Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Architektura ve světě

Zajímavý most
Zajímavý most timmi 02.02.07 21:20
Zdravim, stavebni architekturou se sice vubec nezajimam, ale mam ji rad. Pri hledani nejakeho software do prace jsem narazil na obrazek zajimaveho mostu a nevim jestli ten most opravdu stoji a pokud ano tak kde. Obrazek toho mostu je na tyhle strance http://www.adremsoft.com/, ta firma ho ma jenom jako promo.
Diky za pripadne info.
most Jenda 02.02.07 22:39
ta fotka je docela z úhlu,tagže se těžko ten most posuzuje. Jestli vás ale zajímají mosty tak například na této adrese http://calatrava.com/ si určitě přídete na své. A najen mosty zde vypadají sqvěle.
most Helena 03.02.07 23:18
Nic proti pozorovacimu uhlu, ale tohle je vizualizace...
Most Timmi 04.02.07 10:06
Takze si myslite, ze ten most nikde nestoji?
Most Timmi 04.02.07 10:29
Takze si myslite, ze ten most nikde nestoji?
most ... 04.02.07 17:19
ten most stoji ale uz nevim kde, zkuste se podivat sem treba ho najdete http://en.structurae.de/
Brazílie Lenka P. 09.05.07 15:00
Zdravím, možná už je pozdě, ale přece: most by měl být v Brazílii, resp. přímo v hlavním městě. Mosty obdivuji takže mám jeho dva snímky v galerii http://olhares.aeiou.pt/ponte_jk___por_do_sol/foto138784.htm l a http://olhares.aeiou.pt/ponte_jk___brasilia_df/foto161495.ht ml Kdybych tak měla statiku v krvi, to by se to vymýšlelo

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.