Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
FoxySteel s.r.o. picture
FoxySteel s.r.o.
Pannónska 1656/5, 90021 Svätý Jur
tel: +421 908 527 118
e-mail:
web:

Corten je originální přírodní materiál odolný vůči povětrnostním podmínkám. Dozrává časem, tak jako dobré víno a patina na jeho povrchu mu dodáva jedinečný vzhled nezaměnitelné barvy. Kdo ho pozná, ten si ho zamiluje… tak, jako jsme si ho zamilovali my! Ocel nekonvenční a mazaná jako liška, buď ji nenávidíte anebo milujete. Nepotřebuje úpravu, postará se sama o sebe, ochrání se – Corten je 100% recyklovatelný, přírodní a užitečná ocel! Při její aplikaci vznikne vždy nepřehlédnutelné dílo.MATERIAL

Corten je nízkolegovaná ocel, optimalizovaná díky jejím legujícím prvkům (meď, chrom, nikl a fosfor), čímž získává výjimečné mechanické a protikorózní vlastnosti.

Výhody materiál Corten:
- přírodní materiál
- jedinečný a nezaměnitelný vzhled povrchu
- struktura a barva patiny se časem mění, což dodává každé aplikaci nezamenitelnost
- odolnost vůči korozi bez potřeby povrchové úpravy
- ekologický a 100% recyklovatelný materiál
- celoživotně bezúdržbový
   
Ocel Corten je odolná vůči atmosferické korozi díky ochranné vrstvě, patiny která se vytváří na povrchu materiálu po čase jeho oxidace a vyznačuje se nepatrnou propustností kyslíka dovnitř,  čímž se koroze téměř úplně zastaví. Vrstva oxidů vzniká, když je ocel Corten periodicky zvlhčovaná a vysušovaná, což za normálních povětrnostních a v našich klimatických podmínkách trvá 18 až 36 měsíců.

Foxysteel s.r.o. je kreativní společnost s úzkou profilací na materiál Corten.

Materiálu Corten se věnujeme nejen po obchodní stránce, ale prioritně se soustřeďujeme na architektonické a designové aplikace, při kterých tvoříme dílo společně s architektem od prvotní ideje po použití v projektě.

Současně nabízíme i vlastní návrhy designových prvků a v portfóliu máme i novou řadu záhradního nábytku.
Naše dlouhodobé zkušenosti se zpracováním materiálu Corten nám pomáhají při naplňování i těch nejnáročnějších požadavků od architektů a designerů.
Permanentně zdokonalujeme proces výroby a vyvíjíme nové metody opracování materiálu corten, mezi které patří i umělá patina a stabilizace patinovaného povrchu.

Umělecká díla

Krby a ohniště

Fasády budov

Ploty a brány

Infotabule

Vodní prvky

Prvky zahradní architektury

Mobiliář

Interiérové obklady
Reference
Návštěvnost: 1507 čtenářů
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.