Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Soutěže

DESIGNSTORY
DESIGNSTORY Lukáš Posolda 05.10.03 21:45
DESIGNSTORY – výjimečná šance pro školy a studentyMá vaše škola nebo ateliér zájem bezplatně vystavovat v prestižní designové expozici? Máte zajímavý návrh, ale nepodařilo se ho vám zatím dostat do podoby 3D prototypu? V tom případě by vaší pozornosti neměl uniknout nový projekt DESIGNSTORY.DESIGNSTORY je komplexní projekt zaměřený na představení a propagaci progresivního domácího i zahraničního designu v rámci veletrhu nábytku, bytového textilu a interiérových doplňků MOBITEX 2004. Přední firmy z oboru a školy zaměřené na design se budou prezentovat ve výběrové expozici DESIGNSTORY s podtitulem „Tak trochu v modré“ v pavilonu A2 brněnského výstaviště a na vybraných místech v Brně.V rámci expozice DESIGNSTORY bude představena produkce vybraných předních subjektů z oboru nábytkové a interiérové tvorby. Výběr těch nejlepších provede odborná komise, v níž zasednou pracovníci předních institucí, škol i časopisů zabývajících se designem. Expozice bude rozdělena do tří částí:

1) Solitaire: prezentace soliterních objektů domácích i zahraničních tvůrců

2) Story: příběh svítidel a dekorací

3) School: prostor pro školy a studenty, který vytvoří prostředí pro navázání spolupráce s výrobciNa DESIGNSTORY bude vystaven větší počet příspěvků z oblasti školního designu. Školnímu designu je věnována velká pozornost, protože právě v prostředí škol vznikají zajímavé, výrazově silné návrhy. Záměrem pořadatelů je představit výjimečné spojení škol a výrobců na jedné ploše, s jedním a tématem a vytvořit mezi nimi most a iniciovat jejich spolupráci. Cílem je představit širší a kvalitnější výběr školních prací. Školám, domácím i zahraničním, je nabízena bezplatná účast.Další možností pro školy je podpora vzniku prototypů. Mnoho ateliérů nemá prostředky na realizaci prototypů studentských prací, proto jejich návrhy zůstávají pouze na papíře. Pořadatelé DESIGNSTORY chtějí zprostředkovat setkání mezi školami a výrobci, kteří by měli zájem sponzorsky podpořit vznik vybraných návrhů do podoby prototypu. Zapojení do tohoto programu je jednoduché. Stačí pouze zaslat svůj návrh pořadatelům v elektronické podobě, ze kterých si budou výrobci vybírat. Je důležité nezapomenout, že i tyto návrhy budou posuzovány také podle toho, jak souzní s (ne)závazným tématem prvního ročníku DESIGNSTORY, kterým je modrá barva.Více informací o projektu, podmínky účasti pro školy a přihlášku naleznete na www.designstory.cz


Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.