Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

Studium na FA ČVUT
Studium na FA ČVUT indigo 03.03.11 22:17
Zdravím, mám dotaz na současné studenty nebo čerstvé absolventy FA ČVUT. Slyšel jsem, že na FA ČVUT to chodí tak, že z 300 přijatých studentů 100 vyhodí v prváku a titul ing. arch. získá asi 60 lidí... Je to tak nebo to chodí jinak? Díky
Studium na FA ČVUT indigo 21.03.11 16:03
To tady není nikdo kdo by studoval FA ČVUT?
re aa 21.03.11 18:30
Ahoj, ja studuju FA CVUT, v prvaku 100 lidi rozhodne nevyhodi, protoze staci mit v kazdem semestru 15 kreditu, a to valna vetsina dava (pokud se na to sami nevykaslou, protoze je to nebavi, nemaji cas apod.) Vice lidi pak vyhodi po 3. semestru, a to v pripade, ze nedali DGI. v prvnim semestru...Presna cisla si ale netroufam odhadovat, taky je to asi kazdym rokem jine, pozadavky na deskriptivu se ted trochu zmenily, tezko rict, jestli k lepsimu...
re .. 21.03.11 19:51
Nechápu tenhle typ dotazu pořád dokola. To přece není tak, že by na začátku nabrali 300 lidí a pak ze skleněné koule losovali kdo zůstane a kdo ne, někomu prostě to studium vyhovuje a jde, jiný to nezvládne a odejde. To je na každé škole. Složení přijímaček přece neznamená, že si dáš nohy na stůl a za 3 roky budeš pan BcA.
re aa 21.03.11 20:35
No, na FA CVUT navic nebude ani BcA, ale jen Bc. S tim se ale stejne asi nic delat neda...
Docela by me zajimalo, A.J.K. 22.03.11 23:04
co by podobne hluche a ploche debate rekl,F.L.Wrighrt,Corbusier,Tadao Ando,Mies,Füller,nekteri borci z De Stijl a dalsi a dalsi hvezdy.Ale ovsem chapu,nejdulezitejsi je,jak ziskat "titul"
Arch.Nejenom ze je to komicke,je to smesne a neuveritelne mnozstvi tzv. absolventu ( CS ) skoly architektury me o tom presvedcuje cim dal tim vice.Zpravidla se jedna o zivocichy,kdy nebyt existence zahranicnich architektonickych zurnalu,nepohli by se vpred ani o 1 cm.Ostatne,je nutno si uvedomit,ze,rekneme z 30 zivocichu,nejakym zpusobem se pohybujicich na skole arhitektury jsou maxim. 2 ks ( kdyz je dobre pocasi ),skutecnymi architekty.Ostatni jsou v cs. meritkach Ing. Arch. = tzv. tahaci car a spatni kopiste - plagiatori.Pak ovsem vyvstava otazka,co s timto materialem --- moje odpoved je jasna - hlavne TO nenechat tvorit - hranici to totiz s masochosmem. Budte milostivi slovu.
re:aa bb 23.03.11 17:03
kdo říká že na Fa čvut nedělá Bc.A?

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.