Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Teorie architektury

POTŘEBUJI POMOC
POTŘEBUJI POMOC ŠARUŠ 21.06.11 22:47
Dobrý den, potřebuji pomoc. Při obhajobě mojí bakalářské práce se mě zřejmě bude oponent ptát, jaký je rozdíl mezi dvougeneračním RD a RD o dvou bytových jednotkách. A to tedy asi opravdu neumím nijak přesně specifikovat, tak bych byla ráda, kdyby mi s tím uměl někdo zasvěcený poradit. Děkuji
odpověď Míša 01.07.11 20:21
Dvougenerační dům je ten, kde se předpokládá že žijí staří a mladí najednou, zatímco dům o dvou bytových jednotkách je takový, kde žijí dvě rodiny, co mají samostatný vstup do bytu. U dvougeneračního mívají společné některé místnosti-hala, obývací pokoj, stavebně nemusí být odděleny silnější zdí, stačí příčka. Když jsou dvě jednotky tak na sobě nejsou závislý, mohou mít oddělený kotel, mají svoje měřiče voda, plyn, el. Je mi líto že tohle neví studentka co obhajuje bc. když tohle vim už i s průmyslovkou. Zajímalo by mne co studujete za školu?

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.