Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Ostatní

archiweb a rss
archiweb a rss diplomatv8 22.03.08 11:59
Rad bych se zeptal, zda redakce archiwebu zvazuje zprovozneni odberu novinek pres rss. Dekuji.
Re: archiweb a rss Martin Rosa 22.03.08 12:45
V tuto chvíli o tom neuvažujeme.
Re: archiweb a rss diplomatv8 01.04.08 13:56
Abych pravdu rekl, v soucasnosti jsem nenarazil na (polo)profesionalni informacni server, ktery by rss nepodporoval. Prijde mi skoda, ze server pomerne kvalitni obsahem jej nedokaze prodat, urcita neprehlednost, zastaraly framework, chybny kod (http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fwww.archiweb .cz%2F&charset=%28detect+automatically%29&doctype=Inline&gro up=0&verbose=1). Staci nahlednout k sousedum (napr. Chile http://www.plataformaarquitectura.cl/ , prehledne, obsahle clanky, podpora "socialnich" serveru, rss, velice prijemne zobrazovani obrazku) a nelze se ubranit pocitu, ze archiwebu pomalu ujizdi vlak. Jinak ale diky za Vasi praci.
Kritika Jan Kratochvíl 01.04.08 15:12
Díky za konstruktivní kritiku a zajímavý odkaz. Zamyslíme se nad sebou...
Je RSS na cestě? Zdeňka Sedláková 11.03.09 14:02
Také bych se za RSS přimluvila... v liště firefoxu mám pořád místo s nadějí, že to zprovozníte! Máte to aspoň někde na seznamu úkolů?
logování čmelda 11.03.09 17:47
uvítal bych při logování možnost volby "pamatovat přihlášení" - je to běžné snad na všech ostatních serverech
delog Jan Sommer (hles z hnojiste) 12.03.09 13:28
Tyhle stesky nechápu. Mám svou stránku, kde jsou kliky na všechny sledované weby (průběžně ji aktualizuji). Samozřejmě mezi nimi má významné místo archiweb. Přeci nemůžete mít hlášky na všech relevantních pozicích. Nebo, že by!? Významnějším problémem archiwebu aktuálně je cenzura diskusí. Brundibár.
cenzura Vích 12.03.09 16:37
přesně, ta cenzura je skutečně obskurní záležitost a můžete se hájit zájmy majitele jak chcete ...
cenzura vs. investori Jan Sommer (hles z hnojiste) 12.03.09 20:04
Samozřejmě nemohu vědět, nakolik vydavatel archiwebu závisí na investorech, ale dovedu chápat, že to může být rozhodující. Jenže redakce zaujímá pozici mrtvého brouka a prostě maže, co by se asi nemuselo líbit. Má na to úplné kapitalistické právo. Pokud nebude tento příspěvek smáznut, vězte, že jiné byly (sice nevím, jestli se jimi mohu pyšnit, ale prostě se stalo...).
smrt diskusim Jan Sommer (hles z hnojiste) 12.03.09 20:09
Podle mého jsou pro archiweb přínosnější diskuse plné sprosťáren či úletů, nežli pozdravy a chvalozpěvy tatíků. Pantáta.
smrt diskuzí Vích 12.03.09 20:39
způsobuje hlavně to zdržení. Věci, které je možno oddiskutovat za 10 minut se tu řeší dny a týdny.
RSS proxy Jan Kuča 08.04.17 22:38
Můžete odebírat zprávy přes RSS z adresy https://rss-bridge-cz.herokuapp.com/?action=display&bridge=A rchiweb&rubrika_id=1&rubrika_name=Domaci&format=Mrss

Odkaz vede konkrétně na sekci "Domácí". Pro jiné rubriky je třeba upravit proměnné rubrika_id a rubrika_name, aby odpovídaly ID v adrese "news.php?type=ID".

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.