Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

FESTAD
FESTAD Ai 25.12.12 11:31
Zúčastnil jste se někdo FESTADu před vašimi přijímačkami na ČVUT FA nebo jinou školu?
Jak byste jej zhodnotili? "Dali" byste přijímačky i bez něj nebo je to opravdu zásadní pomoc při přípravě? Koukala jsem na témata, která se ta probírají, vše v zásadě znám a chodím i na výtvarné kurzy... ale bojím se, že to nestačí.
Festad Moonlight 27.12.12 11:50
Jestli chodíš na výtvarku, znáš perspektivu, dokážeš nakreslit zátiší a figuru, tak se tam nic nového nenaučíš, maximálně si něco zopakuješ a osvěžíš. Bohužel to často probíhalo tak, že úplní začátečníci museli po dvouhodinové přednášce o perspektivě obkreslit zátiší z papíru, protože reálné zátiší by bylo "moc těžké", s figurou to samé -> k živému modelu pustili většinou jen ty, kteří k nim chodili déle, ostatní museli kreslit podle obrázku nebo sochy.
Opravdu dobré jsou přednášky, pokud nemáš žádné vědomosti z dějin umění, architektury a designu, tak tady získáš slušné základy. Pokud už něco znáš, hezky to ucelí a setřídí.
Celkově mi příprava přišla koncipovaná nejvíc na přijímačky do Brna, pak ČVUT. Pokud přemýšlíš nad Libercem nebo UMPRUMkou, tak tam nepochodíš.

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.