Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

Zahradní architektura Lednice - talentovky
Zahradní architektura Lednice - talentovky Jana 03.04.13 18:05
Ahojte, letos se hlásím na zahradní architekturu na Mendlovku do Lednice ... Není tu někdo kdo už tady talentovky dělal a poradil mi, co mám asi očekávat?? a nevíte někdo jestli například ty testy z biologie a vytvarné kultury bývají každý rok podobné ?? jestli jsou tam například i stejné otázky jak předešlé roky ?? Děkuju moc za odpověď
Zahradní architektura Lednice - talentovky Petr 03.04.13 21:07
Ahoj. Já jsem tam dělal zkoušky sice už před sedmi lety, ale tak nějaké zkušenosti snad poskytnout můžu. Musím však upozornit, že jsem se tam nakonec nedostal. Jestli si to správně pamatuju, tak zkouška měla 3 části. Jedna byla kreslení z hlavy. Zadání bylo: Nakreslete nám něco, kde byste se cítili dobře Myšleno třeba zákoutí v parku). Další část bylo kreslení reálného objektu venku (v našen případě zanedbaný mlýn v Břeclavi- budova, voda stromy) a poslední částí byl pohovor se zkoušejícími. Já jsem tam měl dva, jeden pán byl očividně biolog, dendrolog a ten se mě ptal tak, aby poznal, jestli znám stromy a rostliny a nějaké známé parky, a zahrady a podobné věci. Druhý tam byl spíše přes výtvarné umění, architekturu a zapojení zeleně do lidské společnosti atd. S ním jsem se nějak neshodl na trochu jsme se chytli ohledně přístupu k rekonstrukcím zelených. Já jsem hájil svůj názor, že architekt by měl umět dotvořit stávající stav a ne vytvořit měsíční krajinu a na té teprve vytvářet svoji vizi. Takže možná opatrně s vyjadřováním vlastních názorů . Testy mi přišly relativně udělatelné- klasika nějaké otázky a pak fotky architektury a zařadit do slohu, pojmenovat rostliny na obrázku atd. Myslím, že to bylo a,b,c,d.
Doufám, že to k něčemu bude a hodně štěstí.
Zahradní architektura Lednice - talentovky Jana 04.04.13 14:41
určitě jsi mi pomohl děkuju moc
Zahradní a krajinářská architektura FAPPZ ČZU Karel 12.09.15 06:13
Od roku 2013 můžete studovat obor zahradní a krajinářská architektura také na Fakultě agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů ČZU v Praze. Obor je možné studovat v bakalářském studiu (obor ABAR) a magisterském studiu (obor AMAR).
více informací: www.af.czu.cz a www.krajinarskaarchitektura.webnode.cz

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.