Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb
NOVY fullbanner
HLEDEJ v sekci     
Školy architektury

Prodám rýsovací prkno
Prodám rýsovací prkno Michal Vlček 08.02.09 12:06
Prodám rýsovací prkno "ROBOTRON REISS" (typ ZTF II - formát 1500 x 920 mm). PODÍVEJTE SE NA WEBOVÉ STRÁNKY, JE TAM FOTOGALERIE (http://lezci.sambar.cz/rysovaci_prkno_robotron/ ). Prkno bylo používané, je ale velmi zachovalé (jen málo kosm. vad). Prkno má posuvná pravítka (horizontální 500 mm, vertikální 300 mm), s polohovacím úhloměrem. Celé prkno se dá nastavit výškově i ve sklonu. Pro lepší názornost se podívejte na uvedené webové stránky, kde jsem vytvořil fotogalerii. Prkno je vhodné pro středoškoláky i vysokoškoláky technického zaměření.
Kategorie: /Vzdělávání/Grafika
Region: Středočeský kraj - Kladno, Praha Západ
Použité/nové: Použité zboží
Cena: 1800.0 Kc
Doprava: pouze osobní odběr
Kontaktní telefon: +420 721 512 677
Email: spirro@mail.cz
ICQ: 333 119 334
Prodám prkno jen za 999kč Andrea Pomykalová 13.02.09 20:16
http://www.aukro.cz/item555268119_rysovaci_prkno.html

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.