. 11. 2017 | 11:08

Architekt / architektka - kancelář v centru Prahy
Architektonický ateliér v centru Prahy přijme architekta / architektku. Praxe v oboru cca 2 - 3 roky výhodou. Nástup možný ihned. Zaměření: architektura, projekty, urbanismus. V případě zájmu posílejte Vaše CV + protfolio na t.slavik@centrum.cz
Region: Praha
Kontakt: Ing. arch. Tomáš Slavík | t.slavik@centrum.cz | 732807128
Vloženo: 07. 11. 2017 | 10:57

Architektonický atelier Vocet Architect shání architekta na celý proces projektu od studie až po projektovou dokumentaci
Jsme architektonický ateliér pocházející původně z Podkrkonoší s ateliérem v Praze. Pracujeme na stavbách s úžasnými výhledy v Krkonoších, na Vysočině v centru Prahy, a již i v zahraničí. Pracujeme v mladém kolektivu v nově zrekonstruovaných prostorech na Praze 1. U nás si sáhnete na vilu od studie až po projekt pro stavební povolení včetně povolení úřadů. Navrhujeme a realizujeme především rodinné domy a interiéry. Do architektonického ateliéru sháníme studenta architekta. Sháníme studenta od 4. ročníku bakalářského studia výše. Práce na projektech od studie až po projekt pro stavební povolení. Možnost sáhnout si na studii, projekt, vizualizace i realizaci. Praxe není podmínkou, ale určitá znalost projektové dokumentace a práce v Archicadu anoi. Máme zakázky po celé republice. Posílejte svá CV a portfolia do emailu prosím. Práce na živnostenský list.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
 živnostenský list
Kontakt: Ing.arch.Jaroslav Voceďálek | info@vocet.cz
Vloženo: 07. 11. 2017 | 10:47

hledáme kolegu na pozici Architekta
architektonická kancelář Archetyp-M s.r.o. hledá do svého kolektivu ARCHITEKTA. Požadujeme zodpovědnost, samostatnost, praxi v oboru, znalost ArchiCadu, autorizace vítána. Nabízíme práci v centru Prahy, mladý kolektiv, zajímavé zakázky na historických i moderních budovách, motivační ohodnocení, osobnostní i profesní růst.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jakub Maršík | jobs@archetyp-m.cz | +420777300633
Vloženo: 07. 11. 2017 | 10:34

DESIGNER INTERIÉRŮ_STÁŽISTA
Jsi nadšenec do interiérů, chceš navrhovat a svůj projekt si hned realizovat? Jsi kolega, který nezkazí žádnou legraci, ale přitom umí vzít svojí práci pořádně za pačesy? Tak to jsi náš člověk! Více info najdeš zde: https://sway.com/9kXJL3hXE0y5PAC3
Region: Praha
Kontakt: Iva Čermáková | iva@rexy.cz
Vloženo: 07. 11. 2017 | 10:07

Referent odboru územního plánování a regionálního rozvoje
Město Říčany, se sídlem Masarykovo náměstí 53, 251 01 Říčany, prostřednictvím vedoucího úřadu oznamuje v souladu s ustanovením § 7 odst. 1) písm. b) zákona o úřednících výběrové řízení na pracovní místo úředníka. Náplň práce: Pořizování územně plánovací dokumentace pro město Říčany a pro správní obvod obce s rozšířenou působností Říčany, vydávání závazných stanovisek z hlediska územního plánování. Pracovní smlouva bude uzavřena na dobu určitou Místo výkonu práce:Budova F, Komenského náměstí 1619/2, 251 01 Říčany Platová třída*): 10 Požadavky na uchazeče: VŠ vzdělání uznané pro autorizaci v oboru územní plánování nebo se stavebním zaměřením nebo VŠ v příbuzném oboru Praxe při výkonu územně plánovací činnosti výhodou Absolvovaná zvláštní odborná způsobilost v oboru výhodou Řidičský průkaz sk. B aktivně výhodou Náležitosti přihlášky: Jméno, příjmení a titul uchazeče Název pozice na kterou se uchazeč hlásí Datum a místo narození uchazeče Státní příslušnost uchazeče Místo trvalého pobytu uchazeče Kontaktní adresa Číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana Datum a podpis uchazeče K přihlášce se připojí: Životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností Výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (originál či úředně ověřená fotokopie) Úředně ověřená fotokopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání Uchazeč podá písemnou přihlášku, splňující uvedené náležitosti, osobně na podatelnu Městského úřadu v Říčanech nebo ji zašle poštou na adresu Městský úřad v Říčanech, Masarykovo náměstí 53, 251 01 Říčany. Obálku viditelně označí nápisem „VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – ÚŘEDNÍK“. Lhůta pro podání přihlášek: 10.11.2017 do 10,30 hod. Termín výběrového řízení: 13.11.2017 ve 14,00 hod. Účast na výběrovém řízení je závazná podáním přihlášky včetně všech náležitostí – účastníci nebudou k účasti vyzýváni. Místo pro výběrové řízení: Kancelář tajemníka Městského úřadu v Říčanech, budova A, Masarykovo náměstí 53, 251 01 Říčany, 1. patro
Region: celá ČR
Kontakt: Zdeňka Störzerová | zdenka.storzerova@ricany.cz | 323618128
Vloženo: 06. 11. 2017 | 17:45

Prodejní asistent/ka - zakázkový nábytek a interiéry, Praha Zličín
Pro nové prodejní místo nábytku v Sapeli Centru na Zličině (vedle IKEA) hledáme pozitivně naladěné spolupracovníky na pozici prodejní asistent/ka. Náplň práce je kontakt se zákazníky, nabídka a prodej interiérových řešení a zakázkového nábytku na míru. K odpovídajícímu základnímu platu nabízíme bonusy z prodeje. Očekáváme pozitivní přístup k práci, proobchodní jednání, zájem o problematiku interiérů a nábytku. Budete-li mít již předchozí zkušenost s prodejem nábytku, či jiné obchodní zkušenosti, bude to Vaší výhodou. Potřebujeme, aby naši spolupracovníci byli samostatní a zodpovědní, měli příjemné vystupování a vzhled a velmi dobré komunikační schopnosti. Uchazeče o práci žádáme o zaslání strukturovaného CV s fotografií, s uvedením předchozích pracovních zkušeností. Nabízíme možnost plného i zkráceného úvazku (HPP) nebo brigády (DPP) (jako doplnění týmu) - dle dohody.
Region: Praha
Kontakt: Ing. Jan Ficek | jficek@jfd.cz
Vloženo: 06. 11. 2017 | 14:10

Řešení finančních problémů
Ahoj, Jaké jsou vaše finanční potřeby? Požádejte o všechny druhy úvěrů s úrokovou sazbou 2%. Potřebujete komerční úvěr? Potřebujete osobní půjčku? Chcete si koupit auto? Chcete refinancovat? Potřebujete hypoteční úvěr? potřebujete obrovský kapitál pro zahájení vašeho podnikání nebo rozšíření? Ztratili jste naději a věřili jste, že neexistuje cesta a vaše finanční zátěž přetrvává? Neváhejte nás kontaktovat pro případnou obchodní spolupráci. Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: metinselim002@gmail.com
Region: celá ČR
Kontakt: Metin Selim | metinselim002@gmail.com
Vloženo: 06. 11. 2017 | 13:42

7s architektonická kancelář s.r.o.
Studentům architektury nabízíme spolupráci v rámci přípravy projektů všech stupňů. Pozice: 3d kreslič Své portfolio a CV zasílejte na email: info@7s.cz. Prosíme o zaslání maximálně 7 stran Vašich projektů. Kancelář: Dejvická, Bubeneč Praha 6 Nástup možný ihned :)
Region: Praha
Kontakt: W. Kubica | info@7s.cz
Vloženo: 03. 11. 2017 | 22:56

Architekt / stavař
Jsme projekční kancelář SOLICITE s.r.o. a hledáme do svého týmu nového kolegu/kolegyni architekta, nebo stavaře na plný, nebo částečný úvazek. Jsme mladý tým, zabývající se projekční činností pozemních staveb s přesahem do architektury a urbanismu. Náplň práce: architektonické a urbanistické studie menších měřítek, tvorba projektů na úrovních DUR a DSP, spolupráce s profesemi a jejich koordinace, samostatné řízení projektů. Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD. znalost MS Office, řidičský průkaz skupiny B, samostatnost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem. Nabízíme: zaškolení, širší záběr pracovní náplně, práci v mladém kolektivu, odpovídající ohodnocení. Nástup možný ihned. Praxe výhodou, ne podmínkou. V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis na email uvedený níže.
Region: Praha
Kontakt: Vojtěch Pimek | pimek@solicite.cz
Vloženo: 03. 11. 2017 | 14:47

Nabídka práce ve firmě STAVOCONSULT Praha
Nabízíme práci pro architekta/stavebního projektanta i studenta v našem ateliéru. Zpracováváme např. projekty pro Apple, Českou lékárnu holding /Dr. Max/, AmRest /KFC, Burger King/ a v současné době projektujeme pro O2 prodejny v rámci jejich kampaně s novým designem v ČR. Pracujeme v ArchiCadu. Kanceláře máme v Praze 5, K Třebonicům 973 v administrativní budově s vlastním parkovištěm.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jiří Kapusta, Ing.arch. | jiri.kapusta@stavoconsult.cz | 602222559
Vloženo: 03. 11. 2017 | 14:37

Delicode hledá absolventy nebo studenty posledních ročníku..!
Ateliér DELICODE (nikdy) NESPÍ! - jsme stále v procesu (zakázky realizujeme, nezůstávají jen na papíře). VYVÍJÍME SE - interiéry jsme začali, nyní je dokončujeme pro DOMY z vlastní dílny. Spolupracujeme s developery - dostali jsme volnost a to je přepych, který umožní vzniknout unikátním stavbám. .. a proto také expandujeme TEAMOVĚ! Zajímá nás: • Vaše 3 nejlepších PROJEKTY, které nás posadí do židle • Váš ELÁN do práce, ve které Vás kromě finančního ohodnocení motivuje i vize zajímavých projektů a zkušeností • Vaše KURÁŽ postavit se novým výzvám a prošlapávat dosud neobjevené • Váš teamový SPIRIT, který naplno rozbalíte v našem kolektivu. Podmínkou je taky vlastní hardware. Čekáme na Vaše CV a portfolio – zkusíte to? delicode@delicode.cz
Region: celá ČR, Praha
Kontakt: Natália Jastrabová | delicode@delicode.cz | 776025729
Vloženo: 03. 11. 2017 | 14:19

Architekt(-ka) / Stavař
Hledáte kreativní a zároveň zodpovědnou práci na zajímavých zakázkách občanských staveb? Společnost Lost Arch s.r.o. hledá posily do svého mladého přátelského týmu v centru Prahy. Naše portfolio je rozmanité, je možné v něm nalézt jak stavby rezidenční a administrativní, tak i hotely, veřejné stavby a technologická centra. Budoucí kolega musí splňovat tyto požadavky: VŠ, min.5 let praxe, základní znalost stavební legislativy, znalost Autodesk Auto CAD Architecture + MS Office, časová flexibilita, řidičský průkaz, živnostenský list. Nástup je možný ihned. V případě zájmu zasílejte své životopisy a portfolio na e-mail: valaskova@lostarch.cz
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 živnostenský list
Kontakt: Lost Arch s.r.o. | valaskova@lostarch.cz
Vloženo: 03. 11. 2017 | 12:15

Ateliér BLACKBACK hledá nové členy týmu
Hledáme do svého týmu absolventy architektury i stavebního inženýrství. Praxe výhodou. Nabízíme pestrou škálu práce v oboru v mladém kolektivu (zpracování návrhů větších staveb, rodinných domů, interiérů, projekční práce atd.). Nástup možný ihned. Své CV a portfolio ve formátu pdf zasílejte na e-mail: schwarzbeck@blackback.cz.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: BLACKBACK s.r.o. | schwarzbeck@blackback.cz | 604134255
Vloženo: 03. 11. 2017 | 09:20

hledáme architekta/architektku
Studio reaktor hledá architekta/architektku jako posilu týmu. Nabízíme práci v přátelském kolektivu mladých lidí, na projektech různého druhu a rozsahu - rodinné domy, interiéry, bytové domy, urbanismus, ... v různých projektových stupních. Hledáme samostatné, schopné, komunikativní lidi se zájmem a zapálením. Požadujeme znalost SW: Autocad, Sketchup, Photoshop, InDesign, office. Zkušenosti z oboru vítány. Nástup možný ihned. www.studio-reaktor.com Životopisy a portfolio zasílejte na adresu: kacer@studio-reaktor.com
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Jan Kačer | kacer@studio-reaktor.com | 602236720
Vloženo: 03. 11. 2017 | 01:15

Hlavní inženýr projektu
STOPRO Architects hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici hlavního inženýra projektu. Náplní práce je projektová činnost v oblasti pozemních staveb, tvorba koncepce technického řešení, řízení a koordinace projektového týmu, komunikace s klientem a se subdodavateli. Požadujeme: • VŠ nebo SŠ stavebního směru • praxi v oboru • technické znalosti v oboru, orientaci ve stavební legislativě, autorizace výhodou • řídící a organizační schopnosti • flexibilitu, komunikativnost, samostatnost, spolehlivost • dobrou znalost anglického nebo německého jazyka • znalost softwaru AutoCAD, REVIT Architecture, Microsoft Office • nástup možný ihned nebo dle dohody na HPP nebo ŽL Nabízíme: • seberealizaci na zajímavých projektech pod zavedenou značkou • práci v mladém sympatickém kolektivu, mimopracovní aktivity • zavedený systém řízení projektů • otevřenost, flexibilitu, samostatnost, důvěru • zajímavé ohodnocení vč. odměn dle osobních výsledků • možnost osobního růstu
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk Revit Architecture
 znalost angličtiny
Kontakt: Ing. Lukáš Kroupa | stopro@stopro.cz
Vloženo: 02. 11. 2017 | 17:04

Projektant pozemních staveb
Do týmu STOPRO Architects hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici projektanta pozemních staveb. Nabízíme práci na zajímavých projektech v mladém sympatickém kolektivu, otevřenost, odpovídající ohodnocení a osobní růst. Hledáme ochotu pracovat, zodpovědnost, týmového hráče, loajalitu a důvěru, alespoň základní praxi, znalost Autocadu (Revit a angličtina výhodou).
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Ing. Lukáš Kroupa | stopro@stopro.cz
Vloženo: 02. 11. 2017 | 17:00

KRESLIČ VÝZTUŽE
Statická kancelář se zaměřením na navrhování železobetonových konstrukcí pozemních staveb hledá nového spolupracovníka do svých řad, a to na pozici kresliče výztuže. Podmínkou je znalost Autocadu, znalost programu RECOC výhodou.V případě zájmu piště prosím na c-eng@c-eng.cz.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: C-ENG | c-eng@c-eng.cz
Vloženo: 02. 11. 2017 | 12:15

architekt / projektant / student - České Budějovice
Hledám architekta, stavaře či studenta stavebního oboru s vynikající znalostí AutoCADu pro pravidelnou nebo občasnou spolupráci v malém ateliéru v Českých Budějovicích.Nutností je zájem o profesi, výhodou je praxe, živnostenský list. Nástup možný ihned. Děkuji za nabídky.
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk Revit Architecture
Kontakt: M. Falcník | falcnik@atelierf.cz | 605505654
Vloženo: 02. 11. 2017 | 10:45

ARCHITEKT_RETAIL
Jsi nadšený architekt s praxí se stavbou? Jednání s lidma tě nepřivádí do agónie? Chceš vidět svůj projekt růst a skutečně realizovat? My v REXY jsme odborníky na retail, návrhy a realizace nejen obchodů pro nové i stálé klienty. Staň se členem našeho týmu a bude tě čekat vedení projektů, ale neboj, dostane se ti dostatečného zaškolení. Spolupracujeme s největšími světovými značkami u nás i v zahraničí, takže znalost angličtiny je pro tebe významné plus. Najdi job, který tě bude bavit a přidej se k nám! Už teď se na tebe těšíme!! Více info here: https://sway.com/x1mixVLRGeWui1gg?ref=Link
Region: Praha
Kontakt: Vlasta Šilarová | vlasta@rexy.cz
Vloženo: 02. 11. 2017 | 09:30

HLEDÁME PROJEKTANTA
Do našeho menšího týmu hledáme nového kolegu/yni , architekta/ku či stavebního inženýra/ku pro spolupráci na všech fázích projektu. Náplň práce zahrnuje i návrhy interiérů, exteriérů, designových prvků, nábytku, tvorba 3D modelů a vizualizací.Ateliér v blízkosti metra Dejvická . Spolupráce na ŽL.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 živnostenský list
Kontakt: Rajniš | rajnis.lubos@outlook.cz | 602 322 711
Vloženo: 01. 11. 2017 | 20:51

Architekt / architektka - kancelář v centru Prahy
Architektonický ateliér v centru Prahy (Karlovo náměstí) přijme architekta / architektku. Praxe v oboru cca 2 - 3 roky výhodou. Nástup možný ihned. Zaměření: architektura, projekty, urbanismus. V případě zájmu posílejte Vaše CV + protfolio.
Region: Praha
Kontakt: Ing. arch. Tomáš Slavík | t.slavik@centrum.cz | 732807128
Vloženo: 01. 11. 2017 | 18:59

Atelier Secco, s.r.o. hledá stavebního inženýra či architekta
Náplň práce: samostatné vedení celého projektu, projektování a navrhování, administrativní a organizační řízení projektu, komunikace s úřady, specialisty apod., komunikace s obchodními partnery , samostatné rozhodování v dílčích záležitostech Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru architektura či stavitelství, či studenta v posledním ročníku (šikovného) , znalost anglického jazyka, řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič, znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Graphisoft ArchiCAD. Nabízíme: velmi dobré finanční ohodnocení, příležitost být součástí inspirativního kolektivu, prostor pro seberealizaci a kreativitu, detailní zaškolení, různorodou praxi, práce v moderním prostředí a kolektivu. V případě zájmu zašlete, prosím, svůj životopis spolu s fotografií, motivačním dopisem a pracovním portfoliem k rukám Karin Mikolajkové.
Region: celá ČR, Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Graphisoft ArchiCAD
 znalost angličtiny, živnostenský list
Kontakt: Karin Mikolajková | mikolajkova@ateliersecco.cz | 604200907
Vloženo: 01. 11. 2017 | 16:18

3D fotorealistické vizualizace
Sháníme externistu na zpracování fotorealistických vizualizací. Standard, který vyžadujeme - facebook.com/obliqo Kontaktujte nás se zasláním portfolia a Vaší hrubé představy o ceně za zpracování jedné místnosti. Budeme se těšit na spolupráci!
Region: celá ČR
Požadujeme: znalost Autodesk 3ds Max
Kontakt: Lenka Juklíčková | juklickova@obliqo.cz | 604128050
Vloženo: 01. 11. 2017 | 16:17

student / ka
Hledáme studenta / ku ke spolupráci na projektech od studie až po realizaci. Práce - autocad, sketchup, photoshop. CV a portfolia prosím na info@bunnystudio.eu.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Baumeister | info@bunnystudio.eu
Vloženo: 01. 11. 2017 | 11:02

Architekt adrenalinových atrakcí a dětských hřišť
Pro stálou spolupráci hledáme architekta, výtvarníka pro tvorbu návrhů, studií a projektových dokumentací v oblasti dětských hřišť, lanových atrakcí a volnočasových areálů. Požadujeme alespoň 1 rok praxe a zájem o profesi. Realizujeme a navrhujeme v ČR i v zahraničí. Budete navrhovat jednoduchou houpačku, dřevěnou sestavu s lany, dům na stromě, ale i celý adrenalin park nebo volnočasový areál. Od skicování až po kompletní PD. Řidičský průkaz podmínkou. Požadujeme znalost cizího jazyka - min AJ. PL a NJ výhodou. Kreativita, samostatnost, odvaha prosadit se při realizaci netradičních návrhů. Práce v mladém, přátelském kolektivu. Sídlíme v Olomouci a práce proto musí z větší části probíhat odsud. Plný pracovní úvazek nebo práce na ŽL.
Region: celá ČR
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Project Outdoor | michal@lanovecentrum.cz | 603279423
Vloženo: 31. 10. 2017 | 23:24

LILA-ARCHITEKTONICKÝ ATELIER s.r.o.
Hledáme do atelieru v blízkosti M Flora architekta / ku . Jsme menší atelier do 10 osob . Pracujeme na velmi různorodých projektech od bytové výstavby po sportovní stavby a parky. Podmínkou je ukončené vysokoškolské vzdělání Fa či Fsv. Pracujeme v autocadu , naše práce viz www.lila-atelier.cz
Region: Praha
Kontakt: Lauda | lauda@lila-atelier.cz
Vloženo: 31. 10. 2017 | 17:58

architekt / designer - OSTRAVA
KDO JSME: interiérová firma s 24 tetou tradicí v oblasti interiéru, výrobci, prodejci a montážníci nábytku. realizujeme velké zakázky (rodinné domy, restaurace, byty, atd.), ale i málé (samotný soliterní nábytek, jednotlivé místnosti, osvětlení, atd.) případně www.bodinger.cz KOHO POTŘEBUJE: samostaně pracujícího kreativního architekta či designera, který chce svou prací vytvářet originální, současný design a tím dělat radost klientům. musíš umět pracovat v CAD softwaru, vizualizace výhodou. CO NABÍZÍME: práci na hlavní pracovní poměr. pozice interiérový architekt/designer. CO BUDETE U NÁS DĚLAT: návrhy jednotlivých částí interiéru i celé celky vč. dispozic a stavebních změn. technické výkresy, dispozniční výkresy, vizualizace, vymýšlení designu nového nábytku a prostoru, atd. JAK BUDE U PRACOVAT: samostaně na vlastním projektu od zaměření a konzultací s klientem až po předání k výrobě a montáži, nebo v kolektivu na projektu společném, kdy se role teamu mění a doplňují. KDE BUDETE PRACOVAT: firemní showroom “STÍNADLA” na adrese Brandlova 9, 702 00 v centru Ostravy. CO ZA TO: práci v mladém snaživém kolektivu v příjemném prostředí za domluvenou odměnu. děkuji za pozornost tomuto inzerátu a budu se těšit na vaše nabídky. s pozdravem team BODINGER s.r.o.
Region: ostrava a okolí
Požadujeme: řidičský průkaz
Kontakt: BODINGER s.r.o. | martin@bodinger.cz | 603254685
Vloženo: 31. 10. 2017 | 17:26

DESIGNER INTERIÉRŮ_STÁŽISTA
Jsi nadšenec do interiérů, chceš navrhovat a svůj projekt si hned realizovat? Jsi kolega, který nezkazí žádnou legraci, ale přitom umí vzít svojí práci pořádně za pačesy? Tak to jsi náš člověk! Více info najdeš zde: https://sway.com/9kXJL3hXE0y5PAC3
Region: Praha
Kontakt: Iva Čermáková | iva@rexy.cz
Vloženo: 31. 10. 2017 | 09:21

PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB / ARCHITEKT OLOMOUC
Projekční kancelář se sídlem v Olomouci přijme stavebního inženýra-architekta na pozici samostatného projektanta. Požadujeme: znalost práce v AutoCADu, v Svoboda - stavební fyzika, samostatnost, praxe min. 3 roky. Nabízíme: hlavní pracovní poměr, velmi zajímavou různorodou kreativní činnost v mladém kolektivu, nástup možný ihned, platové ohodnocení 25.000,-. V případě zájmu prosím zašlete životopis, případně i portfolio.
Kontakt: Michal Novotný | wellnetdesign@seznam.cz | 608784477
Vloženo: 31. 10. 2017 | 05:17

P R O J E K T A N T - Plzeň a okolí
Společnost AREA group s.r.o. přijme kolegu/kolegyni na pozici PROJEKTANT. Práce v týmu na zajímavých zakázkách od studie až po realizaci. Požadavek: SW Archicad, řidičský průkaz sk. B. Vhodné i pro časově flexibilní studenty posledních ročníků VŠ v oboru. Místo pracoviště: Losiná u Plzně (nedaleko od Olympia Plzeň - směr Nepomuk). Nabízíme zázemí zavedené rodinné firmy, školení v SW Archicad, stravování v místě pracoviště. Své životopisy spolu s motivačním dopisem, prosím, posílejte na: borikovah@areagroup.cz.
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
 řidičský průkaz
Kontakt: AREA group s.r.o. | borikovah@areagroup.cz | www.areagroup.cz
Vloženo: 30. 10. 2017 | 19:03

