Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

Projekt RD
Projekt RD Alex 05.09.11 20:25
Dobrý den,
jsem student SPŠ Stavební a máme zpracovat studii rodinného domu, včetně pohledů, řezů a půdorysů. Můžete mi prosím někdo poradit kde hledat inspiraci? Na netu je strašně moc odkazů na stránky kde je projektová dokumentace nicméně nikde není zdarma. Stačila by i nějaká vzorová studie. Za každou pomoc moc děkuji.
odpoved MP 07.09.11 13:09
Jsi studentem SPŠ Stavební ??? - k dispozici máš určitě dvě nebo možná i více možností z čeho výkresovou správnost čerpat ..z učebnice technických výkresů, která se pro prumky vydává, a dále se vydává rovněž čítanka stavebních výkresů - z toho rozhodně načerpáš vše co budeš v základu potřebovat. z vlastní zkušenosti 8 let zpět to vím, protože ty knihy sem tam otevřu ještě dnes... Jako podklad ti postačí nějaká základní studie, kterou si najdeš v jakémkoli katalogu s RD (hrubý dispoziční výkres atp.)... Otázka na tebe pak může být = jak k tomu chceš přistupovat - navrhneš si vlastní objekt, který pak sám vypracuješ... nebo si seženeš studii objektu, kterou slepě překreslíš - ne-li vyměníš popisky... Doporučuju ti první variantu

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.