Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Soutěže

soutěže USA vs Evropa
soutěže USA vs Evropa marko 29.12.11 16:54
ahoj. narazil jsem na článek http://www.modative.com/modern-architects-blog/bid/31683/Why -Open-Architecture-Competitions-Are-Bad-for-Architects. je zřejmé, že se jedná o situaci specifickou pro USA. chtěl bych se zeptat, jak se od daného článku a všech komentářů pod ním, o kterých si myslím, že dohromady vytvářejí docela uvěřitelný obrázek tamní situace, liší evropská situace. existují soutěže podobného typu i v evropě (v tom smyslu že po zaplacení startovného v nich jde jen o vymýšlení nikoliv o realizaci, k tomu za příšerných podmínek - viz čas k posouzení) nebo je situace podstatně radostnější? v jednom z kometářů pod článkem je řeč o tom, že "[...]the EU has a fantastic central procurement portal advertising public works open for bid[...]". o kterém portálu je řeč? je onen portál jen jeden? a je i v evproě tak šptaný nápad účastnit se otevřených arch. soutěží?

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.