Head Office Manager - asistentka
Přijmeme asistentku do architektonické kanceláře v Brně (www.ararchitects.cz). Náplní práce je především administrativa - komunikace s účetní, fakturace, kontrola splatnosti faktur, příprava smluv a cenových nabídek, veřejné zakázky, vyřizování korespondence, internetový marketing atd. Předpokládaná náročnost je 100 hodin měsíčně (2-3 pracovní dny týdně). Pracovní dobu lze přizpůsobit rozvrhu. Požadujeme pozitivní přístup k práci, zodpovědnost, schopnost samostatně pracovat a řešit problémy, znalost práce na PC, znalost anglického jazyka, řidičský průkaz. Výhodou je zkušenost s veřejnými zakázkami a dotacemi, není však nutností, nabízíme detailní zaškolení a asistenci v prvních týdnech práce. Dále je výhodou znalost účetního programu Pohoda. Nástup možný ihned nebo po dohodě. V případě zájmu zašlete životopis na adresu info@ararchitects.cz.
Region: Brno
Požadujeme: znalost angličtiny, řidičský průkaz
Kontakt: Gabriela Adamová | info@ararchitects.cz
Vloženo: 30. 10. 2017 | 14:28

příležitost pro studenty
Nabízím praxi studentovi vyššího ročníku FA nebo FS. Dva až tři dny v týdnu. Práce na zajímavých projektech. Nutná dobrá znalost Autocadu, případně G-Star cadu. www.spad-architekti.cz
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: ing. arch. Filip Řepka | spad@spad-architekti.cz | 603472992
Vloženo: 30. 10. 2017 | 13:59

ROZPOČTÁŘ - PŘÍPRAVÁŘ/KA ZAKÁZEK
Architektonický ateliér basepoint s.r.o. přijme do svého týmu kolegu na pozici ROZPOČTÁŘ – PŘÍPRAVÁŘ/KA ZAKÁZEK Náplň práce: tvorba cenových nabídek dle zadaného projektu - zpracování a koordinace odpovídajících objednávek, komunikace se subdodavateli - realizační příprava zakázky a harmonogramu prací - dohled nad realizací zakázky - administrativní a organizační podpora firmy - příjem, evidence a zpracování korespondence - příprava podkladů pro účetní - zabezpečení plynulého provozu celého studia včetně objednávání kancelářských potřeb - zajištění technické podpory při organizaci pracovních meetingů - samostatné plnění operativních úkolů a projektů - evidence interních dokumentů společnosti. Požadujeme: min. SŠ s maturitou v oboru (stavební) - praxe v oboru 3 roky (v příp. VŠ 1 rok) - řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič - dobrá znalost práce na PC – MS Office (Excel na pokročilé úrovni) - orientace v Autocad (čtení výstupů) - orientace v projektové dokumentaci - zodpovědný přístup k práci - spolehlivost, komunikativnost, samostatnost, časovou flexibilitu - znalost zákona o veřejných zakázkách výhodou. Nabízíme: zajímavou práci - přátelský kolektiv - příjemné a moderní pracovní prostředí - flexibilitu - nástup od 1.1.2018 nebo dříve dle dohody, HPP či ŽL - zajímavé finanční ohodnocení - adresa pracoviště: Praha 4.
Region: Praha
Požadujeme: řidičský průkaz
Kontakt: Magda Haková | magda.hakova@basepoint.cz
Vloženo: 30. 10. 2017 | 13:19

HLEDÁME ARCHITEKTA/KU, STUDENTA/KU
Pro mladý atelier v Praze hledáme architekta/ku nebo studenta/ku příslušného oboru, který/á by se rád/a podílel/a na tvorbě zajímavých návrhů a projektů. V případě zájmu pište na frantisek@dotegg.cz nebo volejte +420 286 600 dotegg architekti s.r.o. www.dotegg.cz
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: dotegg architekti s.r.o. | frantisek@dotegg.cz | 736286600
Vloženo: 30. 10. 2017 | 13:17

Student/studentka pro přípravu stavby a tendru
Do našeho kolektivu hledáme studenta/ku pro přípravu stavby a tendru zajímavých bytových domů Nabízíme: dlouhodobou brigádu, časovou flexibilitu, min. 2-3 dny v týdnu, mladý a přátelský kolektiv, získání nových zkušeností na zajímavých projektech , možnost nástupu na HPP po ukončení studia, dle zkušeností je zde možnost samostatné práce Požadujeme: student 4.-5. ročníku , dobrá znalost Archicad, eventuálně AutoCad, pečlivost a zodpovědnost
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Tereza Štěchová | brigada@design-development.cz | 227 085 080
Vloženo: 30. 10. 2017 | 12:46

Student/studentka z architektury/projektant/pozemní stavitelství
Do našeho kolektivu hledáme studenta/ku při projektování zajímavých bytových domů. Požadujeme: student 4.-5. ročníku, dobrá znalost Archicad eventuálně AutoCad, pečlivost a zodpovědnost Nabízíme: dlouhodobou brigádu, časovou flexibilitu, min. 2-3 dny v týdnu, mladý a přátelský kolektiv, získání nových zkušeností na zajímavých projektech, možnost nástupu na HPP po ukončení studia, dle zkušeností je zde možnost samostatné práce
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Tereza Štěchová | brigada@design-development.cz | 227 085 080
Vloženo: 30. 10. 2017 | 12:44

KAMARUMAH ARCHITEKTI hledají Architekta/Projektanta
Rozšiřujeme tým o Architekta/projektanta. ........NÁPLŇ PRÁCE.. především zpracovávání projektů pod vedením Senior architekta (2D výkresy i 3D vizualizace) ........KOHO HLEDÁME? .. absolventa VŠ architektonického/stavebního směru (FSv, FA) - komunikativního člověka - precizního v detailu kreslení ........NABÍZÍME.. - odpovídající platové ohodnocení - možnost růstu - služební telefon - atraktivní pracovní prostředí - mladý tým ........POŠLETE - životopis - portfólio prací
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk 3ds Max
 řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Tereza Tůmová | office@kamarumah.cz | 777696055
Vloženo: 30. 10. 2017 | 09:50

Projektant/projektantka pozemních staveb v Praze 5
Hledám vhodné kandidáty a kandidátky do nově vznikajícího projektového týmu. Realizuji projekty bytové i komerční výstavby, projekty pro veřejný sektor a technické inspekce nemovitostí.Jsem stavební inženýr, v oboru projektování pozemních staveb přes 10 let. Vhodné i pro absolventy VŠ, pro studenty možnost dlouhodobé pravidelné brigády (zaučím). NÁPLŇ PRÁCE: - Zpracování všech stupňů projektové dokumentace staveb, koordinace s ostatními profesemi - projednávání dokumentace s investory a příslušnými dotčenými úřady NABÍZÍME: -Přátelské prostředí, týmová á atmosféra, profesní růst -Finanční hodnocení odpovídající pracovním výsledkům -Kancelář firmy na Praze 5, dobrá dopravní dostupnost (tram. Braunova, metro Anděl 15min pěšky) -Možnost občasné práce z domova, flexibilní pracovní doba -Dlouhodobá spolupráce možná i na živnostenský list POŽADUJEME: -Opravdová chuť a ochota učit se a rozvíjet se -Spolehlivost, samostatnost - dobrá znalost MS Office a AutoCad nutností, znalost Revit výhodou - SŠ/VŠ stavební vzdělání Strukturované životopisy prosím zasílejte na mailovou adresu. Pro bližší informace volejte.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 živnostenský list
Kontakt: Vít Řezáč | v.rezac@live.com | 603794388
Vloženo: 30. 10. 2017 | 09:43

Doučování
Dobrý den, hledám doučování programu ArchiCad a Artlantis. U doučování, preferuji osobní kontakt.
Region: Brno
Kontakt: Marek Peterka | marek.peterka@seznam.cz
Vloženo: 29. 10. 2017 | 19:54

Student architektury
Architektonicko projekční kancelář hledá ke spolupráci studenta architektury magisterského stupně.Nabízíme komplexní práci na projektech různých stupňů a měřítek (od studie po realizační dokumentaci, možnost navštívit stavbu v rámci autorského dozoru). WEB: teply.cz Prosíme o zaslání životopisu a přiložení jedné až dvou ukázkových školních prací v PDF. Velikost zaslané přílohy do 5Mb.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, MS Office, Adode (Photoshop, InDesign), SketchUp/Rhino
Kontakt: Bohumil Teplý | teply-design@teply.cz | 606 608 123
Vloženo: 29. 10. 2017 | 19:16

aRCHITEKT
Hledame posilu tymu - architekta / architektku, ktery/ktera je schopen/schopna samostatne resit projekty od studie po realizace, koordinovat profese, atd.. Prace ve sketchupu a CADu nutnosti. Nastup mozny ihned.
Region: Praha
Požadujeme: řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Jan Lapčík | jan@fusionarchitects.cz | 777071775
Vloženo: 27. 10. 2017 | 17:46

Architekt/Projektant na pozici HIP
Hledáte kreativní a zároveň zodpovědnou práci na zajímavých zakázkách občanských staveb? Společnost Lost Arch s.r.o. hledá posily do svého mladého přátelského týmu v centru Prahy. Naše portfolio je rozmanité, je možné v něm nalézt jak stavby rezidenční a administrativní, tak i hotely, veřejné stavby a technologická centra. Budoucí kolega musí splňovat tyto požadavky: VŠ, min.5 let praxe, základní znalost stavební legislativy, znalost Autodesk Auto CAD Architecture + MS Office, časová flexibilita, řidičský průkaz, živnostenský list. Nástup je možný ihned. V případě zájmu zasílejte své životopisy a portfolio na e-mail: valaskova@lostarch.cz
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Lost Arch s.r.o. | valaskova@lostarch.cz
Vloženo: 27. 10. 2017 | 12:19

Projektant/projektantka na HPP/ŽL - Praha 4
Zavedený architektonický ateliér hledá kolegu/kolegyni na pozici hlavní architekt/hlavní inženýr projektu. Náplň práce: ideové vymyšlení stavby, zadání profesím, koordinace profesantů a jednání s klienty - významnými obchodními subjekty v ČR. Požadujeme VŠ stavebního směru, komplexní myšlení, organizační schopnosti a řidičský průkaz B. Nabízíme práci v malém kolektivu architektů na Praze 4 - v blízkosti metra Budějovická. Práce je možná formou HPP případně na ŽL. Nástup možný ihned. V případě zájmu nám prosím zašlete svůj strukturovaný životopis.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Nemetschek Allplan
 řidičský průkaz
Kontakt: Ing. arch. Petr Kříž | petr.kriz@ak99.cz | 774308750
Vloženo: 27. 10. 2017 | 10:39

HUA HUA JUNIOR
Navrhujeme! Projektujeme! Dotahujeme! Baví nás to! Tvoříme projekty různé velikosti i charakteru. Navrhujeme od konceptu po detail. Do našeho teamu hledáme studenta/studentku na výpomoc jež má rád(a) tvůrčí proces, je kreativní, má chuť se rozvíjet a učit. Je třeba fungovat s dwg skp indd a ai soubory. Pokud se chcete stát součástí HUA HUA pošlete krátké CV a portfolio v pdf do 5MB nebo odkaz. Předmět: HUA HUA JUNIOR. Tešíme se!
Region: Brno
Kontakt: Václav Kocián | kocian@huahua.cz | 773264222
Vloženo: 27. 10. 2017 | 10:35

ARCHITEKT / PROJEKTANT GIS
Architektonický ateliér v Jihlavě zaměřený na urbanismus a územní plánování hledá do svého týmu kolegu. Předpokladem je znalost práce v programech AUTOCAD, Arc Gis nebo QGis. Znalost práce v programech ADOBE a problematika stavebního zákona výhodnou. Nabízíme možnost spolupráce na zajímavých zakázkách pro obce a města, možnost profesního růstu a poloviční pracovní úvazek. V případě vzájemné spokojenosti do budoucna plný. Hledáme studenta posledních ročníků, čerstvé absolventy, ale není to podmínkou. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na email barbora.brossova@futuraplanning.cz
Region: Jihlava
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, qgis, arcgis
 živnostenský list
Kontakt: Barbora Zemanová Brossová | barbora.brossova@futuraplanning.cz | 601383383
Vloženo: 26. 10. 2017 | 16:44

BRIGÁDA PRO STUDENTY ARCHITEKTURY - Ostrava
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. Do týmu v Ostravě hledáme studenta/studentku architektury na výpomoc. Požadujeme alespoň průměrnou znalost ArchiCADu. Těšíme se na zprávu :-)
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 26. 10. 2017 | 16:28

STATIK - BRIGÁDA PRO STUDENTY - Ostrava
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. Do týmu v Ostravě hledáme studenta/studentku na výpomoc s kreslením výkresů statiky. Požadujeme alespoň průměrnou znalost ArchiCADu. Těšíme se na zprávu :-)
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 26. 10. 2017 | 16:27

PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB - PRAHA
Architektonický ateliér MASTER DESIGN hledá na HPP mladé projektanty pozemních staveb. Oceňujeme samostatnost, rychlost a technické myšlení. Na starosti budete mít samostatné projektování projektové dokumentace pozemních staveb převážně luxusních a nadstandardních rodinných domů (DUR, DSP, DPS) a vedení projekčního týmu s vlastním interním statikem a projektantem TZB. Prezentaci projektové dokumentace investorovi. Provádění autorských dozorů na stavbách. Nabízíme možnost projektování konstrukčně složitých staveb a výkon následného autorského dozoru přímo na stavbě. Pružná pracovní doba s minimem přesčasů a ročními odměnami. Seberealizaci v přátelském prostředí sportovně založeného týmu mladých lidí. Ve firmě probíhají každoroční školení v oboru a firemní výlety. Požadujeme nadprůměrnou znalost programu ArchiCAD. Praxi min. 2 roky. Delší praxe nebo autorizace výhodou.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 26. 10. 2017 | 16:27

PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB - OSTRAVA
Architektonický ateliér MASTER DESIGN hledá na HPP mladé projektanty pozemních staveb. Oceňujeme samostatnost, rychlost a technické myšlení. Na starosti budete mít samostatné projektování projektové dokumentace pozemních staveb převážně luxusních a nadstandardních rodinných domů (DUR, DSP, DPS) a vedení projekčního týmu s vlastním interním statikem a projektantem TZB. Prezentaci projektové dokumentace investorovi. Provádění autorských dozorů na stavbách. Nabízíme možnost projektování konstrukčně složitých staveb a výkon následného autorského dozoru přímo na stavbě. Pružná pracovní doba s minimem přesčasů a ročními odměnami. Seberealizaci v přátelském prostředí sportovně založeného týmu mladých lidí. Ve firmě probíhají každoroční školení v oboru a firemní výlety. Požadujeme nadprůměrnou znalost programu ArchiCAD. Praxi min. 2 roky. Delší praxe nebo autorizace výhodou.
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 26. 10. 2017 | 16:27

INTERIÉROVÝ ARCHITEKT - PRAHA
Architektonický ateliér MASTER DESIGN hledá na HPP mladé interiérové architekty a architektky. Oceňujeme kreativitu, samostatnost, temperament a schopnost zpracovat a vést investora. Na starosti budete mít samostatné navrhování studií interiérů s vazbou na 3D grafika a komunikaci s investory a ostatními architekty. Nabízíme možnost komplexního návrhu interiéru a následného autorského dozoru přímo na stavbě. Pružná pracovní doba s minimem přesčasů a ročními odměnami. Seberealizaci v přátelském prostředí sportovně založeného týmu mladých lidí. Požadujeme průměrnou znalost programu ArchiCAD a znalost programu Cinema 4D (je možnost pomoci se zaškolením). Zasílejte prosím životopisy a portfolia.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 26. 10. 2017 | 16:25

INTERIÉROVÝ ARCHITEKT - OSTRAVA
Architektonický ateliér MASTER DESIGN hledá na HPP mladé interiérové architekty a architektky. Oceňujeme kreativitu, samostatnost, temperament a schopnost zpracovat a vést investora. Na starosti budete mít samostatné navrhování studií interiérů s vazbou na 3D grafika a komunikaci s investory a ostatními architekty. Nabízíme možnost komplexního návrhu interiéru a následného autorského dozoru přímo na stavbě. Pružná pracovní doba s minimem přesčasů a ročními odměnami. Seberealizaci v přátelském prostředí sportovně založeného týmu mladých lidí. Požadujeme průměrnou znalost programu ArchiCAD a znalost programu Cinema 4D (je možnost pomoci se zaškolením). Zasílejte prosím životopisy a portfolia.
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 26. 10. 2017 | 16:25

ARCHITEKT/ARCHITEKTKA - Praha
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. ...................................................................... Do týmu v Praze hledáme architekta – hlavní pracovní poměr nebo brigáda. Tvým úkolem bude: •navrhování staveb s vazbou na celý projektantský tým - projektanti, statik •komunikace s investory a ostatními architekty •dozorování navržených staveb .............................................. Tak, aby to dobře fungovalo, potřebujeme od Tebe následující: •mít chuť dělat klientům úsměvy na tváři svým elánem a zapálením pro věc •mít architekturu v krvi - hledáme někoho, kdo si sám pro sebe kreslí i po příchodu domů :-) •mít to srovnané v hlavě - na schůzkách s klienty je třeba být sebevědomý a působit jako autorita, zatímco v týmu je třeba umět i naslouchat a být otevřený novým možnostem a řešením •umět vzbuzovat emoce •mít alespoň průměrnou znalost ArchiCADu a Cinema 4D (pomůžeme i se zaškolením) •další požadavky? ...................................................... Co u nás můžeš čekat: •ateliér s přátelským kolektivem - vykání není řečí našeho kmene •spolupráce s nevšedními klienty •podílení na něčem, co nás přesahuje, na tvorbě dokonalých domovů, na dělání našich klientů šťastnými •pružnou pracovní dobu s minimem přesčasů a ročními odměnami •seberezalizaci, každoroční školení v oboru a účast na soutěžích •další info – benefity atp. ..................... Jsi pro to jako stvořená/ý? Přidej se k nám na naší cestě za mistrovstvím! Těšíme se na zprávu :-)
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 26. 10. 2017 | 16:24

ARCHITEKT/ARCHITEKTKA - Ostrava
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. ...................................................................... Do týmu v Ostravě hledáme architekta – hlavní pracovní poměr nebo brigáda. Tvým úkolem bude: •navrhování staveb s vazbou na celý projektantský tým - projektanti, statik •komunikace s investory a ostatními architekty •dozorování navržených staveb .............................................. Tak, aby to dobře fungovalo, potřebujeme od Tebe následující: •mít chuť dělat klientům úsměvy na tváři svým elánem a zapálením pro věc •mít architekturu v krvi - hledáme někoho, kdo si sám pro sebe kreslí i po příchodu domů :-) •mít to srovnané v hlavě - na schůzkách s klienty je třeba být sebevědomý a působit jako autorita, zatímco v týmu je třeba umět i naslouchat a být otevřený novým možnostem a řešením •umět vzbuzovat emoce •mít alespoň průměrnou znalost ArchiCADu a Cinema 4D (pomůžeme i se zaškolením) •další požadavky? ...................................................... Co u nás můžeš čekat: •ateliér s přátelským kolektivem - vykání není řečí našeho kmene •spolupráce s nevšedními klienty •podílení na něčem, co nás přesahuje, na tvorbě dokonalých domovů, na dělání našich klientů šťastnými •pružnou pracovní dobu s minimem přesčasů a ročními odměnami •seberezalizaci, každoroční školení v oboru a účast na soutěžích •další info – benefity atp. ..................... Jsi pro to jako stvořená/ý? Přidej se k nám na naší cestě za mistrovstvím! Těšíme se na zprávu :-)
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 26. 10. 2017 | 16:24

Projektant Olomouc
Do architektonického ateliéru Studio Acht, pobočka Olomouc, hledáme mladého projektanta ( studenta vyššího ročníku nebo absolventa). Praxe výhodou, ale ne podmínkou. Pracujeme na zajímavých projektech většího měřítka od studie až po realizaci. Více o nás na www.studioacht.cz. Nástup možný ihned. V případě zájmu Vaše CV, případně portfolio na níže uvedený email.
Region: Olomouc
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Jiří Jabůrek | jaburek@studioacht.cz | 777 058 211
Vloženo: 26. 10. 2017 | 15:52

hledáme architekty
Architektonický a projektový atelier na Praze 6 hledá architekta ( -ku), nebo stavaře (-ku ) ..................nabízíme: - práci na různorodých a zajímavých projektech - perspektivu, možnost profesního růstu - mladý kolektiv - pracovní dobu dle dohody ..................požadujeme: - student posledního ročníku, nebo absolvent - obor architektura, nebo stavební fakulta - znalost obvyklých programů - samostatnost, odpovědnost, flexibilita, řidičský průkaz, ..................více o nás na : www.inpoint.cz ..................V případě zájmu volejte nebo pište.
Region: Praha
Kontakt: R. Wild | wild@inpoint.cz | 777569250
Vloženo: 26. 10. 2017 | 15:24

Architekt / stavař se zájmem o rekonstrukce
Hledáme absolventa/studenta/studentku architektury nebo PSA - 5./6. ročník na výpomoc v atelieru. Jedná se o práci na všech stupních dokumentace, zájem o rekonstrukce památek výhodou. Požadujeme pečlivost, skicování rukou výhodou. Práce v atelieru, ne na dálku, živnostenský list. Nástup možný ihned. Portfolio nebo ukázky prací + cv prosím na mail atelier@ko-a.cz.
Kontakt: Tomáš Kocourek | atelier@ko-a.cz
Vloženo: 26. 10. 2017 | 10:44

Hledáme posilu
Menší architektonický atelier v Karlíně hledá studenta vyšších ročníků architektonických a stavebních oborů nebo mladého architekta nebo stavaře. Projekční praxe výhodou. Možnost flexibilní pracovní doby, nejlépe na živnostenský list.
Region: Praha
Kontakt: Jan Hájek | janhajekarch@volny.cz | 776100920
Vloženo: 26. 10. 2017 | 10:39

ARCHITEKT_RETAIL
Jsi nadšený architekt s praxí se stavbou? Jednání s lidma tě nepřivádí do agónie? Chceš vidět svůj projekt růst a skutečně realizovat? My v REXY jsme odborníky na retail, návrhy a realizace nejen obchodů pro nové i stálé klienty. Staň se členem našeho týmu a bude tě čekat vedení projektů, ale neboj, dostane se ti dostatečného zaškolení. Spolupracujeme s největšími světovými značkami u nás i v zahraničí, takže znalost angličtiny je pro tebe významné plus. Najdi job, který tě bude bavit a přidej se k nám! Už teď se na tebe těšíme!! Více info here: https://sway.com/x1mixVLRGeWui1gg?ref=Link
Region: Praha
Kontakt: Vlasta Šilarová | vlasta@rexy.cz
Vloženo: 26. 10. 2017 | 09:28

Architekt - No-A?
Hledáme architekta/architektku pro dlouhodobou spolupráci. Děláme bydlení - návrhy, projekty a realizace rodinných domů a interiérů. Chceme se posunout k větším stavbám - bytovým domům a soutěžím. Hledáme proto posilu. Detaily zde https://www.no-a.eu/hledameposilu.
Region: Brno
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Vlado Hrivňák | vladohrivnak@no-a.eu | +420774825624
Vloženo: 25. 10. 2017 | 22:26

Projektant, architekt - junior, senior
Hledáme šikovné stavební projektanty či architekty. Zájem o průmyslové stavby Znalost AutoCad, Revit angličtina komunikativnost Ihned kanceláře v centru Prahy, mezinárodní prostředí, příjemný kolektiv
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk Revit Architecture
 znalost angličtiny, živnostenský list
Kontakt: Martin Novák | novak@praceplus.cz | 777777756
Vloženo: 25. 10. 2017 | 15:40

Projektant - junior
Do našeho týmu hledáme samostatného mladého projektanta či VŠ studenta s tvůrčím duchem a ochotou učit se nové věci. Požadujeme vzdělání v oboru - pozemní stavby nebo architektura, praxe v oboru, znalost práce na PC (MS Office, AutoCAD, Adobe Photoshop), znalost Autodesk Revit a AJ výhodou. Nabízíme pružnou pracovní dobu, adekvátní finanční ohodnocení a práci na velkých a zajímavých projektech. Naše reference naleznete zde: www.geddeskanka.cz
Region: Praha
Kontakt: Tomáš Kaňka | t.kanka@geddeskanka.cz
Vloženo: 25. 10. 2017 | 15:22

