Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Ostatní

vylepšení na archiweb.cz
vylepšení na archiweb.cz Jan Kratochvíl 09.02.05 10:16
V nadcházejících měsících dojde ke kompletnímu přeprogramování systému, na kterém běží archiweb. V této souvislosti bych se chtěl zeptat vás, čtenářů archiwebu, co na stránkách postrádáte, případně co by se mělo do budoucna zlepšit. Děkuji za konstruktivní připomínky.
Re: vylepšení na archiweb.cz Bejbinka 05.04.05 18:43
Mne se to liibii, ale na nekterejch vyletech jsem byla s vama a nejsou tam skoro zadne fotecky me malickosti. Muzete s tim, hosi, neco udelat? Prosim jen ty vydarene. Predem diky. L.
Re: vylepšení na archiweb.cz M. Rosa 05.04.05 18:59
Co dát Bejbinu do záhlaví sekce Architekti místo Zahy? A v záhlaví diskuse by z terasy Krejcarova Pavilonu mohla koukat celá redakce :o)
Re: vylepšení na archiweb.cz LA ZAPAH 05.04.05 20:45
Na výletech jsem s vámi žel nebyl, leč mám možná malý zlepšováček. Což takhle dát sem i sekci soutěže (?) Omlouvám se, pokud tu něco takového skrytého je.
Re: vylepšení na archiweb.cz Martin Rosa 05.04.05 20:58
Sekce soutěže se chystá. Archiweb by měl přinášet i informace o soutěžích zahraničních se zaměřením na architekturu a design.
Re: vylepšení na archiweb.cz Jan Kratochvíl 05.04.05 21:03
Ode dneška za 178 dnů bude na awebu sekce soutěže, kde budou jednak upoutávky na nové soutěže, jednak plán soutěží a také výsledky soutěží. Tak snad to vyjde. Děkujeme NČA za grant a partnerům za finanční prostředky. Díky za námět! Až bude něco prezentovatelné, pošlu odkaz na nový archiweb. Zatím se budují vazby v databázi a provázání + administrace pro redaktory.
Re: vylepšení na archiweb.cz LA ZAPAH 05.04.05 21:32
Tak to je nádhera. Jinak vám chci poděkovat, za to, že se věnujete této skvělé činnosti. Díky Vašim stránkám jsem se ( částečně ) dostal na FA. Ještě jednou díky, děláte skvělou práci.
Re: vylepšení na archiweb.cz Pulda 19.04.05 20:45
Tak já bych ocenil asi trochu víc teorie a pokud možno co nejmíň flashů a animovaných GIFů. Děkuju.
Re: vylepšení na archiweb.cz Jan Kratochvíl 19.04.05 20:53
Aby tu mohla být kvalitní teorie, bude muset být hodně flashů a animací. Vždyť třeba polovinu časopisu Architekt tvoří reklama... V tomto směru jsme na tom ještě pořád dobře. Mimochodem reklamních ploch celkově přibude, což by mělo být právě vyváženo větším počtem zajímavých článků třeba o teorii architektury. Naším cílem je Monika Mitášová, Rostislav Švácha, Rosťa Koryčánek a další esa. Snad to bude brzy :o) Mimochodem co si myslíte o možnosti placení za obsah archiwebu? Nebo třeba dárcovské SMS ?
Re: vylepšení na archiweb.cz Pulda 20.04.05 21:17
Tak to těžko říct, hlavně z toho důvodu, že vůbec nemám představu, kolik lidí se na vytváření archiwebu podílí, a kolik jeho provozování stojí.
Re: vylepšení na archiweb.cz Jan Kratochvíl 21.04.05 01:13
- obchodní ředitel vymazal -
Re: vylepšení na archiweb.cz Pulda 22.04.05 03:49
Co k tomu říct? Web za 1500000 kaček ročne je už celkem velký sousto. Já teda žiju v dimenzích webů za 0 - 500 (hosting) kaček ročně (osobně musím jeden takovej občas opečovávat z důvodu jednoho nehorázně dlouhýho přátelství). S placeným obsahem jakýhokoliv webu to vidím tak, že by muselo jít o po všech stránkách naprosto profesionálně odvedený dílo (obsah, grafika, periodicita aktualizací). Archiweb mám jako domovskou stránku nastavenej asi půl roku, a musím říct, že (zadarmo) je to precizní stránka. Jiná by byla situace, kdy by se za obsah Archiwebu muselo platit. Vzhledem k tomu, že jako stavař (i z důvodů čistě osobního estetickýho přesvědčení) jsem striktně orienotovanej na konstrukčně racionální směry v moderní architektuře, pochybuju, že bych chtěl platit (dejme tomu měsíčne) nějakej poplatek za něco, co by se třeba mohlo vyvinout v nějakej dekonstrukt mejdan. Každopádně přeju hodně úspěchů v dalším osvětovým počínání, a nezměrné díky za informace dosud poskytnuté.
Re: vylepšení na archiweb.cz Jan Kratochvíl 22.04.05 10:22
Za obsah se platit nebude. Vyřešíme to inzercí. Díky za náměty.
