Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Ostatní

Arch program
Arch program karl 04.08.08 18:09
Dobrý den, jaký rýsovací program byste mi doporučily pro vytváření složitějších střešních ploch( jedná se o různé zvlnění-spíše organika) jak v 2d tak v 3d. Archicad takovéto operace moc nedokáže a v autocadu v 3d je to velice obtížné a zdlouhavé.Předem díky za odpověď.
arch program Hozna 04.08.08 20:09
Rhinoceros
www.rhino3d.cz (com)
re karl 04.08.08 20:33
Pro takovéto zadání je asi nejlepší dotyčný objekt vymodelovat v přesném modelovacím programu, převést do vhodného formátu ( dwg/dxf, iges, sat..etc) a importovat do vámi užívaného architektonického software.
Komerční a velmi komplexní NURBS modelář je Rhinoceros.
Jinak výborný poměr výkon / cena dosahuje program MOI (moment of inspiration) http://moi3d.com který též pracuje s NURBS křivkami a plochami - doporučuji.
Software pro architekty s přímo zabudovaným NURBS modelářem je snad pouze VectorWorks ...
re karl Věra 05.08.08 06:52
koukni na www.caligary.com na TrueSpace - je jednoduchý a dokáží se v něm dělat divy. Navíc na stránce http://www.caligari.com/products/trueSpace/ts75/Brochure/Com parison_tables.asp?Cate=BProducts&SubCate=ComparisonTables máš porovnání programů, co který umí...
Programy Pol 05.08.08 09:16
Hand CAD

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.