Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Ostatní

Dětská nemocnice Brno
Dětská nemocnice Brno sasetka 05.04.10 23:03
Dobrý den, píši (nebo chci začít) bakalářskou práci na architekturu Dětské nemocnice v Brně - Černých Polích. Ráda bych se touto cestou zeptala, zda nemá někdo tip na nějakou literaturu, případně v jakých historických časopisech hedat informace, nejen o stavbě, ale i architektovi. A kde případně tyto časopisy sehnat. Archiv? Knihovna FA VUT?
re: Dětská nemocnice Brno Josef Veselý 06.04.10 11:33
Před časem vydal Obecní dům Brno obsáhlou publikaci o díle Bedřicha Rozehnala. viz: http://www.obecnidumbrno.cz/rozehnal.html

a v depozitáři knihovny na FA je knížka přímo do Rozehnala "Cesta k řešení nemocniční otázky zemského hlavního města Brna" z roku 1949.

JV
Rozehnal na aw Jan Kratochvíl 06.04.10 11:56
Publikaci naleznete i v našem e-shopu.
Děkuji sasetka 06.04.10 12:14
Děkuji za informace!!! Ještě dotaz, jak se dostanu k publikacím z FA VUT jako student MU?
re: Dětská nemocnice Brno Josef Veselý 06.04.10 18:22
To nevím, ale tady by to mělo jít zjistit: http://knihovna-fa.webnode.cz/kontakt/
JV

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.