Projektant
Hledáme samostatného stavebního inženýra. Požadujeme VŠ vzdělání, praxi v oboru a znalost práce v Autodesk Revit. Nabízíme pružnou pracovní dobu, přátelský kolektiv, adekvátní finanční ohodnocení a práci na velkých a zajímavých projektech. Naše reference naleznete zde: www.geddeskanka.cz
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk Revit Architecture
Kontakt: Tomáš Kaňka | t.kanka@geddeskanka.cz
Vloženo: 25. 10. 2017 | 15:18

HLEDÁME PROJEKTANTA
Do našeho menšího týmu hledáme nového kolegu/yni , architekta/ku či stavebního inženýra/ku pro spolupráci na všech fázích projektu. Náplň práce zahrnuje i návrhy interiérů, exteriérů, designových prvků, nábytku, tvorba 3D modelů a vizualizací.Ateliér v blízkosti metra Dejvická . Spolupráce na ŽL.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 živnostenský list
Kontakt: Rajniš | rajnis.lubos@outlook.cz | 602 322 711
Vloženo: 24. 10. 2017 | 19:32

Interiérový design - hledáme architekty
Hledáme architekta / architektku na výpomoc či budoucí spolupráci do našeho ateliéru. Nabízíme práci v mladém přátelském kolektivu, odpovídající platové ohodnocení, ateliér v centru Prahy. Náplň práce zahrnuje vypracování návrhu interiéru v AutoCADU i 3D modelování a vizualizace. Pozice je vhodná pro studenty vyšších ročníků VŠ či absolventy. Portfolio a CV posílejte na novakova.hanca@seznam.cz
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk 3ds Max
Kontakt: Jaroslav Richter | novakova.hanca@seznam.cz
Vloženo: 24. 10. 2017 | 15:39

ARCHDYNAMIC hledá architekta/-ku a projektanta/-ku
Do našeho týmu hledáme architekta/-ku a projektanta/-ku. Předchozí zkušenosti a praxe v oboru výhodou. Nabízíme práci v přátelském kolektivu a v příjemném prostředí ve vilové oblasti Ladronka. Motivující finanční ohodnocení. Práce na živnostenský list. Nástup ihned.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Ing. arch. Lukáš Rus | archdynamic@archdynamic.cz
Vloženo: 24. 10. 2017 | 14:56

Interiérový design - hledáme architekty
Hledáme architekta / architektku na výpomoc či budoucí spolupráci do našeho ateliéru. Nabízíme práci v mladém přátelském kolektivu, odpovídající platové ohodnocení, ateliér v centru Prahy. Náplň práce zahrnuje vypracování návrhu interiéru v AutoCADU i 3D modelování a vizualizace. Pozice je vhodná pro studenty vyšších ročníků VŠ či absolventy. Portfolio a CV posílejte na info@richterdesign.cz
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk 3ds Max
Kontakt: Jaroslav Richter | info@richterdesign.cz
Vloženo: 24. 10. 2017 | 14:25

K4 kancelář Praha - Zkušený Projektant
K4 kancelář Praha hledá zkušeného projektanta nebo i začínajícího. Hledáme odhodlání pracovat a učit se novým věcem na rozmanitých projektech od menších až po velké, od rezidenčních a hotelů po velký retail. Potřebujeme šikovné lidi, kteří jsou schopni se podílet na koncepčních studiích nebo i na realizační dokumentaci. Nabízíme dobré a přívětivé pracovní prostředí (nejsme továrna) a slušné platové odhodnocení 28 - 36 tis (dle zkušeností a schopností).
Region: celá ČR, Praha
Kontakt: Filip Hačkajlo | hackajlo@k4.cz | +420773550866
Vloženo: 24. 10. 2017 | 12:39

0,5 Studio hledá posilu
Architektonický atelier hledá spolupracovníky k práci na projektech interiérů, rodinných i bytových domů. Požadavky: bakalářské nebo magisterské/inženýrské vzdělání (FA, UMPRUM architektura). Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, komunikační a organizační schopnosti. Výborná znalost práce s programy Sketchup, Autocad, Photoshop (3d Max, Adobe výhodou). Pracovní doba: 24 – 40 hodin týdně. Svá portfolia prosím zašlete na info@05studio.cz
Region: Praha
Kontakt: 0,5 Studio | info@05studio.cz
Vloženo: 24. 10. 2017 | 12:37

Architekt/Architektka
Významná mezinárodní architektonická kancelář Chapman Taylor hledá pro svou pražskou pobočku architekty/architektky. Nabízená pozice je vhodná zejména pro ty co mají zájmem o moderní design interiérů, kteří by se rádi spolupodíleli na přípravě významných projektů obchodních center, kancelářských a rezidenčních budov většího měřítka jak v České republice, tak i v zahraničí. Nabízíme: Zázemí mezinárodní architektonické společnosti Účast na mezinárodních projektech Aktivní podporu profesního rozvoje Práci v centru Prahy Odpovídající finanční ohodnocení Požadujeme: Výborné designérské a grafické schopnosti Zkušenosti s designem interiérů jsou vítány Nadšení a pro-aktivní pracovní přístup, samostatnost Dobrou znalost českého i anglického jazyka, popřípadě alespoň jedno z uvedených Nutná je znalost AutoCadu, Photoshopu a 3d modelovacího SW (Sketch Up/3d studio max/ apod.) Výhodou je znalost Revitu, schopnost tvorby fotorealistických vizualizací Do svého kolektivu hledáme jak mladé architekty/absolventy s praxí nebo v v průběhu studia, tak i zkušenější architekty. Prosíme o zaslání aktuálního životopisu a portfolia na pdana@chapmantaylor.cz. Děkujeme.
Region: celá ČR
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 znalost angličtiny
Kontakt: Pavla Dana | pdana@chapmantaylor.cz
Vloženo: 24. 10. 2017 | 12:31

DESIGNER INTERIÉRŮ_STÁŽISTA
Jsi nadšenec do interiérů, chceš navrhovat a svůj projekt si hned realizovat? Jsi kolega, který nezkazí žádnou legraci, ale přitom umí vzít svojí práci pořádně za pačesy? Tak to jsi náš člověk! Více info najdeš zde: https://sway.com/9kXJL3hXE0y5PAC3
Region: Praha
Kontakt: Iva Čermáková | iva@rexy.cz
Vloženo: 24. 10. 2017 | 10:05

H L A V N Í P R O J E K T A N T / P R O J E K T A N T K A
ECOTEN s.r.o., jsme mladá, rychle rostoucí česká společnost s pobočkou na Slovensku a přesahem projektů i do dalších zemí. Specializujeme se na energeticky šetrné budovy, energetické poradenství, projekci a architekturu. Do našeho týmu hledáme zkušeného projektanta / projektantku pro dlouhodobou spolupráci, který/á se nebojí samostatné činnosti, vedení týmu a spolupráce s ostatními specialisty. Krom různorodých projektů nabízíme možnost účastnit se pilotních projektů v ČR a SR. Dále můžeme nabídnout příjemné pracovní prostředí, klouzavou pracovní dobu, volnost, možnost seberealizace, rozvoj vlastních nápadů a inovací, profesní růst, motivační ohodnocení, placené volno. Požadujeme: • Dobrou znalost problematiky pozemních staveb, znalost legislativy, znalost stavebního řízení. • Aktivní přístup k práci, spolehlivost, komunikativnost, pečlivost a samostatnost. • Dobrá znalost MS Office, Autocad, schopnost rychle se učit novým věcem a dotahovat věci do konce. • Řidičský průkaz. Práce na IČ. Finanční ohodnocení: 30 000,- nástup 35 000,- po zaučení 40 000,- + odměny; - dlouhodobá spokojenost V případě, že Vás pozice zaujala, zašlete Váš životopis na email: vojik@ecoten.cz Region: Praha 2
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Jan Vojík | vojik@ecoten.cz | 773 111 202
Vloženo: 23. 10. 2017 | 18:22

Nabídka práce pro ambiciózní absolventy architektury či studenty posledních ročníků!
Společnost Design Bath, zabývající se koupelnami pro tu nejnáročnější klientelu, hledá posilu do svého týmu na showroom v areálu Holport v Praze, Holešovicích. Pozice: Office manažer s přesahem do obchodních a tvůrčích činností v oblasti interiérového designu Forma spolupráce: IČO či plný úvazek Pracovní doba: Po – Pá, 9 h – 17 h (nástup listopad 2017) Místo: Architect point, Komunardů 32, Praha, Holešovice Náplň práce: • Každodenní kontakt se zákazníky (architekty, koncovými klienty) • Komunikace se zahraničními dodavateli (Itálie, Španělsko) • Marketingové aktivity (sociální sítě) • Práce v systému, cenové nabídky, reklamace, doprava, administrativa • Práce s 3D softwarem a dalšími programy (AutoCAD) Požadujeme: • aktivní a zodpovědný přístup, příjemné vystupování a samostatnost • angličtina či další jazyk výhodou • používání Autocadu a dalších programů výhodou Nabízíme: • práce v příjemném prostředí v dobrém kolektivu a s exkluzivním zbožím • adekvátní mzdové ohodnocení (promotivační přístup) • prohloubení a ověření znalostí v praxi • případný kariérní vzestup Více informací o společnosti: http://www.designbath.cz/
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 znalost angličtiny
Kontakt: Lukáš Prade | lukas.prade@dorint.cz | +420 724 338 850
Vloženo: 23. 10. 2017 | 17:21

Pasivní domy + vizualizace
Hledáme samostatného mladého architekta či VŠ studenta s tvůrčím duchem pro oživení naší nabídky katalogu RD. Požadujeme dobré znalosti stavebně-technické + tvorba kvalitních vizualizací. Specializujeme se na pasivní a nízkoenergetické domy více na www.pasivtech.cz
Region: celá ČR
Kontakt: Martin | uhlir@pasivtech.cz
Vloženo: 23. 10. 2017 | 17:14

BRAK architects hledají spolupracovníky
Hledáme šikovnou spolupracovnici (spolupracovníka) pro práci na zajímavých projektech od územních studií až po rodinné domy. Náplní práce jsou zejména kresličské a vizualizační práce. Požadavky: vlastní počítač se softwarem Autocad, Sketchup+Vray, Photoshop, OS Windows, spolehlivost, pečlivost, časová flexibilita. Vhodné pro absolventy i studenty posledních ročníků. V případě zájmu zašlete CV a reference na dosavadní práci na pbrozek@email.cz.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 živnostenský list
Kontakt: Petr Brožek | pbrozek@email.cz
Vloženo: 23. 10. 2017 | 16:00

HUA HUA ARCHITEKT
Navrhujeme! Projektujeme! Dotahujeme! Baví nás to! Tvoříme projekty různé velikosti i charakteru. Navrhujeme od konceptu po detail. Do našeho teamu hledáme kolegu/kolegyni jež má rád(a) tvůrčí proces, je kreativní, má chuť se rozvíjet a posunovat nejen sebe, ale i naše jedinečné projekty. Je třeba fungovat s dwg skp indd a ai soubory. Pokud se chcete stát součástí HUA HUA pošlete krátké CV a portfolio v pdf do 5MB nebo odkaz. Předmět: HUA HUA ARCHITEKT. Tešíme se!
Region: Brno
Kontakt: Václav Kocián | kocian@huahua.cz | 773264222
Vloženo: 23. 10. 2017 | 06:56

Hledáme studenta/tku
Hledáme studenta/tku do architektonické kanceláře na výpomoc při vypracování všech stupňů projektové dokumentace. Práce v kanceláři na Praze 4. V případě zájmu posílejte své životopisy a porfolio na emailovou adresu oryx.prace@seznam.cz
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Sylva Pauli | oryx.prace@seznam.cz | 733710941
Vloženo: 22. 10. 2017 | 23:47

HLEDÁME ARCHITEKTA/STAVAŘE
Hledáme šikovného samostatného architekta nebo stavaře do naší rodinné firmy - www.kouba-interier.cz. Jsme zaměření na kompletní rekosntrukce bytů a rodinných domů. Náplní práce je tedy vedení zakázek od první schůzky do úspěšného předání realizace - návrh řešení interiéru, aktivní komunikace se zákazníkem i dodavateli, vedení realizace. Vzdělání - VŠ v oboru architektura nebo pozemní stavitelství, znalost AutoCAD, ŘP skB. Práce na HPP, kancelář na Praze 4, nástup ihned. V případě zájmu zašlete životopis a portfolio.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 řidičský průkaz
Kontakt: Alena Koubová | alena@kouba-interier.cz | 774568220
Vloženo: 21. 10. 2017 | 13:53

Hledám studentku na výpomoc
Hledám studentku na kresličské práce v AutoCadu se znalostí stavebního kreslení. Vlastní pc, práce z domova. Trvalá spolupráce. Zasílejte životopis a výkres půdorysu, řezu a pohledu stavby, nejlépe RD. Děkuji.
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Ing. Jurkovičová | r.jurkovicova@seznam.cz
Vloženo: 21. 10. 2017 | 10:30

Doučování
Hledám studenta, případně i pracovníka v oboru, na doučování předmětu Technické zařízení budov. Doučování cca 2 týdně, cena dohodou. Časová flexibilita a trpělivost výhodou.
Region: Praha
Kontakt: K.Muller | KrystofMuller93@gmail.com
Vloženo: 20. 10. 2017 | 21:46

Hledáme absolventa pro práci na bytových projektech
společnost DrawCon s.r.o., součást společnosti Vermehrt.ag, hledá kolegy kteří ovládají Archicad a rádi se učí novým věcem. Nabízíme: • Práci na zajímavých bytových projektech – novostavby i přestavby • Přátelskou atmosféru mladého kolektivu • Kancelář v centru Brna • 5 týdnů dovolené • Stravenky • Flexibilní pracovní dobu • Zaměstnanecký poměr nebo práci na ŽL • Zajímavé finanční ohodnocení V případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis na email: tomas.rose@drawcon.cz
Region: Brno, 06139281
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Tomas Rose | tomas.rose@drawcon.cz | 737722133
Vloženo: 20. 10. 2017 | 11:59

PROJECT MANAGER/ARCHITEKT – Pro podporu prodeje fasádních a zateplovacích systémů
Chcete pracovat pro jednu z nejkvalitnějších značek na trhu v oblasti zateplení domů se zaměřením na kvalitní a kreativní ztvárnění fasád? Baví Vás komunikace s lidmi a rozvíjení obchodních vztahů? Máte alespoň 2 letou praxí v architektonickém/ projekčním studiu a řidičák sk. B? nabízíme: - zajímavou práci u stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr - příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv - motivující finanční ohodnocení a firemní benefity- roční odměny v závislosti na dosaženém výsledku - mobil, notebook a osobní automobil Škoda Octavia i k soukromým účelům. - 25 dnů dovolené - částečně flexibilní pracovní dobu. www.sto.cz
Region: celá ČR
Požadujeme: znalost angličtiny
Kontakt: Jiri Kudlic | j.kudlic@sto.com | 736509148
Vloženo: 19. 10. 2017 | 15:20

Czech Buildings - hledáme projektanta
Do našeho rozrůstajícího se týmu hledáme projektanta (tku) pozemních staveb. Požadujeme SŠ, znalost AutoCAD, AJ, stavební legislativu. Náplň práce - zaměřování staveb, dokumentace pro stavební povolení, prováděcí dokumentace. Ateliér Vršovice. Spolupráce na ŽL.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 znalost angličtiny, živnostenský list
Kontakt: Lukáš Hanžl | lukas@czechbuildings.cz
Vloženo: 19. 10. 2017 | 14:24

HLEDÁME PROJEKTANTA
Do našeho menšího týmu hledáme nového kolegu/yni , architekta/ku či stavebního inženýra/ku pro spolupráci na všech fázích projektu. Náplň práce zahrnuje i návrhy interiérů, exteriérů, designových prvků, nábytku, tvorba 3D modelů a vizualizací.Ateliér v blízkosti metra Dejvická . Spolupráce na ŽL.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 živnostenský list
Kontakt: Rajniš | rajnis.lubos@outlook.cz | 602 322 711
Vloženo: 19. 10. 2017 | 14:06

Architekti CCA, s.r.o hledá PROJEKTANTA
Pražská architektonická kancelář hledá projektanta do svého teamu. Očekáváme aktivní a odpovědný přístup. Náplň práce zhrnuje vypracování projektových dokumentací všech stupňů, koordinace profesí, komunikace s klienty. Ideálním je VŠ vzdělání obor stavební inženýr, praxe v oboru nutná, znalost práce v kreslících programech, znalost AJ výhodou, dobré komunikační dovednosti, konstruktivní přístup, samostatnost, odpovědnost. Nabízíme práci v zavedené společnosti, práci na zajímavých projektech, nové zkušenosti, mladý kolektiv, možnost spolupráce na IČO a flexibilní pracovní dobu. V případě zájmu o výše uvedenou pracovní pozici, zašlete svůj životopis a portfolio na náš e-mail.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 řidičský průkaz
Kontakt: Miroslav Capák | miroslav.capak@architekticca.cz | +420608443889
Vloženo: 19. 10. 2017 | 11:44

Architekti CCA, s.r.o hledá ARCHITEKTA
Pražská architektonická kancelář hledá nové kolegy do teamu. Hledáme zapálené architekty, absolventy i studenty posledních ročníků, pro které žádný projekt není méněcenný, naopak, jsou vděčni za každou novou zkušenost. Očekáváme odhodlání se učit, aktivní a odpovědný přístup. Náplň práce zahrnuje návrhy interiérů, exteriérů, designových prvků, nábytku, tvorba 3D modelů a vizualizací, příprava prezentací, spolupráce se subdodavateli, komunikace s klienty. Ideálním je VŠ vzdělání obor architektura, praxe v oboru vítána, dobré komunikační dovednosti, kreativita, samostatnost, odpovědnost. Nabízíme práci v zavedené společnosti, práci na zajímavých projektech, nové zkušenosti, mladý kolektiv, možnost spolupráce na IČO a flexibilní pracovní dobu. V případě zájmu o výše uvedenou pracovní pozici, zašlete svůj životopis a portfolio na náš e-mail.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 znalost angličtiny, řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Miroslav Capák | miroslav.capak@architekticca.cz | +420608443889
Vloženo: 19. 10. 2017 | 11:39

HLEDÁME ARCHITEKTA / INŽENÝRA
Do našeho menšího týmu hledáme nového kolegu architekta či stavebního inženýra pro spolupráci na všech fázích projektu. Naše práce na www.bizaarch.cz. Prosím pište na biza.architekt@gmail.com. Těšíme se na spolupráci!
Region: Praha
Kontakt: Jiří Bíza | biza.architekt@gmail.com | 777034431
Vloženo: 19. 10. 2017 | 11:20

Atelier Hoffman hledá pro spolupráci junior/senior architekta/architektku
Nabízíme: Dobré podmínky pro dlouhodobou spolupráci. Příjemné prostředí v plně vybaveném ateliéru. Kreativní tým a pohodu při práci. Rozvoj osobnosti, profesních znalostí a zkušeností. Práci na zajímavých dlouhodobých zakázkách v Praze a na dalších místech. Požadujeme: Kreativitu, zodpovědnost, spolehlivost, samostatné rozhodování. Zkušenosti s 3D modelováním, výbornou znalost AutoCad, Revit a dalších programů, zkušenost s tvorbou vizualizací a základy práce s grafickými programy. Zkušenost s vícestupňovým projektováním: administrativní a organizační řízení projektu, komunikace s úřady a specialisty. Dobré komunikativní schopnosti. Živnostenský list.
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk Revit Architecture, Autodesk 3ds Max
 znalost angličtiny, řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: ateliér Hoffman | atelier@atelierhoffman.eu | 725 888 848
Vloženo: 19. 10. 2017 | 11:03

ARCHITEKT_RETAIL
Jsi nadšený architekt s praxí se stavbou? Jednání s lidma tě nepřivádí do agónie? Chceš vidět svůj projekt růst a skutečně realizovat? My v REXY jsme odborníky na retail, návrhy a realizace nejen obchodů pro nové i stálé klienty. Staň se členem našeho týmu a bude tě čekat vedení projektů, ale neboj, dostane se ti dostatečného zaškolení. Spolupracujeme s největšími světovými značkami u nás i v zahraničí, takže znalost angličtiny je pro tebe významné plus. Najdi job, který tě bude bavit a přidej se k nám! Už teď se na tebe těšíme!! Více info here: https://sway.com/x1mixVLRGeWui1gg?ref=Link
Region: Praha
Kontakt: Vlasta Šilarová | vlasta@rexy.cz
Vloženo: 19. 10. 2017 | 09:26

P R O J E K T A N T / P R O J E K T A N T K A - A R C H I C A D
Netradiční projekční ateliér hledá nového kolegu nebo kolegyni na pozici projektanta pozemních staveb. Nabízíme krom velkého množství různorodých zakázek také pohodlnou pracovní židli, 2 počítačové obrazovky, kávovar se zrnkovou kávou a i pravidelné finanční odměny za práci. Požadujeme vysokoškolské vzdělání stavebního směru, znalost Archicadu a velkou chuť do práce. http://sollaron-architects.cz/
Region: Brno
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
 řidičský průkaz
Kontakt: Ing. Hana Hrdinova | projekt@sollaron-architects.cz
Vloženo: 18. 10. 2017 | 21:24

ARCHITEKT / INŽENÝR pro Bordeaux Architekty
hledáme STUDENTA/ STUDENTKU do kanceláře v pražských Holešovicích PRO PRÁCI NA RŮZNÝCH PROJEKTECH. Požadujeme Magistra, Pravidelnost a AutoCad. Nabízíme Bordeaux benefity. Preferujeme osobní pohovor a Vaší prezentaci. Prosím kontakty níže, při nedostupnosti e-mailem.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Zdeněk Vávra | zdenek@bdxarch.com | 724 505 067
Vloženo: 18. 10. 2017 | 21:10

TECHNICKÁ PODPORA PROJEKTU junior
BYDLEX s.r.o., jsme mladá rychle rostoucí česká společnost. Zastupujeme investory a developery v řízení různých fázích projektu, od přípravy až po jejich realizaci. Máme 15-ti leté know-how v efektivním řízení developerských projektů. Specializujeme se na přípravu a řízení projektů, value engineering, optimalizace projektu, cost management, výběrová řízení stavebních firem, supervize a technický dozor investora, atd.. Nabízíme zajímavou příležitost pro získání praxe a zkušeností v oboru přípravy, řízení a kontroly stavebních projektů od architektonického řešení až po realizaci. Nabízíme možnost dlouhodobé spolupráce. Nabízíme: • Spolupráci na zajímavých projektech pro soukromé investory i developery • Různorodost práce a možnost samostatnosti • Získání know-how z 15-ti leté praxe • Možnost vzdělání a profesního růstu • Flexibilní pracovní dobu • Příjemné pracovní prostředí, kanceláře na Praze 2 • Dohodu o provedení práce / IČ • Motivační ohodnocení Očekáváme: • Aktivní přístup k práci, spolehlivost, komunikativnost, pečlivost a samostatnost • Obecný přehled ve stavebnictví, praxe vítána • Orientace v projektové dokumentaci • Dobrá znalost MS Office, Autocad výhodou • Schopnost rychle se učit novým věcem a dotahovat věci do konce V případě, že Vás pozice zaujala, zašlete Váš životopis na email: bartos@bydlex.cz.
Region: Praha, 05420237
Kontakt: Vladimír Bartoš | bartos@bydlex.cz | 773053083
Vloženo: 18. 10. 2017 | 18:59

Hledáme architekta
Hledáme architekta či studenta vyššího ročníku architektury na spolupráci dlouhodobého charakteru od prosince 2017. Požadujeme spolehlivost a pokročilou práci v ArchiCADu. ŽL výhodou. Svá portfolia a CV zasílejte, prosím, na uvedený email.
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Šmolík Architekti | arch.vaclav@seznam.cz | 775027805
Vloženo: 18. 10. 2017 | 16:26

hledáme architekta
Hledáme mladého architekta, případně studenta architektury na spolupráci cca do prosince. Při oboustranné schodě pravděpodobnost trvalejší spolupráce. Požadujeme inteligenci Znalost MicroStation nebo práce ve 3D výhodou.
Region: Praha
Kontakt: Štěpán Toman | stepan@ting.cz
Vloženo: 18. 10. 2017 | 14:46

