Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Soutěže

Soutěž internetového portálu CZECHDESIGN
Soutěž internetového portálu CZECHDESIGN Veronika Lousova 12.11.03 22:40
Soutěž internetového portálu CZECHDESIGN.CZVánoce, Silvestr a design!
Předmět soutěže:
Tématický banner pro portál CZECHDESIGN.CZ „Vánoce, Silvestr a design!“
Internetový portál CZECHDESIGN.CZ. vyhlašuje soutěž na banner pro CZECHDESIGN.CZ. Ceny do soutěže věnoval internetový obchod DesignDesign.czNěkolik slov od manažerky portálu Veroniky Loušové o zadání soutěže:
„Portál se rozhodl vyhlásit tuto časově nenáročnou soutěž s cílem pobavit návštěvníky portálu o Vánocích. Pokud někoho naše zadání a výherní ceny osloví, myslím, že nebude problém během dne banner udělat a bude se při práci bavit. Doufám, že zaslané práce budou vtipné a plné sváteční atmosféry. Pojďme do vánoc vnést trochu designu. Pro vítěze byly vybrány ceny ve spolupráci se sponzorem soutěže DesignDesign.cz. První místo je veselé rádio Tykho a druhé až čtvrté fajnová sada designérských šroubováků.“Zadání:
Banner má být vánočně nebo silvestrovsky naladěn s tématem design. Banner musí být animovaný. Může být ozvučen.Výherní bannery budou na portále www.czechdesign.cz zobrazovány 18. 12. 2003 – 7. 1. 2004. Účastník soutěže by měl při vymýšlení koncepce banneru brát ohled na tuto dobu zobrazování.Kritéria hodnocení: nápad, vtip, úroveň zpracování.Technické parametry:
Banner se bude zobrazovat v horní části, rozměry jsou 644 x 127 pixelů, na šířku.
Formát zasílaných prací je gif, flash. Velikost banneru je omezena do 80kb. Pokud bude ve formátu flash, musí být celý klikací a odkazovat na adresu: http://www.czechdesign.cz/banner.php?out=8Termíny:
Vyhlášení soutěže je 12. 11. 2003. Ukončení soutěže je 15. 12. 2003. Hodnotící komise oznámí výsledky 18. 12. 2003


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.