PROJEKTANT

Contact
UP constructions s.r.o.
prace@up-i.cz
tel. 773450100

Region
Brno
Inserted
07.05.2024 14:31
Zavedená stavební a projekční společnost se sídlem v Brně hledá nového člena týmu, který nám pomůže s prací na přípravě zajímavých projektů. Jsme zkušený tým stavařů, projektantů a architektů a aktuálně obsazujeme pozici Projektanta.

Nabízíme stabilní a dobře ohodnocenou práci s dlouhodobým výhledem. Nástup je možný ihned, ale po dohodě na Vás rádi počkáme.

Co Vás čeká a na co se můžete těšit?
• Projekce staveb v rozsahu investičních nákladů 10–150 mil. Kč i více
• Můžete být u realizace od začátku až do konce (vlastní architektonické studie i stavební divize)
• Realizace vlastních projektů, autorský dozor
• Podpora profesního vzdělávání a růstu
• Finanční bonusy z úspěšně a včas dokončených projektů

Budete se moci dále rozvíjet i sbírat další zkušenosti na pestré škále složitých projektů z našeho portfolia, od luxusních rodinných domů, přes administrativní budovy až po průmyslové i výrobní haly.

Co by měl ideální kandidát mít?
• SS/VŠ vzdělání v oboru Stavebnictví
• Praxi v projekční činnosti alespoň 3 roky (není podmínkou)
• Znalost Microsoft Office
• Pokročilá znalost práce AutoCADu
• Znalost práce v Revitu výhodou
• Řidičský průkaz skupiny B
• Smysl pro detail a technické myšlení
• Dobrou náladu

Proč právě k nám?
• Nabízíme zázemí stabilní a seriózní společnosti
• Jsme mladý a sympatický tým
• V kanceláři volíme přátelský a férový přístup
• Pracujeme tvrdě, ale umíme odpočívat a bavit se
• Podporujeme další vzdělávání a školení, nabízíme možnost seberealizace
• Zajišťujeme kurzy angličtiny v sídle společnosti a další benefity (sick days, práce z domova, pružná pracovní doba atd.)
• K dispozici dáváme telefon, po zapracování firemní notebook, pravidelná školení

Co dál?
Dočetli jste až sem? Cítíte se na práci u nás? Pošlete Váš životopis a dejte nám o sobě vědět.

Informace o nás i naše reference najdete na www.up-i.cz
Budeme se těšit na spolupráci!
Tým UP constructions s.r.o.