Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Soutěže

Chyby v soutěžích
Chyby v soutěžích matouš 17.11.11 18:35
Zdravím kolegové,
jsem začínající architekt s krátkou praxí. Abych posbíral nové zkušenosti a přidal do portfolia další vyšperkované projekty, rozhodl jsem se, že se začnu účastnit ideových soutěží.

Můj dotaz se týká soutěžení obecně - jsou místa v soutěžních podmínkách, na která dát zvlášť pozor ? Už vás soutěží někdy klient “natáhl” ?

Díky za každý postřeh.
- vladimír 20.11.11 12:28
pozor na část, kde se píše o autorských právech. v soutěžích velkých developerů se často uvádí, že autor souhlasí, aby dílo bylo v dalších stupních změněno podle vůle developera - projektuje někdo jiný tzn. výsledek je také jiný. Prostě jo, myšlenka a studie je vaše, ale výsledný projekt si uděláme jinde a laciněji.

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.