Přijmeme absolventa architektury
Jsme architektonické studio s mezinárodním kolektivem. Naše práce je zejména zaměřená na realizaci staveb a jejich management. Nicméně se u nás setkáš také s projekty ve všech fázích. Hledáme absolventy architektonického oboru pro práci na plný úvazek. Nabízíme pracovní smlouvu, zajímavé finanční ohodnocení dle tvých zkušeností či moderní pracovní prostředí v nově zařízeních kancelářích v BC Rosmarin. V případě zájmu si zde http://aparchitects.eu/ můžeš najít další informace o našem ateliéru. Pokud tě tento inzerát zaujal, pošli portfolio a CV na a.palazzo@aparchitects.eu. Budeme se těšit osobní setkání.
Region: celá ČR
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 znalost angličtiny
Kontakt: Andrea Palazzo | a.palazzo@aparchitects.eu | +420 775894868
Vloženo: 18. 10. 2017 | 12:35

práce na stavbě dřevostavby
Hledáme každé schopné ruce, které se nebojí pracovat. Jde o dostavbu dřevostaby v Bílovicích nad Svitavou (z Brna cca 10 min. vlakem) Práce dle schopností a síly: od pomocných prací, přes kopání přípojky až po odbornou práci se dřevem. Plat dle činnosti od 85/hod po 200/hod pro zkušenější řemeslníky. Zdarma exkurz do konstrukce dřevostavby ;) Pracovní doba dle možností. Kontakt: vasekzverina@seznam.cz 777 983 242 Ing.arch. Václav Zvěřina , http://vaclavzverina.blogspot.cz/
Region: Brno
Kontakt: Václav Zvěřina | vasekzverina@seznam.cz | 777983242
Vloženo: 18. 10. 2017 | 06:53

ARCHITEKT PRAHA
Hledáme mladého architekta pro spolupráci na různých projektech od studie až po realizaci v architektonickém atelieru www.maurarchitekti.cz. . V případě zájmu o práci v malém ateliéru v klidném prostředí na okraji Prahy (20 min z Masarykova nádraží) nám prosím pošlete mailem své portfolio.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Dušan Urbanczyk | urbanczyk@maurarchitekti.cz | 777116669
Vloženo: 17. 10. 2017 | 16:22

GRIDO atelier hledá teamové posily
Pro náš ateliér v Praze na Žižkově hledáme architekty/ky ke spolupráci na různých pozicích - jak čerstvé absolventy tak i architekty s různou délkou praxe. Případně architektonicky přemýšlející stavaře! Architektura nás musí bavit! Práce na zajímavých a různorodých projektech. Stabilní zázemí, dlouhodobá zkušenost, dobrý kafe, občas výlet nebo sport. V případě zájmu prosíme zasílejte CV a portfolia na havelkova@grido.cz. Nástup možný ihned i během podzimu.
Region: celá ČR, Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Eva Havelková | havelkova@grido.cz | 602117708
Vloženo: 17. 10. 2017 | 15:20

B A U M I s.r.o. LIBEREC, ČESKÁ LÍPA, TURNOV hledá stavební techniky a inženýry na několik pozic
Projektant TZB - junior Projektant TZB - senior Projektant pozemních staveb - junior Projektant pozemních staveb - senior Přípravař a rozpočtář stavebních zakázek Stavbyvedoucí - pozemní stavby Projekt manager - dodávka a montáž systémů TZB Asistentka projekční kanceláře Zpracovatel technických a energetických výpočtů Kreslič -. projektant - zakreslování staveb Vhodné pro studenty středních škol i VŠ, absolventy, jako brigáda nebo práce na plný úvazek. Máme vynikající produkt stavebnictví, dodáváme do celého světa. Přijďte si s námi popovídat, co bychom mohli tvořit spolu. Nadstandardní odměna podle výkonu a nasazení. Mladé nezkušené rádi zaučíme a ukážeme jim budoucí směr.
Region: celá ČR
Kontakt: Jiří Tokar | tokar@tekato.cz | 775707015
Vloženo: 17. 10. 2017 | 11:49

DESIGNER INTERIÉRŮ_STÁŽISTA
JSI NADŠENEC DO INTERIÉRŮ, CHCEŠ NAVRHOVAT A SVŮJ PROJEKT SI HNED REALIZOVAT? JSI KOLEGA, KTERÝ NEZKAZÍ ŽÁDNOU LEGRACI, ALE PŘITOM UMÍ VZÍT SVOJÍ PRÁCI POŘÁDNĚ ZA PAČESY? TAK TO JSI NÁŠ ČLOVĚK! VÍCE INFO NAJDEŠ ZDE: https://sway.com/9kXJL3hXE0y5PAC3
Region: Praha
Kontakt: Iva Čermáková | iva@rexy.cz
Vloženo: 17. 10. 2017 | 11:43

ZAMĚŘOVÁNÍ - krátkodobá brigáda
Hledám studenta pro pomoc se zaměřením objektu. Předpokládaný rozsah prací cca 3-4 celé dny během druhé poloviny října (konkrétní data dle dohody). Mzda 120,- Kč/h, výplata hned po práci. Spěchá!
Region: Praha
Kontakt: Kamil Valák | valak@seznam.cz | 777130116
Vloženo: 17. 10. 2017 | 11:29

Vizualizátor / 3D modelář
Dobrý den, do našeho ateliéru na pražských Hradčanech hledáme na dlouhodobou spolupráci vizualizátora (fotorealistické vizualizace) a 3D modeláře. Způsob spolupráce je možný na základě domluvy. Používaný SW není vyhraněný, nicméně Cinema 4D + Corona, nebo Rhinoceros + Vray je výhodou, stejně tak jako vlastní legální software. Budeme rádi za ukázky z Vašeho portfolia.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Cinema 4D, Corona, Rhinoceros, Vray
 živnostenský list
Kontakt: Dušan Uruba | dusan@havlicky.com | 777678625
Vloženo: 16. 10. 2017 | 18:21

Hledáme kolegu
Do našeho týmu hledáme samostatného architekta či VŠ studenta s tvůrčím duchem a ochotou učit se nové věci. Požadujeme vzdělání v oboru - pozemní stavby nebo architektura, praxe v oboru, znalost práce na PC (MS Office, AutoCAD), znalost Autodesk Revit výhodou. Nabízíme pružnou pracovní dobu a adekvátní finanční ohodnocení. Nástup možný ihned. V případě zájmu zašlete, prosím, svůj životopis spolu s motivačním dopisem na email archofficekocourek04@email.cz. Těšíme se na případnou spolupráci.
Region: celá ČR, Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Petr Kocourek | archofficekocourek04@email.cz
Vloženo: 16. 10. 2017 | 16:20

Student/studentka pro přípravu stavby a tendru
Do našeho kolektivu hledáme studenta/ku pro přípravu stavby a tendru zajímavých bytových domů Nabízíme: dlouhodobou brigádu, časovou flexibilitu, min. 2-3 dny v týdnu, mladý a přátelský kolektiv, získání nových zkušeností na zajímavých projektech , možnost nástupu na HPP po ukončení studia, dle zkušeností je zde možnost samostatné práce Požadujeme: student 4.-5. ročníku , dobrá znalost Archicad, eventuálně AutoCad, pečlivost a zodpovědnost
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Tereza Štěchová | brigada@design-development.cz | 227085085
Vloženo: 16. 10. 2017 | 15:04

Student/studentka z architektury/projektant/pozemní stavitelství
Do našeho kolektivu hledáme studenta/ku při projektování zajímavých bytových domů. Požadujeme: student 4.-5. ročníku, dobrá znalost Archicad eventuálně AutoCad, pečlivost a zodpovědnost Nabízíme: dlouhodobou brigádu, časovou flexibilitu, min. 2-3 dny v týdnu, mladý a přátelský kolektiv, získání nových zkušeností na zajímavých projektech, možnost nástupu na HPP po ukončení studia, dle zkušeností je zde možnost samostatné práce
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Tereza Štěchová | brigada@design-development.cz | 227085085
Vloženo: 16. 10. 2017 | 15:03

PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB - PRAHA
Architektonický ateliér MASTER DESIGN hledá na HPP mladé projektanty pozemních staveb. Oceňujeme samostatnost, rychlost a technické myšlení. Na starosti budete mít samostatné projektování projektové dokumentace pozemních staveb převážně luxusních a nadstandardních rodinných domů (DUR, DSP, DPS) a vedení projekčního týmu s vlastním interním statikem a projektantem TZB. Prezentaci projektové dokumentace investorovi. Provádění autorských dozorů na stavbách. Nabízíme možnost projektování konstrukčně složitých staveb a výkon následného autorského dozoru přímo na stavbě. Pružná pracovní doba s minimem přesčasů a ročními odměnami. Seberealizaci v přátelském prostředí sportovně založeného týmu mladých lidí. Ve firmě probíhají každoroční školení v oboru a firemní výlety. Požadujeme nadprůměrnou znalost programu ArchiCAD. Praxi min. 2 roky. Delší praxe nebo autorizace výhodou.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 16. 10. 2017 | 09:33

PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB - OSTRAVA
Architektonický ateliér MASTER DESIGN hledá na HPP mladé projektanty pozemních staveb. Oceňujeme samostatnost, rychlost a technické myšlení. Na starosti budete mít samostatné projektování projektové dokumentace pozemních staveb převážně luxusních a nadstandardních rodinných domů (DUR, DSP, DPS) a vedení projekčního týmu s vlastním interním statikem a projektantem TZB. Prezentaci projektové dokumentace investorovi. Provádění autorských dozorů na stavbách. Nabízíme možnost projektování konstrukčně složitých staveb a výkon následného autorského dozoru přímo na stavbě. Pružná pracovní doba s minimem přesčasů a ročními odměnami. Seberealizaci v přátelském prostředí sportovně založeného týmu mladých lidí. Ve firmě probíhají každoroční školení v oboru a firemní výlety. Požadujeme nadprůměrnou znalost programu ArchiCAD. Praxi min. 2 roky. Delší praxe nebo autorizace výhodou.
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 16. 10. 2017 | 09:32

STATIK - BRIGÁDA PRO STUDENTY - Ostrava
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. Do týmu v Ostravě hledáme studenta/studentku na výpomoc s kreslením výkresů statiky. Požadujeme alespoň průměrnou znalost ArchiCADu. Těšíme se na zprávu :-)
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 16. 10. 2017 | 09:31

BRIGÁDA PRO STUDENTY ARCHITEKTURY - Praha
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. Do týmu v Praze hledáme studenta/studentku architektury na výpomoc. Požadujeme alespoň průměrnou znalost ArchiCADu. Těšíme se na zprávu :-)
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 16. 10. 2017 | 09:30

BRIGÁDA PRO STUDENTY ARCHITEKTURY - Ostrava
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. Do týmu v Ostravě hledáme studenta/studentku architektury na výpomoc. Požadujeme alespoň průměrnou znalost ArchiCADu. Těšíme se na zprávu :-)
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 16. 10. 2017 | 09:30

INTERIÉROVÝ ARCHITEKT - PRAHA
Architektonický ateliér MASTER DESIGN hledá na HPP mladé interiérové architekty a architektky. Oceňujeme kreativitu, samostatnost, temperament a schopnost zpracovat a vést investora. Na starosti budete mít samostatné navrhování studií interiérů s vazbou na 3D grafika a komunikaci s investory a ostatními architekty. Nabízíme možnost komplexního návrhu interiéru a následného autorského dozoru přímo na stavbě. Pružná pracovní doba s minimem přesčasů a ročními odměnami. Seberealizaci v přátelském prostředí sportovně založeného týmu mladých lidí. Požadujeme průměrnou znalost programu ArchiCAD a znalost programu Cinema 4D (je možnost pomoci se zaškolením). Zasílejte prosím životopisy a portfolia.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 16. 10. 2017 | 09:28

ARCHITEKT/ARCHITEKTKA - Praha
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. ...................................................................... Do týmu v Praze hledáme architekta – hlavní pracovní poměr nebo brigáda. Tvým úkolem bude: •navrhování staveb s vazbou na celý projektantský tým - projektanti, statik •komunikace s investory a ostatními architekty •dozorování navržených staveb .............................................. Tak, aby to dobře fungovalo, potřebujeme od Tebe následující: •mít chuť dělat klientům úsměvy na tváři svým elánem a zapálením pro věc •mít architekturu v krvi - hledáme někoho, kdo si sám pro sebe kreslí i po příchodu domů :-) •mít to srovnané v hlavě - na schůzkách s klienty je třeba být sebevědomý a působit jako autorita, zatímco v týmu je třeba umět i naslouchat a být otevřený novým možnostem a řešením •umět vzbuzovat emoce •mít alespoň průměrnou znalost ArchiCADu a Cinema 4D (pomůžeme i se zaškolením) •další požadavky? ...................................................... Co u nás můžeš čekat: •ateliér s přátelským kolektivem - vykání není řečí našeho kmene •spolupráce s nevšedními klienty •podílení na něčem, co nás přesahuje, na tvorbě dokonalých domovů, na dělání našich klientů šťastnými •pružnou pracovní dobu s minimem přesčasů a ročními odměnami •seberezalizaci, každoroční školení v oboru a účast na soutěžích •další info – benefity atp. ..................... Jsi pro to jako stvořená/ý? Přidej se k nám na naší cestě za mistrovstvím! Těšíme se na zprávu :-)
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 16. 10. 2017 | 09:27

ARCHITEKT/ARCHITEKTKA - Ostrava
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. ...................................................................... Do týmu v Ostravě hledáme architekta – hlavní pracovní poměr nebo brigáda. Tvým úkolem bude: •navrhování staveb s vazbou na celý projektantský tým - projektanti, statik •komunikace s investory a ostatními architekty •dozorování navržených staveb .............................................. Tak, aby to dobře fungovalo, potřebujeme od Tebe následující: •mít chuť dělat klientům úsměvy na tváři svým elánem a zapálením pro věc •mít architekturu v krvi - hledáme někoho, kdo si sám pro sebe kreslí i po příchodu domů :-) •mít to srovnané v hlavě - na schůzkách s klienty je třeba být sebevědomý a působit jako autorita, zatímco v týmu je třeba umět i naslouchat a být otevřený novým možnostem a řešením •umět vzbuzovat emoce •mít alespoň průměrnou znalost ArchiCADu a Cinema 4D (pomůžeme i se zaškolením) •další požadavky? ...................................................... Co u nás můžeš čekat: •ateliér s přátelským kolektivem - vykání není řečí našeho kmene •spolupráce s nevšedními klienty •podílení na něčem, co nás přesahuje, na tvorbě dokonalých domovů, na dělání našich klientů šťastnými •pružnou pracovní dobu s minimem přesčasů a ročními odměnami •seberezalizaci, každoroční školení v oboru a účast na soutěžích •další info – benefity atp. ..................... Jsi pro to jako stvořená/ý? Přidej se k nám na naší cestě za mistrovstvím! Těšíme se na zprávu :-)
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 16. 10. 2017 | 09:26

Hledám začínajícího architekta/designera interiérů
Do své praxe hledám šikovného studenta nebo absolventa architekt/designer interiérů. Práce na návrzích i při realizaci. Časově flexibilní, práce z domu s pravidelnými schůzkami. ŽL nebo dohoda. Dobrá znalost programu Sketchup, PowerPoint.
Region: Praha
Kontakt: Iva Hájková | iva-hajkova@centrum.cz | 603866473
Vloženo: 13. 10. 2017 | 22:41

IPR PRAHA - VEDOUCÍ KANCELÁŘE VEŘEJNÉHO PROSTORU
NA ČEM BUDETE PRACOVAT? Ovlivňování rozvoje veřejných prostranství v Praze. Vedení týmu Kanceláře veřejného prostoru. Komunikace napříč IPR Praha, s městskými organizacemi, veřejností, neziskovým sektorem a vedením města. Strategie, metodiky a projekty veřejných prostranství ve všech měřítcích. CO HLEDÁME? Iniciativní, kreativní a soudobý přístup k tvorbě veřejných prostranství. Odborné a tvůrčí schopnosti. Organizační a komunikační schopnosti. Zkušenosti s vedením týmu. Vysokoškolské vzdělání v oboru architektury, urbanismu anebo krajinářské architektury, praxe minimálně 5 let. Autorizace ČKA výhodou. CO NEBÍZÍME? Tvořivá práce architekta a prostor pro vlastní iniciativu. Vedení mladého a motivovaného kolektivu. Atraktivní pracovní prostředí. Práce na plný úvazek - platové podmínky dle nařízení vlády ČR č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, příloha 1, + osobní příplatek a příplatek za vedení. 5 týdnů dovolené, 3 plně hrazené sickdays, stravenky, služební počítač a telefon. K ŽÁDOSTI JE NUTNÉ PŘILOŽIT: Strukturovaný životopis. Portfolio architektonické praxe. Motivační dopis s nastíněním Vaší představy o dalším rozvoji KVP. KONTAKT: Vše zasílejte emailem do 27. 10. 2017. Při velikosti nad 5MB, prosím, zasílejte datovou službou na kucerovav@ipr.praha.eu. Podrobnějši info k pracovnímu místu Vám poskytne doc. Ing. arch. Pavla Melková, Ph.D., ředitelka Sekce detailu města (+420 602 251 428). WEB: https://www.jobs.cz/rpd/1235742275/?rps=233
Region: Praha
Kontakt: Vladimír Fialka | fialka@ipr.praha.eu | +420702203332
Vloženo: 13. 10. 2017 | 11:40

STAVEBNÍ PROJEKTANT/KA - pracovní nabídka
Stabilní firma působící ve stavebnictví a specializující se na lidovou architekturu hledá do svého týmu stavebního projektanta/ projektantku. Požadujeme: středoškolské/ vysokoškolské vzdělání ve stavebním oboru. min. 1 rok praxe na pozici projektant/ pomocný projektant pozemních staveb znalost prostředí AutoCAD, případně jiného grafického programu pro tvoru dokumentace analytické myšlení a schopnost řešení technických detailů stavby orientaci ve stavebních materiálech uživatelskou znalost Microsoft Office řidičský průkaz sk. B Nabízíme: motivující platové ohodnocení, základní mzda od 25.000Kč bonusy dle schopností a za úspěch projektu možnost osobního i profesního růstu prostředí mladého kolektivu zajímavé projekty s prostorem pro vlastní kreativitu Očekáváme: samostatnost, zodpovědnost a pečlivý přístup k práci komunikace s klienty smysl pro lidovou architekturu vysoké pracovní nasazení loajální osobnost Kancelář ve Žďáře nad Sázavou Kontakt: novakova@tradicnichalupy.cz, nebo na 731 15 24 98
Region: Žďárské vrchy
Kontakt: Marcela Nováková | novakova@tradicnichalupy.cz | 731 152 498
Vloženo: 13. 10. 2017 | 10:47

KANCELÁŘ A SPOLUPRÁCE
Nabízím pracovní místo s možnou spoluprácí v Praze 7 - Bubnech. Máme sdílený ateliér kousek o Řezáčova náměstí (Liberálu) kde se nám právě uvolnilo jedno místo a s koncem roku i druhé. Chtěli bychom toho využít abychom našli současně někoho kdo by měl zájem o vlastní pracovní místo mimo stůl ve vlastním obýváku a současně by vypomohl s našimi zakázkami. Ideálně práce v Archicadu, cca 10 hodin týdně, možnost zapůjčení Macbooku s monitorem. Cena za místo včetně všech poplatků apod. 3000 Kč měsíčně, v případě spolupráce možná dohoda... Atelier je s vestavěným patrem v parteru bytového domu se dvěmi prosklenými výlohami. Další informace po mailu.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Ondřej | bmxam@centrum.cz | +420605427893
Vloženo: 12. 10. 2017 | 18:41

Stavbyvedoucí Praha a okolí
Hledáme stavbyvedoucího s praxí na dobu určitou s prodloužením smlouvy po zapracování na dobu neurčitou, telefon, notebook, auto. Stavby pasivních domů Praha a okolí.
Kontakt: Jiří Loukota | realizacedomu@realizacedomu.cz | 721 834 626
Vloženo: 12. 10. 2017 | 16:23

Projektant/ka elektro Plzeň
Do zavedené projekční kanceláře ProjektyDomu přijmeme projektanta/ku elektro. Specializujeme se na pasivní a nízkoenergetické domy. Praxe a zájem o obor pasivních staveb výhodou, nikoliv podmínkou. Požadujeme znalost AutoCAD. Více informací při osobním pohovoru. Své životopisy posílejte na mail projektydomu@projektydomu.cz.
Kontakt: Ing.arch.Lubomír Korčák | projektydomu@projektydomu.cz | 606 307 000
Vloženo: 12. 10. 2017 | 16:21

Architekt - junior
Do našeho týmu hledáme samostatného mladého architekta či VŠ studenta s tvůrčím duchem a ochotou učit se nové věci. Požadujeme vzdělání v oboru - pozemní stavby nebo architektura, praxe v oboru, znalost práce na PC (MS Office, AutoCAD, Adobe Photoshop), znalost Autodesk Revit a AJ výhodou. Nabízíme pružnou pracovní dobu, adekvátní finanční ohodnocení a práci na velkých a zajímavých projektech. Naše reference naleznete zde: www.geddeskanka.cz
Kontakt: Tomáš Kaňka | t.kanka@geddeskanka.cz
Vloženo: 12. 10. 2017 | 11:31

Architekt
Do našeho týmu hledáme kreativního a samostatného architekta s dobrými stavebně-technickými znalostmi. Požadujeme VŠ vzdělání - obor pozemní stavby nebo architektura a praxi v oboru, znalost práce na PC (MS Office, AutoCAD), znalost Autodesk Revit a AJ výhodou. Nabízíme pružnou pracovní dobu, adekvátní finanční ohodnocení a práci na velkých a zajímavých projektech. Naše reference naleznete zde: www.geddeskanka.cz
Kontakt: Tomáš Kaňka | t.kanka@geddeskanka.cz
Vloženo: 12. 10. 2017 | 11:30

Projektant - stavař
Hledáme samostatného stavebního inženýra. Požadujeme VŠ vzdělání a praxi v oboru, znalost práce na PC (MS Office, AutoCAD), znalost Autodesk Revit a AJ výhodou. Nabízíme pružnou pracovní dobu, adekvátní finanční ohodnocení a práci na velkých a zajímavých projektech. Naše reference naleznete zde: www.geddeskanka.cz
Region: Praha
Kontakt: Tomáš Kaňka | t.kanka@geddeskanka.cz
Vloženo: 12. 10. 2017 | 11:29

ARCHITEKT_INTERIÉRY OBCHODŮ
Jsi architekt- nadšenec do praxe a jednání s lidmi? Chceš vidět, jak ti tvůj projekt roste každý den pod rukama? My v #REXY umíme dělat skvělé návrhy i realizace obchodů pro naše stálé klienty. A hledáme právě Tebe! Čekalo by tě kompletní vedení projektů - zařízení obchodních interiérů se zaměřením na kosmetiku a FMCG klienty (Tom Ford, L´Oréal, Giorgio Armani, Douglas, Tchibo,…). Začneš jednáním s klientem, návrhem, kontaktem s dodavateli a výběrem materiálů i technických řešení až po realizaci a poděkování od klienta. Rádi tě mezi sebe přijmeme. Více informací zde: https://sway.com/t9Gu8YPhPaY3aa9x
Region: Praha
Kontakt: Vlasta Šilarová | vlasta@rexy.cz
Vloženo: 12. 10. 2017 | 10:09

U.K. based company is looking for help on residential projects
A small U.K. based company is looking for help on residential projects. The position is suitable for a student or a newly graduate. It's a part-time position, to begin with. Good level of English is a must as projects are based in the U.K. Projects are mostly technical in nature so a good understanding of construction would be helpful. Necessary support will be provided to ease into U.K. construction methods and regulations. Autocad is a must. Knowledge of Sketchup and Photoshop would be good but not essential. The office is located in Beroun. The position offers flexible working hours. Please send CVs and work examples to imrerg@yahoo.com. Contact: Imre Erguvanli
Region: Beroun
Požadujeme: znalost ACAD
 znalost angličtiny
Kontakt: Imre Erguvanli | IMRERG@YAHOO.COM | 7515913065
Vloženo: 11. 10. 2017 | 20:22

Architektonický atelier hledá do svého týmu stavebního inženýra
Hledáme spolupracovníky pro práci na různorodých projektech. Vedení projektu, koordinace a inženýrská činnost, zpracování PD všech stupňů. Požadujeme VŠ vzdělání, praxi, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, komunikační a organizační schopnosti, výbornou znalost práce na PC – AutoCad, MS Word, Excel. V případě zájmu zašlete CV a reference na dosavadní práci na email. Možnost i externí spolupráce.
Region: Praha
Kontakt: Robert Hu | atelier@ad-nuance.cz
Vloženo: 11. 10. 2017 | 14:55

