Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Ostatní

archiweb a jeho vzhled
archiweb a jeho vzhled nahodny kolemjdouci 05.09.11 14:00
Dobry den,

nevim, jestli se podobne tema zde probiralo, pokud ano, tak se omlouvam, ale zajimalo by mne, jestli archiweb v blizke budoucnosti chysta novou grafickou podobu. Web je to uzasny, odlisnym zpusobem cleneny nez ty ostatni (svetove) zamerene na architekturu, na druhou stranu s prehlednym vyhledavanim, takze se z nej stava vcelku komplexni prehled ceske architektury a deni kolem. Za to vse klobouk dolu, ale ten vzhled. Skoro pokazde, kdyz sem vstoupim si pripadam, ze se nachazim o 10 let zpatky na stranakch nejake tzb spolecnosti. Samozrejme, dulezite jsou informace, na drhuou stranu pokud se zde nachazi diskuze o vkusu, estetice, designu atd, tak by si to zaslouzilo mozna trochu soucasnejsi vzhled. Jinak dekuji za skvely web!
Vzhled gfunk 06.09.11 13:26
Dobrý den,

Plně s Vámi souhlasím. Archiweb je skvělá platforma pro architekturu,design atd..mám ho rád pro svou jednoduchost... ale opravdu by se potřeboval dostat redesignem do součastnosti.
... Kaker 07.09.11 17:31
Vzhledem k tomu, že Archiweb je platforma o architektuře, nikoli o vizualizacích (zatím), tak redesign je to poslední, co potřebuje... :o)
Architektura Pop 10.09.11 19:26
Naopak právě proto, že archiweb jsou stránky o architektuře, tak by si lepší grafické pojetí určitě zasloužily. Vzájemná propojenost architektury a designu, i toho grafického, je snad v dnešní době vcelku zřejmá. A jestliže je archiweb o kvalitní architektuře, tak i jeho podoba by z hlediska grafického designu mohla jíti přikladem a být také kvalitní.
jenze karel kriz 10.09.11 22:27
mezi novejsi a lepsi neni rovnitko.. spis se da dnes brat za pridanou hodnota stabilita, redesign vseho kazde dva roky je jen modni zalezitost.. a architektura ani design neni spotrebni zbozi

skoda mi prijde spis nezapojeni technologii jako rss u novinek nebo staveb apod, ale to je dost mozna kvuli reklame, ze ktere aw zije
Re: karel kriz Ctvrtkar 10.09.11 22:45
Ohledně RSS a dalších technologií s vámi souhlasím. Ovšem myslím, že problém bude někde jinde než v reklamě. Za prvé existují možnosti jak dostat reklamu i do RSS a za druhé, pokud by Archiweb poslal do RSS pouze perex, čtenář by stejně musel na web kde by zákonitě viděl reklamu. Je to škoda, že tuto možnost AW neposkytuje. Dle mého je hlavní důvod v jakési neochotě a "lenosti" vydat se do nových vod.
Program ArchiCad Marek 22.01.12 14:16
Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat, chci se naučit program ArchiCad 14, je to těžký se to samostatně naučit?

Děkuji za odpovědi
to Marek rippea 23.01.12 19:37
Dobrý den, dejte mi Váš e-mail a něco o tom povím

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.