Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

Územní plánování - ČZU
Územní plánování - ČZU KM 18.06.10 21:47
Zdravím ČZU Fakulta životního prostředí letos otevírá nový obor územní plánování velmi se o to zasadil prof. Maier z FA ČVUT. Nepohybuje se někdo v tomto oboru, popř. jaká je možnost uplatnění v tomto oboru a možnosti dalšího studia. Díky
ÚP xxx 14.01.11 17:53
Taky si tam letos plánuji dát přihlášku. Nemáte někdo nějáké info?
Zahradní a krajinářská architektura ČZU Karel 13.03.16 03:59
Od roku 2013 lze studovat na ČZU (Fakulta agrobilogie, potravinových a přírodních zdrojů) obor Zahradní a krajinářská architektura v bakalářském i magisterském studiu. Výuku zajišťuje především katedra zahradní a krajinné architektury, která je od ledna 2016 v nových prostorách Mezifakultního centra environmentálních věd II. společně s Fakultou životního prostředí. Studium na ČZU tak dostává mezioborový rozměr. Pro studenty je navíc k dispozici sbírková zahrada Libosad a střešní výuková zahrada s výhledem na Prahu. Více zde: www.af.czu.cz, případně na webu katedry zahradní a krajinné architektury: http://katedry.czu.cz/kzka/

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.