Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Ostatní

Architektura archiwebu
Architektura archiwebu MUlDr 18.05.06 13:10
Bohužel mi vůbec moc jasná struktura tohoto jinak výborného webu. Ve včerejším newsletteru, který mi došel mailem je třeba odkaz na "Rodinný dům Malíkovi". Není ale jasné, v které sekci na webu při volání tohoto linku jsem, tudíž kde tuto stavbu najdu přes úvodní stránku archiwebu - v sekci levého menu "rodinné domy" není, při kliknutí na horní odkaz "stavby" se zase dostanu na "nejčtenější stavby" - prostě kapku chaos.
Jak na to Jan Kratochvíl 18.05.06 14:17
Nesnadnější bude do vyhledávání napsat "Malíkovi" a kliknout na Hledej.
Každopádně... Martin Rosa 18.05.06 15:46
... děkujeme za jakékoliv podobné podněty, dříve nebo později na ně nějak zareagujeme.

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.