Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Ostatní

archiweb - nefunkcni prohlizeni fotek
archiweb - nefunkcni prohlizeni fotek hrabeX 20.08.09 12:12
Konecne jsem se po pul roce dokopal udelat kratinkej screencast, kterej snad dostatecne demonstruje chyby v lightbox prohlizeni fotografii k clankum v plne velikosti. Prekryvne okno se zasekava, prohlizeni preskoci fotky az na posledni, vlastni fotografie problikava...viz video.
http://www.youtube.com/watch?v=hqP2E3iAY2I
Prohlizece: Firefox, Safari
Souhlas Pavel 20.08.09 13:10
Přesně tak...... mě to tyhle chyby hází už delší domu - fakt děs. (prohlížeč: firefox, chrome)
divny krteczek 20.08.09 14:10
divny - me to nedela. chova se to uplne normalne. (firefox)
Chrome Jirka 29.08.09 13:17
Já s tím taky problémy nemám. Vše běží naprosto v pořádku.
taky souhlas (chrome, firefox) jirka 30.08.09 09:35
pokud chci prohlizet fotky jako v prezentaci, tzn jen odklikavanim na dalsi, tak se mi jich zpravidla zobrazi tak 20 procent, ostatni fotky to preskakuje... kdyz vynechane fotky otevru jednotlive tak to vetsinou sice jde, ale dost se to seka a trva to dlouho. Dela mi to jen tady na archiwebu, chodim jeste na designmagazin a tam mi fotky jedou uplne bez problemu...
taktak Jeník 30.08.09 11:00
Jj, hlásím stejný problém. Otevírání trvá velmi dlouho a prohlížení pak přeskakuje. Ne vždy, ale dost často. Proto se o to na AW už raději ani nepokouším, a zaujme-li mě něco zde, gůglím obrázky jinde.
taky andy 01.09.09 00:50
stejny problem...
nepreskakuje Jan Sommer 01.09.09 08:29
Prohlížení nepřeskakuje jen při klikání na šipky na okraji obrázku. Šipky na klávesnici se používat nedají. Ale tak je to už několik měsíců.

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.