Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Ostatní

Mokré fleky na sádrokartonu
Mokré fleky na sádrokartonu Eva 22.01.10 11:20
dobrý den
mám následující dotaz. bytový dům postavený v roce 2009, byt v podstřeší.V koupelně je použitý růžový sádrokarton. Nedávno se při teplotě cca - 10 stupnů,silném větru a sněžení na místě kde je šikmá střecha, poblíž rohu objevily v místě šroubů mokré fleky a sádrokarton byla na omak hodně studený. Může jít o nedostatečnou izolaci, nebo chybějící parozábranu?(ta se nachází hned za sádrokartonem, poté je teprve položena izolace). také jsem si myslela, že do koupelen se používá sádrokarton zelený....
Děkuji za radu
Lovely lidbo 23.01.10 11:21
cérko holt más spackanou celou střechú,na teplotu venku sa v...r,zavolaj klempířovic at to da do cajchu a budes met klid.nazdár

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.