Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

Jak začít?
Jak začít? jame5 21.04.06 21:54
Zdar,Chtěl bych se zeptat jak nejlíp začít se studiem architektury.Je mi 17 tzn.chodím do 2.ročniku SPŠS a chci jít po škole studovat architekturu.Vím že je asi jestě času dost ,ale architektektura mě baví a chtěl bych se vní více angažovat. Zatim chodím do kreslení jsou ještě nějaké jiné disciplíny ,které bych měl ovládat,popř začít studovat nějakou látku? ...díky za každou radu klidně může jít o jakoukoliv maličkost, budu jen rád.
How to become a Famous Architect Petr Šmídek 22.04.06 09:23
začal bych tady: www.fat.co.uk/howto
...chi, chi, chi...(7;- ))... šakal 22.04.06 12:44
...Dobrý!
matika Tomáš Fejkl 26.10.07 16:28
pěkná stránečka

jinak určitě by jsi měl zvládnout matiku na úrovni gymnázia, toho myslim že nedosahuje žádná jiná škola
Nejlépe ze začíná tím, pipe 28.10.07 13:52
že uděláš přijímačky na zvolenou školu ;o) Příprava na přijímačky je pouze otázkou práce, času a nějakých materiálů od starších kolegů...

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.