Architektonická dílna Nuance hledá do svého týmu architekta
Hledáme talentované spolupracovníky pro pozici junior architekt a senior architekt. Požadujeme praxi, samostatnost, spolehlivost. Dále znalost AutoCad, Adobe software, 3d software. V případě zájmu zašlete CV a reference na dosavadní práci na email. Těšíme se na spolupráci!
Region: Praha
Kontakt: Robert Hu | atelier@ad-nuance.cz
Vloženo: 11. 10. 2017 | 14:54

ateliér SENAA hledá architekta
Hledáme kolegu/kolegyni jako posilu do našeho týmu. Nabízíme samostatnou, kreativní a zodpovědnou práci na zajímavých zakázkách od studie až po realizaci. Požadujeme absolvované VŠ vzdělání v oboru architektura/pozemní stavitelství, výbornou znalost AutoCadu a také dalších 3d programů (nejlépe SketchUp + V-Ray případně jiné). Jedná se o práci na plný úvazek. Nástup je možný ihned nebo dle domluvy. Pošlete nám prosím nejdříve elektronicky své portfolio a životopis ve formátu pdf. My Vás následně pozveme na osobní pohovor, kde se dozvíte více podrobností.
Region: Brno
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: www.senaa.cz | info@senaa.cz
Vloženo: 11. 10. 2017 | 14:15

Projektový specialista
Hledáme nadějného mladého architekta či mladou architektku s obchodním myšlením, jejímž úkolem bude komunikace s architekty, projektanty a investory, především technické poradenství v projektových dokumentacích a na stavbách. Náplň práce: - péče a rozvoj spolupráce v rámci portfolia architektů, projektantů, investorů a hledání nových akvizic - dobrá znalost produktů společnosti (fasády, omítky, zateplovací systémy, lité potěry, atd.) - technická podpora architektům a projektantům za využití materiálů Baumit - odborná komunikace s developery - dlouhodobá spolupráce na jednotlivých projektech až do fáze realizace Hledáme: - architekta s intuicí, aktivním přístupem a obchodním myšlením - příjemné a komunikativní vystupování - schopného manažera milujícího výzvy a ochotného se učit novým věcem - vysokoškolské architektonické vzdělání - praxe v oboru alespoň 3 roky (architektura, projekce, design, realizace) - samostatnost Nabízíme: - samostatnou práci ve svěřeném regionu - zajímavé finanční ohodnocení - příjemný pracovní kolektiv - zázemí předního výrobce materiálů ve stavebnictví - služební vozidlo, telefon i k soukromým účelům - mnoho zajímavých firemních benefitů
Region: Praha, 48038296
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Lenka Urbanová | hr@baumit.cz | 724957389
Vloženo: 11. 10. 2017 | 12:46

Architektonický atelier Vocet Architect shání architekta
Do architektonického ateliéru sháníme studenta architekta. Sháníme studenta od 3. ročníku bakalářského studia výše. Práce na projektech od studie až po projekt pro stavební povolení. Možnost sáhnout si na studii, projekt, vizualizace i realizaci. Praxe není podmínkou. Atelier v krásných prostorech na Praze 1. Máme zakázky po celé republice. Posílejte svá CV a portfolia do emailu prosím. Práce na živnostenský list
Region: Praha, Trutnov
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
 živnostenský list
Kontakt: Ing.arch.Jaroslav Voceďálek | info@vocet.cz
Vloženo: 11. 10. 2017 | 10:31

Doučování
Dobrý den, hledám doučování programu ArchiCad a Artlantis. U doučování, preferuji osobní kontakt.
Region: Brno
Kontakt: Marek Peterka | marek.peterka@seznam.cz
Vloženo: 10. 10. 2017 | 17:31

Junior Architekt - Praha
Dobrý den, hledáme pečlivého kolegu na přípravu projektové dokumentace v AutoCadu a patřičných vizualizací výrobních hal, komunikativní znalost angličtiny výhodou, nástup ihned. Pokud budete mít zájem prosím pošlete své CV na můj e-mail: svecova@takenaka.cz, 602 518 320 děkuji uvítá vás příjemný pracovní kolektiv a zajímavé projekty
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk Revit Architecture, Autodesk 3ds Max
 znalost angličtiny
Kontakt: Pavlína Švecová | svecova@takenaka.cz | 602518320
Vloženo: 10. 10. 2017 | 17:27

PROJEKTANT / PROJEKTANTKA

Architektonická kancelář Křivka s.r.o. nabízí pozici samostatného projektanta pozemních staveb.

Náplň práce:

 • projektové práce a inženýrské činnosti
 • samostatné vedení menších projektů a týmu specialistů
 • zpracování všech stupňů projektové dokumentace od studií až dokumentaci stavby
 • komplexní spoluúčast na zadaném projektu
 • komunikace s klientem, řešení detailů

Kvalifikace:

 • VŠ vzdělání stavebního zaměření
 • praxe není podmínkou
 • znalost práce v programu CAD

Nabízíme:

 • odpovídající platové ohodnocení
 • příjemný pracovní kolektiv firmy s 20letou tradicí
 • nástup možný ihned
 • flexibilní pracovní doba
 • místo pracoviště: Praha 9

V případě zájmu nás kontaktujte:

Svůj životopis nám zašlete na adresu info@arch-krivka.cz a do předmětu e-mailu napište Projektant“.


Region: Praha
Kontakt: Radek Dědina | info@arch-krivka.cz | 211 155 190
Vloženo: 10. 10. 2017 | 15:43

Hledáme studenta architektury
Architektonické studio WARCH (www.facebook.cz/warchitekti/) hledá na výpomoc studenta architektury (magisterské studium). Jednalo by se o částečný úvazek (2-3 dny v týdnu) pro výpomoc na projektech RD, rekonstrukcí a interiérů. Znalost AutoCAD, Adobe, Sketch up. Praxe vítána!V případě zájmu pošlete své portfolio na: weissova@warch.cz
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Pavlína | weissova@warch.cz
Vloženo: 10. 10. 2017 | 14:22

Designer interiérů
Společnost Ambience Design (www.ambiencedesign.cz) hledá do svého týmu designéra interiérů/asistenta. Náplň práce: tvorba dispozičních řešení, návrhy interiérů, tvorba 3D náhledů, příprava prezentací, komunikace s obchodními partnery, komunikace s klientem, prezentace návrhů. Požadujeme: znalost práce v programech Rhinoceros, MS Office, znalost AJ, dobré komunikační dovednosti, kreativitu, samostatnost, spolehlivost a pečlivost, řidičský průkaz sk. B., samozřejmostí je zájem o obor a ochota učit se novým věcem. Nabízíme: práci na zajímavých projektech, příjemné pracovní prostředí, odpovídající platové ohodnocení, benefity. V případě zájmu o výše uvedenou pracovní pozici, zašlete svůj životopis a portfolio na email: wiesnerova@ambiencedesign.cz.
Region: Praha
Požadujeme: znalost angličtiny, řidičský průkaz
Kontakt: Zuzana Wiesnerová | wiesnerova@ambiencedesign.cz | 739698743
Vloženo: 09. 10. 2017 | 17:47

architektonicko-stavební firma hledá studenta projektanta
Firma Baticom shání šikovného, spolehlivého studenta/studentku VŠ (stavební / architektury) pro projektování. Kancelář firmy sídlí v centru Prahy (www.baticom.cz). Životopisy zasílejte na jana.kohoutova@baticom.cz. Požadujeme znalost anglického jazyka (+ francouzština výhodou), schopnost rýsovat v autocadu, uživatelsky word, excel.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 znalost angličtiny
Kontakt: Jana Kohoutová | jana.kohoutova@baticom.cz | 720 586 399
Vloženo: 09. 10. 2017 | 16:46

hledáme posilu do naší architektonické kanceláře v Praze
Karlínské architektonické studio hledá projektanta/tku - architekta/tku. Náplň práce: zpracování všech stupňů projektové dokumentace od studií až k projektu realizace stavby, samostatné řízení realizace, komunikace s úřady a specialisty. Požadujeme: znalost programu Autodesk Auto CAD Architecture, Revit výhodou. Schopnost samostatně hledat technická řešení Nabízíme: odpovídající platové ohodnocení, různorodou praxi. Možnost externí spolupráce nebo trvalého pracovního poměru - dle dohody. Může být i vzdálená spolupráce s pravidelným setkáváním, pokud se na Vás budeme moci stoprocentně spolehnout, také práce z domova. Nástup možný ihned. V případě zájmu zašlete, prosím, svůj životopis spolu s motivačním dopisem na email archofficekocourek04@email.cz. Těšíme se na případnou spolupráci.
Region: celá ČR, Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: MgA Petr Kocourek | archofficekocourek04@email.cz
Vloženo: 09. 10. 2017 | 13:29

HLEDÁME STAVAŘE/STAVAŘKU.
Ateliér Maura s.r.o. v Brně hledá stavební inženýrku/ra a architektku/ta se zájmem o obor a s praxí. Požadujeme: nadšení, znalost PC programů (Microstation vítán, 3d modelování požadováno), schopnost samostatně pracovat a komunikovat se specialisty. Nabízíme různorodou práci na všech stupních dokumentace staveb a odpovídající ohodnocení. V případě zájmu zašlete svoje stručné cv a portfolio na adresu: vesela@maura.cz nebo se ozvěte telefonicky 541228068
Region: Brno
Kontakt: Petra Bartošová | info@maura.cz | 541228068
Vloženo: 09. 10. 2017 | 11:36

Vedoucí projektant s min. 5 letou praxí
Projekční kancelář DrawCon s.r.o., součást Vermehrt.ag hledá projektanta s víceletou praxí Požadujeme: • VŠ nebo SŠ vzdělání, obor pozemní stavby nebo architektura • znalost práce v programu ArchiCAD výhodou • znalost německého nebo anglického jazyka výhodou Nabízíme: • Práci na zajímavých bytových projektech – novostavby i přestavby • Přátelskou atmosféru mladého kolektivu • Kancelář v centru Brna • 5 týdnů dovolené • Stravenky • Flexibilní pracovní dobu • Zaměstnanecký poměr nebo práci na ŽL • Zajímavé finanční ohodnocení V případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis na email: tomas.rose@drawcon.cz
Region: Brno
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
 znalost angličtiny, znalost němčiny
Kontakt: Tomas Rose | tomas.rose@drawcon.cz
Vloženo: 09. 10. 2017 | 10:20

Hledáme projektanty
Ateliér SOA hledá kolegu na pozici stavební inženýra/ka pro práci na stavebních projektech i interiérech. Nabízíme práci v teamu, oceníme kreativitu, technickou zdatnost, produktivitu a schopnost samostatného jednání. Znalost stavební dokumentace a praxe výhodou. V případě zájmu zašlete prosím e-mailem svůj profesní životopis. Vice o nás a naší práci na: www.s-o-a.cz
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Stefan Sulek | stefans@s-o-a.cz | +420774322109
Vloženo: 09. 10. 2017 | 09:50

UNIVERSÁLNÍ AGENT
Do malého akčního týmu hledáme člověka, který rád komunikuje s lidmi, je schopen si organizovat vlastní práci, rád se pohybuje po městě a učí se nové věci. Nabízíme práci se širokým záběrem od stavařiny po právo, s přesahem do různých dalších oborů, (např. zdravotnictví). Požadujeme SŠ, nebo VŠ vzdělání stavebního směru, znalost práce v Autocadu. Profil naší činnosti najdete na www.rekolaudace.cz.
Region: Praha
Požadujeme: živnostenský list
Kontakt: Vít Polák | polak@tynska.cz | 777 745 770
Vloženo: 09. 10. 2017 | 09:42

Stáž pro studenty
Architektonický ateliér PŠENČÍK SEMANČÍK ARCHITEKTI hledá na výpomoc kreativního studenta posledního ročníku fakulty architektury. Nabízíme tvůrčí práci na zajímavých projektech, příjemný kolektiv i flexibilní pracovní dobu.
Region: Brno
Kontakt: Ondřej Pšenčík | ondrej.psencik@gmail.com
Vloženo: 09. 10. 2017 | 09:41

Projektant pozemních staveb
Atelier AMTB, s.r.o. v Olomouci hledá do svého kolektivu šikovného projektanta pozemních staveb se SŠ nebo VŠ vzděláním stavebního směru. Náplní práce bude vyhotovení různých stupňů projektové dokumentace a její koordinace. Nástup možný ihned. Znalost Nemetschek Allplan výhodou. www.amtb.cz
Požadujeme: znalost Nemetschek Allplan
Kontakt: Ing. arch. Alice Michálková | michalkova@amtb.cz | +420 604 550 795
Vloženo: 07. 10. 2017 | 19:03

K4 Pražská kancelář
Pražská kancelář hledá nové kolegy. Hledáme hlavy a ruce, které jsou ochotny se podílet na rozdílných projektech od naprosto nezáživných (designové toalety) až po velmi zajímavé (nový objekt pro výzkum). Očekáváme odhodlání se učit a zapojit se do týmu. Nabízíme dobré ohodnocení a pružný kolektiv. Pokud máte zájem a domníváte se, že je tato nabídka ta správná pro Vás ozvěte se nám
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk Revit Architecture
 řidičský průkaz
Kontakt: Filip Hačkajlo | hackajlo@k4.cz | 773550866
Vloženo: 06. 10. 2017 | 14:50

Architekt – návrhy interiérů
Společnost Linstram (www.linstram.cz) hledá do svého týmu kreativního architekta s praxí v oblasti návrhu interiérů. Linstram patří již více než 25 let mezi nejvýznamnější interiérové společnosti na trhu. Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhů a realizací komerčních interiérů od poradenství, přes architektonický design až po kompletní vybavení. Náplň práce: tvorba spaceplanů, návrhy interiérů, spolupráce při tvorbě 3D modelů a vizualizací, příprava prezentací, spolupráce s obchodním a realizačním oddělením, komunikace s klientem, prezentace návrhů. Požadujeme: VŠ vzdělání architektonického směru, praxe v oboru, znalost práce v programech ArchiCAD, MS Office, Photoshop, znalost AJ, dobré komunikační dovednosti, kreativitu, samostatnost, spolehlivost a pečlivost, řidičský průkaz sk. B. Nabízíme: zaměstnání v silné a stabilní společnosti, práci na zajímavých projektech, pravidelná školení, odpovídající platové ohodnocení, benefity. V případě zájmu o výše uvedenou pracovní pozici, zašlete svůj životopis a portfolio na e-mail petra.gletova@linstram.cz.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
 znalost angličtiny, řidičský průkaz
Kontakt: Petra Gletová | petra.gletova@linstram.cz
Vloženo: 06. 10. 2017 | 12:54

Projektant
Náplň práce: * zpracovávání zákaznické a výrobní dokumentace modulových koupelen * projekční činnost Požadavky: * VŠ nebo SŠ stavebního nebo technického směru * praxe min. 3 roky * AutoCAD, TZB * mírně či středně pokročilá znalost NJ nebo AJ * přesnost, důraz na detail a funkčnost * pečlivost, důslednost, schopnost soustavné soustředěné práce Nabízíme: Práci na hlavní pracovní poměr Dobré platové podmínky: nástupní plat 25 – 40 tis.(dle vzdělání či praxe) Závodní stravování s příspěvkem od zaměstnavatele Příspěvek zaměstnavatele – Karta na sportovní aktivity: MultiSport Benefit Možnost rozšíření znalostí NJ v rámci firemních kurzů Možnost rozšíření znalostí v projektování v BIM, REVIT Pracoviště: Praha 10 - Malešice Nástup možný ihned nebo dohodou. Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám svůj strukturovaný životopis.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Lišková | liskova@hbscz.cz | 725817880
Vloženo: 06. 10. 2017 | 11:17

Nabídka spolupráce
Studio Archide Cz s.r.o. hledá pro svoji pražskou pobočku nové spolupracovníky- studenty, hotové architekty nebo stavební inženýry. Potřebujeme aby jste v ideálním případě znali Bricscad 17 nebo ekvivalentní verzi Autocadu, domluvili se písemně a verbálně anglicky nebo německy a měli ideálně nějakou praxi v oboru (jak projektování, tak i na stavbě, neplatí pro studenty- brigádníky). Nabízíme možnost trvalé nebo úkolové spolupráce na různých stavebních zakázkách. Po domluvě je možná spolupráce na dálku bez nutnosti fyzické přítomnosti v Praze, bude záležet na konkrétní dohodě mezi námi a potřebami zakázky. Kontakt pro zájemce o interview : info@archide.cz, nebo tel. 777217195, 605136106 Region: celá ČR Požadujeme: znalost Bricscad nebo Autodesk AutoCAD Kontakt: Jan Rauš | info@archide.cz | 777217195
Region: celá ČR
Kontakt: Jan Rauš | info@archide.cz | 777217195
Vloženo: 06. 10. 2017 | 09:57

IBA - inspire, create, deliver
Architektonický atelier Ian Bryan Architects hledá mladého architekta a stavebního inženýra. Nabízíme spolupráci v přátelském týmu na zajímavých projektech širokého rozsahu pro mezinárodní klientelu. Férové ohodnocení, bonusy, nadstandardní dovolená. V případě zájmu zasílejte své CV a portfolio na: krizova@ibarch.cz.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Klára Křížová | krizova@ibarch.cz
Vloženo: 05. 10. 2017 | 15:20

UP hledá PROJEKTANTA
Do našeho týmu hledáme schopného projektanta pozemních staveb. Požadujeme ukončené VŠ vzdělání v oboru pozemní stavitelství, ideálně praxi v projekci, vynikající znalost AutoCAD. Náplň práce bude zpracování projektové dokumentace (DUR, DSP, DPS). Hledáme všestranného projektanta, který je schopen hledat technická řešení. Nabízíme dlouhodobou spolupráci na zajímavých projektech a adekvátní platové ohodnocení. CV a portfolio zasílejte na e-mail info@up-i.cz .
Region: Brno
Kontakt: Tomáš Valeský | info@up-i.cz | 773450100
Vloženo: 05. 10. 2017 | 13:58

Architekt - interiery - brigada
Nabízím spolupráci při studiu či na ŽL při návrzích a realizacích interiérů. Nutná znalost AutoCAD, ŘP, angličtina. Práce zahrnuje komunikaci s klienty, zajištění realizací se subdodavateli, výkresové dokumentace, autorský dozor, idelaně i vizualizace - možnost práce v PaletteCAD. Jedná se o zkrácený úvazek dle domluvy, max.20hod týdně.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 znalost angličtiny, řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Šustrová Ivana | ivana@designist.cz | 603484257
Vloženo: 05. 10. 2017 | 11:50

ARCHITEKT_INTERIÉRY OBCHODŮ
Jsi architekt- nadšenec do praxe a jednání s lidmi? Chceš vidět, jak ti tvůj projekt roste každý den pod rukama? My v #REXY umíme dělat skvělé návrhy i realizace obchodů pro naše stálé klienty. A hledáme právě Tebe! Čekalo by tě kompletní vedení projektů - zařízení obchodních interiérů se zaměřením na kosmetiku a FMCG klienty (Tom Ford, L´Oréal, Giorgio Armani, Douglas, Tchibo,…). Začneš jednáním s klientem, návrhem, kontaktem s dodavateli a výběrem materiálů i technických řešení až po realizaci a poděkování od klienta. Rádi tě mezi sebe přijmeme. Více informací zde: https://sway.com/t9Gu8YPhPaY3aa9x
Region: Praha
Kontakt: Vlasta Šilarová | vlasta@rexy.cz
Vloženo: 05. 10. 2017 | 11:23

PROJEKTANT STAVAŘ
Projektová kancelář sídlící v centru Prahy hledá pro doplnění svého týmu spolupracovníka PROJEKTANTA STAVAŘE. Náplň práce: - zpracování všech stupňů projektové dokumentace - komunikace s architektem a projektanty profesních částí - koordinace projektových prací - návštěvy staveb v rámci autorských dozorů Kvalifikační předpoklady: - absolvent ČVUT, obor pozemní stavby a architektura, případně student posledního ročníku - výborná znalost kreslení v Autocadu (Revit výhodou) - aktivní řidič, řidičský průkaz skupiny B - komunikativnost, schopnost začlenění do kolektivu 12 dalších kolegů Nabízíme: - pestrá práce na zajímavých zakázkách včetně „pasivní staveb“ - příjemné pracovní prostředí v samém centru Prahy - přátelský kolektiv - pravidelné teambuildingy - zajímavé platové ohodnocení - systém aktivního vzdělávání Kontakt: Pavel Hrdina / hrdina@staryapartner.cz / 724 246 944
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Hrdina | hrdina@staryapartner.cz | 724246944
Vloženo: 05. 10. 2017 | 08:12

Architekt - junior
Do našeho týmu hledáme samostatného mladého architekta či VŠ studenta s tvůrčím duchem a ochotou učit se nové věci. Požadujeme vzdělání v oboru - pozemní stavby nebo architektura, praxe v oboru, znalost práce na PC (MS Office, AutoCAD, Adobe Photoshop), znalost Autodesk Revit a AJ výhodou. Nabízíme pružnou pracovní dobu, adekvátní finanční ohodnocení a práci na velkých a zajímavých projektech. Naše reference naleznete zde: www.geddeskanka.cz
Region: Praha
Kontakt: Tomáš Kaňka | t.kanka@geddeskanka.cz
Vloženo: 04. 10. 2017 | 16:50

Architekt
Do našeho týmu hledáme kreativního a samostatného architekta s dobrými stavebně-technickými znalostmi. Požadujeme VŠ vzdělání - obor pozemní stavby nebo architektura a praxi v oboru, znalost práce na PC (MS Office, AutoCAD), znalost Autodesk Revit a AJ výhodou. Nabízíme pružnou pracovní dobu, adekvátní finanční ohodnocení a práci na velkých a zajímavých projektech. Naše reference naleznete zde: www.geddeskanka.cz
Region: Praha
Kontakt: Tomáš Kaňka | t.kanka@geddeskanka.cz
Vloženo: 04. 10. 2017 | 16:49

Projektant - stavař
Hledáme samostatného stavebního inženýra. Požadujeme VŠ vzdělání a praxi v oboru, znalost práce na PC (MS Office, AutoCAD), znalost Autodesk Revit a AJ výhodou. Nabízíme pružnou pracovní dobu, adekvátní finanční ohodnocení a práci na velkých a zajímavých projektech. Naše reference naleznete zde: www.geddeskanka.cz
Region: Praha
Kontakt: Tomáš Kaňka | t.kanka@geddeskanka.cz
Vloženo: 04. 10. 2017 | 16:48

Architekt/Projektant na pozici HIP
Společnost Lost Arch hledá do mladého přátelského týmu v centru města nového člena pro práci na pozici HIP. Nabízíme kreativní práci na zajímavých zakázkách občanských staveb. Nástup je možný ihned. Požadujeme: VŠ, min.5 let praxe, základní znalost stavební legislativy, znalost Autodesk Auto CAD Architecture + MS Office, časová flexibilita, řidičský průkaz, Živnostenský list. V případě zájmu posílejte své životopisy a portfolio na e-mail: valaskova@lostarch.cz
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Valášková | valaskova@lostarch.cz
Vloženo: 04. 10. 2017 | 16:19

Hledáme Architekta do projektového týmu - Rokycany
Do týmu našeho projektového ateliéru hledáme nového pracovníka na pozici Architekt. Náplň práce: dispoziční a designové návrhy staveb (exteriér/interiér), přímý kontakt s klienty, spolupráce při zpracování všech stupňů projektové dokumentace... Požadujeme: VŠ stavební obor architektura, znalost práce na PC (MS Office, Allplan, ArchiCad...), vhodné pro absolventy Nabízíme: zázemí zavedené společnosti, práci v mladém rozvíjejícím se kolektivu, plovoucí pracovní dobu, odpovídající finanční ohodnocení, osobní profesní rozvoj, práce na zajímavých zakázkách... Kontakt pro zaslání strukturovaného životopisu: atelier@ads-rokycany.cz
Kontakt: Ing. Oldřich Dienstbier | atelier@ads-rokycany.cz | 777591981
Vloženo: 04. 10. 2017 | 13:47

Junior Architekt
Atelier Qarta Architektura s.r.o. se sídlem v Praze hledá pomoc do svého týmu na pozici junior architekt, který by převážně pracoval v programu Archicad. Nabízíme pracovní prostředí v mladém kolektivu s možností profesního růstu a práci na zajímavých zakázkách. Svá portfolia prosím zasílejte na jelinkova@qarta.cz
Region: Praha, Vyberte prosím stát
Požadujeme: znalost Archicad
Kontakt: Lucie Jelínková | jelinkova@qarta.cz | 226200150
Vloženo: 04. 10. 2017 | 10:59

