Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Ostatní

hledá se developr, nebo obchodník s pozemky
hledá se developr, nebo obchodník s pozemky kamil 23.01.10 15:01
Dobrý den
Vlastním několik hodně zajímavých pozemků kousek za Prahou. Nenašel by se někdo, kdo by mi je zvýhodnil, přitáhnul investory..atd. zaplatím dobrej nápad. Kamil
nehledej urbanista 25.01.10 11:14
Kamile, to je ale nemilé, nasaď si tam kedlubny a dobře je okopávej. Není třeba zabetonovat a zaasfaltovat veškerou volnou krajinu.
urbanista je zemědělec s archi- sklony, že se zde vyskytuje sam 25.01.10 16:08
kamile hledej nedej se odradit zelenýma mozkama, ti tě neuživí nejradši by vše co někdo vlastní obhospodařovali sami podle sv ého za tvý prachy. tvůj anděl zelenej ti přijde okopávat a zbytek ceny ti doplatí frajer urbanista jistě zazobanej když má čas radit kedlubna to mu jistě bude milé nebo mu udělej stáje na koníčky at sežene zelený kamarády a ustájej si každý svýho koníčka a ty je pěkně zkásni, ale bacha žádnou asfaltku jim nedělej at poznaj jak chutná pravý místní bláto. drž se a dej vědět /realizace interiérů /
re: sam, realizátor interiérů šárka 25.01.10 17:14
K názoru, že není třeba zabetonovati celou krajinu, netřeba míti zelenej mozek. Mozek an sich zcela postačí, pokud má alespoň jeden závit. Myslím však, že původní dotaz byl myšlen jako vtip. Jinak si neumím představit, proč hledat "developry" a dobrej nápad (ať už to znamená cokoliv) touto cestou
kontakt vanda 26.01.10 11:16
Ahoj Kamile, já sem slyšela, že je v tomhle dobrej nějakej Jon Hale, nebo Peter Wojtusiak. Teď prý spolu někde pracujï v Praze, ale nemám na ně mobil a kontakt.snad ti poradí víc někdo jinej..Měj se!
kamile.. asterix 26.01.10 16:15
s developerským projektem si vyse. voko!
a pokud nikoho neseženeš, tak na běž směrem na východ.
každopádně, pokud bys chtěl vydělat peníze, tak doporučuju makat, platit daně a mít kvalitní vzdělání.
..ale
nevim, jestli je v této zemi vše v pořádku, takže je to bez záruky, protože prací tě tu sedřou jiní, prachy nevyděláš a daně platit není třeba.

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.