Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Ostatní

výkresy panelákových bytů
výkresy panelákových bytů radim 10.02.07 12:50
hezkej den všem!
měl bych k vám prosbičku!napadlo mě,jestli se nedají někde na netu nebo kdekoliv jinde sehnat výkresy panelákových bytů!po celé republice jsou přece všude stejný,tak mě napadlo,že by to tu někde mohlo být!může mi s tímto někdo poradit?předem díky za každou pomoc či nápad,radim
? ivoshek 10.02.07 21:56
po celé republice jsou přece všude stejný /// tak teda nejsou... stejný je maximálně socialistické ideály o minimalismu.. ne každý panelák je podle stejného návrhu.. některé mají dřevěné jádro, starší třeba ne..
panelaky Helena 11.02.07 01:54
existuje par skript ze 70.let, kde je spousta typu panelaku detailne rozkreslena... urcite by to meli v technicky knihovne v Praze.
vykresy Martin Franěk 11.02.07 14:09
Většinou existují stavební centra, která dostupné výkresy spravují a za poplatek umožní okopírování. Zkuste se zeptat na bytovém družstvě.
výkresy a ztracená paměť Radomira Sedlakova 11.02.07 18:05
Existoval STÚ čili Studijní a typizační ústav, který je produkoval. kam zmizel jeho archiv, to tedy bůhví, ale existuje knihovna Nadace ABF, která převzala celý fond knihovny Výzkumného ústavu výstavby a architektury a tam by se téměř všechny měly dát najít (naboť tam před rokem 1985 byly (já už to pak nesledovala). Kromě toho byly dost průběžně publiovoané v časopise Architektura, který by měl být v technické knihovně, snad i ve všech knihovnách architektonických škol.

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.