ARCHITEKT/KA - INTERIÉRY
Společnost zabývající se navrhováním a realizací zahrad, interiérů a drobných staveb hledá architekta, příp. studenta architektury pro zpracování návrhů a vizualizací. Nabízíme flexibilní prac. dobu, pracoviště Psáry - Dolní Jirčany. V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis a portfolio.
Region: Praha, Praha- západ
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD, Sketchup
 řidičský průkaz
Kontakt: Mgr. Marie Vanková | info@akirfas.cz
Vloženo: 04. 10. 2017 | 08:01

architekt/ka Pardubice
Ateliér Med Pavlík architekti s.r.o.(www.mparchitekti.cz) se sídlem v Pardubicích hledá do svého týmu architekta(ku) nejen s výtvarným, ale také technickým citem. Nabízíme svěží pracovní prostředí v mladém kolektivu s možností profesního růstu a práci na zajímavých zakázkách. Požadujeme entuziazmus a pečlivost. Svá portfolia prosím zasílejte na atelier@mparchitekti.cz.
Kontakt: Tomáš Med | atelier@mparchitekti.cz
Vloženo: 03. 10. 2017 | 22:54

Rozpočtář – přípravář – asistent přípraváře staveb
Do týmu pro naši sesterskou společnost EBM Construct, s.r.o. hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici rozpočtář - přípravář – asistent přípraváře staveb. Rozpočtář – přípravář – asistent přípraváře staveb Popis pracovní činnosti: tvorba rozpočtů stavebních prací a dodávek vyhotovení harmonogramu postupu prací kontrola nákladů v průběhu realizace prací příprava podkladů a zpracování výsledků výběrového řízení subdodavatelů tavebních prací příprava a kontrola fakturace, tvorba zjišťovacích protokolů rozdělování zakázek na jednotlivé dílčí celky příprava návrhů smluv pro subdodavatele kontrola nákladů v průběhu realizace prací Požadujeme: SŠ stavebního směru (VŠ - výhodou) praxe v oboru minimálně 2 roky na pozici přípraváře znalost prostředí MS Office (Excel), AutoCad, Outlook, znalost rozpočtového programu výhodou orientace ve výkresové dokumentaci a terminologii samostatnost, odbornost, spolehlivost, zodpovědnost řidičský průkaz sk. B výhodou Nabízíme: zázemí a stabilitu skupiny EBM Group možnost podílet se na budování společnosti EBM Construct, s.r.o. a být aktivní součástí rychle se rozvíjející společnosti možnost kariérního i profesního růstu odpovídající platové ohodnocení zajímavou a různorodou práci v kanceláři i v terénu, účast na lukrativních zakázkách příjemné a moderní pracovní prostředí blízko centra Prahy přátelský kolektiv v rámci EBM Group mobilní telefon, PC, možnost užívání služebního vozu mimopracovní firemní akce (bowling, večírky, prodloužené víkendy) možnost spolupráce na ŽL Datum nástupu je ihned. Adresa pracoviště je Praha 5, kontaktní osoba Petr Kozubík, pkozubik@ebmconstruct.cz. Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do přihlášky k výběrovému řízení dává odesilatel souhlas společnosti EBM Construct s.r.o. k jejich zpracování za účelem posouzení možného přijetí do zaměstnání a následnému uložení na dobu výběrového řízení, nejdéle však na dobu jednoho roku od jejich zaslání.
Region: Praha
Kontakt: Ing. kateřina Klikarová | kklikarova@ebmexpert.cz | 734 230 256
Vloženo: 03. 10. 2017 | 15:28

STATIK - BRIGÁDA PRO STUDENTY - Ostrava
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. Do týmu v Ostravě hledáme studenta/studentku na výpomoc s kreslením výkresů statiky. Požadujeme alespoň průměrnou znalost ArchiCADu.
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 03. 10. 2017 | 12:45

BRIGÁDA PRO STUDENTY ARCHITEKTURY - Praha
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. Do týmu v Praze hledáme studenta/studentku architektury na výpomoc. Požadujeme alespoň průměrnou znalost ArchiCADu. Těšíme se na zprávu :-)
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 03. 10. 2017 | 12:44

BRIGÁDA PRO STUDENTY ARCHITEKTURY - Ostrava
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. Do týmu v Ostravě hledáme studenta/studentku architektury na výpomoc. Požadujeme alespoň průměrnou znalost ArchiCADu. Těšíme se na zprávu :-)
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 03. 10. 2017 | 12:44

INTERIÉROVÝ ARCHITEKT - PRAHA
Architektonický ateliér MASTER DESIGN hledá na HPP mladé interiérové architekty a architektky. Oceňujeme kreativitu, samostatnost, temperament a schopnost zpracovat a vést investora. Na starosti budete mít samostatné navrhování studií interiérů s vazbou na 3D grafika a komunikaci s investory a ostatními architekty. Nabízíme možnost komplexního návrhu interiéru a následného autorského dozoru přímo na stavbě. Pružná pracovní doba s minimem přesčasů a ročními odměnami. Seberealizaci v přátelském prostředí sportovně založeného týmu mladých lidí. Požadujeme průměrnou znalost programu ArchiCAD a znalost programu Cinema 4D (je možnost pomoci se zaškolením). Zasílejte prosím životopisy a portfolia.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 03. 10. 2017 | 12:43

ARCHITEKT/ARCHITEKTKA - Praha
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. ...................................................................... Do týmu v Praze hledáme architekta – hlavní pracovní poměr nebo brigáda. Tvým úkolem bude: •navrhování staveb s vazbou na celý projektantský tým - projektanti, statik •komunikace s investory a ostatními architekty •dozorování navržených staveb .............................................. Tak, aby to dobře fungovalo, potřebujeme od Tebe následující: •mít chuť dělat klientům úsměvy na tváři svým elánem a zapálením pro věc •mít architekturu v krvi - hledáme někoho, kdo si sám pro sebe kreslí i po příchodu domů :-) •mít to srovnané v hlavě - na schůzkách s klienty je třeba být sebevědomý a působit jako autorita, zatímco v týmu je třeba umět i naslouchat a být otevřený novým možnostem a řešením •umět vzbuzovat emoce •mít alespoň průměrnou znalost ArchiCADu a Cinema 4D (pomůžeme i se zaškolením) •další požadavky? ...................................................... Co u nás můžeš čekat: •ateliér s přátelským kolektivem - vykání není řečí našeho kmene •spolupráce s nevšedními klienty •podílení na něčem, co nás přesahuje, na tvorbě dokonalých domovů, na dělání našich klientů šťastnými •pružnou pracovní dobu s minimem přesčasů a ročními odměnami •seberezalizaci, každoroční školení v oboru a účast na soutěžích •další info – benefity atp. ..................... Jsi pro to jako stvořená/ý? Přidej se k nám na naší cestě za mistrovstvím! Těšíme se na zprávu :-)
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 03. 10. 2017 | 12:42

ARCHITEKT/ARCHITEKTKA - Ostrava
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. ...................................................................... Do týmu v Ostravě hledáme architekta – hlavní pracovní poměr nebo brigáda. Tvým úkolem bude: •navrhování staveb s vazbou na celý projektantský tým - projektanti, statik •komunikace s investory a ostatními architekty •dozorování navržených staveb .............................................. Tak, aby to dobře fungovalo, potřebujeme od Tebe následující: •mít chuť dělat klientům úsměvy na tváři svým elánem a zapálením pro věc •mít architekturu v krvi - hledáme někoho, kdo si sám pro sebe kreslí i po příchodu domů :-) •mít to srovnané v hlavě - na schůzkách s klienty je třeba být sebevědomý a působit jako autorita, zatímco v týmu je třeba umět i naslouchat a být otevřený novým možnostem a řešením •umět vzbuzovat emoce •mít alespoň průměrnou znalost ArchiCADu a Cinema 4D (pomůžeme i se zaškolením) •další požadavky? ...................................................... Co u nás můžeš čekat: •ateliér s přátelským kolektivem - vykání není řečí našeho kmene •spolupráce s nevšedními klienty •podílení na něčem, co nás přesahuje, na tvorbě dokonalých domovů, na dělání našich klientů šťastnými •pružnou pracovní dobu s minimem přesčasů a ročními odměnami •seberezalizaci, každoroční školení v oboru a účast na soutěžích •další info – benefity atp. ..................... Jsi pro to jako stvořená/ý? Přidej se k nám na naší cestě za mistrovstvím! Těšíme se na zprávu :-)
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 03. 10. 2017 | 12:42

PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB - PRAHA
Architektonický ateliér MASTER DESIGN hledá na HPP mladé projektanty pozemních staveb. Oceňujeme samostatnost, rychlost a technické myšlení. Na starosti budete mít samostatné projektování projektové dokumentace pozemních staveb převážně luxusních a nadstandardních rodinných domů (DUR, DSP, DPS) a vedení projekčního týmu s vlastním interním statikem a projektantem TZB. Prezentaci projektové dokumentace investorovi. Provádění autorských dozorů na stavbách. Nabízíme možnost projektování konstrukčně složitých staveb a výkon následného autorského dozoru přímo na stavbě. Pružná pracovní doba s minimem přesčasů a ročními odměnami. Seberealizaci v přátelském prostředí sportovně založeného týmu mladých lidí. Ve firmě probíhají každoroční školení v oboru a firemní výlety. Požadujeme nadprůměrnou znalost programu ArchiCAD. Praxi min. 2 roky. Delší praxe nebo autorizace výhodou.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 03. 10. 2017 | 12:42

PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB - OSTRAVA
Architektonický ateliér MASTER DESIGN hledá na HPP mladé projektanty pozemních staveb. Oceňujeme samostatnost, rychlost a technické myšlení. Na starosti budete mít samostatné projektování projektové dokumentace pozemních staveb převážně luxusních a nadstandardních rodinných domů (DUR, DSP, DPS) a vedení projekčního týmu s vlastním interním statikem a projektantem TZB. Prezentaci projektové dokumentace investorovi. Provádění autorských dozorů na stavbách. Nabízíme možnost projektování konstrukčně složitých staveb a výkon následného autorského dozoru přímo na stavbě. Pružná pracovní doba s minimem přesčasů a ročními odměnami. Seberealizaci v přátelském prostředí sportovně založeného týmu mladých lidí. Ve firmě probíhají každoroční školení v oboru a firemní výlety. Požadujeme nadprůměrnou znalost programu ArchiCAD. Praxi min. 2 roky. Delší praxe nebo autorizace výhodou.
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 03. 10. 2017 | 12:41

ATRIS s.r.o. přijme zaměstnance na pozici Projektant POZEMNÍ STAVBY
Na hlavní pracovní poměr přijmeme projektanta v oboru pozemní stavby. Požadujeme VŠ/SŠ stavebního směru, znalost programu Archicad výhodou. Nástup možný ihned. Plat: 20.000 - 40.000 Kč (dle praxe a zkušeností)
Region: celá ČR
Kontakt: Ing.Ladislav Zahradníček | Info@atris.cz | 724796049
Vloženo: 03. 10. 2017 | 06:41

Student architektury - Trutnovsko
Hledáme šikovného studenta architektury, který by měl zájem o spolupráci s městem na Trutnovsku. V nabídce jsou různorodá a velmi atraktivní témata pro semestrální projekt nebo seminární práce z urbanismu. Velmi vhodné také pro diplomové práce. Výhodou je možnost získat exkluzivní postavení při jednání s vedením města. V případě zájmu a dobrého uvedení je možné spolupracovat na konkrétních projektech v regionu.
Region: celá ČR
Kontakt: Vojtěch Kopal | info@kopal-architekt.cz | 724239213
Vloženo: 03. 10. 2017 | 00:58

HLEDÁME SPOLUPRACOVNÍKY - Poděbrady
Hledáme šikovnou spolupracovnici (spolupracovníka) do projekční kanceláře se sídlem v Poděbradech pro práci na zajímavých projektech od územních studií až po rodinné a bytové domy. Náplní práce jsou zejména kresličské a vizualizační práce. Požadavky: vlastní počítač se softwarem Autocad, Archicad nebo jiný 3D software, OS Windows, SPOLEHLIVOST, PEČLIVOST, časová flexibilita, vlastní iniciativa vítána. Vhodné pro absolventy i studenty posledních ročníků. V případě zájmu zašlete CV a reference na dosavadní práci na h.hercikova@gmail.com
Region: Nymburk, Poděbrady
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Graphisoft ArchiCAD, Artlantis
Kontakt: Hana Herčíková | h.hercikova@gmail.com | 723894286
Vloženo: 02. 10. 2017 | 17:45

BRAK architects hledají spolupracovníky
Hledáme šikovnou spolupracovnici (spolupracovníka) pro práci na zajímavých projektech od územních studií až po rodinné domy. Náplní práce jsou zejména kresličské a vizualizační práce. Požadavky: vlastní počítač se softwarem Autocad, Sketchup+Vray, Photoshop, OS Windows, spolehlivost, pečlivost, časová flexibilita. Vhodné pro absolventy i studenty posledních ročníků. V případě zájmu zašlete CV a reference na dosavadní práci na pbrozek@email.cz.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 živnostenský list
Kontakt: Petr Brožek | pbrozek@email.cz
Vloženo: 02. 10. 2017 | 16:37

Hledáme architekta/architektku - Brno
Hledáme architekta/architektku do projekční kanceláře v Brně (Černá Pole). Pracujeme na projektech obnovy historických objektů, novostaveb, urbanistických projektech atd. Nástup možný ihned. Prosíme o zaslání CV a portfolia na uvedený e-mail.
Region: Brno
Požadujeme: živnostenský list
Kontakt: Tamara Dumková | t.dumkova@archatt-pamatky.cz
Vloženo: 02. 10. 2017 | 15:11

Projektant / projektantka Praha 4
Hledáme projektanty / projektantky pozemních staveb na tyto pozice:

HLEDÁME
- Hlavního inženýra projektu, tedy absolventa VŠ s praxí 3 a více let pro vedení zakázek
- Projektanta pozemních staveb (absolvent nebo student FSv nebo FA)
- Kresliče pro doplnění týmů (absolventy SŠ stavební)

NABÍZÍME
- zaměstnanecký poměr
- odpovídající finanční ohodnocení
- zázemí zavedené společnosti

PRACOVNÍ NÁPLŇ
Zpracování všech stupňů projektové dokumentace staveb pro bydlení a občanské vybavenosti.

Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Dražan | drazan@apsprojekt.cz | 602308253
Vloženo: 02. 10. 2017 | 12:48

Hledáme architekta/ tku !!!
Hledáme kolegu /kolegyni, architekta s elánem a chutí pracovat na zakázkách všeho druhu – od návrhů rodinných domů až po výrobní areály, od studií až po prováděcí projekty. Jsme zavedený ateliér ve Frýdku-Místku s dlouholetou praxí - viz www.jzarchitekti.cz. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, klidné a usměvavé spolupracovníky. Možnost práce na ŽL i zaměstnanecký pracovní poměr. Požadujeme zodpovědný přístup k práci. Vše ostatní na ústním pohovoru. Zájemci mohou svůj životopis s portfoliem zaslat na e-mail kamil.zezula@jzarchitekti.cz. V případě dohody nástup možný ihned.
Region: celá ČR, Moravskoslezský kraj
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: ing.arch. Kamil Zezula | kamil.zezula@jzarchitekti.cz
Vloženo: 01. 10. 2017 | 20:35

ARCHITEKT
Do dynamického a pestrého týmu se sídlem na Letné (více na www.asgk.cz) hledáme nového kolegu - ARCHITEKTA. Požadujeme spolehlivost, nadšení a kretivní přístup. Nabízíme práci na atraktivních zakázkách (krom jiného s orientací na komunitní bydlení a na seniory), výborné pracovní prostředí i profesní růst. Práce možná i pro studenty - minimálně však 3 dny týdně, ideálně 4. Zašlete Vaše strukturované CV a potrfolio a my se Vám brzy ozveme.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
 znalost angličtiny, znalost němčiny, řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Kapralova | studio@asgk.cz | 737 880 264
Vloženo: 29. 09. 2017 | 22:19

TECHNICKÁ PODPORA PROJEKTU
BYDLEX s.r.o., jsme mladá rychle rostoucí česká společnost. Zastupujeme investory a developery v řízení různých fázích projektu, od přípravy až po jejich realizaci. Máme 15-ti leté know-how v efektivním řízení developerských projektů. Specializujeme se na přípravu a řízení projektů, value engineering, optimalizace projektu, cost management, výběrová řízení stavebních firem, supervize a technický dozor investora, atd.. Nabízíme zajímavou příležitost pro získání praxe a zkušeností v oboru přípravy, řízení a kontroly stavebních projektů od architektonického řešení až po realizaci. Nabízíme možnost dlouhodobé spolupráce. Nabízíme: • Spolupráci na zajímavých projektech pro soukromé investory i developery • Různorodost práce a možnost samostatnosti • Získání know-how z 15-ti leté praxe • Možnost vzdělání a profesního růstu • Flexibilní pracovní dobu • Příjemné pracovní prostředí, kanceláře na Praze 2 • Dohodu o provedení práce / IČ • Motivační ohodnocení Očekáváme: • Aktivní přístup k práci, spolehlivost, komunikativnost, pečlivost a samostatnost • Obecný přehled ve stavebnictví, praxe vítána • Orientace v projektové dokumentaci • Dobrá znalost MS Office, Autocad výhodou • Schopnost rychle se učit novým věcem a dotahovat věci do konce V případě, že Vás pozice zaujala, zašlete Váš životopis na email: bartos@bydlex.cz.
Region: Praha, 05420237
Kontakt: Vladimír Bartoš | bartos@bydlex.cz | 773053083
Vloženo: 29. 09. 2017 | 22:11

Hledáme kolegu do projekčního ateliéru ve Frýdku - Místku
Hledáme kolegu /kolegyni, architekta s elánem a chutí pracovat na zakázkách všeho druhu – od návrhů rodinných domů až po výrobní areály, od studií až po prováděcí projekty. Jsme zavedený ateliér s dlouholetou praxí - viz www.jzarchitekti.cz. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, klidné a usměvavé spolupracovníky. Preferujeme zaměstnanecký pracovní poměr, možnost práce i na ŽL. Požadujeme zodpovědný přístup k práci. Vše ostatní na ústním pohovoru. Zájemci mohou svou prezentaci s portfoliem zaslat na níže uvedený kontakt do 14.10.2017. V případě dohody nástup možný ihned.
Region: celá ČR, Moravskoslezský
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Nemetschek Allplan
 řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: ing.arch. Kamil Zezula | kamil.zezula@jzarchitekti.cz | 776885407
Vloženo: 29. 09. 2017 | 11:05

STATIK - BRIGÁDA PRO STUDENTY - Ostrava
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. Do týmu v Ostravě hledáme studenta/studentku na výpomoc s kreslením výkresů statiky. Požadujeme alespoň průměrnou znalost ArchiCADu. Těšíme se na zprávu :-)
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 27. 09. 2017 | 17:36

BRIGÁDA PRO STUDENTY ARCHITEKTURY - Praha
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. Do týmu v Praze hledáme studenta/studentku architektury na výpomoc. Požadujeme alespoň průměrnou znalost ArchiCADu. Těšíme se na zprávu :-)
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 27. 09. 2017 | 17:31

BRIGÁDA PRO STUDENTY ARCHITEKTURY - Ostrava
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. Do týmu v Ostravě hledáme studenta/studentku architektury na výpomoc. Požadujeme alespoň průměrnou znalost ArchiCADu. Těšíme se na zprávu :-)
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 27. 09. 2017 | 17:31

INTERIÉROVÝ ARCHITEKT - PRAHA
Architektonický ateliér MASTER DESIGN hledá na HPP mladé interiérové architekty a architektky. Oceňujeme kreativitu, samostatnost, temperament a schopnost zpracovat a vést investora. Na starosti budete mít samostatné navrhování studií interiérů s vazbou na 3D grafika a komunikaci s investory a ostatními architekty. Nabízíme možnost komplexního návrhu interiéru a následného autorského dozoru přímo na stavbě. Pružná pracovní doba s minimem přesčasů a ročními odměnami. Seberealizaci v přátelském prostředí sportovně založeného týmu mladých lidí. Požadujeme průměrnou znalost programu ArchiCAD a znalost programu Cinema 4D (je možnost pomoci se zaškolením). Zasílejte prosím životopisy a portfolia.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 27. 09. 2017 | 17:17

PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB - OSTRAVA
Architektonický ateliér MASTER DESIGN hledá na HPP mladé projektanty pozemních staveb. Oceňujeme samostatnost, rychlost a technické myšlení. Na starosti budete mít samostatné projektování projektové dokumentace pozemních staveb převážně luxusních a nadstandardních rodinných domů (DUR, DSP, DPS) a vedení projekčního týmu s vlastním interním statikem a projektantem TZB. Prezentaci projektové dokumentace investorovi. Provádění autorských dozorů na stavbách. Nabízíme možnost projektování konstrukčně složitých staveb a výkon následného autorského dozoru přímo na stavbě. Pružná pracovní doba s minimem přesčasů a ročními odměnami. Seberealizaci v přátelském prostředí sportovně založeného týmu mladých lidí. Ve firmě probíhají každoroční školení v oboru a firemní výlety. Požadujeme nadprůměrnou znalost programu ArchiCAD. Praxi min. 2 roky. Delší praxe nebo autorizace výhodou.
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 27. 09. 2017 | 17:16

ARCHITEKT/ARCHITEKTKA - Praha
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. ...................................................................... Do týmu v Praze hledáme architekta – hlavní pracovní poměr nebo brigáda. Tvým úkolem bude: •navrhování staveb s vazbou na celý projektantský tým - projektanti, statik •komunikace s investory a ostatními architekty •dozorování navržených staveb .............................................. Tak, aby to dobře fungovalo, potřebujeme od Tebe následující: •mít chuť dělat klientům úsměvy na tváři svým elánem a zapálením pro věc •mít architekturu v krvi - hledáme někoho, kdo si sám pro sebe kreslí i po příchodu domů :-) •mít to srovnané v hlavě - na schůzkách s klienty je třeba být sebevědomý a působit jako autorita, zatímco v týmu je třeba umět i naslouchat a být otevřený novým možnostem a řešením •umět vzbuzovat emoce •mít alespoň průměrnou znalost ArchiCADu a Cinema 4D (pomůžeme i se zaškolením) •další požadavky? ...................................................... Co u nás můžeš čekat: •ateliér s přátelským kolektivem - vykání není řečí našeho kmene •spolupráce s nevšedními klienty •podílení na něčem, co nás přesahuje, na tvorbě dokonalých domovů, na dělání našich klientů šťastnými •pružnou pracovní dobu s minimem přesčasů a ročními odměnami •seberezalizaci, každoroční školení v oboru a účast na soutěžích •další info – benefity atp. ..................... Jsi pro to jako stvořená/ý? Přidej se k nám na naší cestě za mistrovstvím! Těšíme se na zprávu :-)
Region: Praha
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 27. 09. 2017 | 17:14

ARCHITEKT/ARCHITEKTKA - Ostrava
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. ...................................................................... Do týmu v Ostravě hledáme architekta – hlavní pracovní poměr nebo brigáda. Tvým úkolem bude: •navrhování staveb s vazbou na celý projektantský tým - projektanti, statik •komunikace s investory a ostatními architekty •dozorování navržených staveb .............................................. Tak, aby to dobře fungovalo, potřebujeme od Tebe následující: •mít chuť dělat klientům úsměvy na tváři svým elánem a zapálením pro věc •mít architekturu v krvi - hledáme někoho, kdo si sám pro sebe kreslí i po příchodu domů :-) •mít to srovnané v hlavě - na schůzkách s klienty je třeba být sebevědomý a působit jako autorita, zatímco v týmu je třeba umět i naslouchat a být otevřený novým možnostem a řešením •umět vzbuzovat emoce •mít alespoň průměrnou znalost ArchiCADu a Cinema 4D (pomůžeme i se zaškolením) •další požadavky? ...................................................... Co u nás můžeš čekat: •ateliér s přátelským kolektivem - vykání není řečí našeho kmene •spolupráce s nevšedními klienty •podílení na něčem, co nás přesahuje, na tvorbě dokonalých domovů, na dělání našich klientů šťastnými •pružnou pracovní dobu s minimem přesčasů a ročními odměnami •seberezalizaci, každoroční školení v oboru a účast na soutěžích •další info – benefity atp. ..................... Jsi pro to jako stvořená/ý? Přidej se k nám na naší cestě za mistrovstvím! Těšíme se na zprávu :-)
Region: Ostrava
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 27. 09. 2017 | 17:13

