Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Ostatní

hledám designéra
hledám designéra mavera 30.04.10 23:52
Hledám designéra/studenta/,který by my pomohl s celkovou změnou mé prodejny./jakou zvolit výmalbu,přestavění stávajíciho vybavení prodejny celkově oživit prodejnu./ Jedná se prodejnu se skate a hiphop oblečením.Nabízím možnost si umístit vaši reklamu v prodejně.
designéra/studenta LucyT 15.06.10 21:40
Dobrý Den,
jsem studentka 2. ročníku Vysoké Školy Výtvarných Umění v Bratislavě, obor architektura, se stálým bydlištěm v ČR. Mám za sebou kurzy průmyslového designu, textilní kurzy, kurzy fotografie. Mám zájem o Vaši nabídku, je- li stále aktuální. Nabízím celkový návrh, od původního nápadu, až po vizualizace. O Vaši nabídku mám zájem hlavně proto, že se odjakživa pohybuji v prostředí skateboardistů, snowboardistů, sprajerů, .... Těším se na případnou spolupráci. S pozdravem Lucka

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.