Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Ostatní

Notebook pro studenta FAST
Notebook pro studenta FAST ORION 31.12.12 11:13
Zdravím,

chtěl bych ze zeptat jaký NTB bude v pohodě zvládat všechny náročnější SW na stavebce. Líbí se mi tento, ale nvm jestli bude stačit.
http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051K00000000001R S5
Děkuji za rady.
ntb Studentka fsv 01.01.13 15:50
já myslím, že by stačit měl mám procesor intel core i-5 a revit i autocad na něm běhají docela rychle (rozhodně rychleji než co jsem měla dvoujádro). I když za tu cenu se dá sestavit ve specializovaným obchodě počítač rovnou na míru grafickým programům, kdy grafickou práci (např. rendrování) dělá z větší části grafická karta a nezatěžuje tolik procesor, takže se ntb nepřehřívá, tak bych se ještě poptala
ntb ORION 01.01.13 21:50
A prosím tě, nemáš nějakou webovku na takový obchod?

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.