Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

FA ČVUT vs FA TUL
FA ČVUT vs FA TUL Lucie 06.07.10 13:48
Byla jsem přijatá na obě tyto fakulty. Stále se nemohu rozhodnout, která je ta pravá.
Ke všemu o Liberci se toho člověk od ostatních moc nedozví... to o Praze jsem toho slyšela víc než dost. Za jakýkoliv názor budu vděčná a předem děkuji.
FA ČVUT vs FA TUL trolo 07.07.10 00:45
fa cvut disponuje spickovymi ceskymi architektami s bohatou praxou: koucky, labus, hajek, sepka, stempel, aulik, florian, jehlik, atd. ale prvy rok studia je tvrdy dril v podani deskriptivy a matiky na ktorych pohori vela schopnych studentov... je to velmi stresujuce. ak sa chces vyvarovat stresu, chod do liberca, aj tam su velmi kvalitni pedagogovia a zaklad vyuky tvori po spravnosti atelierova praca! moje odporucanie: chod do liberca na bakalarsky program a do prahy na magistra.
Asi tak... Tom 09.07.10 17:25
Většina studentů FA ČVUT na svou školu nadává, zatímco Liberečáci si tu svou nemohou vynachválit. Nenechal bych se zmást dojmem této zkušenosti, protože je založená na subjektivním pocitu studentů. Na ČVUT tě budou pěkně koupat, budeš na školu nadávat, možná ji i nenávidět , ale až z ní vylezeš, pochopíš, že to celé nebylo zbytečné. V Liberci si naproti tomu studenty hýčkaj, takže nikdo o škole neřekne křivýho slova, ale na druhou stranu už jsem se setkal s postojem zaměstnavatelů, kteří nechtěli absolventy FA TUL zaměstnávat. Podle mě jsou absolventi FA ČVUT po škole připravenější vrhnout se do tvrdé reality projektování, která je o všem možném, ale jen pramálo o radostné tvůrčí činnosti, jak si člověk na škole naivně představuje. :D Nicméně jsem tě nechtěl odrazovat od FA TUL, jestli chceš na léta studia vzpomínat v dobrém, tak běž do Liberce
k trolovi... Tom 09.07.10 17:31
Jinak bych to podle rady trola udělal přesně naopak - nejdřív do Prahy a pak do Liberce. V Praze budeš v magistru horko těžko dohánět...
.. marky 11.07.10 18:49
Tak nevím, jestli jsem neudělala chybu,když jsrem to do Liberce ani nezkusila... :D
pro Lucii giovanna 16.07.10 21:39
co myslis, kde je lepsi vyuka...kde mas v rocniku 30-40 lidi (v prvaku), nebo nekolik set? Odpovez si sama
jsem pro TUL hranečko 12.08.10 07:47
taky jsem se dostala na obě tyto školy a malinko jsem váhala, pak jsem začala zjištovat a par architektu (dva) více jich neznam mi školu doporučilo .......... a navíc je zde individualní přístup přecijen bude nás v ročníku 40 a ne 300 plus Prahu jako město na žití a studium nemám ráda takže u mě vyhrává Liberec všemi deseti a už se nemůžu dočkat

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.