Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Architektura ve světě

FAD 2008
FAD 2008 lazapah 10.10.08 10:18
Vcera vecer byly v Barcelone udeleny ceny FAD / Foment de les Arts Decoratives /. Zucastnit se mohl pouze ten, kdo mel pozvanku. Jedna se zde o vyznamnou udalost, neco na zpusob GRAND PRIX u nas. Akce podobna predavani oskaru, mela sice glanc, ale rozhodnuti poroty dosvedcilo, ze nad Spanelskem visi cerny mrak, jenz se jmenuje Krize. / Soutez ma 5 sekci a temi jsou Architektura_Interier_Docasne Instalace_Mysleni a kritika_Mesto a krajina / preklad neni asi presny, ale asi chapete co je tim mysleno /. V sekci Architektura totiz zvitezila docela obycejna mala bytovka / architekti Emiliano López a Mónica Rivera / a zastinila tak horke kandidaty jako je Chipperfield a jeho COPA AMÉRICA ci EMTB s administrativni budovou GAZ Natural. Vsechny kandidaty si muzete prohlednou t zde _ http://arquinfad.org/arquinfad_web/press/2008/Finalistesprem is%2008.pdf
a oficialni FAD stranku najdete zde http://arquinfad.org/
nazdar_

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
Rozhovor s Pavlem Chládkem
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.