Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Ostatní

Interiér bytu - poradna
Interiér bytu - poradna Petr 11.09.09 11:57
Zdravím opět,

chtěl bych se poradit ohledně bytových doplňků (bydlím v paneláku, který marně čeká na revitalizaci, tak aspoň interiér chci mít hezký). Viděl jsem překrásný konferenční stolek v poněkud dekonstruktivistickém stylu (skleněná deska stojí na jediné šikmé nožce). Vyfotil jsem ho v prodejně, podívejte se:

http://minipic.sweb.cz/stolek.jpg

Jen si nejsem tak úplně jistý, jestli se hodí k mým ostatním věcem. Mám sice spoustu doplňků ze stejného materiálu (lesklý chrom + sklo), ale jsou mnohem střízlivější konstrukce:

http://minipic.sweb.cz/doplnky.jpg
http://minipic.sweb.cz/vesak.jpg

Jinak v téže místnosti bude ještě jídelní kout (stůl imitace žuly, stejný materiál jako pracovní deska kuchyňské linky - to se odvědčilo, je praktický, omyvatelný a vypadá moderně) a židle bych rád vybral rovněž moderní, čalouněné s chromovou kostrou, viz. fotky:

http://minipic.sweb.cz/stul_jidelni.jpg
http://minipic.sweb.cz/zidle_jidelni.jpg

Co myslíte, půjde to k sobě?
:) petra 11.09.09 14:01
az si zlomite prst, vyfotte to a poslete doktorovi
... vga 11.09.09 21:06
Nepůjde... už proto, že u některých prvků máte kruhové nohy, u některých hranaté...obraťte se na interiérového architekta, nebo designéra, ať si s vámi "užijí"
pro vga Petr 11.09.09 23:51
Tak se na mě přece nezlobte říkal jsem, že nejsem žádný profík. Chci to mít hezký ... a už jenom to, že se ptám, znamená, že cítím jisté pochybnosti. Rád si nechám poradit od někoho, kdo tomu rozumí. P.S. Ale když profesionální architekti dokážou stvořit Palladium, tak ty nohy mi připadají jako docela malá chyba.
dřevo a mramor z plastu . 13.09.09 07:50
ten suprtrupr stolek bude spolu s umělým mramorem a laminem na podlaze působit lacině až směšně.
Tak dobrá, tak stolek jsme zavrhli Petr 13.09.09 10:00
A pojďme nyní vybrat barvu potahu židlí. Přichází v úvahu buď světle béžová (převažující barva koberců na podlaze) nebo oranžová (závěsy a sedačka) anebo šedobílá, která je na první pohled takřka nerozeznatelná od té umělé žuly. Nebo něco úplně jiného?
re Petr vga 13.09.09 15:44
Tohle není chat na rady a porady, s tím si jděte někam jinam. Tady si můžete vzít inspiraci z profesionálně navržených interiérů, ale aby vám někdo radil, toho se tady nedočkáte....když chcete ušetřit, doporučuji "Kačenku" na bydlení idnes. Možná, že se budete divit, co vám z bytu "dokáže" udělat, ale budete to mít zadarmo
A k čemu to fórum teda je? Petr 13.09.09 17:13
K nadávání na Pragera? :o)
...JASNĚ!... šakal 13.09.09 19:40
...(7;- D)
Skleněný stůl Petr 30.11.09 12:11
Tak se podívejte, jak to nakonec dopadlo.

http://minipic.sweb.cz/jidelni_kout_1.jpg

Ještě zbývá vybrat vhodný skleněný jídelní stůl. Modernistický jako celý interiér, i třeba avantgardní, ale měl by se držet zásady, že ornament je zločin. Žádné ozdobné, šikmé, ohýbané, jehlovité či jinak složitě tvarované nohy, žádné pískované vzorečky na desce. Tvary pokud možno jednoduché a pravidelné. Materiál konstrukce výhradně lesklý chrom s kruhovými průřezy, deska sklo - buď čiré nebo v barvě některé ze židlí.

Docela se mi líbí tohle

http://www.topp.cz/nabytek/stoly-a-zidle/stoly/moderni-stoly /jidelni-stul-as221.html

jen nevím, jestli to není aluminium a pak co je to za příšerné nálepky/stíny na těch nohou.

Úplně ideální by bylo tohle

http://www.nabytekvalmo.cz/foto_detail.php?foto=6743

ale s čirou deskou. A celková délka stolu nesmí přesáhnout 140 cm.

Poradíte někdo?
A je to komplet hotovo! Petr 02.03.10 18:20
Tak přátelé, teď hodnoťte.

http://minipic.sweb.cz/kk1.jpg
http://minipic.sweb.cz/kk2.jpg
http://minipic.sweb.cz/kk3.jpg
re Petr vga 03.03.10 08:23
K interiéru to má ještě hodně daleko...

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.