Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

přijímačky - portfolio
přijímačky - portfolio Kačka 15.08.11 13:15
Ahoj, chtěla bych požádat o radu. Zbívají mi už jen dva roky na gymnáziu a maturui. Chci na FA ČVUT Praha, a proto si pročítám občas archiweb. Nerozumím tomu, jak má vypadat portfolio, které mám mít na ústní pohovor (jestli jsem to pochopila dobře). Mají to být kresby ze střední školy, ale já žádnou uměleckou školu nemám. Mají to být tedy kresby se zátiším, tělesa v pespektivě, budovy, ulice a tak? nebo to mohou být i barevně obrázky něčeho jiného? Moc prosím o radu
příjmačky ninna 16.08.11 19:25
Příjmačky už mám pár let za sebou, ale my jsme tam nesli, co jsme měli doma - před talentovkama se určitě budeš kresebně připravovat, takže vznikne velká spousta obrázků. Vyber pár nejlepších (jen málo, ať porotu neunudíš) a ukaž jim je. Lidi z nábytkářských, sochařských, sklářských a stavařských škol možná přinesou i něco niného - nafocené sochy, design, šperky, .... Důležité je zaujmout. Já třeba kreslila uhlem na barevný karton (červený nebo i zelený je fajn. A....dostala jsem se.
re Kačka vga 17.08.11 07:26
Podívej se na www.humanart.cz zaměř se na kresby tužkou - pokud jsou to zátiší, nebo ulice tak jsou většinou od studentů architektury - jsou tam i práce, kdy se lidi připravovali na přijímačky. A doporučuji si najít nějakou přípravku nebo kurz kreslení a kreslit a kreslit. Sice na ČVUT budeš potřebovat víc matiku a deskriptivu, ale pro přijímačky musíš ukázat že je v tobě i kus talentu...
přijímačky - portfolio Kačka 22.08.11 17:54
Děkuji moc! :*
přijímačky - portfolio jv 23.08.11 00:10
chceš li studovat architekturu .. zvol si jinou fakultu .. nejlépe v zahraničí . nebo českém pohraničí
re jv Kačka 29.08.11 21:23
Jak to myslíš?
re Kačka vga 30.08.11 22:14
Tím asi chtěl jv říci, že než ČVUT, tak máš raději studovat na TUL a nebo někde úplně jinde...

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.