Re: vylepšení na archiweb.cz "obchodní ředitel" 22.04.05 17:45
Předpokládaný roční rozpočet je cca 1,5 mil. a zahrnuje plat tří redaktorů a dvou "obchodníků", externí redaktory, provoz webu a další výdaje.
666 666 14.09.05 10:17
strašně nepřehledne je to...nemužu najit vysledky soutěží gpoa starších ročníku...s tim něco dělej...trva strašně dlouho než tu člověk něco najde....
gpoa Ondřej Zloský 14.09.05 10:28
Vysledky gpoa je zbytecne hledat, protoze zatim nejsou zadane. Cenu samotnou lze myslim najit dobre. Jeste nejake dalsi priklady neprehlednosti? Co konkretne nejde najit? Diky
RSS! omi 15.09.05 03:13
Opravdu postrádám funkci RSS (Live Bookmark/Atom/xml feed nebo jak se to jen může jmenovat). Nikde jsem ji zde nenašel a bylo by to mnohem efektivnější, kdyby se mi odkazy ke článkům zobrazovaly v prohlížeči a já nemusel přímo navštěvovat a kontrolovat stránky. Díky
rss Ondřej Zloský 15.09.05 07:18
S RSS se do budoucna pocita, ale v tuto chvili to neni prioritou. Jinak na vsechny nove clanky a komentare se da dokliknout z homepage.
vylepseni? Eva Švarcová 26.09.05 10:01
ahoj, zdravim z plzne
mam dotaz. proc neni mozne ve vyctu stveb jednotlivych architektu u jejich medilonku jednoduse kliknout na stavbu, kterou mate zdokumentovanou? ja treba vim kdo ten ktery barak postavil, ale uz nevim, jak se to jmenuje...a tak...bylo by to jednodussi nez se proklikavat milionem administracek a skol a koncertnich hal...myslim, ze na starem archiwebu to tak fungovalo, - nebo jsem mimo?
prokliknuti staveb od architektu Ondřej Zloský 26.09.05 10:12
Pokud je clanek ke stavbe na archiwebu k dispozici a je spravne zadan v redakcnim systemu, tak by mel byt prokliknutelny. Mam za to, ze to tak i je. Mate nejakeho konkretniho architekta, kde si myslite, ze to tak neni?
vylepseni Eva Švarcová 26.09.05 11:03
áha, ony jsou vypichnute zvlast...to se omlouvam...clovek si musi zvyknout na vsecko to nove
jednou Jan Kratochvíl 26.09.05 11:05
Jednou budou všechny modré Zatím jsou realizace s obsahem (fotky, text) nahoře nad seznamem... Chce to čas...
vylepseni milan korinek 03.11.05 11:11
Uvital bych vice modernich rodinnych domu z cele evropy. Jinak moc hezke stranky.
prihlaseni Jiri Vitek 04.11.05 02:37
ja mam takový přání, nešlo by, aby přihlášení nezrušilo aktivní stránku, např, když mi přijde aktualita na meil a kliknu na ni, přes obrázky je bla bla, jenže jakmile dám přihlášení, stránka kterou jsem četl je pryč a já se musím znovu proklikávat...vím, je to lenost, ale kdože to zrovna lidskou lenost jako nejvetší motor k pokroku oslavoval?dík a mnoho zdaru
přihlášení Martin Rosa 04.11.05 02:53
Funguje 2x backspace. Poprvé se objeví hláška "jste již přihlášen" a po druhém stisknutí se člověk dostane zpět na stránku, odkud se přihlašoval... Prozatím
zapamatování uživatele Milan Kopecký 05.11.05 12:06
bylo by možné, aby si stránky pamatovali přihlášeného uživatele i po opuštění stránky?
je to velmi otravné, když člověk navštěvuje váš web častěji a musí se pokaždé přihlašovat.
Spokojenost čtenářů = náš cíl Jan Kratochvíl 06.11.05 21:58
Pracujeme na tom. Brzy se přihlašování zjednoduší.
soutěže Ondřej Chybík 20.12.05 01:40
Dobrý den.
Dik za tenhle web. Měl bych ale jednu připomínku. Bylo by možný vylepšit sloupek SOUTĚŽE? V současné době jich probíhá daleko víc, než uvádíte.Docela bych ocenil jakejsi komplexní přehled nejen tuzemských ale i světových. Dost to pokulhává za jinak skvělou kvalitou archiwebu. Pro inspiraci: http://www.architecture.sk/index.php?option=com_content&task =blogsection&id=4&Itemid=44
Předem dik. Ondřej.
Slib Jan Kratochvíl 20.12.05 10:01
Vezmeme si to jako předsevzetí do nového roku. Děkuji za připomínku!
ještě k vánocům Juliana Šímová 26.12.05 18:03
doufám, že se to letos všem líbilo a bude se jim líbit i nový rok
webu díky za informace o mých oblíbených funkcionalistech, možnost vlastnit knihu o osadě Baba a tak vůbec

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.