Hledáme Architekta do projektového týmu - Rokycany
Do týmu našeho projektového ateliéru hledáme nového pracovníka na pozici Architekt. Náplň práce: dispoziční a designové návrhy staveb (exteriér/interiér), přímý kontakt s klienty, spolupráce při zpracování všech stupňů projektové dokumentace... Požadujeme: VŠ stavební obor architektura, znalost práce na PC (MS Office, Allplan, ArchiCad...), vhodné pro absolventy Nabízíme: zázemí zavedené společnosti, práci v mladém rozvíjejícím se kolektivu, plovoucí pracovní dobu, odpovídající finanční ohodnocení, osobní profesní rozvoj, práce na zajímavých zakázkách... Kontakt pro zaslání strukturovaného životopisu: atelier@ads-rokycany.cz
Kontakt: Ing. Oldřich Dienstbier | atelier@ads-rokycany.cz | +420 777 591 981
Vloženo: 27. 09. 2017 | 14:07

STUDENT ARCHITEKTURY - Praha DEJVICE
Architektonická kancelář ARTIGA hledá na dlouhodobou spolupráci studenta architektury pro práci na nových projektech v Čechách i zahraníčí. Rozsah od interiérů až po urbanisticko -architektonické studie většího měřítka. Hledáme samostatného a spolehlivého kolegu s chutí se učit ! Dobrá angličtina výhodou ! NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!
Region: Praha
Kontakt: Lenka Langerová | lenka@artiga.cz | +420 777 155 596
Vloženo: 26. 09. 2017 | 15:09

ARCHITEKT NA DLOUHODOBOU SPOLUPRÁCI
Architektonická kancelář ARTIGA hledá na dlouhodobou spolupráci architekta pro práci na nových projektech v Čechách i zahraničí. Rozsah od interiérů až po urbanisticko -architektonické studie většího měřítka. Hledáme samostatného a spolehlivého kolegu s chutí se učit ! Dobrá angličtina výhodou ! NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!
Region: Praha
Kontakt: Lenka Langerová | lenka@artiga.cz | +420 777 155 596
Vloženo: 26. 09. 2017 | 15:08

PROJEKTANT - dlouhodobá brigáda
Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici PROJEKTANTA. Navrhujeme a realizujeme moderní kancelářské interiéry s ohledem na trendy i individuální potřeby každého zákazníka. Jedná se o brigádu na dohodu o provedení práce, možnost dlouhodobé spolupráce. Co Vám můžeme nabídnout? Práci v mladém kolektivu a možnost seberealizace. Prostředí nových kanceláří, občerstvení na pracovišti, dog friendly office, lidský přístup, firemní akce. Pozice je vhodná pro studenty stavební fakulty/OSVČ.
Region: Brno
Kontakt: My Interior service s.r.o. | anetaji@myi.cz | 720043676
Vloženo: 26. 09. 2017 | 14:20

ATELIER GRIDO HLEDÁ ARCHITEKTA/KU
Pro náš ateliér v Praze na Žižkově hledáme architekty/ky ke spolupráci na různých pozicích - jak čerstvé absolventy tak i architekty s různou délkou praxe. Případně architektonicky přemýšlející stavaře! Architektura nás musí bavit! Práce na zajímavých a různorodých projektech. Stabilní zázemí, dlouhodobá zkušenost, dobrý kafe, občas výlet nebo sport. V případě zájmu prosíme zasílejte CV a portfolia na havelkova@grido.cz. Nástup možný ihned i během podzimu.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Eva Havelková | havelkova@grido.cz | +420602117708
Vloženo: 26. 09. 2017 | 10:25

DESIGNER/KA & ASISTENT/KA
Hledáme pohodového mladého kolegu/kolegyni na pozici asistenta/designera ve velmi netradičním interiérovém studiu/showroomu v Praze. Pracovní náplň - komunikativní přístup ke klientům ( ČJ, AJ ) při prodeji nábytku, zpracovávání návrhů studií bytů a interiérů do fáze projektů( nutná praxe 2D i 3D), správa FB a INSTAGRAMU. Poloviční úvazek( ne brigáda), vhodné i pro pokročilé studenty. Ridičský průkaz B výhodou. Ostatní podmínky dohodou při osobní schůzce u kávy :-) Nabídky prosím pouze písemně.
Region: Praha
Kontakt: Vladan Běhal | info@behaldesign.cz | 777590005
Vloženo: 26. 09. 2017 | 10:03

URBANISTÉ a URBANISTKY!
Hledáme šikovné architekty se zájmem o územní plánování. Zajímavá a samostatná práce a příležitost hodně se naučit. V Kladně na HPP, nástup možný ihned.
Kontakt: Ondřej Rys | ondrej.rys@mestokladno.cz | 604130535
Vloženo: 26. 09. 2017 | 09:05

PROJEKTANT STAVEB - DL STUDIO, s.r.o.
Hledáme projektanta staveb, který má rád stavařinu a rozumí jí. Středoškolák, vysokoškolák, student oboru... Nabízíme: stabilní pracovní poměr, zajímavé finanční ohodnocení, atraktivní pracovní prostředí v centru Prahy, zajímavé projekty, úzkou spolupráci s architekty. Požadujeme: samostatnost, pracovitost, schopnost orientace v procesu projektování a koordinace s dalšími projektanty, základní znalost schvalovací legislativy, znalost autocad. Nástup ihned, vhodné i pro studenty.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 živnostenský list
Kontakt: Ing. arch. Tomáš Hrubý | tomas.hruby@dlstudio.cz | +420603972761
Vloženo: 25. 09. 2017 | 13:55

Architekt / architektka - návrh interiérů
Hledáme architekta/architektku se zkušeností s návrhem interiérů, se zájmem stát se součástí menšího kreativního týmu architektů sídlícího v centru Prahy. Nabízíme flexibilní pracovní dobu, jejíž náplní je zpracování návrhu interiéru od počátečních konzultací s klientem, dodavateli a výrobci interiérových prvků až po dozor při realizaci. Požadujeme kreativní přístup k zakázkám, zájem o design a chuť se nadále zdokonalovat. Znalost ArchiCADu výhodou. Více informací o našem ateliéru na www.noscale.cz Kontaktní informace a profesní životopis, prosím zasílejte na email info@noscale.cz.
Region: Praha
Kontakt: Ondřej Fuchs | fuchs@noscale.cz | 603424398
Vloženo: 24. 09. 2017 | 22:12

Projektove rizeni rekonstrukce bytu a jejich deleni na apartmany
Poptavam kapacitu studenta/ absolventa Stavebni Fakulty pro vypomoc s navrhy a predevsim organizaci rekonstrukci bytu v Praze. Jednalo by se o rekonstrukce a delni nekolika vetsich bytu na mensi apartmany uzpusobene ke kratkodobym pronajmum. Napln prace zejmena priprava navrhu deleni, vyber a koordinace dodavatelu a dohled nad jejich praci (vicemene stavebni dozor). Casove flexibilni prace. Pozaduji zodpovednost a samostatnost. Odmena 150 CZK/h + bonus dle vykonu a vysledku projektu (ocekavana odmena CZK 200/h). V pripade zajmu me prosim kontaktujte na vasko.dan@gmail.com nebo 601 576 328.
Kontakt: Dan Vasko | vasko.dan@gmail.com | 601576328
Vloženo: 24. 09. 2017 | 17:25

Architekt - Rokycany
Do týmu našeho projektového ateliéru hledáme nového pracovníka na pozici Architekt. Náplň práce: dispoziční a designové návrhy staveb (exteriér/interiér), přímý kontakt s klienty, spolupráce při zpracování všech stupňů projektové dokumentace... Požadujeme: VŠ stavební obor architektura, znalost práce na PC (MS Office, Allplan, ArchiCad...), vhodné pro absolventy Nabízíme: zázemí zavedené společnosti, práci v mladém rozvíjejícím se kolektivu, plovoucí pracovní dobu, odpovídající finanční ohodnocení, osobní profesní rozvoj, práce na zajímavých zakázkách... Kontakt pro zaslání strukturovaného životopisu: atelier@ads-rokycany.cz Kontakt: Oldřich Dienstbier | atelier@ads-rokycany.cz | +420 777 591 981 Vloženo: 21. 09. 2017 | 06:31
Region: Plzeňská kraj
Kontakt: Oldřich Dienstbier | atelier@ads-rokycany.cz | 777591981
Vloženo: 22. 09. 2017 | 14:10

ARCHITEKT_INTERIÉRY OBCHODŮ
Jsi architekt- nadšenec do praxe a jednání s lidmi? Chceš vidět, jak ti tvůj projekt roste každý den pod rukama? My v #REXY umíme dělat skvělé návrhy i realizace obchodů pro naše stálé klienty. A hledáme právě Tebe! Čekalo by tě kompletní vedení projektů - zařízení obchodních interiérů se zaměřením na kosmetiku a FMCG klienty (Tom Ford, L´Oréal, Giorgio Armani, Douglas, Tchibo,…). Začneš jednáním s klientem, návrhem, kontaktem s dodavateli a výběrem materiálů i technických řešení až po realizaci a poděkování od klienta. Rádi tě mezi sebe přijmeme. Více informací zde: https://sway.com/t9Gu8YPhPaY3aa9x
Region: Praha
Kontakt: Vlasta Šilarová | vlasta@rexy.cz
Vloženo: 22. 09. 2017 | 13:23

Head office manager v architektonické kanceláři v Brně
Přijmeme asistentku do naší kanceláře v Brně (www.ararchitects.cz) Náplní práce je především administrativa - komunikace s účetní, fakturace, kontrola splatnosti faktur, příprava smluv a cenových nabídek, veřejné zakázky, vyřizování korespondence, internetový marketing atd. Předpokládaná náročnost je 100 hodin měsíčně (3 pracovní dny týdně). Pracovní dobu lze přizpůsobit rozvrhu. Požadujeme pozitivní přístup k práci, zodpovědnost, schopnost samostatně pracovat a řešit problémy, znalost práce na PC, znalost anglického jazyka, řidičský průkaz. Výhodou je praxe na podobné pozici a znalost účetního systému Pohoda, není však nutností. Vhodné pro studenty/absolventy VŠ ekonomických oborů. Nabízíme detailní zaškolení a asistenci v prvních týdnech práce, mladý kolektiv, přátelské pracovní prostředí, skvělou praxi a nestereotypní práci na zajímavých projektech. Nástup možný ihned, předpoklad konec září/začátek října. V případě zájmu zašlete životopis a krátký motivační dopis na adresu info@ararchitects.cz.
Region: Brno
Požadujeme: znalost angličtiny, řidičský průkaz
Kontakt: Gabriela Adamová | info@ararchitects.cz
Vloženo: 22. 09. 2017 | 12:57

G.L. Architekti s.r.o. a AED a.s. příjmou architekta/architektku
GL Archtitekti a AED hledají do svého týmu kreativního architekta či architektku na dlouhodobou spolupráci na akci expozice Arktidy v pražské ZOO a jiné projekty. Předpokládáme samostatnou kreativní činnost a nabízíme osobní růst na neobvyklých projektech. Nástup možný ihned. Platové a pracovní podmínky dle dohody. Pracoviště Bieblova 21, Praha 5.
Region: celá ČR, Praha
Kontakt: Vlastimil Vagaday | office@gla.cz | 603 820 284
Vloženo: 22. 09. 2017 | 11:36

Architektonický atelier hledá do svého týmu stavebního inženýra
Hledáme spolupracovníky pro práci na různorodých projektech. Vedení projektu, koordinace a inženýrská činnost, zpracování PD všech stupňů. Požadujeme VŠ vzdělání, praxi, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, komunikační a organizační schopnosti, výbornou znalost práce na PC – AutoCad, MS Word, Excel. V případě zájmu zašlete CV a reference na dosavadní práci na email. Možnost i externí spolupráce.
Region: Praha
Kontakt: Robert Hu | atelier@ad-nuance.cz
Vloženo: 20. 09. 2017 | 10:42

Architektonická dílna Nuance hledá do svého týmu architekta
Hledáme talentované spolupracovníky pro pozici junior architekt a senior architekt. Požadujeme praxi, samostatnost, spolehlivost. Dále znalost AutoCad, Adobe software, 3d software. V případě zájmu zašlete CV a reference na dosavadní práci na email. Těšíme se na spolupráci!
Region: Praha
Kontakt: Robert Hu | atelier@ad-nuance.cz
Vloženo: 20. 09. 2017 | 10:36

Projektant - pozemní stavby / Administrativní pracovník
Projekční a Architektonická kancelář v Brně přijme projektanta/administrativního pracovníka (studenta pozemního stavitelství) pro pozemní stavby. Nabízíme práci na částečný pracovní úvazek, nebo dohodu o provedení práce. Možnost i dlouhodobé spolupráce na ŽL. Vhodné pro absolventy středních škol, studentů VŠ, čerstvých absolventů VŠ vzdělání ve stavebním oboru. Praxe a zkušenost s projektováním v programu ArchiCAD podmínkou (zásadní výhodou). Nabízíme práci v příjemném mladém kolektivu a získávání nových zkušeností z praxe v zavedené projekční kanceláři v Brně na ulici Purkyňova.
Region: Brno
Požadujeme: znalost Graphisoft ArchiCAD
Kontakt: Martin Zaoral | martin.zaoral@seznam.cz | 603296059
Vloženo: 19. 09. 2017 | 16:31

Architekti a projektanti - MR Design CZ s.r.o.
Hledáme nové kolegy do našeho týmu v architektonické a projekční kanceláři. Co nabízíme? Zajímavou a kreativní práci při zpracovávání všech stupňů projektové dokumentace od studií až po realizaci staveb občanské a bytové výstavby, návrhy interiérů a grafických prací. Práci v menším kolektivu v Ostravě nebo formou vzdáleného přístupu odkudkoliv v ČR. Nástup možný ihned. Jaké dovednosti požadujeme: ukončené SŠ stavební nebo VŠ vzdělání – FA nebo FaSt, obor architektura a stavitelství, znalost práce v AutoCad, Revit, Excel, Word. Naši kolegové by měli být zodpovědní, samostatní, spolehliví, pečliví a mít ochotu se učit. Zkušenosti a praxe v oboru jsou vítány avšak nejsou podmínkou.
Region: celá ČR
Požadujeme: znalost Autodesk Revit Architecture
 znalost angličtiny, řidičský průkaz
Kontakt: Mira Tyl | mira@mrdesign.cz | 603418681
Vloženo: 12. 09. 2017 | 17:05

GRIDO PRAHA HLEDÁ ARCHITEKTA/KU
Pro náš ateliér v Praze na Žižkově hledáme architekty/ky ke spolupráci na různých pozicích - jak čerstvé absolventy tak i architekty s různou délkou praxe. Případně architektonicky přemýšlející stavaře! Architektura nás musí bavit! Práce na zajímavých a různorodých projektech. Stabilní zázemí, dlouhodobá zkušenost, dobrý kafe, občas výlet nebo sport. V případě zájmu prosíme zasílejte CV a portfolia na havelkova@grido.cz. Nástup možný ihned i během podzimu.
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Eva Havelková | havelkova@grido.cz | +420602117708
Vloženo: 04. 09. 2017 | 20:35

KRESLIČ VÝZTUŽE
Statická kancelář se zaměřením na navrhování železobetonových konstrukcí pozemních staveb hledá nového spolupracovníka do svých řad, a to na pozici kresliče výztuže. Podmínkou je znalost Autocadu, znalost programu RECOC výhodou.V případě zájmu piště prosím na c-eng@c-eng.cz.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: C-ENG s.r.o. | c-eng@c-eng.cz
Vloženo: 01. 09. 2017 | 08:14

3D grafik - fotorealistické vizualizace interiérů
Hledám 3D grafika fotorealistických vizualizací interiérů ke spolupráci při realizaci kompletních návrhů designu. Požadované zkušenosti se softwary Sketch-up a 3Ds Max+V-Ray či Cinema 4D+V-Ray - fotorealistické výstupy.
Region: celá ČR
Kontakt: Kateřina Kratochvílová | katerina@kerseydesign.com | 603768567
Vloženo: 28. 08. 2017 | 09:43

Vizualizace a animace v Unreal Engine (Virtuální realita)
Dobrý den / Ahoj, hledáme do týmu kolegu, který má zkušenosti s Unreal enginem a pohybuje se ve stavebnictví. Pokud jste vizualizátorem/kou a chtěli byste se v UE naučit, při dlouhodobější spolupráci jsem ochotni navázat spolupráci i takto. Práce se netýká pouze statických vizualizací, ale především virtuální reality. Jsme schopni nabídnout externí spolupráci, ale také plný úvazek s kancelářským zázemím v Praze i v Brně. V případě zájmu mne, prosím, neváhejte kontaktovat. K emailu prosím přiložte ukázku Vašich dosavadních prací ve stavebnictví. email: zbynek.pohorelsky@gmail.com Těším se na případnou spolupráci.
Region: celá ČR, Praha, Brno, Slovensko
Požadujeme: živnostenský list
Kontakt: Zbyněk | zbynek.pohorelsky@gmail.com | 775645758
Vloženo: 25. 08. 2017 | 11:28

Přijmeme architekta
Zavedené architektonické studio ML Designers přijme do svého týmu kolegu / kolegyni pro interní spolupráci. Navrhujeme a realizujeme drobné stavby i rozsáhlejší projekty. V případě bytových a nebytových interiérů se podílíme i na jejich dodávce. NABÍZÍME: - pestrou práci na projektech od architektonické studie až po realizaci. - pružnou pracovní dobu dle možností a dohody – preferujeme 5dní/týden #POŽADUJEME: - absolventy nebo studenty FA či jiných škol s oborem architetkura nebo design interiér www.mldesigners.cz
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Rhino
 znalost angličtiny, řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Lukešová Marta | mlukesova@mldesigners.cz | 604233124
Vloženo: 19. 08. 2017 | 22:01

Hledáme kolegu
Hledáme nového kolegu do našeho ateliéru www.zabadalova.cz. Zabýváme se návrhy interiérů a jejich realizací. Pokud Vás naše práce zaujala a máte ukončené studium, přijďte se za námi podívat. Požadujeme: znalost práce v programech - Sketch Up + V-ray, AutoCAD, Photoshop Nabízíme: pestrou a kreativní práci, flexibilní pracovní dobu, práci v centru Brna
Region: Brno
Kontakt: Šárka Zabadalová | sarka@zabadalova.cz | 605 200 677
Vloženo: 15. 08. 2017 | 16:55

Architekt
Architekt na HPP, práce v BIM samozřejmostí, místo práce v Opavě, zakázky po celé ČR.
Kontakt: Martin Uličný | martin.ulicny@technico.cz
Vloženo: 06. 08. 2017 | 12:18

Atelier Hoffman hledá pro spolupráci junior/senior architekta/architektku
Nabízíme: Dobré podmínky pro dlouhodobou spolupráci. Příjemné prostředí v plně vybaveném ateliéru. Kreativní tým a pohodu při práci. Rozvoj osobnosti, profesních znalostí a zkušeností. Práci na zajímavých dlouhodobých zakázkách v Praze a na dalších místech. Požadujeme: Kreativitu, zodpovědnost, spolehlivost, samostatné rozhodování. Zkušenosti s 3D modelováním, výbornou znalost AutoCad, Revit a dalších programů, zkušenost s tvorbou vizualizací a základy práce s grafickými programy. Zkušenost s vícestupňovým projektováním: administrativní a organizační řízení projektu, komunikace s úřady a specialisty. Dobré komunikativní schopnosti. Živnostenský list.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk Revit Architecture, Autodesk 3ds Max
 znalost angličtiny, řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Ateliér Hoffman | atelier@atelierhoffman.eu | 725 888 414, 608484484
Vloženo: 20. 07. 2017 | 10:57

STAVBYVEDOUCÍ nebo MISTR - Praha
Jsme MASTER DESIGN. Architektonický ateliér. Navrhujeme a realizujeme moderní stavby a jejich interiéry. Od návrhu až po kolaudaci. Do týmu v Praze hledáme stavbyvedoucího. Hledáme někoho, kdo nám pomůže: s výstavbou technicky náročnějších luxusnějších rodinných domů a vil v Praze a Středočeském kraji Tak, aby to dobře fungovalo, potřebujeme od Tebe následující: mít chuť podílet se na realizaci moderních technologicky náročnějších staveb pro zajímavé klienty mít stavební vzdělání - VŠ stavebního směru je ideální :) mít alespoň 1 rok praxe na obdobné pozici mít dobrou znalost norem a technologických postupů - měl by si být schopný poučovat Ty nás, nikoliv naopak :) držet si důvěryhodnost a být spolehlivou součástí týmu Ještě více nám to bude klapat, pokud: budeš mít autorizaci budeš umět pracovat v CAD a rozpočtářských programech Co u nás můžeš čekat: kancelář s přátelským mladým kolektivem - vykání není řečí našeho kmene spolupráce s nevšedními klienty podílení na něčem, co nás přesahuje, na tvorbě dokonalých domovů, na dělání našich klientů šťastnými Jsi pro to jako stvořená/ý? Přidej se k nám na naší cestě za mistrovstvím! Těšíme se na zprávu :-)
Region: Praha
Kontakt: Jadrníček | job@master-design.cz
Vloženo: 14. 07. 2017 | 15:50

Vizualizace 3Ds MAX - Corona
Hledáme vizualizátora, který umí pracovat ve 3Ds Maxu s renderovacím enginem CORONA. Pokud ovládáš Coronu a baví tě vizualizace, prosím, kontaktuj nás. zbynek.pohorelsky@gmail.com těšíme se na případnou spolupráci. Zbyněk
Region: celá ČR, Praha, Brno, Slovensko
Požadujeme: znalost Autodesk 3ds Max, Corona
Kontakt: Zbyněk | zbynek.pohorelsky@gmail.com
Vloženo: 03. 07. 2017 | 12:40

Projektant/ka požární bezpečnosti staveb
Hezký den všem! Obracím se na Vás jako na možné zájemce o nabídku práce. V projekční kanceláři – AMPeng s.r.o., kde působím, sháníme nové posily do týmu. Pokud byste se rádi věnovali projekci požárních řešení naplno, působili na zajímavých projektech a byli součástí mladého, přátelského kolektivu zkušených kolegů, tak prosím zašlete svůj životopis na zdenka.peskova@ampeng.cz. Pokud by Vás zajímaly nějaké detaily, můžete samozřejmě kontaktovat i přímo na tel 725 555 309. Hloubka Vašich vědomostí není jediná rozhodující, důležitá je chuť do práce!
Region: celá ČR, Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Ing. Zdeňka Pešková | zdenka.peskova@ampeng.cz | 725 555 309
Vloženo: 20. 06. 2017 | 10:56

Hledáme do kolektivu architekta / architektku
Kolektiv G.L.Archiktekti v rámci rozšiřování svého týmu hledá kreativního architekta / architektku s praxí ke spolupráci na aktuálních zajímavých projektech a realizacích. Podmínkou jsou samostatnost a chuť kolektiv podpořit vlastní invencí. Nástup možný ihned. Své portfolia a CV zasílejte na mail. www.gla.cz
Region: Praha
Kontakt: Jan Vagaday | office@gla.cz
Vloženo: 16. 06. 2017 | 12:21

Projektant stínící techniky a inteligentních fasád
Přední výrobce a dodavatel systémů stínící a ventilační techniky pro administrativní budovy I rodinné domy v ČR I zahraničí společnost Metalplastcz hledá do svého týmu projektanta do kanceláře v Hradci Králové. Náplní práce je projektování stínící a ventilační techniky, detaily fasád,koncepční a technická řešení a jejich převedení do realizace. Jedná se o plný pracovní úvazek s místem zaměstnání v Hradci Králové. Více na macek@metalplastcz.cz nebo www.metalplastcz.cz
Region: Hradec Králové
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Ing. Martin Macek | macek@metalplastcz.cz | 602360798
Vloženo: 06. 06. 2017 | 08:54

Vývojář v Unreal Engine/Unity/Stingray..
Hledáme vývojáře/programátora pro tvorbu, úpravu a optimalizaci 3D modelů v hracím enginu s architektonickým zaměřením. Jedná se o velice zajimavé projekty. Více info na mailu. Budu se těšit.
Region: celá ČR, Brno
Požadujeme: znalost Autodesk 3ds Max, Unreal/Unity/Stingray...
Kontakt: Zbyněk | zbynek.pohorelsky@archprint.cz
Vloženo: 28. 03. 2017 | 18:32

