Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Architektura ve světě

Konstrukcia
Konstrukcia mistic 15.03.10 14:23
Zdravim vsetkych, potreboval by som poradit nejaku stranku ohladom ocelovych konstrukcii stavieb typu Kaplickeho muzea ferrari. Dakujem.
konstrukcia Martin Rosa 15.03.10 14:40
www.detail.de
...No, něco najdte zde: šakal 15.03.10 14:44
http://jdem.cz/d75s7

...ale kdybyste trval na tom, že to musí být přímo "jako od Kaplického", tak to asi sotva někde najdete. Tahle stať popisuje všechny možné konstrukční systémy včetně lanových střech, ovšem takový konstrukční hybrid, který předpokládal Kaplický pro svoji knihovnu, si nejspíš budete muset vymyslet sám

(7;- ))
Nevite co je to za most? vercingetorix 29.03.10 15:28
Zdravim vsechny,
omlouvam se, ze to pisu sem, ale nevim, kde zalozit nove tema.

Nevite, kde se nachazi tento most???
http://www.tineye.com/search/9603520f4d5ff639713cab54f0ed73f eb50a08d5

Nasel jsem jen, ze ta konstrukce se jmenuje "Cantilever spar cable-stayed bridge". Kde se ten most nachazi a popr. jak se ta konstrukce nazyva cesky?

Dekuju!!!

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.