Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     

archiweb.cz nabízí firmám možnost prezentace svých služeb a dodávaných výrobků v oborových katalozích.
Po registraci dostanete na své stránce možnost uvedení všech požadovaných informací o firmě i o Vašich produktech a službách. V ceně registrace je možnost zařazení firmy do libovolných kategorií.
Vaši prezentaci lze navíc provázat s referenční realizací, která byla na archiwebu zveřejněna.

Cena: 2.500 Kč bez DPH/rok

Zvýhodněná cena: P.R. článek + zařazení do katalogu na 1 rok za 6.900 Kč bez DPH.

Ukázka prezentace firmy s propojením na referenční realizace >
Ukázka stránky stavby s odkazy na prezentace subdodavatelů v zápatí >

Proč prezentovat své služby na archiwebu?
  • archiweb.cz je největší český portál, zabývající se současnou architekturou. Kombinuje zdroj každodenních zpráv z oboru, rozsáhlou databázi realizovaných staveb a interaktivní časopis s původním obsahem.
  • archiweb.cz je česká jednička. Jako jediný architektonický portál v České republice každodenně přináší každodenně obsah. Za dlouhá léta existence si vytvořil stálou čtenářskou základnu, která se neustále rozšiřuje.
  • archiweb.cz má čtenáře, kteří Vás zajímají. V současné době je archiweb zaměřen a čten převážně čtenáři z řad odborné veřejnosti (architekti, projektanti) a studenty architektonických a stavebních škol.
  • archiweb.cz je solidním a důvěryhodným partnerem. Portál se vyvíjel sedm let. V září 2005 byla spuštěna nová verze a chod portálu zajišťuje profesionální redakce. Díky neustálým investicím se jej daří stále vylepšovat. Těší nás, že je archiweb pravidelně čten i nejlepšími českými architekty. Činnost našeho portálu podpořila řada renomovaných firem a oborových institucí (ČKA, NČA, ministerstvo kultury ČR).

Návštěvnost a struktura čtenářů
Podrobné statistiky návštěvnosti naleznete na adrese http://www.archiweb.cz/archstats.

Využíváme také nezávislého měření TOPlist, viz http://www.toplist.cz/toplist/?kat=-1&search=archiweb&a=s.Mediainfo ke stažení

Kontakt
e-mail katalog@archiweb.cz
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.