Renson Ventilation is seeking an architect advisor in Prague
Renson is the European market leader in development, production and marketing of ventilation and sun-screening systems. Employing over 700 people and reaching turnover of 150 million euro Renson is putting into practice ambitious growth strategy worldwide. To reinforce its position on the Polish market, Renson is seeking for an Architect Advisor based in Prague, Czech republic. Duties & responsibilities Promoting the Renson Concepts and solutions to well identified high end architects, consultants and engineering offices. Regular visit of the key end-clients and investors to promote the Renson brand and generate indirect sales. Recognising and registering in CRM system the biggest investments where the Renson solutions could be used.  A typical week consists of 4 days visiting at least 3 relations a day and 1 day home office activities. On a monthly base we count on 48 visits. Identify, review and implement the business opportunities on a regular basis, ensuring feedback to the country manager. Analyse the competition on a regular basis and report findings to the country. Support in organising all promotional matters on a national level. Regular attendance to exhibitions, on a local and international level. Requirements Education: Graduated in Engineering (building construction, mechanical) or an Architect Experience: Sectorial experience of at least 3 year technical-sales experience in the window, door and façade industry or similar. Age 25-35 years. Knowledge, skills and abilities: - Proven record in similar functions - Knowledge of marketing skills - Skilled in negotiations and communication - Entrepreneurial attitude - You manage AutoCad Languages: Fluent in English Driving licence:B
Region: Praha
Požadujeme: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk Revit Architecture, Autodesk 3ds Max
 znalost angličtiny, řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Jaroslav Kazimir | jaroslav.kazimir@renson.net | +421908157500
Vloženo: 16. 03. 2017 | 09:20

Redakce neodpovídá za obsah rubriky Burza práce.
Region celá ČR      Praha      Brno      Slovensko      jiný
Znalost: Autodesk AutoCAD Architecture Autodesk Revit Architecture jiný
Autodesk 3ds Max Nemetschek Allplan Graphisoft ArchiCAD
 angličtina němčina řidičský průkaz živnostenský list

Architekt -pomocné práce na ŽL
Architekt s praxí 30 let a autorizací, který bohužel prošel onkologickou léčbou, hledá brigádu nebo práci na výpomoc. Mám živnostenský list. Pracuji na AutoCADu, před deseti lety jsem pracoval i na svém REVITu, ale nikdo z mého pracovního okolí to nechtěl. Specializoval jsem se na rekonstrukce památek.
Region: Praha
Nabízím: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
 znalost angličtiny, živnostenský list
Kontakt: Radim Šveder | sveder@emai.cz | 733770103
Vloženo: 15. 11. 2017 | 16:08

Stavební inženýr hledá práci
Dobrý den, jsem stavební inženýr v oboru pozemních staveb. Hledám pracovní uplatnění jako Projektant/HIP/Stavební dozor nebo Technický dozor stavebníka - při realizace Vašich projektů/stavebních záměrů. Jsem časově flexibilní,samostatný, komunikativní a spolehlivý. Upřednostňuji externí spolupráci. V případě zájmu mě zastihnete u na níže uvedeném kontaktu.
Region: celá ČR, Praha
Nabízím: znalost Nemetschek Allplan
 znalost angličtiny, znalost němčiny
Kontakt: Jaroslav Mezera | xmezeraj@seznam.cz | 725393983
Vloženo: 13. 11. 2017 | 14:00

Návrhy, vizualizace interiérů
Dobrý den, hledám práci na externí spolupráci na pozici interiérová designerka - návrh 2D, 3D až po finální vizualizace. Jsem časově flexibilní, komunikativní a spolehlivá. Pro více informací mě prosím kontaktujte
Region: celá ČR, Praha, Brno
Nabízím: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, SketchUp, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator
 znalost angličtiny, řidičský průkaz
Kontakt: Adéla Šmeidlerová | A.smeidlerova@gmail.com
Vloženo: 09. 11. 2017 | 16:03

Nabízím externí spolupráci (za účelem získání praxe)
Dobrý den. Hledám externí spolupráci (za účelem získání praxe) stavebního projektanta/architekta. Jsem ochoten pracovat na ŽL, popřípadě DPP DPČ. Ovladám AutoCAD, ArchiCAD(preferuji), Photoshop (zakladní znalosti). Pro více informací mne neváhejte kontaktovat. Předem děkuji za Vaše nabídky.
Region: Brno
Nabízím: znalost Graphisoft ArchiCAD
 řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: Karel Sojka | karel.sojic@gmail.com
Vloženo: 07. 11. 2017 | 13:57

architekt
Dobrý den, hledám práci v Praze - v atelieru, u developera, v showroomu, případně jako obchodní zástupce. Jsem mladý architekt, mluvím plynně anglicky a německy, jsem aktivní řidič.
Nabízím: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, balík Adobe, Rhino, SketchUp
 znalost angličtiny, znalost němčiny, řidičský průkaz, živnostenský list
Kontakt: architekt | architekt1@post.cz
Vloženo: 07. 11. 2017 | 12:00

Architekt hledá spolupráci
Dobrý den, Hello, If you are searching for an experienced Architect to work on your projects, I could be the right person for you. I have my own architectural office N Design, s.r.o. in Prague and I am searching for new clients. I already have successful cooperation with few Companies and would like to find more. I am providing wide range of services from drafting service, 3D modeling and rendering, architectural and interior design, to urban design and planning. I am licensed architect (nº300М12313 Serbian Chamber of Engineers) with 8+ years of experience working on architectural and interior design projects, urban projects and plans. I was working at Research business center at Faculty of Architecture- University of Belgrade and my own architectural office in Belgrade. Also, I was working as Teacher Assistant at Faculty of Architecture at University of Belgrade and Faculty of Construction Management at Integrated University Union – Nikola Tesla. I finished Specialist Studies, Urban renewal of cities in the New Millennium at Faculty of Architecture, University of Belgrade. I have excellent 2D and 3D skills, using actively ArchiCAD, AutoCAD and Artlantis for more than 11 years. Also, for some bigger projects I have team to work on it. If you have some questions please don’t hesitate to ask me, Nataša Manakoski, Spec MA Arch Contact: natashamanakoski@yahoo.com ndesignarchitects@gmail.com tel +420730979117
Region: celá ČR
Nabízím: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Graphisoft ArchiCAD
 znalost angličtiny, živnostenský list
Kontakt: Nataša Manakoski | natashamanakoski@yahoo.com | +420730979117
Vloženo: 24. 10. 2017 | 12:54

architekt hledá práci od prosince/ ledna 2018
Dobrý den, hledám práci nejlépe v architektonické kanceláři. Zvážím jakoukoliv dobrou nabídku v oboru stavebnictví. V současné době pracuji na živnost a převážně dělám vizualizace do Rakouska. Dříve jsem pracoval v projekci ale také v grafickém studiu. Dělali jsme vizualizace pro developery a projekční kanceláře. Chci se vrátit k projekci a vizualizace odsunout na druhou kolej. Vzdělání: SPŠ pozemní stavby-4 roky + VŠ architektura-6 let. V praxi 4 roky. Pracuji v programech: AutoCAD, ArchiCAD, CINEMA 4D. Region: nejraději bych šel do Brna, případně do Zlína či Ol. ale závisí to na nabídce. Datum nástupu: dle domluvy (ideálně však od ledna 2018). V příloze ke stažení naleznete návrhy rodinných domů, které jsem letos navrhoval. Něco přímo i projektoval. Je tam také návrh interiérů do Vídně a jedna moje oblíbená školní práce. Soubor je v PDF a má 6Mb. Odkaz ke stažení je zde: https://ulozto.cz/!gMncrBncV6XP/linhart-portfolio-2017-pdf Děkuji předem za nabídky, CV zašlu.
Region: celá ČR, Praha, Brno
Nabízím: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Graphisoft ArchiCAD, CINEMA 4D
 znalost němčiny, živnostenský list
Kontakt: Tomáš Linhart | linhart.email@gmail.com
Vloženo: 23. 10. 2017 | 19:59

Architekt/stavební projektant
Dobrý den. Hledám práci architekta/stavebního projektanta na HPP nebo ŽL. Ovladám AutoCAD, Revit, ArchiCAD, Photoshop, 3ds Max (zakladní znalosti). Předem děkuji za nabídky.
Region: Brno
Nabízím: znalost Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk Revit Architecture
 znalost angličtiny, řidičský průkaz
Kontakt: Anna | lejve@seznam.cz
Vloženo: 19. 10. 2017 | 13:12

Projektant pozemních staveb - práce při studiu
Jsem studentem 1. ročníku inženýrského studia na ČVUT v Praze, Fakulta stavební - obor Integrální (požární) bezpečnost staveb - a hledám práci při studiu v projekci pozemních staveb. Mám praxi na pozici projektant/kreslič, kterou jsou vykonával během bakalářského studia; hlavní náplní práce bylo zpravování stavební části PD (DSP i DPS).
Region: Praha
Nabízím: znalost Autodesk AutoCAD Architecture
Kontakt: Richard Salaďák | richard.saladak@gmail.com | +420727882330
Vloženo: 12. 10. 2017 | 11:47

3D - modelář
Dobrý den, hledám práci zpočátku jako 3D modelář, později je možné přejít i k tvorbě vizualizací. Pracuji s 3ds max, Sketchup. jan-simon.webnode.com
Region: celá ČR
Nabízím: znalost Autodesk 3ds Max
Kontakt: Jan Šimon | jan.simon.1@seznam.cz
Vloženo: 11. 10. 2017 | 10:23

Hledám práci při studiu
Jsem student magisterského programu na FA ČVUT. Hledám zaměstnání v architektonickém atelieru. V mých možnostech je v současné situaci práce na max. 20 hodin týdně. Jsem k dispozici na jednom z níže uvedených kontaktů. Zde je odkaz na mé portfolio: https://issuu.com/marekspalenka/docs/portfolio_sp__lenka
Region: Praha
Kontakt: Marek Spálenka | marekspalenka@gmail.com | +420721248161
Vloženo: 05. 10. 2017 | 18:00

architekt - vizu - cad - sazba 140Kč
Hledám a nabízím své uplatnění/zkušenosti jako architekt, interiérový designer, 3d grafik nebo zpracovatel projektové dokumentace- studie, stavební povolení, dvd- převážně RD. Moje hodinová sazba je 140Kč čistého. Práce o víkendech pouze region Trutnovsko, Jaroměř. Náchodsko, Broumovsko. Výhodně též Praha.
Region: celá ČR
Nabízím: znalost 3D Max, Photoshop, Autocad
Kontakt: agent 007 | architekt007@email.cz
Vloženo: 29. 08. 2017 | 13:33

Stavební dozor Opava - Ostrava
Hledám pracovní uplatnění jako Stavební dozor/Stavbyvedoucí nebo Technický dozor stavebníka - při realizace Vašich projektů/stavebních záměrů. Dlouholetá praxe, autorizace (obor PS). Cena dohodou. Platí stále, do odvolání.
Region: Moravskoslezský kraj
Nabízím: řidičský průkaz
Kontakt: Kafol | kafol@seznam.cz | 704055012
Vloženo: 04. 03. 2017 | 16:04

Redakce neodpovídá za obsah rubriky Burza práce.
Region celá ČR      Praha      Brno      Slovensko      jiný
Znalost: Autodesk AutoCAD Architecture Autodesk Revit Architecture jiný
Autodesk 3ds Max Nemetschek Allplan Graphisoft ArchiCAD
 angličtina němčina řidičský průkaz živnostenský list

Poptávám služby architekta/projektanta
Dobrý den, hledám autorizovaného projektanta/architekta pro vypracování projektu rodinného domu se stodolou v duchu tradiční venkovské chalupy. Hledám někoho, kdo má cit a zkušenosti s projektováním českých chalup a venkovských stavení.
Region: celá ČR
Kontakt: Michal Hořánek | michalhoranek@seznam.cz | 602387878
Vloženo: 17. 11. 2017 | 19:23

rekonstrukce bytu 2+1
Hledám architekta nebo interiérového designera pro návrh rekonstruce bytu v paneláku.. Upřednostňuji jednoduchá funkční řešení s přijatelným poměrem ceny a výkonu. Region: Zlínský Kontakt: Liba Franová email : franolib@gmail.com
Region: celá ČR
Kontakt: Liba Franová | franolib@gmail.com | 602541650
Vloženo: 17. 11. 2017 | 07:49

bytový architekt/designer
Hledám interiérového designera pro návrh obývacího prostoru s kuchyňským koutem do novostavby rodinného domu u Slavkova. Upřednostňuji jednoduchá funkční řešení s přijatelným poměrem ceny a výkonu.
Region: Brno
Kontakt: Jana Zachariášová | jana.zachariasova@seznam.cz
Vloženo: 10. 11. 2017 | 10:45

Zaměření domu Liberecký kraj
Poptáváme zaměření objektu, ke kterému nemáme žádné podklady. Jedná se o dům z roku 1873 v Podkrkonoší nedaleko Lomnice nad Popelkou. Zaměření potřebujeme pro potřeby studie a budoucího projektu. Vyhotovení by mělo být v dwg formátu.
Region: celá ČR
Kontakt: Jiří Otmar | Jiri.otmar@centrum.cz | 777815069
Vloženo: 30. 10. 2017 | 21:48

výpomoc
Hledám studenta(ku) na výpomoc se zpracováním výkresové dokumetace v listopadu a prosinci. Jednalo by se o vynášení stáv. stavu z pdf-ek, případně papírové dokumentace s drobnými návrhovými změnami. Ideální předpoklad pro tuto práci je kreslení v Nemetschkovi na vlastním ntb.
Region: Praha
Požadujeme: znalost Nemetschek Allplan
Kontakt: jiří čapek | jirikcapek@seznam.cz | 605172723
Vloženo: 17. 10. 2017 | 16:16

Fotorealistický návrh fasády rodinného domu
Odkaz na materiály vzťahujúce sa k textu: http://www.uschovna.cz/zasilka/QR76IWHXHUJMBXH2-924/ Dobrý deň, hľadáme človeka, ktorý vie spraviť fotorealistický návrh podľa priloženej dokumentácie. V prílohe je štúdia od architekta na náš dom, je v pdf formáte s názvom začínajúcim na "Y" Ďalej posielam rez schodiskom ako aj pohľady na východnú a západnú fasádu, označené písmenami A - I, kde je aj google mapa s adresou domu Horná Strieborná 6, Banská Bystrica - súpisné číslo 286, ak by ste hľadali katastrálnu mapu, kvôli predstave a rozmerom domu a záhrady, je to parcela 1748, katastrálne územie Banská Bystrica. Ďalej vám posielam vizualizácie jednej stavby, ktorá sa mi páči, oznančenie png súborov je jedna až štyri No a nakoniec posielam inšpirácie z knihy Wood Houses vo fotografiách jedna IMG až šesť IMG Prosím vás touto cestou o urobenie náhľadu na fasády podľa zaslaných podkladov ( verím, že budú postačovať ) podľa grafického návrhu od arhitekta , ktorý navrhol dve možnosti prevedenia. Poprosím o jeden pohľad v 1. variante na západnú fasádu, jeden pohľad v 2. variante na východnú fasádu, jeden pohľad na terasu s prestrešeniami v záhrade podľa návrhu architekta a jeden pohľad v 1. variante na východnú fasádu. Verím, že som to napísal zrozumiteľne, napíšte mi prosím termín vyhotovenia fotorealistického návrhu podľa informácií uvedených v tomto textte. Ak by ste potrebovali doplňujúce informácie, napíšte mi prosím. Vo vašom fotorealistickom návrhu prosím vynechajte osoby a počet vtákov na oblohe prosím zredukujte na dva až tri, oblaky sú v pohode. Ďakujem za odpoveď a teším sa na spoluprácu. PS: Som ochotný investovať do fotorealistického návrhu maximálne 60 - 100 eur.
Kontakt: Erik Leitner | erikl@inmail.sk | +421915952333
Vloženo: 10. 10. 2017 | 13:17

projektant
dobry den, mam studii k rekonstrukci suterenu domu na 2 mensi byty (cca 60 a 40 m2 + sklep) a hledam projektanta, ktery to zpracuje do dokumentace pro hladke vyrizeni stavebniho povoleni.
Region: Praha
Kontakt: marek partl | m.halberstram@outlook.com | 728033588
Vloženo: 05. 10. 2017 | 22:47

Vizualizace parapetů a další
Dobrý den, hledám někoho kdo zvládne udělat vizualizace ve stejné kvalitě jako zde: https://www.dropbox.com/sh/6zfpzv1yn63077n/AAAQl9iDL8_X6TE4YowxcGzta?dl=0 Prosím o zaslání referencí.
Region: celá ČR
Kontakt: Honza Vala | info@marketguru.cz | 776551331
Vloženo: 04. 10. 2017 | 09:12

Student architektury - Trutnovsko
Hledáme šikovného studenta architektury, který by měl zájem o spolupráci s městem na Trutnovsku. V nabídce jsou různorodá a velmi atraktivní témata pro semestrální projekt nebo seminární práce z urbanismu. Velmi vhodné také pro diplomové práce. Výhodou je možnost získat exkluzivní postavení při jednání s vedením města. V případě zájmu a dobrého uvedení je možné spolupracovat na konkrétních projektech v regionu.
Region: celá ČR
Kontakt: Vojtěch Kopal | info@kopal-architekt.cz | 724239213
Vloženo: 01. 10. 2017 | 12:05

Vizualizace a animace v Unreal Engine (Virtuální realita)
Dobrý den / Ahoj, hledáme do týmu kolegu, který má zkušenosti s Unreal enginem a pohybuje se ve stavebnictví. Pokud jste vizualizátorem/kou a chtěli byste se v UE naučit, při dlouhodobější spolupráci jsem ochotni navázat spolupráci i takto. Práce se netýká pouze statických vizualizací, ale především virtuální reality. Jsme schopni nabídnout externí spolupráci, ale také plný úvazek s kancelářským zázemím v Praze i v Brně. V případě zájmu mne, prosím, neváhejte kontaktovat. K emailu prosím přiložte ukázku Vašich dosavadních prací ve stavebnictví. email: zbynek.pohorelsky@gmail.com Těším se na případnou spolupráci.
Region: celá ČR, Praha, Brno, Slovensko
Požadujeme: živnostenský list
Kontakt: zbyněk pohořelský | zbynek.pohorelsky@gmail.com
Vloženo: 25. 08. 2017 | 11:28

Redakce neodpovídá za obsah rubriky Burza práce.
Region celá ČR      Praha      Brno      Slovensko      jiný
Znalost: Autodesk AutoCAD Architecture Autodesk Revit Architecture jiný
Autodesk 3ds Max Nemetschek Allplan Graphisoft ArchiCAD
 angličtina němčina řidičský průkaz živnostenský list

Sdílená kancelář Nusle
Sháníme osazenstvo pro sdílení ateliéru. Jedná se o 4+1 orientované na J a V v prvním patře v činžovním domu v Nezamyslově 5 v Nuslích. Prostory jsou částečně rekonstruované. K dispozici budou tyto místnosti za tyto ceny: místnost A 20,2m2 6800 Kč/měsíc místnost B 24,9m2 9000 Kč/měsíc místnost C 21,2m2 7800 Kč/měsíc místnost D 20,0m2 7000 Kč/měsíc Půdorys samozřejmě můžeme poslat. Cena zahrnuje pronájem nezařízené místnosti včetně všech poplatků, internetu, možnosti využívat kuchyňku, jednací stůl v kuchyňce, plotr a zatím inkoustovou tiskárnu (účtování tisků jednotlivě). Kancelář bude volná od 1.12. https://mapy.cz/zakladni?x=14.4267125&y=50.0650185&z=17&pano=1&pid=55355158&yaw=5.771&fov=0.607&pitch=-0.150&source=addr&id=8941039
Region: Praha
Kontakt: Tomáš Feistner | tomas.feistner@gmail.com | 737704218
Vloženo: 25. 10. 2017 | 10:49

Kancelář Praha 1
Nabízíme 1 volné místo ve sdílené kanceláři v ulici Haštalská, Praha 1. Cena 4000,-/ os zahrnuje internet, úklid, možnost využívání zasedací místnosti a kuchyňky. Možnost spolupráce výhodou. www.roomarch.cz, www.obrazek.org
Region: Praha
Kontakt: Simona Fišerová | fiserova@roomarch.cz | 737161673
Vloženo: 23. 10. 2017 | 08:57

Sdílená kancelář PRAHA 6
Dobrý den, nabízíme místo ve sdílené kanceláři na adrese Wuchterlova 566/7, Praha 6. Samostatná místnost 23,18 m2 uzpůsobená pro 4 osoby. K dispozici je společná zasedačka, kuchyňka a sociální zázemí . Ideálně architekti , lidi se stavebním zaměřením nebo profese. Nebráníme se ani případné vzájemné spolupráci. Cena nájmu za měsíc 7222,- Kč vč úklidu,internetu.Zálohy na plyn a elektrickou energii v ceně zahrnuty a bude na konci roku doúčtováno dle skutečnosti. K dispozici ihned.
Region: Praha
Kontakt: Rajniš | rajnis.lubos@outlook.cz | 602322711
Vloženo: 19. 10. 2017 | 13:54

Hladame partnery v Ceske Republice-Kanadske Drevostavby
firma Nelson Homes,Nejvetsi a nejstarsi vyrobce prefabrikovanych/monovanych Drevostaveb hleda partnery pro distribuci a realizace staveb v Ceske,Slovenske republice ..ale I jinde v EU Vyhradni zastoupeni je mozne v urcitych oblastech .Je casem mozna I castecna vyroba v CR v licenci,pod dozorem Vyrobce v Kanade www.nelson-homes.com
Region: celá ČR
Kontakt: George Tupy | gtupy@shaw.ca | 016045384883
Vloženo: 12. 10. 2017 | 05:26

Sdílená kancelář_BRNO
Dobrý den, nabízíme 2 pracovní místa ve sdílené kanceláři na adrese Skořepka 15, Brno. K dispozici je zasedačka, vybavená kuchyňka, tiskárna. Ideálně lidi se stavebním zaměřením nebo profese, my jsme 2 architekti. Nebráníme se ani případné vzájemné spolupráci. Cena nájmu za měsíc 2700 kč.
Region: Brno
Kontakt: Lucia Murárová | luci.murarova@centrum.sk | +420607397082
Vloženo: 03. 10. 2017 | 11:25

Kancelář Praha 4 Pankrác - nabídka
V naší budoucí kanceláři nabízíme k pronájmu samostatnou místnost o výměře 17,4 m2 (vhodná pro 1 až 2 osoby) na adrese Praha 4, Na Veselí č.p. 825/3 (mezi stanicemi Metra C Pražského Povstání a Pankrác). Místnost přístupná ze společné chodby, k dipozici společná kuchyňka a WC. Jsme architekti a projektanti. Na požádání zašleme více info. Cena: 4200 Kč / měsíc (včetně internetu) + zúčtovatelné poplatky (cca 800,- Kč). K dispozici od 2. poloviny října 2017. Více info: pbrozek@email.cz.
Region: Praha
Kontakt: Petr Brožek | pbrozek@email.cz | 724149491
Vloženo: 02. 10. 2017 | 17:34

Získejte posilu do týmu na 640 hodin za nulové náklady
Dobrý den, ráda bych informovala o možnosti zapojení do projektu Vzdělávání praxí, který realizuje Fond dalšího vzdělávání, příspěvková organizace MPSV. Díky projektu můžete na několik měsíců přijmout do vašeho týmu člověka např. na pozici Architekt nebo Technický projektant. Vy předáváte zkušenosti a zapojujete uchazeče do každodenní praxe. Za poskytnutí takové praxe jsou Vám kompenzovány finanční náklady, které se pohybují v řádu několika desítek tisíc korun. Pro více informací navštivte www.vzdelavanipraxi.cz nebo pište rovnou na info@vzdelavanipraxi.cz
Region: celá ČR
Kontakt: Kateřina Krausová | katerina.krausova@fdv.cz | +420778451295
Vloženo: 26. 08. 2017 | 14:43

Redakce neodpovídá za obsah rubriky Burza práce.
Typ inzerátu nabízím práci hledám práci poptávám služby ostatní
Titulek inzerátu
Text inzerátu
Jméno: email: telefon:
Region celá ČR Praha Brno Slovensko jiný  
Znalost: Autodesk AutoCAD Architecture angličtina
  Autodesk Revit Architecture němčina
  Autodesk 3ds Max řidičský průkaz
  Nemetschek Allplan živnostenský list
  Graphisoft ArchiCAD
 
Platnost do:

Takto bude vypadat Váš inzerát  
 
Tučně označené položky jsou povinné.
Po zadání inzerátu budou na vyplněnou e-mailovou adresu zaslány přístupové údaje pro změnu inzerátu.
Burza práce není určena pro nabídku komerční služeb a produktů. Redakce si vyhrazuje právo inzerát smazat.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Listopad 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.