Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Architektura v ČR

Žabovřesky
Žabovřesky Martin Ryšavý 17.11.05 13:44
Zajímalo by mě, kdo dělal v městské části Brno-Žabovřesky drobnější stavby mezi těmi paneláky. Vypadají tak na 70. léta. Je to pokaždé takový jednoduchý dvoupodlažní kvádr s plochou střechou, s fásadou imitující cihelné zdivo, většinou s tmavými kovovými okenními rámy, často s částmi obvodových stěn z luxferů nebo tmavě (snad do zelena) zbarveného skla. Delší souvislé pásy oken, konstrukčně asi skelet. Slouží zčásti jako trafostanice, další prostory jsou využívány jinak. Například budova Knihovny Jiřího Mahena. Dík.
Trafačky v Žabovřeskách Marek Stepan 09.01.06 10:20
Myslím, že celé sídliště včetně kostek dělal arch. Steinhauser.
Žabovřesky Martin Ryšavý 10.01.06 17:45
Dík. Už jsem myslel, že mi to nikdo nepoví...

Přidat příspěvek
Předmět:
Autor: Email:
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.

Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Prosinec 2017
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.