Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Ostatní

Typovka ze 60. let??
Typovka ze 60. let?? Radim 25.12.09 23:20
Dobrý den, zajímají mě stavby RD, kterých je na našich vesnicích i městech jako máku. Jde o rodinný dům přibližně 9 x 9 m, se sedlovou střechou o sklonu asi 45 stupňů a velkým trojúhelníkovým vikýřem, který vlastně tvoří třetí štít domu. Dům jsem viděl v různých obměnách ale v základě vypadá pořád stejně. Tipuju, že jde o nějaký "typový" projekt z 50. - 60. let - něco na způsob např. šumperáku, který lidi realizovali s vlastními úpravami. Měl jsem možnost vidět dispozici jen jednoho domu, ale určitě se vnitřní členění měnilo. Kdyby měl někdo nákresy různých dispozic, nebo by věděl o těchto domech více, prosím aby se se mnou podělil. I v dnešní době se mi tyto domy líbí. Děkuji.

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.