Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
JAP
HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

Aktivně kreslit
Aktivně kreslit Anča 21.06.09 18:35
Dobrý den, potřebovala bych o prázdninách chodit někam pod dohledem aktivně kreslit. Výtvarný projev pro mne není problém ale potřebuji se více dostat do praxe a slyšet občas nějakou tu kritiku i radu. Směrodatná je jen lokalita prahy. Moc děkuju za jakoukoliv informaci.
kreslení vga 21.06.09 20:56
Můžeš kreslit i teď - zkus se přihlásit na www.humanart.cz - nejdřív tam musíš dát nějaké práce - podle toho budeš - nebo nebudeš zařazena. Když jo, tak ti s každým obrázkem čeká tvrdá kritika - ne všemu ale věř, ale je tam pár lidí, kteří tomu rozumějí a co řeknou, to platí.

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.