Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Ostatní

jak se rodi velke projekty?
jak se rodi velke projekty? Dagmar 03.05.07 14:01
To nevim. Nevim ani, jak se rodí ty malé, natož, jak se realizují. Zemědělská usedlost (lépe řečeno stavba určená k demolici), kterou rodiče restituovali v roce 1994, je od té doby v rekonstrukci (rodová minulost a genius loci, měli přednost před racionalitou). Pod vedením mého otce/stavař spolu s týmem poradců (rodina - všichni laici) se dokázalo hodně Přístup byl ten, že to musí mít vtip, tak teď, když to všechno vidím, tak je to spíš k pláči.
Tento polotovar mi byl předám a já zjišťuji, co se nabízí na poli architektury venkovských stavení.
Mám 3 dotazy a budu vděčná za jakoukoli reakci. Snad pomůže nebo aspoň potěší.
1) Je složité nalézt architekta, který by se chtěl vyrovnávat s pseudo-prvky, které jsme tam vytvořili? Komu tématika venkovských budov vyhovuje? Nějaká doporučení na koho se obrátit?
2) Kde studenti architektury apod. nabývají své zkušenosti? Navštěvují staveniště a vyjadřují s k nim? Já bych je pozvala se podívat
3) Jak se pohybují ceny konzultací architektů, přímo v kanceláři a na místě?
Zdravím a díky

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.