Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Architektura ve světě

portal zamereny na fotoarch?
portal zamereny na fotoarch? Jirka 20.10.11 09:48
Zdravim, chtel bych se zeptat, jestli nekdo nevite o nejakem portalu zamereny na fotografie ruznych rezidenci a rodinnych domu treba ve stylu tohoto - http://www.mzv.cz/public/5f/aa/f6/13692_14945_Rezidence_Buda pest___05___pro_web_600.jpg ? Popripade pokud znate nejakou kvalitni knihu s takovym obsahem. Diky za kazdy link ci typ.
spatny link jirka 21.10.11 12:38
do odkazu se dostala mezera ve slove "Budapest" a link je tak nefunkcni. Prosim admina o smazani te mezery v odkazu. Dekuji
mezera v cem? Jan Sommer 21.10.11 21:09
Pokud nejste na internetu první den, tak víte, že se v některých režimech zobrazení v dlouhých adresách (nevím, kolik je maximální počet znaků v nerozdělené adrese, za což se omlouvám), objeví mezera. To zřejmě není Váš případ. Když tu mezeru objevíte, tak si ji prostě z adresy vymažte, a v klidu pokračujte v brouzdání. Samozřejmě globální komunikaci můžete do budoucna prospět tím, že tuto radu budete tlumočit v dalších diskusích, jakmile tam adresu s mezerou objevíte. Snad jen tolik při pátku.
dobry link, ale spatne interpretovany Jan Sommer 21.10.11 21:11
Taky máte tuto nebo podobnou možnost: http://goo.gl/lWzde
tip adam w. 27.11.11 22:08
dle nazvu linku a kam smeruje bych si tipl, ze to bude sidlo velvyslanectvi cr v budapesti od architektu SIAL. Tak treba tam. Nebo archdaily.com. Ale spis nez slintat nad obrazky toho, jak se stavelo pred deseti lety, bych se snazil stavby, ktere do sebe neco maji vyhledavat osobne a chodit okolo nich, dokud clovek nezjisti, co je dela tak dobre. Nezavisle na dobe vzniku.
A jestli chces vylozene fotky, tak doporucuju flickr, ale clovek musi vedet co hledat...

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.