Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Ostatní

BricsCAD
BricsCAD Kuura 23.10.12 19:23
Zdravím všechny.

Umím pracovat v Archicadu, měli jsme na škole dva semestry, ale bohužel jsem zjistila - trochu pozdě, že málokdo v tomhle programu dělá a že spíš hledají lidi, co umí v AutoCADu. Já se momentálně kvůli novému zaměstnání potřebuji urychleně naučit pracovat v programu Bricscad. Prosím, kdo si dokáže vyšetřit čas, kdo tento program zná a byl by ochoten se mi věnovat, aby se mi ozval. Bydlím na Praze východ, směrem z Prahy na Mělník.

Kontaktovat mne můžete tady, na mail kuura@seznam.cz nebo na telefonu 739 458 019
Na ceně za hodinu bychom se domluvili.

Díky!

Možnosti a ceny dopravy
Domluva

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.