Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Architektura ve světě

Japonská architektura
Japonská architektura MirM 18.01.15 00:21
Zdravím,
chystám se do Japonska a potřeboval bych najít ještě nějaké stránky, kde by se daly najít místa se zajímavými architektonickými budovami v Tokiu i třeba v jiných větších městech. Jde mi především o větší administrativní budovy, ale i nějaké menší ,,perly. Díky
Tokijský průvodce Petr 18.01.15 08:31
V Evropě se dá pořídit tento obsáhlý průvodce od DOM Publishers. Po příletu do Japonska se dají koupit za rozumnou cenu místní publikace, které jsou však často v japonštině. Při našich cestách posloužily také webové stránky www.architravel.com, www.mimoa.eu a mapy jsme měli od Ulmonu. Hezkou cestu.
Japonská architektura MirM 18.01.15 14:31
Super, díky za tipy
Architektonický průvodce Cesty do Japonska vb 18.01.15 21:06
Zkuste průvodce, který vzniknul v rámci projektu Architektura mimo centra http://www.ex-centric.eu
http://www.ex-centric.eu/files/04-2014/cesta-do-japonska-1-. pdf

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.