Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Soutěže

Svátky designu začínají!
Svátky designu začínají! CZECHDESIGN 06.04.04 22:42
Za několik dní se otevřou brány milánského výstaviště pro milovníky designu. V termínu 14. – 19. 4. 2004 se uskuteční jeden z největších veletrhů designu, kde nejlepší studia a designéři z celého světa představují své novinky na nadcházející rok.


Salone Internazionale del Mobile představuje jak moderní a klasický nábytek tak designové prototypy. Je zde i část vyhrazena koupelnám, textilním doplňkům a kuchyním. Představí se zde na 1900 vystavovatelů z celého světa.


Důležitou součástí veletrhu je část věnovaná mladým tvůrcům a školám. Za snížený poplatek jsou vybráni ti nejlepší, kteří dostanou šanci nastartovat rychlou kariéru designéra na Salonu Satellite. Pro tento rok bylo vybráno 440 talentovaných mladých tvůrců. Součástí přehlídky je i výstava Dining Design.


Co by to bylo za svátek designu, kdyby probíhal pouze na výstavišti. Designem žije v těchto dnech celé Miláno. Právě proto má veletrh svoji jedinečnou atmosféru plnou koktejlů a vernisáží po celém městě. Firmy a designéři, co ve světě designu něco znamenají si najímají galerie v centru i na okraji města, aby prezentovali své novinky, na kterých pracovali minulý rok.


Nehodí se vám jet do Milána v termínu 14. – 19. 4. 2004? Nevadí! Na adrese www.czechdesign.cz si každý den můžete přečíst to nejzajímavější z Milána v on-line zprávách plných fotografií. Do Milána vypraví portál tři redaktory, kteří vám přes internet přiblíží atmosféru designem tepajícího Milána.


www.czechdesign.cz


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.