Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Ostatní

Dotaz na archicad 10
Dotaz na archicad 10 Jan 27.02.07 12:15
Dobry den poridil jsem si studentskou verzi desitky a chci se zeptat, jestli umi zobrazovat 2d cary i ve 3d zobrazeni. (vhodne treba pro 3model urbanistické studie, aby clovek nemusel znovu delat silnice a chodniky treba pomoci desek).
Dale v nastrojove paletce kreslici pomucky,....jak se dava rovnobeznost prvku k necemu, ...kolmost,uhel.....tam postradam tu funkci kresleni prvku v urcite vzdalenosti od druheho. ( dulezite pro urbanisticke vykresy,....silnice chodniky....)
archiforum Martin Rosa 27.02.07 12:41
Pro tyto technické dotazy ohledně archiCADu existuje speciální fórum www.archiforum.cz, které provozuje spol. Cegra a ostatní uživatelé či samotný dodavatel Vám tam jistě rádi odpoví.
(jen stručně: 2d v 3d ne, rovnobeznost jde jednoduse a offset tam je).
diky Jan 27.02.07 16:22
To jsem potreboval vedet. Zbytecne se registrovat na cegra.cz. Nasel jsem diky vam uz i tu funkci u te rovnobeznosti. Je toho vic na ridicim ramecku, ja mel otevrenou jen listu s nazvem kreslici pomucky a tam je jen kolmost a hola rovnobeznost. Dekuji moc.

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.