Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

Náročnost studia na FA ČVUT
Náročnost studia na FA ČVUT archi 10.12.11 16:36
Dobrý den. Zajímalo by mě, jak hodnotíte náročnost studia na FA ČVUT. Nejsem tak technicky nadaný. S prostorovou představivostí nemám problém, takže deskriptivu bych asi zvladl, mám strach předevšim z matiky, statiky a podobných.
re ... 11.12.11 19:29
Jednotlivé předměty samy o sobě nejsou až tak náročné, problém je v tom, že jich je asi 11 na semestr. A pak také záleží, jaký si vybereš ateliér. Čím těžší ateliér, tím víc se naučíš, ale méně stíháš ostatní předměty.. Takže asi tak.

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.