Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

Prijímačky na FA VUT Brno do magisterského štúdia
Prijímačky na FA VUT Brno do magisterského štúdia worth 27.01.07 12:33
Ahoj
Rád by som sa spýtal ako prebiehajú prijímačky do magisterského štúdia a ak som z inej školy (FA STU), musím mať do príjimačiek bezpodmienečne hotové všetky štátne skúšky a projekty na domovskej fakulte?
viz smernice dekana eStebahn 27.01.07 19:39
Do 1. ročníku studia MSP se může zapsat student, který ukončil studium v bakalářském studijním programu na FA VUT v Brně nebo na jiné naší či zahraniční vysoké škole s odpovídajícím studijním programem. Úplnost vzdělání absolvované studentem na jiné vysoké škole posoudí děkan s přihlédnutím k vyjádření předsedy Rady studijního programu (viz SZŘ VUT, článek 21, odst.2).
Pro studenty, kteří nastoupili do prvního ročníku BSP na FA VUT v akademickém roce 2002/2003 bude zápis do MSP podmíněn přijímací zkouškou.
... worth 30.01.07 12:14
díky, chápem to správne, že ak som z FA STU, tak nerobím prijímačky, iba sa zapíšem?
Přijmačky Martin Rosa 30.01.07 12:46
Viz dokument "Základní informace o studiu a přijímacím řízení pro školní rok 2007 / 2008 [ .PDF ] - magisterský stud. program" v sekci Přijmací řízení na webu FA VUT. Přijmačky budou letos probíhat poprvé a absolvují je všichni přihlášení.
FA - obírá studenty o peníze? Martina Štollová 06.06.11 12:09
FA letos udělila pěkný kopanec studentům FaST VUT. Nestydatě. Nechala je zaplatit správní poplatky za přijímací řízení na magisterské studium, přičemž termíny tohoto přijímacího řízení jim poslala poštou až po uhrazení poplatku. (FaST je má férově zveřejněné od listopadu 2010)
Problém je v tom, že tyto termíny neumožňují studetům FaST přijímací řízení absolvovat, protože v jeho termínu, ani v termínu náhradním, nebudou mít obhájenou bakalářskou práci.
FA dopředu avizovala polovinu června, což má být nynější termín 9.6.2011. FaST má termíny obhajob i promocí zveřejněny od loňského května. Proč je FA nerespektovala? Nebo proč teda nechala studenty vyrazit 400Kč oknem? Protože se jí to hodí do krámu? Zaplatí jí to přijímačky, kterých se část studentů nemůže zúčastnit?

Není to nefér? Odvolání neexistuje, zaplatila jsem za něco, o čem jsem neměla a nemohla mít přesné informace. Moje chyba, měla jsem tušit, že fakulta architektury bude dělat problémy studentům z konkurenční fakulty. Když nás nechtějí přijmout, ať alespoň neutrácejí naše peníze.

Proděkanka se vzniklé situaci směje a mluví o vabanku, ke kterému jsme holt byli jako studenti postaveni. Vabanku s penězmi, vabanku s termíny.

Podraz...
Re: peníze k.aroli 16.06.11 09:14
Nevím jak přesně to bylo, ale když se podíváš na stránky FA tak mají předpokládaný termín 9.6. už ve směrnicích, které byly určitě zveřejněny, když sis podávala přihlášku ne?
re: peníze k.aroli 16.06.11 09:20
http://www.fa.vutbr.cz/pages/prijimacky_bakalar.aspx?lang=cz &menu=3
kolonka přijímací řízení magisterské...a tam jsou ty směrnice, které tam jsou už hodně dlouho

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.