Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Architektura ve světě

Hledáme uplatnění
Hledáme uplatnění Martin Hradec, Kristýna Lexová 06.02.03 23:12
Končíme inženýrské studium na MZLU v Brně – obor: design nábytku, máme zájem o jakoukoliv formu spolupráce i formou trvalého pracovního poměru týkajícího se designu nejlépe v Brně. Jazykové znalosti: angličtina, němčina, italština. Znalosti programů: Autocad, 3D Studio MAX, ArCon, MS Office, HTML, PHP, MySQL. Možnost využívat vlastní PC a digitální fotoaparát, časová flexibilita, schopnost učit se všemu novému.
Re: Hledáme uplatnění Martin Hradec, Kristýna Lexová 06.02.03 23:14
Nabídky pište, prosím, na email: brnointerier@volny.cz

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.